• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LOST_DOG: je to hra.
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    JULIAN: Jeden po mě šel s nožem a pak po tom, co zabili Pavleho, jsem tak nějak počítal, že jsou všichni nebezpeční a budou ti bránit. Tak jsem nechtěl riskovat další postavu. Ale důchodce jsem v domku nechal na živu, dokonce jsem jim nechal léky a nějaké jídlo. A matce s děckama jsem taky pomohl.

    Ale některé věci bych na té hře udělal jinak. Je škoda, že lootovat v noci může jen jedna postava. Bylo by realističtější, kdyby hráč měl kompletní volnost s kolika lidmi půjde. A když jeden něco udělá, tak to po návratu všichni okamžitě ví? Vývojáři asi trochu podcenili lidskou povahu a zapomněli, že je přirozené lhát.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOST_DOG: Já tě na jednu stranu chápu. Na tu druhou řeknu to, že jsem při prvním dohrání brečel.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LOST_DOG: jestlis vyvrazdil bezdaky ve skolce a ani jsi u toho nemrkl, tak necekej zadne jine emocionalni reakce od sebe ani pri dalsim hrani. recenzenti jsou mekoty
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Tak jsem koupil ve slevě This War of Mine a po 8 hodinách nonstop hraní jsem na poprvé přežil válku. Ovšem jen s Emilií. Pavle byl zastřelen první pěkně debilně kvůli tomu, že jsem ještě nevěděl, jak bojovat. Roman vyvraždil bezďáky ve škole, což všechny uvrhlo do totální deprese, a pak utekl se zásobama žrádla. Bruno měl konflikt s Emilií a pak vykrvácel a Katia si následně podřezala žíly. 20+ dnů jsem hrál jen s Emilií, protože žádné další posily nepřišli. Takže jsem ani nenavštívil 90% lokací, protože jsem ji léčil ze smrtelné nemoci. A když už jsem šel v noci ven, tak mě vždy vykradli, protože neměl, kdo hlídat.
    Ale i přes to že mě hra docela pohltila, tak se nějak nedostavila v průběhu hraní žádná emocionální reakce, o kterých všichni v recenzích píšou. Takže si to budu muset dát několikrát znovu s ostatníma postavama, abych prolezl alespoň všechny lokace.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    WILL: Dokonalý :D
    WILL
    WILL --- ---
    Musím říct, tohle video mě neuvěřitelně namotivovalo k tomu zahrát si Rimworld :)

    Why'd it have to be squirrels? A RimWorld tale.
    https://www.youtube.com/watch?v=HEJ6QymV7-o
    SVORO
    SVORO --- ---
    HIDESPY: Tý jo to se mi celkem zamlouvá.. ale počkám až to bude na steamu :) Abych to koupil a asi nehrál :)
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    77WHITE: Tady přímo Artist developer říká, že je neoriginální a že to okopčil.
    Relation to Prison Architect
    https://ludeon.com/forums/index.php?topic=23.0
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    HIDESPY: od tvůrců prison architecta? NEbo jen prachsprostá kopie ?
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Začal jsem teď hrát už docela starou early access hru (jak jinak než early access v téhle době) Rimworld. Je to sci-fi colony sim, ale dá se to považovat za survival. Mám nahráno tak 10 hodin.
    Spadnete s třemi kolonisty na planetě, kterou si v menu vygenerujete. A snažíte se vytvořit kolonii; postupně přijímáte víc lidí a útočí na vás jiné kmeny a kolonie. Obchodujete s loděmi co lítají nad planetou a snažíte se vytvořit vlastní loď. Je to něco mezi Dwarf Fortress a Prison architect.

    RimWorld Pre-Alpha Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=DJmYKKzC0uA
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WULFEN: Nemusíš ho ani zabíjet, stačí vyzdrhat.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WULFEN: pozitivne
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    btw.. jak se promitne na moralce grupy zabiti vojaka v supermarketu kdyz si tam hraje s tou divkou?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAGASAWA: Super.

    Pro Long Darkisty: Taktez novej patch, tri mody hrani (od neutocici fauny po uplnej harkor). Hraju ten harkor a najednou neni loot, je zima, rozdelat ohen je porod a vlci jsou vsude a imho aj konecne stopujou. Novy veci k vyrobe. Uz se tesim na vlci plast. Podrobnejsi report zitra v prislusnem klubu, chystam i malej guide.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Venku je aktual patch pro This War of Mine - novej shelter atd..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DO_IT: Vypadá to zajímavě a dost HC, uvidíme, kolik mi zbyde po vánočním šílenství na účtě. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WULFEN: Hodně pomůže zaplý rádio, nebo Zlata s kytarou. Když už maj teda depréze.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    hraje nekdo ci hral neo scavenger? zkouseno za posledni dny padesat rkat, ale jeste se mi nepovedlo prezit vic jak tri herni dny. Nekdo zakladni rady?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam