• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIDLICKAO čem se vám naposledy zdálo?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Kdysi se mi zdala netradicni nocni mura... Spali jsme s kamosem na rozhledne. Rozhledna mela kruhovy ochoz a uprostred a ze stran stenu, krasny misto na spani...
    Uprostred noci jsem se probudil vlastnim vykrikem, ze me neco taha za nohy. Neprijemny, nocni mura reknu si a usnu znova... O nejakou chvili stejnej pocit, vykrik, probuzeni... Usinani... Kdyz se mi zdalo potreti, ze me neco taha za nohy, ve snu jsem vstal ze spacaku, imaginarnimu duchovi, ktery me tahal za nohy jsem dal pres drzku a hodil ho dolu z rozhledny :)

    Pak to jeste pokracovalo tim, ze ten duch ocaroval knihu, kterou kamarad cetl... Nejakym uzasne detektivnim postupem jsem prisel na to, ze jeho spatny chovani je zpusobeno tou knihou, profackoval jsem ho a knihu pomocil a hodil dolu... (nebo hodil dolu a pomocil zhora?) ...
    A pak se mi spalo krasne az do slunneho rana .)
    KLX
    KLX --- ---
    dnes o tom, že jsem rozkrojil rajče a bylo uvnitř úplně zelené..zbytek si nepamatuji..asi bylo důležité jen to rajče
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Dneska se mi zdálo, že mě požíral obří platýs.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    ze me vyhodili z prace! lacovka
    SPRAVNAK
    SPRAVNAK --- ---
    zdálo se mi, že jsem navštívil společně s nějakými kamarády restauraci. když jsme si chtěli objednat zjistili jsme, že na jídelním lístku je nějakým způsobem přidělaný pytlík s tatarkou. ten pytlík byl načatý, takže každý, kdo si chtěl vybrat jídlo, se tou tatarkou zadělal. nakonec bylo rozhodnuto, že objednám já protože mám tatarku nejradši ze všech... co se mi tímhle snaží podvědomí naznačit, to by mě opravdu zajímalo, co ais tak říká nějaký snář o tatarce?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    zahradni grilovani, kamarad vsem ucastnikum koupil kartacky na zuby, abysme po skonceni dbali na hygienu. do baraku se nesmelo v botech, u stolu vevnitr sedel . bratranek s tetou a zapalene mluvil o tom, jak se stal vegetarianem, jedl u toho smazak. kdyz jsem prochazel dverma, loucila se se mnou jedna extravagantni bruneta a dala mi vizitku, at ji zavolam.vizitka byla z penovyho ruzovyho latexu, vypadala jako cedulka u obleceni s informacema o prani pradla, z jedny strany byla fotka, z druhy telefon a mail.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ze jsme s kamarádem, super kuchařem, popíjeli na baru do rána. Načež jsem ho nějakým blábolem o jeho žrádle urazil. Vyzval mě na souboj a museli jsme spolu jít do Boulogneského lesíka to jít vyřešit střelbou.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    dlouhy cestovani na cerno obrovskym letadlem. to vlastnil jakejsi fasistickej rezim, jehoz clenove nosili cerveny uniformy. cesta do spodniho patra pres knihovnu, misto schodiste dreveny zebriky. u podvozku skrz diru vidim, ze priletame do ria, vidim dalnicni ceduli- vpravo rio de janeiro, vlevo jablonec n. n.
    jestli mi tohle nenapovi, ze jsem ve snu, tak lucidni sny zase dlouho nebudou :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    cesta krasnym proslunenym lesem, behem ktere se vystridalo rocni obdobi z leta na zimu a opet na leto, cestou jsem sbiral boruvky.

    nekdo me poprosil, jestli mu muzu pujcit penezenku, vzali mi z ni dve stovky, dostal jsem ranu a utekli. policie nezvedala telefon. zacala si me vsimat sympaticka holka, co se porad usmivala a sli jsme spolu az k prehlidce americkejch vozu ruku v ruce.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    konec sveta a boj o vodu. umrel jsem trikrat, pri loadovani me brnelo v zatylku. vody nakonec bylo tolik, ze zaplnila prehradu.
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Mně se včera zdálo, že jsem letěla dolů z oblohy připnutá ve fialový sedačce z MH-17 Malaysian Airlines. Probrala jsem se uprostřed toho pádu, kolem uší mi hučelo, koukala jsem se na mraky a jak mi vítr serval boty, jak mi nahý nohy trhají sebou sem a tam a byly na mě moc malý, ty nohy, a já si vzpomněla na fotku, na který jsem je viděla. Pak jsem v tom snu zavřela oči a najednou jsem byla ukrajinská mamka se šátkem na hlavě, vyběhla jsem z domu a utíkala, utíkala jsem hrozně rychle na pole, nemohla jsem popadnout dech, zase mi hučelo kolem uší, a pak jsem najednou mezi slunečnicema našla živý miminko. Vzala jsem ho do náruče a běžela jsem dál a našla jsem ještě dvě další živý děti, který byly polonahý, ale měly jenom modřiny. Vůbec neplakaly, mlčely a tvářily se smutně. Pak jsem se zastavila mezi slunečnicema a už nevím.

    Sem se budu chodit vypisovat z nočních můr, díky, VIDLIČKO. (Mívám i vtipný sny, nebojte.)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    že jsem manželkou S. Stalloneho (v mladém vydání) a stavíme spolu rodinný dům. Než jsem se vzbudila, zrovna jsem řešila se stavební firmou, že všude udělali moc úzká futra, kterými neprojdou manželova ramena :-)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Natáčeli jsme film z 18.století Praha. Hlavní hvězdou byl nějaký detektiv, něco na způsob andělů a démonů. Ztvárňoval ji Václav Klaus - značně přesvědčivě, bilý delší vlasy v copu, trochu huňatější knír. Osobně jsem si střihl roli jakéhosi nosiče jeho osobních zavazadel - dost mě peskoval. Takže jsem se radši seznámil s jakýmsi mladým klukem, bezdomovcem, co štábu kradl jídlo a plechovky coca-coly a ukrýval se v boudě se sprchami.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Zdál se mi sen o tom, jak jsem v divadle v zákulisí po premiéře hry a režisér spílal mladé herečce za její špatný výkon. Pak tu roli nabídl mne a ona herečka mne honila po divadle, přes šatny a chtěla mě zabít. Když jsem vyběhla z divadla, hodila po mne nožem, ale netrefila se. Utekla jsem jí za mým přítelem, nastoupili jsme do autobusu a jeli do domečku u vody, kde žil s charismatickým senseiem, který dokázal telekinezí ovládat předměty. Po příchodu domů se na mě smál a když odcházel, nechal po pokoji létat origami jestřáby. Líbali jsme se s mým klukem, cítila jsem, že ho miluji a řekla jsem mu to. Pak jsem za domem skákali do splavu s hrází, který tam byl a připlavala k nám bobří mláďata. Hrála jsem si a hladila jedno mládě, které mi cucalo prst ;) Smála jsem se tomu)
    K ránu po probuzení se mi ještě zdálo, že mi Martin řekl, že pojedeme na výlet k památníku obětí holokaustu a udělalo mi to velkou radost, až jsem mu skočila kolem krku)
    KBN
    KBN --- ---
    včera se mi zdálo, že ve firmě kde pracuji jsme s jedním spolupracovníkem změnili pracovní pozice na nějaké špiony.už podruhé jsme absolvovali jakýsi výcvik, kde on byl padouch a já ho měl dopadnout. běhali jsme po firmě za plného provozu a stříleli po sobě. on mě postřelil do levého ramene přesně do místa, kde mám momentálně zlomenou klíční kost. stále jsem ho pronásledoval a on vletěl do jakésy haly, kde byla strojovna (nic takového ve firmě není). za dveřmi mě čekal nějaký kolega, kterého vůbec neznám a na prvním výcviku vůbec nebyl, takže jsme padoucha naháněli spolu a navzájem si kryli záda. šli jsme po schodech nahoru kde bouchli dveře. kolegu jsem poučil že posledně padouch slezl po řebříku na střechu kde mi zmizel a já nesplnil úkol takže jsem vyrazil střemhlav ke dveřím. padouch ale překvapil, rozrazil dveře a trefil mě do hlavy. tím výcvik skončil a zase jsem to projel.
    zvedl jsem se ze země a ptám se jestli jsem to schytal přímo do prostřed čela načež se zasmáli že prý přímo do levého oka. (nutno podotknout, že při výcviku všechna ranění byla realisticky bolestivá, ale po ukončení se vše vrátilo do normálu)
    poté jsem šel přes lávku po hale mezi nějakými stroji (hala fyzicky existuje, ale lávka a stroje ne). máti od kamaráda z mládí mi říká "ahoj xxx" (nepracuje tam). já na to "Paní xxx mám vyžší pracovní pozici než vy tak mi prosím netykejte". ona "co si myslíš fracku jeden". já "jo tak mi se tu budeme urážet? tak raději drž hubu ty píčo nebo tě nechám zdechnout" a odebral jsem se za stroj, kde jsem měl kancelář a musel jsem vypracovat zprávu nadřízenému o tom, proč jsem opět nesplnil úkol při výcviku. ona vtrhla do kanclu a hádka pokračovala. po pár sprostých větách se zeptala cože za vyšší pozici to vlastně mám a já na to že prej výcvik na obranu firmy pro případ napadení Rusama..... :-D
    GAF
    GAF --- ---
    Jeden z těch nejlepších z poslední doby:

    O starém městě v alternativním světě relativně k našemu přelomu 19. a 20. století (steam-punk jak vyšitý).

    To město mělo podzemní část a část nad zemí protkané potrubím monstrozního návrhu i rozměrů. A v něm, v zapomenutých a zaprášených místnostech kdesi desítky metrů pod zemí, plných zvláštních polorezatých strojů, velkých ozubených kol, parovodů a převodů, které kdysi sloužily bůhví k čemu se daly nacházet artefakty. Pamatuji si už jenom jeden - dvě poloviny jedné koule velké tak asi jako dvě pěsti, které se vznášely kousek od sebe a když je člověk pustil ve vzduchu, tak se vznášely v místě, kde byly upuštěny. Mezi nimi prázdno kudy šla prostrčit ruka, ale nedaly se od sebe roztrhnout. Zrovna tenhle artefakt se používal jako pomocný pohon pro podzemní vznášedla, kterými tamní ozbrojené skupiny chtěly vyhubit červy a jiná monstra. Členem téhle milice jsem se později stal. Pamatuji si, že při nástupu do vznášedla bylo potřeba navléknout si na sebe zvláštní skafandr. Vznášedla uměla proplouvat i skrze kamen, ale ne skrze kov (potrubí např.). Divil jsem se, jakým množstvím drahé techniky a vůbec všech prostředků milice disponovala oproti zbytku města.

    A to byla druhá část příběhu a města. Město mělo malou populaci; vpodstatě tam nikdo nebyl doma. Spíš to vypadalo jako místo, kam se prostě nastěhovalo něco lidí a nikdo jim to místo nebral, všude dost místa pro všechny. Ale místo... jídlo bylo těžké získat, práci ještě míň, obloha pořád zamračená, všude prach a špína a zašlo a rozbořené budovy a ...jediný bar na rohu ulice... Tak něco atmosféra. Takže lidé, někteří i z chuti po dobrodružství a většina spíš z nutnosti vzniklé ze zoufalství chodili do potrubí a do neznáma nacházet artefakty. Těm se pak říkalo lovci artefaktů. Natrefit byť na jediný artefakt, natožpak na nějaký nový druh, znamenalo najít menší poklad, artefakty měly všechny veskrze zázračné schopnosti (viz ta levitace u prvního) a byly samozřejmě velmi ceněné. Jenže v podzemním systému žila i zmutovaná monstra, převážně zmínění červi. Slepá agresivní vždyhladová stvoření tvarem připomínající moučného červa ovšem velikostí klidně i několik metrů, kterému se jeden z konců otvíral do zející tlamy plné desítek ostrých zubů. Lovci artefaktů byli obyčejní lidé, takže se takovýmto stvůrám nedokázali moc bránit a co chvíli se někdo "ztratil a už nenašel".

    Město též obsahovalo poloshnilé rozpadající se molo, protože se rozkládalo u pobřeží nevím čeho. Velké řeky? Moře? Nevím. Každopádně v docích se později ve snu bojovalo s monstrem, které mělo spousty nohou a zároveň chapadel, nechávalo za sebou při pohybu slizovou stopu, na výšku mělo tak čtyři metry a hlavu připomínající mutaci koně a šíleného psa z pekla (desítky ostrých zubů zase included). Nepřekvapivě bylo též zase agresivní a vždyhladové. Narozdíl ale od červů, kteří zůstávali v systému potrubí a většinou hluboko uvnitř (někdy bylo skrz potrubí slyšet hnusné šoupavé zvuky co se nesly zdálky) tohle monstrum často vycházelo z vody, kde žilo a lovilo lidi. Takže bylo určeno, že ho půjdeme v noci vylákat ven a zabít. Bojoval jsem proti němu s partou lidí z armády i s kamarádem. Několik z nás zabilo. Zahnali jsme ho do jedné ze schátralých chatrčí (no spíš nalákali na sebe), kterou jsme pak zapálili, což se ukázalo jako dobrý nápad, protože monstrum se ohně velmi bálo a začali jsme nad ním vyhrávat i pomocí švihání ho pochodněmi.

    Jinak sen byl dlouhý a měl hodně děje, ale pamatuji si kromě tohohle už jen málo.

    Sen končil, když mě monstrum dostalo na zem a sklánělo se nade mnou a viděl jsem kamaráda, jak se napřahuje k úderu zezadu.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Že jsem dělal opraváře starých leteckých strojů z 2. WW. A jediní, komu jsme je půjčovali byli akrobati, kteří s nima lítali a pálili po sobě ostrýma pro pobavení publika. Pak jsem se dozvěděl, že to jsou nesmrtelní upíři, takže to je velmi dobrý business jak pro ně tak pro nás. Oni nezemřou a díky super představení mají dost prostředků na to nás nechat ty letadla znovu opravit a uvést do původního stavu.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    O sexu s klukem, se kterým jsem chodila za dávných, téměř dětských let. Divný to bylo.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Byla jsem na výpravě se Spencerem Reidem (Criminal Minds), Bellatrix Lestrangovou (Harry Potter) a Aryou Stark (Game of Thrones). V půlce nějakého hlubokého leda jsem navíc ke své hrůze zjistila, že jsem Cylon (Battlestar Galactica).

    Netuším kam a proč jsme putovali, ale poselství mého mozku je jasné - přestaň čumět na filmy a seriály! :D
    KLX
    KLX --- ---
    Dnes jsem pro změnu chodil po městě s nějakým týpkem (neznam) a najednou z něj byl tramvaják, co stavěl u chodníku jako autobus a vždycky vylezl z té kabiny a šel mi podat dozadu ruku..najednou jsme tam tu tramvaj nechali a šli na drink..já si dal jen kafe, protože jsem šel z práce jen na oběd pauzu (divný, kafe nepiju, nikdy jsem neměl a začínat nehodlam) a najednou jdu do práce, motam se a nevidim na hodiny, jsou 3 odpoledne a v práci největší haloo, protože jsem byl opilej jak váza..šéfová někam volala a prej, dobrý, už jsme ho našli..mno a pak najednou mega průser, protože v tom baru nás někdo natočil na telefon a dávali to snad v každý tv jako odstrašující případ..pak už jsem se jen omlouval a omlouval a bylo mito prd platný, prý budou následky..no a pak jsem se probudil úplně orosenej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam