• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
    rozbalit záhlaví
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    HONZAL: gnóstička Hanička...šikovná paní...zmanipulovala manželku miliardáře která měla rakovinu, poslala gnostičce na účet nějaký miliony a pak se s ní o jejich vrácení soudila

    V průběhu roku 2011 a 2012 poslala Kuchtová Haně Přádové prostřednictvím několika bankovních převodů celkem 15 milionů korun.
    Dalších 35 milionů převedla na účet druhé představitelky „sekty“ Kataríny Kuňové.
    Tykačova exmanželka miliony zpět nedostane. Půjčka to nebyla, potvrdil soud - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...ykac-nabozenstvi-miliony-dar-f1p-/domaci.aspx?c=A171026_100756_domaci_bja

    HONZAL
    HONZAL --- ---
    SCHWEPZ: sympaťačka od pohledu...
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    ZUZKAOU: ta bezbrannost je myslím věc, na který se to točí. Co je to bezbrannost...hodně širokej pojem.

    Co se týče těch prohlášení, čemukoliv na Novinkách moc nevěřím, to je jeden z největších mediálních braků.

    Bude zajímavý, jaký bude mít vývoj SCHWEPZ:

    Ale pokud to vyšetřovala kriminalistka, tak bych se divil, že by nechtěla vyslýchat svědky a případ "odflákla".
    Kor když už je to x-tý případ údajných znásilňování duchovním učitelem...

    btw. guru Jára snad neni pravomocně odsouzen nebo se v tom něco změnilo? Pokud vim, před časem vrchní soud zrušil trest a teď je to ve fázi, kdy je znovu nepravomocně odsouzen.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Tu vypadlou pulku jsi pochopila (:
    SCHWEPZ: taky darecci.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Žalobci se odhodlali k činu a začali řešit případ „krále tantry“ – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...487970-zalobci-se-odhodlali-k-cinu-a-zacali-resit-pripad-krale-tantry.html
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Léčitelka nutila chlapce, aby se přiznal, že zneužil mladší sestru - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...ec-soud-lecitelka-hnuti-avenna-pte-/krimi.aspx?c=A181031_174320_krimi_iri

    Katarína Kuňová, která pochází z Bratislavy, pracovala v minulosti jako zdravotní sestra v pražském IKEMu. V devadesátých letech se začala věnovat alternativní medicíně a spolu se svou kamarádkou – webovou designérkou – Hanou Přádovou založila spirituální školu „zdraví těla a duše“ Avenna (latinsky Stéblo).

    Ženy si říkaly Kačenka a Hanička. Nazývaly se gnostičkami, tedy těmi, kdo znají odpovědi na otázky o původu světa. Na svém webu slibovaly návody „jak se uzdravit, jak vyřešit problémy ve vztahu k sobě i k ostatním, jak správně pochopit hlubší souvislosti svého života a jak s nimi pracovat“.

    NATAKA
    NATAKA --- ---
    Za mě spokojenost s vyjádřením: "tantru a podobné nauky na svých seminářích nevyučuji". Tečka, puntík.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: Ano a pravomocně odsouzené znásilnění. Tudíž pokud by Vojíkovy aktivity došly k soudu, tak jsou snáze prokazatelnější.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: no, tusily netusily, nakonec je znasilneni znasilnenim, kdyz Pepa Novak manzelku po dvaceti letech stastneho souziti I sexu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HONZAL: to jde docela dobře uhrát na tu bezbrannost. Zejména pokud je jeho prohlášení že se to stalo, a že to tak nechtěl a že za to může alkohol a přivtělené duše....

    Je tu precedent guru Járy. A tam teda o tom, co to jako je to odháčkování fakt nejspíš tušily.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    HELLENKA: ono asi nejde o to, ze by si neco vymysleli, ale jestli se jedna o znasilneni

    Podle § 185 trestního zákoníku se znásilnění dopustí ten, kdo násilím nebo pohrůžkou násilí nebo jiné těžké újmy donutí jiného k pohlavnímu styku nebo kdo k takovému činu zneužije bezbrannosti jiného
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HELLENKA: prošetřovalo se to před dvěma roky, kdy nikdo o metoo neslyšel a další oznámení zatím není podanné.

    Slovíčkaří velmi zmrdsky.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    HELLENKA: Tak tohle začíná být zajímavé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GENTIANA: to pisu ne?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    HELLENKA: nevinnejch jsou plné kriminály. A za to meetoo bych dávala nějaký krutý a neobvyklý trest navíc, faktžejo.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VYHULENY_UFO: to, že jde někdo na swingers party, furt neznamená, že si má nechat líbit cokoli, kdykoli, od kohokoli.
    Nebo, jako, tobě by přišlo cajk, kdyby tě tvoje soupelešnic přivázala ke klandru, seřezala a cpala ti do zadku úhoře prostě jenom proto, že se jí chce a na sexu není nic nepřirozeného a když ses s ní už jednou vyspal, tak proč by se tě na cokoli ptala? (například)
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    KALIPH: souhlasim s Kramerem... od zacatku jsem soucitila, a tusila, ze ony nekecaji... navic co by z toho asi tak mely (?), ze....
    aspon, ze se o tom mluvi.... snad budou lidi diky tomu pro priste obezretnejsi :/

    nicmene on ma stovky stoupencu, kteri za nim slepe stoji bez ohledu na jakykoli info
    tak nezbejva doufat, ze ted uz lidem snad opravdu i v necem pomaha ....a ty hnusy z minulosti tim nejak vyvazi / odcini.... i kdyz zaplatit si za to samozrejme necha v kazdem pripade radne no :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    HELLENKA: Jasně a těch osm žen, co si stěžovaly Kramerovi, ty si to celé vymyslely. Jsem zvědav, jak tohle dopadne, protože je to důležitý precedens.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    Vojik uz vydal prohlaseni na FB, tak jsem zvedava, jestli se z toho realne vykrouti...

    Vyjádření k článkům, které se vyskytly v poslední době nejen v bulvárních médiích.

    Já, Richard Vojík, prohlašuji, že jsem nevinný a trestně bezúhonný. Nikdy jsem nikoho neznásilnil a nikdy jsem nebyl ani trestně stíhán. Nedělám žádné soukromé terapie ani masáže. Sexological Bodywork, tantru a podobné nauky na svých seminářích nevyučuji.

    Celá kauza je od začátku médii překroucena a postavena na fabulacích, které jí dodávají důvěryhodnost. V mém případě, bohužel pro bulvár, je realita mnohem jednodušší, než by si novináři přáli.

    Tato kauza však otevírá důležité téma, a to je opravdové násilí na ženách. Pokud se o těchto tématech bude psát veřejně, jistě to pomůže ženám, které byly skutečně zneužity a možná najdou sílu o tom otevřeně mluvit. Paradoxně já jsem mnohým takovým ženám pomohl a jejich příběhy budu s jejich svolením postupně publikovat na této stránce. Určitě v nich nenajdete nic z toho, co je o mně lživě prezentováno v médiích.

    Minulost není možné změnit, je možné se z ní pouze poučit, a proto je důležité se dívat, jak vypadají moje semináře dnes. Vedu především semináře osobního rozvoje pro muže a Retreaty pro páry ve Škole šťastného partnerství. Ve své práci dodržuji jasný profesionální odstup od klientů, nedochází k žádnému nevyžádanému intimnímu, natož sexuálnímu kontaktu. Toto mohou potvrdit účastníci seminářů.

    Je tedy jasné, že titulek „Ing. Richard Vojík vede Školu šťastného partnerství, která pomohla stovkám párům znovu obnovit lásku a vášeň ve vztahu“, by nebyl pro určitý okruh médií dostatečně bulvární a tím u čtenářů poutající pozornost.

    Na závěr mám na vás jednu otázku. Myslíte si, že by si policie v době #meetoo dovolila neprověřit byť jen jediný email nebo oznámení a že by orgány v trestním řízení nechaly na svobodě někoho, kdo údajně znásilnil několik žen? Myslím, že si každý odpoví sám.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    VYHULENY_UFO: myslím, že na těch jejich veselkách se s tim taky počítá. Ale kde na veřejnosti se tam nepíše.

    Byl bych opatrnej na zdroje, jako jsou Novinky. Policie evidentně došla k jinýmu závěru, než vy tady, a myslim, že měla k věci mnohem víc informací.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZAL: devcata ti urcite reknou, ze i na swingers party je mrd predem domluven.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam