• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WULFEN: Hodně pomůže zaplý rádio, nebo Zlata s kytarou. Když už maj teda depréze.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    hraje nekdo ci hral neo scavenger? zkouseno za posledni dny padesat rkat, ale jeste se mi nepovedlo prezit vic jak tri herni dny. Nekdo zakladni rady?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WULFEN: me se osvedcil stealth, anebo posilani Katii, ktera vetsinu situaci zvladla diplomaticky ukocirovat.
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    koupeno a napoprvy 26dnu. Btw... co delat aby se lidi nemlatili mezi sebou take, da se to delat bez zabijeni? tz abz se nepristupovalo k statusum jako depressed nerkuli broken?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    This War of Mine
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    7 days to die hraju ale jen single. Docela dobre ale chtelo by to vice veci. Je to nadejne. Life is feudal hraju na ceskem serveru forhardcoreandglory.eu a je to cimdal lepsi, jen problem je ta nutnost kooperace [nebo expeni x postav]. rust jsem chvili hral ale nedalo se to diky nevyvazenosti.
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    BURKHAR: já mám 7 Days to Die, ale hrál jsem to jen chvíli. Je to alpha, takže to vypadá ještě hodně nedodělaně. Jako pozitiva bych viděl rozsáhlý systém craftění a sandbox mod, kde si můžete nastavit hodně parametrů. Od grafiky nelze čekat úroveň DayZ, je tam jedna mapa plus možnost nechat si prostředí vygenerovat. Působí to tak nějak prázdně a sterilně. Až na divoká zvářata, která lze lovit. Zedi jsou docela drsní, nelze je oběhnout jak v dayz, a je jich hodně (počet se dá navolit v nastavení). Musí se sundat headshotem, což když máte jen klacek, jde docela těžko, protože vám mezitím vymlátí půlku zdraví. Taky mě docela štvalo, že většina domů je defaultně zabarikádovaná, takže se musíte všude promlátit, což zabíra docela dost času.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BURKHAR: don't starve bylo nejaky ten rok zpet kdyz jsem to hral fajn. Bylo tam relativne dost veci co delat, adventure mod byl super, ale zas tak variabilni to nebylo a stacila mnohdy mala chybicka a umrel jsi a vsecko odznova. coz po chvili omrzi uz podesate delat pasti na kraliky a tak
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jinak teda všem, ještě nezkusili, tak velmi doporučuju Long Dark, se současnym patchem je to velmi dobře vybalancovaný a zároveň dostatečně těžký. Každou chvíli vás něco překvapí, musíte improvizovat, řešit problémy.

    Více kdyžtak [ The Long Dark ]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Má někdo konkrétnější zkušenosti s následujícími hrami?

    Dead State
    Don't Starve
    7 Days to Die
    Life is Feudal: Your Own
    Rust
    The Forest
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    77WHITE: Třeba to rádio a pár drobností v lokacích jsem myslel.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    jakýpak novinky, on novýho rádia jen samý bug fixy :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---

    Hraje vůbec ještě někdo TWoM?

    22 hlasy od 22 respondentů

      SVORO
      SVORO --- ---
      BURKHAR: Dal jsem ti práva tak to tam můžeš dát sám.

      Kdo by chtěl pomoci se správou tohohle klubu je vítán ;) Hlašte se prosím všichni :D
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      Svoro, nechceš dát do záhlaví třeba nějakej menší rozcestník na tyhle auditka + třeba nějaký další info? ;)

      [ DayZ Standalone/Mod Tactically Significant Carps ]

      [ The Long Dark ]
      OLDASADLO
      OLDASADLO --- ---
      v poslední době jsem celkem pařil hru neo scavenger, je to tahový rpg-ish survival. hraješ za nahatého chlapa co se probudil v kryogenické laboratoři dlouho po nějaké podivné katastrofě. má to všechny náležitosti dnešních survival her (crafting, scavenging, spoustu zábavných možností jak umřít, dost frustrující obtížnost) a navíc to má i jakýsi příběh, byť je teda dost volný. herní systém je dost originální a funguje výborně, celkem se těším až bude hra hotová a trochu vybalancovanější.

      jinak možná jste už četli, ale před časem proběhl na rockpapershotgun.com survival week. psali o spoustě novějších i starších survival hrách a o žánru obecně.

      Survival Week | Rock, Paper, Shotgun - PC Game Reviews, Previews, Subjectivity
      http://www.rockpapershotgun.com/tag/survival-week/
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      WRYKOLAKAS: Jak nic z toho? U téhle hry jde imho o tu challenge přežít, ne vykydlit všechny bosse a zachránit planetu... Počkej si na tu příběhovou linii a hlavně si to proboha nekupuj, abys náhodou neutratil peníze zbytečně.
      AVATAR
      AVATAR --- ---
      WRYKOLAKAS: pockej a kdy jsi mel co z hrani? :D
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      WRYKOLAKAS: Palivo na oheň nasbíráš dycky kdekoliv venku v lese. ;)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam