• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RIMSAK: to jsem ja (teda az na tu pohlavni chorobu, snad me to nediskvalifikuje ;()
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RIMSAK: a hlasis se?
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Mladá krásná miliardářka hledá nudného sebestředného lakomce, pokud možno s pohlavní chorobou, aby ho směla živit.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KOUDY: Tak nevim, jestli tohle splnujes ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NJAL: Kazda zena ma jiny naroky zejo..Me by spis zajimalo tohle "nesplňuje prakticky nic z toho, co ženská s nohama na zemi chce od chlapa se kterým očekává strávit zbytek života."..co napsal chaindler...Co teda zenska s nohama na zemi chce od chlapa a ja to nesplnuju? :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    CHA1NDLER: Napriklad je vysoky... Sorry, jen jsem si trosku zatrollil ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHA1NDLER: Uz jsem je tu psal.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    KOUDY:
    "Stejne tak maji zase ony vysoky naroky na muze, ktery splnuju ja."

    Hele ale tohle je zajímavé :-)))) Můžeš prosím definovat ty podle tebe důležitý nároky, který splňuješ, a zároveň jsou "vysoký" ??
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    MRAKY: No, zrovna můj ex něco takového chtěl zavést, ale o žádném střídání nemluvil :D
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    REBORNA:

    Tady je odkaz, co mi jde otevřít bez čekání, moc rozdílů nevidim, ale on rozdíl v ,,looku" plic by asi stačil:

    Jaký je rozdíl mezi DVOJČATY KUŘÁK x NEKUŘÁK? Podívejte se sami! – TYČÍČO.cz
    https://www.tycicooo.cz/jaky-je-rozdil-mezi-dvojcaty-kurak-x-nekurak-podivejte-se-sami/

    Ale tady asi v kombinaci z kouření oddělaným organismem i nějaký pigmentový, snad jaterní skvrny, nevim..zatím jsem nečetla a nevim, jestli tam ta informace je:



    Jinak tedy pod odkazem ,,vrásčitá kuřačka" - hledat obrázky GOOGLEM, je hned třetí obrázek:

    ,,VĚTŠINA LIDÍ NECHCE KUŘÁKY ZA PARTNERY".... ,,PŘI VÝBĚRU PARTNERŮ DÁVAJÍ LIDÉ PŘEDNOST NEKUŘÁKŮM" atp.

    AMANT
    AMANT --- ---
    ne. lidstvo je nepoucitelny.
    zase se tu najde nekdo "s dobrym srdcem", co se s ni bude pokouset vecne diskutovat, tenhleten mesiaskej komplex ze zrovna ja sem ten, diky kterymu se ty osobe po 20 letech bludu rozsviti, protoze si s ni budu povidat na internetu a reagovat na obsah tech jejich hovadin se ve vas bere kde prosimvas?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Round 354
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    **asi špatnej odkaz

    Dvojčata kuřáci a nekuřáci: Takhle ničí kouření obličeje! | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/...udalosti/216949/dvojcata-kuraci-a-nekuraci-takhle-nici-koureni-obliceje.html


    Ale příklad je třeba pod heslem: vrásčitá kuřačka - hledat obrázky Googlem:


    vrásčitá kuřačka – Vyhledávání Google
    https://www.google.cz/...dDQ75zqAhWPh1wKHcjlA6YQ_AUoAXoECAwQAw&biw=1362&bih=638#imgrc=qIu6XLl50Ll6FM

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: "se počítalo" a "já měla plán" mi furt nezní, jako že by ten plán měl i někdo kromě tebe.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SIBILLE: mozna by jsi byla prekvapena, ale existuje rada zen, kterym tento model vyhovuje. Akorat ma kazda mince dve strany a tenhle model vyzaduje dost financi a zvyk. Imho to bezny chlap ze stredni evropy neni schopen rozchodit :))
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:

    Jo, o hlídání, s tím se počítalo, jen bych jí ho radši svěřila na noc (a měla případně do druhýho bytu chůvičku, net tam šel kdysi pro oba byty jeden sig. , tak nevim), radši svěřila na noc v těch prvních letech, než abych jí ho svěřila na ulici, prostě na ven...což je zodpovědnost nechat důchodkyni s dítětem na veřejnosti, kde ho spíš může něco ohrozit, někdo ukrást to dítě...to bych si odbyla sama a psala jsem, že jsem chtěla radši kluka...abych ho hodila na krk bývalýmu na fotbal, florbal atp.

    Tak my bychom nevyspávali totiž, my bychom se v průběhu let střídali s chozením do práce... Ale 3-5 let doma/ pak part time (=zkrácenej úvazek) na pár hodin denně jen nějaký dny v týdnu asi jen za desítku, jsem plánovala od toho plánovanýho porodu, co měl být 2019, určo = tgž za mě NO HYPOTÉKA, HYPOTÉKA URČO NOT!

    Jen právě když byl krom programování i DJ, tak na ty akce bychom vyspávat a po nich dospávat o víkendu mohli klííďo - mimís by byl vedle u matky a hluk z kvílení a pohádek od 5:00 by nás tedy nechával chladnými a my bychom si chrněli standardně do těch 7/8 nebo o víkendech standardně do mých ovlíbených 10-11, někdy i do 13 h, ale to už jen velmi výjimečně.

    ale že já měla fakt plán, jak mít dítě a nezbláznit ani nerozvést ze z toho šílenství kolem toho.

    A do toho neměli ani jeden z chlapů = otec/býv. snoub. zasahovat a tátova přítelkyně už vůbec ne, ale ta ani nevěděla, že táta k bytu přišel vlastně přes mámu a že na něj dal jen těch 350 tis. a nebyl vlastně ve vztahu dědictví bytů předchozích a dekretu jeho, ale z historickýho hlediska bytů předchozích vlastně mý mámy...



    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    MANDALA: ne, ona je duševně nemocná a evidentně jsme svědky progrese a nástupu reálných bludů a paranoí. bohužel, dokud se "něco" nestane, nějaký střet se zákonem či ohrožení na životě, tak si pofrčí tuhle diskotéku dál....

    PASTAFARIANKA: :-D
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    Zlatý KOUDY...
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    REBORNA: všimla sis, že uz tu máme úplně jinou diskusi a nikdo ti nic nepíše? pokud ti vadí, že na tebe někdo reaguje, proč sem zase vypisuješ třístránkový hovna půcentimetrovým fontem?

    na dítě vůbec nepomýšlej, zůstaň u těch morčat, tam ti bez něčího udání nehrozí žádnej velkej postih ;-) a vyhledej toho psychiatra, je nejvyšší čas, říkáme ti to tady ÚPLNĚ VŠICHNI, zkus se nad tím zamyslet.

    AVATAR: taky jsem si toho všimla, ale hele myslím si, že to má mnohem víc co dělat s mentalitou než s penězma. ony ty holky víc na východ jsou o dost poslušnější partnerky a hospodyňky a obecně inklinující k patriarchálnímu modelu, přičemž ještě k tomu o sebe - krom luxusní genetický výbavy "křehká Nastěnka" - velmi dbají. to, že český holky inklinujou k víc emancipovanejm národům, je úplně logický - vybav si veškerý Rusy a Ukrajince, který si kdy potkal.....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: já se zkusím zeptat - ten nápad, že by dítě v noci spalo s tvojí matkou, důchodkyní, zatímco vy byste vyspávali, ten jsi někdy třeba před matkou řekla?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam