• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
    rozbalit záhlaví
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SHEALA: Tak, Budhisti a nebo třeba taky ing. Ivo "Aštar" Benda taky nejsou trojiční. Mormoni mají blíž k Bendovi než k Bibli.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LEON_KOWALSKI: ok dobrý, nejsou trojiční, ale to z nich nedělá ariány.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: Receptář, říkáš?

    Izer - receptar
    https://www.youtube.com/watch?v=LqfhkDoRGCE
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SHEALA: to leda jestli Ariáni věří v to, že Ježíš a Satan jsou rodní bratři, že Hospodin má plno manželek a s nima bydlí na jedné planetě ve vesmíru a že se po smrti člověk (mormon) stane bohem a dostane na starosti nějakou planetu s obyvateli. (atd... atd... atd...)

    Oni fakt nemají s křesťanstvím nic společného, jsou čistý Aštar akbar :o)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HAROLD: mormoni nejsou taky ariáni?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LEON_KOWALSKI: no já myslím že zejména některé části této debaty jsou jak vystřižené z Receptáře Přemka Podlahy Th.D.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GUYVER: Rozhodně to tak hnusně vypadalo.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GENTIANA: Fuj!!! Třikrát fuj!!! To že udělalo?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Nebo si to založí odbory a berňák, jako mi to onehdy udělalo zapomenuté pesto.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GENTIANA: no a když se to nečistí pár let, tak se to naštve, a vytvoří to chlaďáku folkovou skupinu a zpívá to písničky od Evy a Vaška :oD
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    špaget, papardel, linguin atd... toho není nikdy dost
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A já mám teda týden Velkého špagetového monstra, protože jsem uvařila trochu moc linguin a musí se sněst.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jako, zvedá se mi žaludek, ne, že by to znělo tak nechutně, ale kombinace masa a džusu mi spouští reflux velmi spolehlivě. A Bůh s tím nic nedělá, sviňa, zjevně sice nedá zahynouti maličkým, ale můj okoralý jícen ho netrápí.

    LEON_KOWALSKI: A když se do pulťáku vkládá, z pulťáku vybírá, ale pár let ho nikdo pořádně neuklidí, vznikne tam velmi studený, ale velmi interesantní paralelní svět z drobtů, upadlých kousků a pátého stavu hmoty.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jů, něco takovýho by mohlo stát na Želivárně!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GUYVER: mezi náma, ten barák je hnusnej, vypadá jak stará továrna na sichrhajcky.

    GUYVER
    GUYVER --- ---
    LEON_KOWALSKI: A kdo sedí úplně nahoře? Jméno "Střážná věž" je jistý pojem z enochiánské magie, jejímž hlavním cílem je otevření čtyř Strážnych věží, vypuštění čtyř Jezdců a vyvolání apokalypsy. Což mi s jehovisty silně koresponduje.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    HAROLD: SJ, jsou něco jako loutky. Centrálně řízený z Brooklynskýho Watch Toweru :o) Hurvínka Skupa vodil pomocí špagátů, členové SJ ovládá loutkař pomocí Strážné věže :o)))
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    LEON_KOWALSKI: Héj! Svědkové jsou celkem normální ariáni a mormoni jsou ... nodobře, mormoni... ale stejně je miluju!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    jen shrnutí -
    (1) křesťan, správně česky kristovec (v Antiochii byli poprvé učedníci nazváni kristovci SK 11 kapitola)
    (2) křesťanství je židovské náboženství, Nový zákon je pokračování starého, Bible je komplet od genesis po zjevení, dlouho dobu byli v církvi jen židé a nevěřili, že jejich náboženství je i pro pohany, až Petr po boží intervenci navštívil pohana Kornélia a zjistil, že spasení je pro všechny, ne jen pro židy.
    (3) Ježíš Nazaretským který je Kristus a Boží syn, je žid.
    (4) Neexistuje jiný Bůh v Judaismu a jiný v křesťanství. Hospodin je jenom jeden (viz desatero, hned na začátku). Židé věří ve stejného Hospodina jako kristovci. Jenom ještě všem nedocvaklo, že ten Kristus (Mesiáš) je Ježíš.

    (5) A TEĎ TO NEJDÚLEŽITĚJŠÍ - tady je Aštar akbar! Křesťanství patří do jiných klubů, křesťanství není Aštar akbar! ... (až na mormony a svědky J)
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GUYVER: ...jak si tak čtu ty texty, některé by se dobře zpívaly za doprovodu chodského pukla. Třeba ta "Satane s velkými kopyty, hříšník ti nebude patřiti". Kdyby se podařilo dát dohromady protisatanové komando, obstarám zbytek, tj. toho pukla. Až budou mít bostlivci zase akci na staromáku, mohlo by tam komando vlítnout se zpěvem a pibrochem.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    LEON_KOWALSKI: V případě vypálených pojistek použijte, prosím, tyto modlitby:
    Modlitby k pokoření Satana II | PETRA BOSTLOVÁ: PRAVDU NELZE UMLČET
    https://petrabostlova.wordpress.com/2015/05/20/modlitby-k-pokoreni-satana-ii/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam