• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A BMI mám 19,6, heč! Zase jsem hezky přibral.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SUBVERSION: Však tě na rande nikdo nezve. Okurku si nechám pro jinou.
    ANDULKASAFAROVA
    ANDULKASAFAROVA --- ---
    Koudy je chlap pro mě, akorát moc mladej, sakra xD
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NJAL: Nepiju no..ani nefetuju..nikdy jsem nebyl holce nevernej a miluju deti..ale dneska to neni to, co holky pres tricet od chlapu na celej zivot chtej..tak musim lovit asi mezi tema mladsima :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    KOUDY: Heh, tak to jsi druhy clovek v CR o kom vim, ze vylozene nepije vubec pivo :-)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    A co ekonomické aspekty věci? Není daleko levnější získávat sex zadarmo od dívek z internetových seznámení než si zaplatit profesionálku análku?
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    SUBVERSION: Preference se samozřejmě různí ♥, nicméně pakliže mám docela vysoké nároky a hledám cosi velmi výjimečného, asi bych měl/a nabízet plus minus totéž, ne?
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: Cha1ndler dostal plusicek za první odstavec.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: který body konkrétně teda jsou ten humor a nepovažuješ je u svojí přítelkyně za zásadní? Kremrole? :)) stačí, když bude vydělávat 30k čistého? Možná cm a kg nahoru či dolů... Zbytek věřím, že by ti dost vadil, kdyby je tvoje přítelkyně nesplňovala...
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Tak ee každý má nějaké preference? Já bych nemohla zas chodit s někým kdo je moc hubený (s okurkou) :)
    Bmi 20 po 30tce je imho reálné, záleží ale na samotné postavě a mind setu, mám 167cm a 55 kg, víc pro mě není pohodlné, cítím se potom jak baba
    Hejty nehejty, ale Koudymu se vše povede, vsadím litr :) protože chce a něco pro to udělá. Nikdy jsem nemyslela že budu KOUDYho supportem, ale myslím že už to to trochu přehánite
    SITH: yes, téma děti je obecně jakési společenské tabu, většina se o tom stydí hovořit, přitom je to úplně normální.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Wow, coze? Holky pres 60 kilo, to existuje? No tak to je nechutny...
    TUILE
    TUILE --- ---
    uz sem chtela koudymu psat, ale sem pres :/

    SITH
    SITH --- ---
    VENDULKA: přesně tak. Těch single lidí po 30, co hledají vztah, je stále hodně, ale problém je v tom, že oni oficiálně vztah nehledají, mají jednoho dva milence/milenky a své koníčky, víceméně jim to tak vyhovuje, ale kdyby někdo byl,tak by to bylo super. Ale tímhle přístupem to dost razantně likvidují.

    Na rande večer už nejsi tak v kondici, protože sis ráno zašukal s kámoškou, s kámošema lítáte po trailech na Klínovci namísto randění po Petříně a navenek musíš říkat, že nikoho nechceš, protože ten kdo někoho hledá, tak je zoufalý a zoufalý lidi nikdo nechce. Takže vlastně chceš, ale děláš, že nechceš. U ženských k tomu přidej ještě nechtít děti, abys nevystrašila ty poslední zbytky chlapů, na které ještě narazíš
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    KOUDY: ve skrytu duše věřím, že si ten příspěvek nemyslel úplně vážně ;) Ale znám tě jen přes nyx, takže se odkazuju na to, co jsem četla tady na nyxu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VENDULKA: Sorry ale celej ten prispevek je branej jako humor vzhledem k tamni diskuzi..Proto ma taky tolik lajku..realita je takova ze jsem chodil s holkou ktera mela 158cm a byl jsem s ni pet let..i s holkou ktera mela pres 60 kilo..Je potreba rozlisovat realitu a vtipny prispevky na nyxu..Z toho pak ocividne vznikaj pomyleny prispevky jako ten chaindleruv, prestoze jsem tu nekolikrat psal, ze mi u holky vicemene nezalezi na veku, nebo barve oci ci vlasu..a moc rad si od nej jako od nekoho kdo me v zivote nevidel a nic o me nevi prectu..co ze konkretne nesplnuju za veci ktery chce zenska od chlapa se kterym ocekava stravit zbytek zivota.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    VENDULKA: to je zlo. Egoismus/kokotismus level pro. To jsem ani netušila :/
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    KOUDY: [ KOUDY @ SEZNAMKA :-) NYXaku a NYXacek...need more meetings ]
    Když to vztáhnu jenom na ty nároky na postavu...hledáš holku s maximálním BMI 20 (57kg, 170cm). To je pro mnoho ženských po třicítce nereálnej cíl nebo jedině za cenu drastickejch diet, odsávání tuku nebo denní návštěvy ve fitku. Já mám BMI 23 a hodně sportuju, držet si váhu tak, abych měla max. BMI 20 je pro mě po třicítce dost nereálný
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHA1NDLER: Co od zeny do zivota chci prosimte?..A co chce zenska s nohama na zemi od chlapa se kterym chce stravit zbytek zivota?..A co je na reseni lidi jako Peterson neintelektualniho?
    ZUULUU: Ale notak..intelektualno je sirokej pojem a i reseni Petersona a jeho vyroku do nej patri..
    VENDULKA: Z jakych naroku?..co je na mych narocich konkretne prehnaneho? :)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    CHA1NDLER: hele zase nemusíme tak přehánět ne? I po 30 se najdou chlapi a ženský, co hledají vážný vztah, dbají o sebe (co se týče vzhledu) a mají to v hlavě v pořádku. Problém je jenom v tom, že je jich míň, nenosí na čele štítek ("jsem single a hledám vztah") a někdy to trvá, než na sebe narazí.
    Koudymu doporučím ať hledá. Možná najde co hledá a když ne, tak třeba sám dojde k tomu, že musí slevit ze svých nároků.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CHA1NDLER: Škoda, že mě má ten kripl v DI, chtěl bych se mu vysmát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam