• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KULA: Pak bys mohl ale taky trochu předvídat, jestli bude, až si ji vybereš a vezmeš, po těch ,,retkách" vypadat jako bohyně i za 20 let.

    Protože zase...pokud bych se měla držet tématu, o kterym tu debatovala většina - seznamování lidí 30+: je nutno brát v úvahu, že kdo kouří i po třicítce a ne jen z mladické popř. studentské demence, ale už i po pětadvacítce nebo třicítce, težko už se toho zbavuje...

    ....a pokud si vezmeš kuřáka/čku 30+, očekávej možná spíš než bohyni po čtyřicítce mumii.... ale dost žen s tim praští alespoň před tím těhotenstvím, tak je možný, že už se k tomu po mimísovi nevrátí a mumie se konat nebude a zůstane u bohyně...i když nevim, no.

    Dvojčata kuřáci a nekuřáci: Takhle ničí kouření obličeje! | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/...udalosti/216949/dvojcata-kuraci-a-nekuraci-takhle-nici-koureni-obliceje.html

    SITH
    SITH --- ---
    TUILE: imho by to rácio zvítězilo tak po půl roce vašeho zamilovaného vztahu :D
    KULA
    KULA --- ---
    KOUDY: Kouření cigaret je široký pojem. Jedna kouří cigarety místo zubní pasty, snídaně, oběda, protože ji bolí hlava a jiné když si dají retko, můžou vypadat jako bohyně. A takové co to umí mě strašně přitahují .


    Třeba ta bába z toho meme "not bad not bad, now you" je absolutně ikonická.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vztah neni zadna obchodni transakce..ale zaroven ve svejch letech vim co od partnerky chci a co nechci...Vim ze chci aby byla inteligentni, uprimna, verna, samostatna, cilevedoma, mela smysl pro humor apod..Nechci aby to byla kuracka cigaret..aby to byla pijavice..aby to byla hysterka apod..Nevidim na tom nic spatnyho mit nejaky preference a hledat si protejsek kterej je z vetsi casti splnuje..Na nekterejch vecech se da samozrejme pracovat, ale pijavici, jejiz snem je nechat se vydrzovat od bohatyho typka najednou lusknutim prstu predelat nelze.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    SNOWWHITE: Třeba myslel ty které se konavali necelých dvacet let zpátky v Abatonu
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Juuu :D On tu byl LIR uveden jakožto něco divokého, alternativního a netypického? Pokud ano, tak to je fakt rozkošný ♥
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TUILE: Ja jsem asi celkove myslela to premejsleni o vztahu jakozto obchodni transakci, nehlede na ten kouzelnej narcismus...
    No proste se s tim neztotoznuju, to je cely.
    TUILE
    TUILE --- ---
    MOODYCAT: tyjo, mne treba pozadavky na financni gramotnost a nakej vzhled a nakej sponecenskej rozhled prijdou uplne v poradku. bez toho by tam ta chemie asi nemela sanci zafungovat (no dobre, mela, ale racio by zvitezilo).

    osobne mi neprijdou koudyho pozadavky prehnany. to, ze se do nich nevejdu, neznamena, ze se tam nevejde nekdo jinej.
    myslim, ze spousta holek ma ty naroky daleko prehnanejsi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: samozrejme, ze do jedny poslouchaj Vondrackovou. Taky jsou vsechny blbe, obarvene na blond a jezdi v suv, to nevis?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: A přítelkyně hokejistů/fotbalistů jezděj na Sázavafest? :))
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Však v pohodě. Jen, že jsi to zmínil 3x, tak už mě opravdu začalo zajímat, co to je, že s tím stále argumentuješ.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: priznavam, ze taky nerozumim tomu, co maji piercing, tetovani a festival spolecnyho s manzelkama fotbalistu, ale nejak me to netrapi :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: jak mohou splňovat hubnutí po dětech, když nechtějí mít děti? :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: No, trochu mě to zklamalo. Když to byl takovej Koudyho silnej argument, tak jsem od toho čekala ohodně víc, než hudební festival :)))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AVATAR: Let it Roll - nejvetsi evropskej a mozna i svetovej (not sure) Drum’n’Bass festival poradanej v cechach.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Ses mohla zeptat, ja tam jezdim taky :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: se podel, me se nechce :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Když tady teda furt zmiňuješ, že nějaká ex jezdila na LIR, tak jsem si to musela vygooglit :))
    NJAL
    NJAL --- ---
    GRANTORINO: Nemuzu, na seznamu jsou pouze ti, co ho nepiji vubec :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KULA: a ted si predstav, ze takhle i mluvim v realu :D, ale umim i mlcet, obcas.... mluvim rychlejc, nez premyslim, casto z toho vznikaji celkem vtipny situace, obcas je to trapny, sorry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam