• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    Podělte se o své zkušenosti s touto android/iOs hrou, která je nejen pro fanoušky Doty
    rozbalit záhlaví
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: takze to okenko world v chatu je world jen myho serveru?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: my (česi z naší guildy) jsem taky odešli z naší původní guildy, kterou zakládal kámoš, protože bylo velký rozpětí lvlů a kvality hraní, takže nebyla šance dodělat raid 15, dělali jsme něco jako 2% na bossovi denně
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    application is succefull. awating approval
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ZABAKA: meziservrovy
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: ranking nebo to se tyka jen meho serveru. myslel jsem ze je to celkovy umisteni v ty hre
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: no ale jak koukáš do žebříčku mimo svůj server?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    3minuty uvidim treba ti tu jen pletu hlavu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    my jsme na 40. Archipelago a můj původní server byl 38 Altroth :)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: nevim jakej je to presne server ale urcite bude starsi. koukal jsem ze ted jsou v zebricku guild 2.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    J4C0B1M: pokud jo, tak myslim, že musíš to toho options, protože to s tou 1 hodinou je normální dobu po kterou se nemůžeš niokam připojit, takže to funguje i meziserverově
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: a je to teda nižší server jo? myslim teda starší, ještě donedávna migrace nefungovala
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ale tuhle guildu mi to v mem serveru nezobrazi
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    tohle mi prislo- leave your guild. wait 1 hour. then send apply to my guild. our code is 1011....
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: hidden ted na tvoje minuly doporuceni jedu. je to v jinym no. jmenuje se Hope
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: leda by tě porazil v Booty cave nebo ty jeho, tam je to meziserverový, jsi si jistej že je z jinýho serveru?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Ale jinak z hrdinů co nemám TOP doporučuju Hidden Needle, Scorpion Queen, Shadowleaf, Ember Blade, Clouda Walkera...ale třeba Aracene Sapper, kterej se úplně přestal hrát po P+4, tj na O itemech se na O2 občas hraje a s dobrym teamem dává taky dost, Dungeon Keeper vypadá taky na slušnej tank
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: no to taky nevim prislo mi to do whisper
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    píšu jak prase * tak nepřítele
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: fakt? A jak ti dotyčnej napsal skrz servery? :-O
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: Prof killer dostal Legendary quest, takže si myslim, že ho časem uvidim v ňákejch setupech a Ferryman je můj underdog, kterýho teď sbírám a pomalu mu dávám itemy, protože jich mám jen 53/150, takže času dost, ale jeho pasivní schoopnost mu na 96. lvl dává 1239,5 dmg za každýho hrdinu co umře (jak spojeneckýho, tak nepřátelova), což se mi zdá přehnaně moc, pokud ho tým udrží naživu a umřou 3 lidi, tak už má ňáký 4k dmg a musí dávát šílený bomby
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: no.. prisla mi zprava ze bych mohl hrat za lepsi guildu. ale ta guilda neni v mojem serveru. za pul hodky by to melo jit se do ni prihlasit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam