• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONA_MAKARONAŠťastný rodič, šťastné dítě.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ONA_MAKARONA: Taky gratuluju a jsem zvedava, jak vam to pujde. Co to kojeni? Vim, ze ti radili prestat Ladu kojit, ale jak to dopadlo? Ja ted malou odstavila v druhym trimestru, protoze me to hrozne bolelo. Je mi to trochu lito, ale jsem rada, ze jsme to zvladly aspon bez place...
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    Děkuji všem! První noc doma byla sice pěkný nářez, ale věřím, že se brzo všichni sladíme a bude to ok:-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ONA_MAKARONA: gratuluju a ať jsou na tebe holky hodný, když už chtěly být tak krátce po sobě :)
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    ONA_MAKARONA: Velika gratulace, je krasna.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ONA_MAKARONA: Gratuluju, velmi krásná holčička :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Gratuluju ONA_MAKARONA:
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    Tak má Laduška sestřičku :-)
    Johanka, 25.9. 2015, 4010 g, je to pěkná macatice:-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Sice to není úplně k tématu, ale přesto posílám pozvánku:
    [ ZEMĚZEN / ostatniother / 25.9.2015 / CR - Zlinsky kraj - Kemp Lopůch, Smraďavka u Buchlovic ]
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Přišla mi mailem pozvánka na workshop, třeba bude někoho zajímat..
    Family Service a Nevýchova vám přináší zdarma živý přenos online workshopu s Katkou Královou "Co dělat, když miminko pláče
    a vy už nevíte, co s ním”
    http://www.nevychova.cz/zive-vysilani-pro-family-service/?a_aid=55a5243025619&chan=ew1509
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Krkavčí matka: Facku nebo na prdel, to by pomohlo, mladá paní
    http://www.krkavcimatka.cz/2015/09/facku-nebo-na-prdel-to-by-pomohlo-mlada.html
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    GLOBALISTA: Já už jsem si vyhledala na youtube nějaká videa a ve všech bylo řečeno, že prostor mezi matkou a nosítkem má být 10 až 12 cm. Jinak jsem si ho teda objednala, tak jsem zvědavá, jak budu spokojena.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ONA_MAKARONA: Mám ho z druhé ruky a návod jsem si vygooglila a v češtině teda moc jasný není, někde píšou vzdálenost mezi tebou a nosítkem min. 12 a jinde max. 12 cm, což je podle mě rozdíl a vlastně doteď (4m) pořádně nevím, jak to má být správně. A jinak jak jsem si myslela, že naše Caboo už má odnošeno, tak dnes jsem ho zase využila v kombinaci s Becem na zádech, když jsem potřebovala na rychlý nákup bez zbytečných prodlev.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    INUSHKA: Taky gratuluju! Na Joriku jsem se tesila :-)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    ONA_MAKARONA: Jo, mám tři dny po porodu :-)
    Návod u toho je, jak moc ti bude připadat jasný, to je otázka. Já z něj moc nepochopila. Učila jsem se podle videí na YouTube pro klasický šátek - úvazy kolébka a kříž s kapsou venku, které odpovídají konstrukci Caboo. Sama jsem zvědavá, jak se mi tam teď podaří usadit Joriku, jestli si to pamatuju.
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    A je v balení nějaký jasný návod na ty úvazy? Nebo jste se to učily podle videí na youtube?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ONA_MAKARONA: My se pro Caboo stavovali cestou z porodnice, Martu jsem nosila od šestého dne, měla málo přes 2,5 kila. Na ty začátky je super.
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    INUSHKA: Máš čerstvě po porodu? Tak to gratuluji, mě to čeká za necelý měsíc a jelikož Lada ještě nechodí, tak si to moc neumím představit, jak to budu zvládat, proto chci nosit hned od narození - nebo spíš hned, jak to půjde, abych zvládala procházky a tak vůbec. Ladu jsem právě nosila až když byla o něco větší v Manduce a popravdě na klasický šátek si netroufnu, jsem absolutně nezručný typ a i trochu lína se to nějak učit:/ Asi do něho teda půjdu, zatím to zní jako něco, co je přesně pro mě:-)

    PS: vybrala jsi krásné jméno:-)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    ONA_MAKARONA: Já ho mám, Malvínu jsem v něm nosila asi do nějakých sedmi osmi kilo, pak už mi přišlo, že se moc prověšuje a neposkytuje dostatečnou oporu. Jako první nosítko, než dítě doroste do nějakého většího ergonosítka (my pak pořídili Kibi) mi přišlo fajn, nemusí se složitě vázat, přitom se dobře přizpůsobí. Dá se v něm nosit v kolébce i na svislo.
    Za pár dní snad budu moct napsat čerstvé dojmy, až do něj zkusím dát Joriku. Už ho mám zase vytažené, ale zatím by to moje břicho asi nedalo.
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    Prosím vás mate tu někdo zkušenost s caboo nositkem?uvažuji o koupi na druhé miminko,mam doma manducu, ale tu chci používat,az bude dítko větší.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    YMLADRIS: to je hezký nápad, škoda, že mě takové věci nenapadají. Já akorát ukázala video z youtube, co se stane z melounem, když se hodí z okna...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam