• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SITH
    SITH --- ---
    SIBILLE: pořídíš selfíčka, ale fotky z dálky celé postavy musíš lovit v minulosti
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: jako fakt????? :-D no tak asi byla divná....já Tě tu pozoruju už léta a svou truhlářskou kariérou jsi v mých očích naopak v velmi povýšil :-D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: O cem se s lidma bavis na prvnim rande?..O praci..o cestovani apod :)..Obrazek si urcite udelala..jen pro ni imho nebyl do zivota atraktivni nekdo, kdo se zivi rukama. Nerikal jsem ji o svejch dalsich firmach nebo investicich..Zjistuju jak si prazsky holky poradej s tim, ze nekdo se zivi remeslem :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SITH: Tak snad, když jdu na tinder a nemám žádný fotky, tak si je nějak pořídím ne??? :) Vše je o motivaci
    SITH
    SITH --- ---
    SIBILLE: imho je to tím, že se tak často nefotíme před zrcadlem a neděláme tolik selfíček jako vy ženy, imho :) já kdybych šel na tinder, tak mám sakra co dělat, abych našel nějakou fotku, kterou bych tam mohl dát.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ROLAND: to je dost zvláštní teda, asi máš tragickej profil nebo nevím.... můj kámoš se přes Tinder seznámil tak, ze každej den vyčerpal všechny holky v nastavený vzdálenosti, prostě swajpoval doprava až na doraz zásob :-D pro každýho tady na tom světě je někdo, komu se bude líbit a vonět IMHO....ten kámoš se loni v červnu oženil, s velmi kvalitní dívkou o asi 8 let mladší ;-)

    jo, rande, libimseti.....to je podle mě jiná sorta, kde se nechceš seznamovat.....pokud do ní teda nepatříš...:-)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: A o čem jste se teda bavili? Neumim si představit, že bych byla s někym na rande a nebyla schopná udělat si trochu reálný obrázek.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: Spis si myslela ze beru tak 15 cistyho..zaparkoval jsem za rohem a na prvni rande nenosim nikdy zadny hodinky..Tak jsem ji asi zaujal jako chlap, protoze rande se ji moc libilo, ale zaroven si myslela ze jsem socka a ze truhlari vydelavaj malo. :D..Vidis?..jedno z mejch sit.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    AVATAR: Morbidně obézní maj jít na podvázání žaludku a ne na tinder.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: mno, ze pojem krasa je dost sirokej a casto se u ruznych lidi zasadne lisi, to je snad jasny, takovy veci si tu snad nemusime vypisovat. Point je, ze bez fotky, ktera zaujme (prachy a bicaky byly jen priklad, tech veci je pochopitelne vic), ten like nedostanes.

    A realita je takova, ze nekterym lidem nepomuze ani sebelepsi fotka. Jen malokdo da lajk treba morbidne obeznim.

    A vubec, ze mi tu argumentujete, ze to jde... vsechno jde, jen je otazka jak snadno a jak je to pravdepodobny :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Tak to nevím, jak ses v průběhu rande sebeprezentoval.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: tak jako popravde, kazdej chlap, kterej maka je nekde,, bud v truhlarne nebo na stavbe nebo v kancelari, zni to fakt trochu divne, ze to nejaky holce vadi XD
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Prostě se jen bála, že budeš pořád v truhlárně.. a měla pravdu, ne? :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BAAL: prosimte, vzdyt ty se hezkej, vysokej, vysportovanej, v idealnim veku, tak jaky mas asi tak zkusenosti s neatraktivnima fotkama :D
    text asi pomuze, ale je fakt, ze fotky budou stejne hrat prim, ale aspon to vypovida o cloveku, co ma v hlave trosku, respektive, jeslti tam neco ma nebo nema :))
    KOUDY: ale ty prece mas prachy, tak proc to porad tak strasne resis, jestli ta holka ma prijem, taky to moc nechapu... i kdyby byla kvuli prachum, tak ji bud chces nebo nechces ne? to snad prece poznas, jeslti ji jde jen o prachy a jeslti ji jde oprachy, ale chova se mile a pro tebe vyhovuje, tak v cem je sakra problem?
    avokadovy tousty ti snad PEtra delala nejlepsi na svete, pokud si vzpominam :D? tak ji to nauc a je po problemu
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Vždyť právě! :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAVARA: 25-33 jsou imho idealni..20 uz jsou moc mlade a resej pokemony :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: Říkal jsem si, že 25 už na mne budou příliš mladé, ale ještě se nad tím zamyslím :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: No vsak to nerikam..:)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: No, právě to je ono. Argumentuješ samými extrémy. Většina holek jsou samostatný, ale bydlej ve společném bydlení, protože samy hypotéku neutáhnou. Ale to přeci neznamená, že by z ní byla vyžírka nebo feťačka nebo neuměla spát ve spacáku, ne? :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    AVATAR: Ano, foto musí zaujmout. Ale to nemá s krásou nic společného. Bohužel velmi málo mužů si dá s výběrem fotek záležet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam