• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONA_MAKARONAŠťastný rodič, šťastné dítě.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Proč si nedělat z dětí partnery? | MAITREA Magazín
    http://magazin.maitrea.cz/proc-si-nedelat-z-deti-partnery/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KOTENCE: B spí s námi v posteli, J krom kojeni ve sve.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SEBIEN:
    Důvěrně znám....všichni ječí a já bych nejradeji taky:)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KOTENCE: ted jsem se vrátila z venku - dlouho nejela tramvaj, Zorka začala tajnosnubně hlásit "bobek... není tam" (neměla plínu), Bělka v šátku se začala probouzet, nutně hladová, někde jsme ztratily dudlík, pak ta čtyři patra, kdy Zorka po prvním zahlásila "čurat"... co ti budu povídat...:-)
    Ale jak jsem ji popadla, abych ji poponesla, tak jsem ověřila, že bobek skutečně nemá. Zas mi tady pak ale řvala Běla, zatímco jsem řešila nočník, mytí rukou a náhradní dudlík (který před odchodem Zora ocumlala, takže se vaří). Kojím, Zorka je v koupelně, teče voda, jsem zvědavá, co tam pak najdu :-)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ANNAWA: Já teď řeším hlavně společný spaní a nošení dvou dětí. Manželovi slibuju, že s náma obě děti budou spát jen tak rok a půl a pak dostanou společnou dětskou postýlku :-) A pak si ještě představuju tu pohodu v houpací síti a děti dojemně spolu na pískovišti...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KOTENCE: já mám starší děti dva roky od sebe a mladší sadu čtyři roky. A zatím se mi ten větší rozdíl jeví jako naprostá pohoda - samozřejmě, jsem doma jen pár dní, ačkoli čistě kvůli vztahu mezi nimi mi ten rozdíl přijde už velký. Jenže oni třeba moji starší kluci jsou sice jen dva roky od sebe, ale tak odlišní, že to stejně žádnou výhodou nebylo.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KOTENCE: já mám starší děti dva roky od sebe a mladší sadu čtyři roky. A zatím se mi ten větší rozdíl jeví jako naprostá pohoda - samozřejmě, jsem doma jen pár dní, ačkoli čistě kvůli vztahu mezi nimi mi ten rozdíl přijde už velký. Jenže oni třeba moji starší kluci jsou sice jen dva roky od sebe, ale tak odlišní, že to stejně žádnou výhodou nebylo.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SEBIEN: ORIKA: Děkuju. Já teď právě přemýšlím, jak se to teda dělá s těma dvěma dětma :-) Kontaktní rodičovství radí mít děti spíš 3-4 roky od sebe, ale mě to zase přijde daleko. Na druhou stranu teď vidím, jak jsou ta batolata vlastně malinká a potřebujou od mámy spoustu kontaktu a pozornosti.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ONA_MAKARONA: gratuluju :)
    KOTENCE: a tobě taky :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KOTENCE: tak že taky gratuluju :-)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ONA_MAKARONA: Taky gratuluju a jsem zvedava, jak vam to pujde. Co to kojeni? Vim, ze ti radili prestat Ladu kojit, ale jak to dopadlo? Ja ted malou odstavila v druhym trimestru, protoze me to hrozne bolelo. Je mi to trochu lito, ale jsem rada, ze jsme to zvladly aspon bez place...
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    Děkuji všem! První noc doma byla sice pěkný nářez, ale věřím, že se brzo všichni sladíme a bude to ok:-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ONA_MAKARONA: gratuluju a ať jsou na tebe holky hodný, když už chtěly být tak krátce po sobě :)
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    ONA_MAKARONA: Velika gratulace, je krasna.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ONA_MAKARONA: Gratuluju, velmi krásná holčička :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Gratuluju ONA_MAKARONA:
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    Tak má Laduška sestřičku :-)
    Johanka, 25.9. 2015, 4010 g, je to pěkná macatice:-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Sice to není úplně k tématu, ale přesto posílám pozvánku:
    [ ZEMĚZEN / ostatniother / 25.9.2015 / CR - Zlinsky kraj - Kemp Lopůch, Smraďavka u Buchlovic ]
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Přišla mi mailem pozvánka na workshop, třeba bude někoho zajímat..
    Family Service a Nevýchova vám přináší zdarma živý přenos online workshopu s Katkou Královou "Co dělat, když miminko pláče
    a vy už nevíte, co s ním”
    http://www.nevychova.cz/zive-vysilani-pro-family-service/?a_aid=55a5243025619&chan=ew1509
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Krkavčí matka: Facku nebo na prdel, to by pomohlo, mladá paní
    http://www.krkavcimatka.cz/2015/09/facku-nebo-na-prdel-to-by-pomohlo-mlada.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam