• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RNDExit games
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HANNIBAL92: Hodiny jsme taky nedali, kdybych u toho sedel dvacet minut, tak to asi rozklicuju. Problem je, ze jeden vstup ti je zablokuje na 20 sekund, takze spis jsme zkouseli, jak je zastavit. Protoze normalne nezmacknes tlacitko a necekas, jestli to za 20 sekund neco udela, jsi v casovem presu, tak nahodne mackas cudliky. Rikali jsme jim, budto aby se tocily rychlejc nebo aby to bylo digitalni (nebo treba hraci karty nebo tak neco, aby to bylo stylovy). Nebo alespon aby jedno tlacitko tocilo jednou rucickou a druhy druhou, to by bylo mnohem lepsi, nez cekat pet minut, nez to zase obkrouzi celych 12 hodin.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    MAKROUSEK: Tak s tou vzhledovou a logickou casti nemam nic spolecneho :). Vlastne ty houby a ten blikaci telefon jsem nedelal. Zbytek elektroniky jsem vymyslel a vyrobil. A nejaky technicky problem s necim? co hodiny? V pohode?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HANNIBAL92: Tak jsme si vcera na tu Alenku zasli a je to docela pekny. Par ukolu dal i nas ctyrlety junior (a par ukolu bych nedal ja ani kdybych tam stravil desitky let - treba propojit houby, protoze houby jsou propojene podhoubim? A pritom jsou kazda jina? To je nejaka logika?)
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    MAKROUSEK:
    Originální rodinné únikové hry v Praze | Puzzleroom.cz
    https://www.puzzleroom.cz/unikove-hry/mistnosti
    dole jako posledni. Dokonce je tam moznost volby obtiznosti. Rekl bych tak jedna obtiznost pro dospelaka s partou deti a druha pro dite s partou dospelaku :-).
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HANNIBAL92: HA! Pro deti, to bych chtel. Prckos ma moc rad unikovky, ale pro deti zadny nejsou skoro. Nejaky linkec?
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    ZOLTAN: Chapu :-).
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    HANNIBAL92: Vim o tom stejne jako o carodejnicke skole nebo Harry Poterovi. To se priznam, ze mne trosku miji zamerenim, ale chapu, ze to svoji cilovku ma a muze to byt prima...
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    ZOLTAN: Ja nejsem asi uplne clovek, ktery by mel nekomu neco doporucovat, jelikoz jsem nikdy v zadny unikovce nebyl, ale posledni mesice jsem v jedne delal kompletni elektroniku. Pokud old school znamena visaci zamky, tak tady neni ani jeden. Majitele mi sepsali svoje napady a ja jsem to pro ne vymyslel a realizoval a spolecne jsme to instalovali. Drtiva vetsina je resena elektronicky pomoci senzoru, vstupnich i vystupnich periferii a dalsi techniky. Hadanky jsou vzajemne celkem propojene. Na druhou stranu je to unikovka zamerena na rodiny s detmi a tema je Alenka v risi divu. Je to od puzzleroom v senovazne (driv tam tusim byl tajny agent, nebo neco takoveho). Neber to teda uplne jako doporuceni, protoze nemam vubec s cim porovnavat, ale spis jako info o tom, na co se treba mrknout. Jeste doladujeme par nedostatku, takze bych tomu pripadne dal jeste aspon mesic cas.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    MAKROUSEK: No to jsi se bavil se mnou :)))
    Je to tak. Nerikam, ze to byl superrajc. Je to samozrejme unikovka low cost. Ale na poli low cost unikovek je to prekvapive dobry pocin s prekvapive udelanym hernim mechanismem. Mne to musim si rict docela dostalo. Ne tim, jak to vypada, unikovka udelana za 10k samozrejme nebude mit kvality unikovek za desitky mega ale stoji se na to zajit/zajet podivat. Rozhodne originalni. A vstupne tusim 600 je pro nas prazaky velice prijemna cena :) A byli jsme tam teda ve trech. Nevim jak to slape, kdyz tam jsou lidi jen dva, to se ta mechanika asi zmeni si myslim.

    V Liberci to mam schozene komplet a neco je dost porod.
    Z nejhorsich a cemu se vyhnout asi bacha na Ceskou Lipu a Faraona v Praze v Jagelonske tusim. Jo a v Pardubicich na Kradez v Muzeu umeni. Stejnetak Kradez v Muzeu umeni tady v Praze byla priserna az hamba. Tak priserny unikovky jsem roky nezazil. Jinak je to takovy zatim sedy prumer, nicim nevycnivajici. Proto se prave ptam, jestli mate nekdo tip kam se vydat, abych se navnadil, protoze mam pocit, ze uz jsem zazil vlastne vsechno a maloco mne dokaze jeste rozrajcovat.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZOLTAN: https://www.lostexit.cz/?page_id=1061 a nahod taky neco. Nam nekdo rikal, ze prej nejlepsi unikovka je v Liberci (nebo Jablonci?), prej to je nejakej sklep, kterej postavil clovek, co nikdy zadnou unikovku nehral.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    MAKROUSEK: Jediny co nemam je Zvlastni skola - diky za tip, muzes link prosimte, at nejdu do nejake pasti na Rusaky? Pancharti, z tech jsem takovy vlazny. A Star Trek ten je teda porce na hlavolamy, ale to uvodni video mne akorat rozesmalo musim rict a trosku mi to cele udelalo takvoe detinske.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZOLTAN: Zkousel jsi Zvlastni skolu? A bar? Taky jsou docela v pohode ty Hanebny pancharti na Vaclavaku, jsou v nich videt penize. V posledni dobe nas velice nadchl ten Star trek (Galactic Pioneers se to jmenuje). Jinak od Mindmaze jsou vsechny tri super.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZOLTAN: Ja dostal od strasidla do zubu, protoze zrovna kdyz mi melo dat pohlavek, tak jsem otocil hlavu. Ale jinak legrace to je, takove zapamatovatelne. A to jsme udelali rekord, ve trech 33 minut bez napovedy (ale holky teda rvaly, me to moc nebralo, mam za sebou moc Silent Hillu).
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jinak teda musim rict ze ac se s unikovkama roztrhnul pytel uz je to fakt dlouho, co bych nasel v Praze neco, co by mne opravdu uchvatilo. Mate nejake doporuceni kam se vydat? Libi se mi primove propojeni elektroniky a hlavolamu. Normal old school unikovka se mi uz moc nechce hrat, uz hledam trosku nejake efekty. Kam jit v Praze, kdyz rovnou odskrtneme vsechny nejznamnejsi jako Chamber a Questland...?
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Byl jsem pred cca mesicem na Chamberu Poltergeistovi nebo jak se to jmenuje to nejnovejsi (ne Dum Hruzy 2) a musim rict ze po strance atmosfery nejlepsi ze 150 her co jsem mel tu cest kdy kde hrat. Vrele doporucuju vsem a nedoporucuju teda brat osoby se snizenou pohyblivosti a treba nekoho starsiho a slabsiho na srdce. Nektere casti jsou opravdu vyvonankovane.
    Na hlavolamy samozrejme slabsi, ale o to nejde. Jde o tu atmosku - rvali jsme jak prokopli :)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Tak jeste je volna osma kdybyste nekdo chtel...
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    ZOLTAN: kdyztak do posty rovnou s telefonem a dohodneme se...
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Otviram novou unikovku na Smichove.
    Hledam dve particky unikovkaru, kteri by meli cas zitra - v patek jedna od 18.00 a druha od 20.00 projit mi jako testaci roomou a zkusit ji prechytracit ;)
    Vstup zdarma samozrejme :)
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    ZOLTAN: Asi to uplne nevyhovuje pozadavkum, ale kdyby nahodou.... delam na zakazku elektronickou cast puzzlu pro unikovky. Takze nevymyslim puzzly, ale pokud mi napisete jakou mate predstavu o tom, co to bude delat, tak na to navrhnu a vyrobim elektroniku. Temer cokoli neni problem :-). Ruzna cidla, senzory, posloupnosti, posuny, atd. Delal jsem treba optickou harfu, modul co cekal na presnou sms z presnyho cisla a dalsi.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Kdybyste nekdo mel kamarada/kamaradku, co se zabyvaji tvorbou unikovek/bojovek/hlavolamu... Hledma zkusene posily na vypomoc.
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Hledam tvurce unikovych her, stavece bojovek venku, tvurce hlavolamu... / Praha / 1234856 CZK ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam