• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: jj ted to prodavam. Uz jsem toho pro nasi planetu udelal hodne. Ted si musim za odmenu koupit poradne rychle auto. Poslouchej ten zvuk. Posledni atmosfericky 12valec od Astonu. Umelecke dilo. Taky se ti z toho jezi chlupy na koulich?

    Aston Martin Vanquish Volante official trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=iiafI0fl9jQ
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KULA: a zdejší diskuze má způsobovat bonery?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Taky. Zaroven tam vidis ze jsme meli zvirata, pestovali si vlastni zeleninu..Chandlerovy holky od kopacek a hokejek tam hezky makaly a vubec jim to nevadilo...Deti to tam milujou..Za penize si stesti koupis..a koupis ho i jinym lidem..a k tomu penize jsou. Aby nam delaly radost. Jak rikal Dalajlama a Paulo Coelho.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: jsem myslela, že si to kupoval babičce...
    KULA
    KULA --- ---
    PASTAFARIANKA: respektuju tvůj kmen i dialekt.

    Nemohli by jste Vy zájemci o morální zvracení sjednotit a udělat to najednou? Moralizování je strašný bonerkiller.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Jen ti tu davam zpetnou vazbu na ty blbosti co pises :)..ale uz me to moc nebavi abych se priznal..Ja chapu ze jsi zduskovatela a kazdy kdo jezdi autem nebo nekam letel letadlem ci ji maso je pro tebe antikrist..Ale jak rikam..zkus razit heslo zij a nech zit..Ulevi se tvymu telu i tvy dusi :)
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: tak furt jsi to nepochopil? :)
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: až ti jednou KOUDY dojde, že svět je I za tvým plotem a ne všechno jde koupit, to bude teprve jízda...
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: a pak mě napadá, a k čemu ti to, KOUDY, kurva je, viď... Bez ty ženy, která by to ocenila...
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: jojo, v tvým vesmíru je všechno v pořádku :)))
    To nene, toto! Ego střík! A pak sedíme celej večer na nyxu a bavíme se s cizíma lidma, i těma, co sedi v pronajatých krabicích, protože furt jsme lidi. Mír a lasku, haleluja :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Ja se muzu projit bos po svy obrovsky zahrade, kterou jsem si spolu s velkym statkem koupil..i kvuli tomu makam. Nikdo jinej mi po ni nechodi a ja po ni dokonce muzu chodit s penisem venku..delat helikopteru a nikomu to nevadi, protoze je to muj soukromej pozemek. I proto my podnikatele makame a vydelavame penize..abychom si uzili tohle krasny stesti a chlubenicko na nyxu a instaci!


    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KULA: jak jsem pochopila zdejší konverzaci, je to KOUDYho já dělám všechno správně, proč je to venku rozbitý. Tak povídám, co je venku rozbitý
    KULA
    KULA --- ---
    PASTAFARIANKA: nevadí mi nic, jen mě vždycky překvapí, když někdo říká " udělej tohle se svým životem aby nastalo tamto "
    Bral bych to od papeže, ale jinak mě vždycky překvapí, že tohle dospělí lidé mají tendence říkat.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KULA: kuráž obvykle nevadí. Co ti vadí?
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY:
    Co by člověk dělal, kdyby nepracoval!
    Chodit bos po lese je pěkný, vypadá to dobře na Instagramu, ale netočí se při tom ekonomika a asi ani nedostaneš dopaminovej rauš z toho, kolik peněz jsi utratil... To radši nedělej. Nezvyšuje to HDP. Existuje při tom riziko, že budeš cítit štěstí, ale raději to nezkoušej...
    KULA
    KULA --- ---
    PASTAFARIANKA: čistě z mojí zvědavosti, Ty s někým žiješ? Pokud ano, nevadí tvému protějšku tvá kuráž v rozhodování, co je pro cizí život nejlepší?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: A co bych delal jineho kdybych nepracoval. Chodil bos po lese, zral korinky a myslel na Duska? Jednu praci mam proto abych mel kde spat a co jist..druhou praci mam, protoze me bavi, ale kdybych mel delat jenom ji, tak zas nemam co jist a skoncim pod mostem. U obou je motivace celkem jasna. Jasne. Mohl bych pracovat min, ale mam to celkem presne nalajnovany, ze chci makat do 40 let a pak zit jen z renty a cestovat po svete (pokud nebudu mit deti)..nebo venovat 90% casu detem a rodine (pokud deti mit budu)..Tak si za tim jdu.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    PASTAFARIANKA: navíc to teda vypadá, že bys už pracovat nemusel, už bys mohl cítit nasycení (protože by pak nemusel vznikat další bordel, kterej by sis kupoval)
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: to je takovej otrok style. Existují i hlubší motivace
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Ja pracuju proto, abych neumrel hlady a neskoncil pod mostem. Vsechno navic je jen prijemnej bonus a je jedno jestli jde o hodinky, nebo o big mac menu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam