• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Valheim - mate nekdo prut? Docela tezke chytit rybu, lepsi je lovit jeleny, ze?
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: jak píšeš, nejdřív zima, pak plains a četl jsem něco o dalším biomu. Já skončil v horách a při představě 3-5ti hodin čistého času jezdění+smeltění surovin jsem se na to vysral, jak jsem psal, na můj vkus to začalo být až moc grindy :) ale zase si to někdy rozjedu a spiš budu kočovat po světě
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HOUH: a je to Baziny -> Bonemass -> zima -> nejaky boss -> plains?

    Protoze baziny uz nejsou takova vyzva, a plane zatim asi no chance :D
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: jo to byly asi plains, ty jsou krutý, jedna rana od komára nebo oštěp do zad a 80% hp v řiti , tam jsme chodili jen ve třech a velice sneaky ;)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HOUH: jo to ja postavil pak smeltimg v jednotlivych bazich toho matra mas pak hodne

    My vcera jeli na 3 bosse a po ceste jsme potkali novy biodom a chcipli hned na brehu :(
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: Hehe to je zajímavej nápad , já se přiznám že mě to přišlo pak už celkem grindy to neustálý převážení surovin z dolů zpět do base a smeltění, tak jsem si dal pauzičku ;)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    A jak jezdite do bazin, pristavite lod? Nam ji znicili, tak jsme postavili k bazinam most

    Vcera jsme to tam vypludrovali dohromady 60 zeleza
    HOUH
    HOUH --- ---
    TEAPACK: Taky jsem si to myslel a třeba to stačit bude, však uvidíš sám ale připrav si unikovou cestu :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    HOUH: Já myslel, že na třetího stačí micro, luk, eventuelně hromada oštěpů a poison resist potions.
    HOUH
    HOUH --- ---
    REFLEX: Na třetího bose budeš potřebovat palcát a pořádně vylepšít, jinak je to fakt HC :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    REFLEX: sekundární úder u Unarmed je taky fajn =) cvičím s tím na Greydwarfech a je to na pohodu (pokud jich není moc)

    jinak zatím mám bronzovou sekyru na lvl3 k tomu přehazuju FineBow na lvl 4 a full TrolHide. Ale akorát se chystáme na druhýho bosse, takže moc jinýho na výběr není. Bronzový brnění asi skipnu, protože to je neskutečnej žrout a budu kovat až železný.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Valheim
    Jake jedete zbrane?

    Ja kopi a sekeru a zena jede palcat a mec a teda ty dafy co dava s palcatem a mecem. Strasnej kombajn :)

    Btw vite ze nejake zbrane maji sekundarni uder?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    B3DA: Jo, to je super, teď mi při bouři něco rozmlátilo loď a naštěstí tam na mě počkaly všechny hřebíky i finewood =)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    B3DA: jj, jsem rad ze to vraci zpatky suroviny kdyz tam neco delam na 10x :) dneska sem na brigade v praze ale kolem pul desaty vecer se pripojim snad
    B3DA
    B3DA --- ---
    WA9NO: Chtel jsem si trosku osahat herni mechaniky. To kaceni stromu je fakt zabavny .. a staveni je taky dobre udelany :) zvlast kdyz se pri destrukci vraci 100% materialu. Coz je teda genialni
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    tak jsme vcera zahrali poprvy se SEZIm na tom mym dedikovanym serveru a zatim se zda, ze to bezi vpohode. Kdo z vas je Beda? ten tam postavil na brehu tak peknej barak ze ty nase vypadaj v porovnani jak chatrce :))
    SEZI
    SEZI --- ---
    Valheim v neděli do půnoci a včera do půl třetí ráno, uff... Zatím se teda rozkoukávám a neodvažuju se ani vyvolat prvního bosse :-) Současnou solo mapu jsem se spawnul kousek od vody, a hned vedle black forrest, kolem mám asi i dvě tři pohřebiště (takové ty stonehenge?), a "přežil" jsem i tři seznamováky se skeletony... Třikrát mne teda zabili ale inventář jsem nakonec zachránil.

    A hodně mne baví stavět, krom Minecraftu a asi dvou týdnů v Zomboidu jsem teda open world pořádně nezkoušel, ale tady mi ten systém přijde dost přívětivý a relativně rychlý. Už mám i raft :-D

    WA9NO: pecka, večer ti tam nakouknu
    HOUH
    HOUH --- ---
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    WA9NO: Valheim server btw :)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    zdar, bezi mi dedikovanej server na 89.239.25.13:2456, davam ho sem volne k dispozici protoze osobne nemam s kym hrat. Teprv zacinam tak kdyby se nekdo chtel pridat, tak heslo je: Howno123!@# :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam