• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    "Můžu tě pozvat na kafe?"... "Dozajista, ale udělal jsi ve slově VÍNO hned čtyři hrubé chyby". Seznamka pro milovníky všemožných druhů alkoholu, kteří občas chtějí pít i s někým novým. Protože alkohol v malém množství neuškodí v jakýchkoliv dávkách!
    rozbalit záhlaví
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ALONSY: Za tu dobu co jsem tam nebyl, pridali docela velkej bar a pipu s pivem a ciderem nemluve o tom ze meli nacnutou lahev:

    Aberlour A´Bunadh Batch No. 49 | Aberlour | Single Malt & Blended Whisky | Skotská whisky
    http://www.topvino.cz/...malt-and-blended-whisky/aberlour/aberlour-abunadh-batch-no-49/de1-wi85.html
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DEMONOFANARCHY: No jo, dobré whiskey tam mívali prý než jsem začala chodit, ale nikdo to nepil :(
    Ale tak Jameson se dá a mají k tomu dobrého burgera. A pro ty co mají rádi rumy ideál.

    O Marpeku jsem přemšlela zrovna včera, ale ano, z ruky rozhodně je. Odevšaď! :)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ALONSY: Minulej tyden jsem po delsi dobe navstivil Marpek (mam to tam trochu z ruky na vecerni drink) a vzpomel jsem si jak ta whiskey je vlastne fajn piti:)

    Nicmene podle tveho webu: http://www.lalibela.cz/?page_id=140
    To skoro vypada ze nemaji jedinou singlemaltku, ba co vic ze whiskey tam vidim jen Tulamorku, coz je horsi nez spatne. Nicmene na rum by se asi dalo, tak ja reknu zene at s Vama vymysli nejakej meeting:-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DEMONOFANARCHY: Zastav se někdy do Lalibeli (Holečkova), pravděpodobně tam budu :-D
    Ale nevím, jestli je to místo vhodné na větší akci.. Asi jo :-)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ALONSY: Na whiskey bych se pridal take:-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SVORO: Hlásím se k whiskařům :)
    AMYMAL
    AMYMAL --- ---
    Pridavam se! Takze kdy a kam?.]]
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    WAMP_ELF: Bílá kuželka:)
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    CALIGULA: Ku Kuželce!
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    CALIGULA: chodim v Plzni do lokálu :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SUN_VU_KUNG: to mi připomnělo mojí mladickou úvahu- když jsem ochutnal poprvé tuzemák- jak mohlo něco "takového" instantně zvednout morálku námořnictva. Došlo mi to až o mnoho let později :).
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    DRIZDIK: Tam to mam takx rada, i kvuli hermelinu a neskutecne blizkosti.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    SUN_VU_KUNG: V tomhle mě na rumy potěšili v poslední době v U Zvonečku, kousek u metra Ládví. Barmana tam rumy vyloženě baví. Jima Zum Zum na rumy a Stará studna na koňaky samozřejmě ..
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    ja teda taky pivo nepiju.)
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    SUN_VU_KUNG: to já zas dávám podpásovky ve stylu: "A co tady máte fakt dobrého, co stojí za to, není to všude? Alko, nealko, cokoliv.." nějaké relevantní doporučení dostanu tak v každém pátem podniku
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: Ale jo, to já mám právě rád, že ta obsluha funguje na úrovni a není to jen nalévač a nosič. Zvlášť když to ještě ty lidi baví, a tak je to se vším, s whisky, rukem, koňakem, doutníky... kultivuje to spotřebitele, protože tady ještě spousta lidí (a i mladých!) si pořád myslí, že rum je bramborový líh, mravenčan ethylnatý, karamelové barvivo a voda. Okolo whisky mě baví celá ta kultura palíren, prostředí, designu lahví a etiket atd. A nejhorší je naopak kultivovat obsluhu:
    - C'si dáte?
    - Slečno, jakou u vás máte skotskou?
    - Se podívejte na bar...
    - Když já tam bez fraktury krčních obratlů nevidím, můžete mi to říct?
    - Tak jako je tam tulamorka, džejmsn...
    - Slečno, ale to jsou irské whisky...
    - No, já tomu moc nerozumím...

    :)
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    SUN_VU_KUNG: no jo, ale Martin je pro mě top barman, ke každému rumu ti poví krásnou pohádku, poradí s výběrem... tak můžem v nějakém eshopu koupit pár lahví Flor de Caňa a jít si sednout jinam D:
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: jj, Sbohem je na rumy super, jen mě tam irituje ten interiér, přitom by se to dalo tak vystylovat :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: tsss blbečku :P
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    rum rum rum (takže sbohem rozume, jak tu bylo řečeno)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Zase ocet v lahvi? :p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam