• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: doufám, že si pochopila, že z toho vyplývá, že se o své zabezpečení v takových podmínkách dovedu postarat sama a partner není pro mě zásadní.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: Má drahá. Vem zpátečku a brzdi.
    Mám dům od rodičů, kde neplatím nájem, ale ryze energie. Jinak bych si věru tři děti nepořídila a takjle mluvit nemohla. Naše rodina ty byty má, má jich víc a tak pravda to nemusím řešit.
    Práci mám tudíž takovou, abych uživila sebe a ty tři děti. Případně partner.
    ano, je to nespravedlivý a krutý...
    zbytek si odvoď z toho ... snad na to již nemusím odpovídat
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TUILE: je to marny, je to marny, je to marny...
    TUILE
    TUILE --- ---
    REBORNA: ja tu tvoji potrebu zazemi a jistoty chapu. mam to stejne.
    a proto sem si koupila byt na hypoteku.
    a kdyby byl pruser a nezvladla bych ho splacet, sem schopna jit do levnejsiho/k matce/do jinyho mesta... a docasne ho pronajmout, aby se splacel. udelej to stejne, 35 je porad jeste odbrej vek na to do toho jit. a i kdyby to mela bejt jenom garsonka, tak to imho furt stoji za to. aspon budes mit kde bydlet, az nedostanes duchod.

    pretan resit minulost, zacni resit to, co muzes ovlivnit do budoucna.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Koukam, že G. je skoupá na slovo a nespolupracuje...a máme tu kulturní okýnko.

    Tak jo, tak si radši dáme písničku:

    El Maron - 03. Jednou tě zabiju
    https://www.youtube.com/watch?v=YmAhXjCel1Y


    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AAZAZEL: Nahodou tu bylo celkem fajn intermezzo nebo dve :)
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    hmm cca pul roku jsem tu nebyl....jak tak vidim, nic se nezmenilo. Porad vas neomrzelo hazet hrach na zed? (chtel jsem napsat perly svinim, ale to by se mohlo nekoho dotknout)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Vzala jsem kostky a hodila dvě šestky. Caldecott byl u vytržení! Ještě jeden hod - další dvě šestky!
    Reborno, co je to s tebou? Copak nechápeš, že na tvoje vyprávění neni nikdo zvědavej? Dyť ty máš těžkou duševní chorobu, která tě tak oblbuje, že nudíš lidi k smrti. Jak to, že to necejtíš!?
    Takže jsem vzala zase kostky... To bys nevěřil! Další dvě šestky.
    Reborno!
    Co?
    Nikoho nezajímá tvoje pitomá historka o tom, jak jsi to nandala v kostkách svýmu učiteli na kadetce.
    A najednou zvrat!
    Ne!
    Hodila jsem dvojku a trojku. Caldecott vzal kostky a hodil dvě jedničky - nevzdala jsem to!!!
    Abych vás dlouho nenapínala. Hodila jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky. Když pak hodil trojku a dvojku, padla mi šestka a trojka.
    Ta kráva by mohla nudit za vlast!
    Mě by zajímalo, jak si můžeš pamatovat jaký kostky jsi hodila, když ti bylo 37 let.
    Zavedla jsem si herní záznamník. Všechny hody jsem zvěčnila, abych si mohla nad sklenkou vína přehrávat své okamžiky slávy. Znáte snad lepší způsob, jak trávit středu?
    Dostalas mě.
    Tak! Šestka a trojka a on hodil trojku a dvojku.
    Nechápeš, že tahle historka jde úplně mimo mě? Ona sama je totiž totálně mimo. Do kosmu! Ty seš naprosto jetej mimoň! Drž už sakra hubu!
    Ty nechceš slyšet tu historku?
    Dyť o tom mluvim už víc jak čtvrt hodiny.
    Asi proto, že jsem se nedostala k tomu nejlepšímu...
    A co bylo to nejlepší?
    Ááá, to přišlo o dvě hodiny později, když on hodil trojku a dvojku a já hodila čtyřku a trojku. Vzala jsem kostky...
    Počkej, Reborno, přestaň. To nejlepší je stejný, jako ten kýbl nudy předtim.
    Ale nevíš, co jsem s kostkami udělala. Třeba jsem mu je nacpala do nosu a praštila mu nosem o stůl, až mu vystřelily z uší. To by se ti líbilo, viď?
    Dobře, Reborno. Co jsi s kostkama udělala?
    Hodila jsem pětku a dvojku.
    A tohle má bejt to nejlepší?
    Nejlepší bylo, že mě za to poslal do Ruska.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: oprava:

    **KUPODIVU I na Moravě už po roce dokázal v jeho 42 letech, najít holku jeho věkový kategorie 35+, svobodnou a bezdětnou, což tedy nevim, jak tam u nich (, kde maj ženský obvykle děti už do 30 max a jinak jsou tam samý cigošky nebo už jen nějaký přistěhovalkyně, co jsem tam tak viděla), dokázal...pokud to tedy není šereda...ale ona má OBOR jako já, takže asi náhražka a práci má, tak třeba jsou spokojený a už maj třeba mimíse... Bodejť by ne, když je to ,,Pražák", co v mym městě Slovence a Slovákovi pronajímá garsonku a je ,,prachatej" meanwhile já ing. jsem opět a znovu, teď už zas díky teroru na nyxu, potenciální bezdomovec ...

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DAPHNEE: Da, pokud nejsi (pardon my french) chatte.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KULA: Přijel hrát do Prahy do jednoho klubu...což bylo divný, protože mě rok předtím právě říkal, že už je na ty akce starej, omezí to, pa zas, že takovou ženu nechce a pod. - přitom věděl, že já nekouřim, žádný drogy neberu a mam to spíš jako sport v tělocvičně (zumbu nebo tak) anebo právě tramping a kempování na čerstvym vzduchu a že krom těch dvou, kde jsem byla naštvaná z práce a pomluv lidí a předtim jeho navážení se do mě, a tak fakt opilá, na těch akcích za mě nebylo nic špatnýho a sám ví, že s miminem pak bychom to omezili oba, tak jsem nepochopila to ,,takovou ženu já nechci"...ale říkal to, a že ty akce omezí, tak jsem nepochopila, proč po mě něco chtěl, když jsem ho prosila, aby se vrátil, ale on ne..a s sebou mě nevzal...A muj známej, co mu domlouval hraní, je v Praze, ten druhej, což je zase spíš známej jeho známejch, co mu taky domlouval hraní, taky v Praze a ten třetí, co mu domlouval hraní, zas od jiných lidí, taky...tak jsem to moc nepochopila, kde se tu ještě vzal....když my jsme tu a on tam, na Moravě a tam nikoho, kdo by měl něco společnýho s tou naší muzikou, neznal a neměl...a přímo odpovídal tomu jeho kámošovi dětnatýmu, že se tam s nikym, kdo by mu domluvil hraní, nespojil...

    ...což odpovídá mé původní prognóze, že tedy chodí s kámoškama tý jeho nový tedy na nějakou trapnou vesnickou diskárnu max, neb na Lucku Vondráčkovou, co tak nesnášel, nebo tedy dechovku a country tam s ní poslouchá nebo tak, on DJ ultramoderní elektronický muziky... weird...ale proti gustu...

    Ale já sem nepsala jeho totožnost, mě pak zajímalo spíš moje miminko plánovaný a kde si ho mám teď bez bydlení a zajištění hned udělat...

    ...soušlů mladejch kokůtků, 27-30 letých kouloušků, co by o pár let starší Stiflerku, ovšem hezko-xichtou a nešpeko-pupkatou a současně 63 kilovou, brali, ovšem nemaj bydlení a křeněj rodičum nebo někde zevlej a nemaj teď dočasně práci a tím spíš by bytnatou nedětnatou Stiflerku brali a ještě o její souložení a případné zbouchnutí prstíčkem hrabali, aby mohli někde v Praze bydlet, je všude plno - I NA SEZNAMCE - a už vim, že některý mimopražský nejsou negramotný troglodyti, co neuměj vyfiltrovat lokalitu a proto jen z Horních Prdelákovic nebo Dolního Šusťákova otravujou, i když nejsou z Prahy, ale že oni by se rádi ke mně právě do Prahy, soušlové, do BYTU a za prací rádi NAKVARTÝROVALI!!, a to i přes výhružku možnosti pořízení dítěte, ALE JÁ UŽ NEMÁM TEN BYT, NATOŽ ABYCH BYLA DOSTATEČNĚ ZAJIŠTĚNÁ, ABYCH SI TEĎ, KDYŽ MÁM FAKT ÚPLNĚ NEJVYŠŠÍ ČAS, MOHLA POŘÍDIT DÍTĚ.




    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    a pak mi padla šestka a trojka... :)

    já jsem tak trošku geek, hraju hry typu Diablo, čtu sci-fi a fantasy, hraju i DrD nebo DnD.. ale ač mám představivost docela slušnou, tohle, tohle je opravdu mimo hranice reality

    abych nebyla OT, i s takovými dispozicemi a věkem 35+ se dá seznamovat?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KULA:

    V listopadu - proto přeci z práce jsem sem napsala ty dva příspěvky o bytě (jak kvůli tomu, že jsem viděla bývalýho snoubence, tak kvůli mailům od táty, co má stále muj podíl z prodeje bytu a stále mi ho zadržuje a s jeho přítelkyní mi ho prej nedaj, dokud se nepudu někam léčit nebo radit nebo co, nevim, nechápu, myslela jsem původně, že to, když mě přeci táta ani neviděl a jen řešil částky na byt po telefonu a na schůzce s bývalým, začal pak zase bývalý snoubenec, aby mě mohl jen tak před svatbou v mym náhlym bezpracovním stavu a náhlym bezdomovectví způsobenym machinací táty s bytem, jen kvůli mým nervům ze ztráty práce a jednomu PMS (po letech věrnýho soužití ve společný domácnosti, a podle mě právě se už jen zlepšujícího k dokonalýmu souladu a miminku a mýmu pobytu už v klidu pár let jen v domácnosti a mimo stres z kolegyně), jen tak kvůli jeho rodišti a tátovi opustit... ), ty jen dva příspěvky o bytě, který tu vedly opět k mýmu obtěžování a zdržování do práce krávovinama, že na jeden byt (, co pocházeli z bytů předků mámy a jejího dekretu navíc na směnu na její velkej byt, co se dělil pak na dva a v jednomž z nich pak táta díky mámě léta levně bydlel a pak už ne a slíbil mi ho původně, nebo že ho budeme moct doplatit, což mi pak znemožnil, za spolupráce bývalýho snoubence), jsem neměla údajně já, abych si mohla pořídit dítě a nechat pokračovat náš rod, prej nárok, že byt byl prej táty, když na něj dal jen 350 tis. z milionu a a základě toho měl jméno v katastru...

    Kdyby mi táta ten podíl nezadržoval nějakými nesmyslnými ultimáty, asi bych totiž sbalila prachy a svoje úspory a zmizela na Moravu pak a jsou podle mě i šnace, že za ten rok, co zůstal bývalej tam sám, bych třeba stalkingem jeho tatínka zařídila, že by se fakt k věrný ženě, co ho milovala fakt moc a doprovázela všude, fakt vrátil a nechali by mě pak chvíli bez práce a kolegů nebo kolegyně, co mě občas vyhecovávali, takže myslim, že kdyby mě jeho otec znal, tak jak jsem byla doma právě krom pracovních věcí úplně klidná a milá a hodná a milovala jeho syna, že by třeba mu domluvil a on by se ke mně vrátil....protože jak jsem byla dvakrát naštvaná z práce a opilá někde na akci proto a pomluvám nějakejch feťáků, ani by jeho táta neviděl přeci, tak by mě viděl jen jaká jsem doma = hodná a milá ženuška bezproblémová, a na nějakou nedovzdělanou drzou kolegyni bychom si pak, až už bych měla mimíse, jen posvítili, rozchod/rozvod by kvůli takový tlusťošce brejlatý stejně starý rozvedený opuštěný a jejímu opruzování mě v práci, co už jsem začla fakt dělat během její měsíční dovolený i za ní, levou zadní, nehrozil...

    Což vedlo opět k tomu, že když jsem se zase vrátila k seznamce a byla on topic, mě tu opět zdržovali a otravovali do důležitý práce opět s nějakejma terapiema nebo co, proto, že mě dali zdrogovat a znásilnit a dělali tu tak ze mě MAGORA...

    Přitom já nic netušila a bývalý snoubenec už si, světe div se, na Moravě už po roce dokázal v jeho 42 letech, najít holku jeho věkový kategorie 35+, což tedy nevim, jak dokázal...pokud to tedy není šereda...ale má boru jako já, takže asi náhražka a práci má, tak třeba jsou spokojený a už maj třeba mimíse... Bodejť by ne, když je to ,,Pražák", co v mym městě Slovence a Slovákovi pronajímá garsonku a je ,,prachatej" meanwhile já ing. jsem opět a znovu, teď už zas díky teroru na nyxu, potenciální bezdomovec a to ,,otravný nesamostatný nic, co se o sebe neumí finančně postarat" a nemá za 7 let HPP práce díky krizovkm platům 2011-2014 našetřeno ani 1,5 mega na půlku bytu na mimíse, zrovna když mám končit v práci a těhotnět, že.

    KULA
    KULA --- ---
    REBORNA: jej, které dva příspěvky? Dá se to těžko vyfiltrovat.
    Takže jsi s ním loni mluvila? Jsi mu volala a nebo psala? Nebo jak to všechno víš? Ptam se, protože mě on topic zajímá, jak se takhle náročné vztahy řeší.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KULA: Tipuju, ze ona jo, ale on s ni ne.

    REBORNA: Normalne na tebe uz nereaguju, ale jen bych si dovolil poznamku.
    Mezitim, co my vsichni vime co zkratka "R" znamena, tak ty tvoje zkratky nikomu nereknou nic a tvoje texty jsou diky tomu jeste horsi nez predtim. Chapu, ze chces bejt cool a in, ale nejde ti to.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    _BENNY: Hodte pres nej deku nebo ho zabiju :)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    KULA: proč... !
    KULA
    KULA --- ---
    REBORNA: mluvila jsi někdy se snoubencem od té doby co odešel?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO:
    REBORNA:

    *Jo a jak tu psal C., že je vždy kam jít a já kontrovala, že se se ženskejma moc nebavím, že jsem měla styk v posledních letech spíš s ostatními inženýry i neinženýry v práci a to spíš v pracovních věcech a ještě nutno dodat, že z těch ,,friends" nebo tedy já bych to spíš pojmenovala známými z různých akcí, jsem se na toto téma od roku 2000 nebo spíš dalšími od roku 2003 ani nedostali...

    (jen vim situaci třech dětnatých, co na akce jezděj, měli děti mladý, nemajkvůli tomu buď školu nebo kariéru, ale maj stále toho jednoho manžela a pak vim případ třech, co kariéru maj normálně a děti taky, jen jedna má však bydlení opravdu své a jisté, zbytek vim matně - teď jsem se dozvěděla o jedný dětnatý, co vysoudila byt de facto ve sporu s matkou a jejím partnerem, co jí v bytě nechat nechtěli, i když děti měla, ale vysoudila to pak nějak s právníkem, že tam smí se svým současným pracujícím partnerem v nějakym levnym dekreto-nájmu po babičce zůstat...)

    Ale jak psal C., že vždy je kam jít, TAK JÁ PŘIZNALA, ŽE JAK TO DÍTĚ ZATÍM NEMÁM, ŽE SICE JSME BYLI S BÝVALÝM UŽ PO ROCE JAK ZAMILOVANÝ HRDLIČKY, ALE PAK PO TŘECH LETECH MĚLI PAUZU A PAK SE K SOBĚ VRÁTILI, OVŠEM TO UŽ NE DO JEHO PRONAJATÝ GARSONKY, ALE DO DRAHÝHO NÁJMU A BYLO TAK PRO MĚ NEJISTÝ BYDLENÍ A JÁ ŘEŠILA TEN MUJ BYT,CO TÁTA NECHÁPAVĚ PRODAL, A PAK MI BÝVALEJ SNOUBENEC ZMIZEL ZPĚT BLÍŽ JEHO RODIŠTI A JÁ PARALELNĚ DE FACTO DEN PŘEDTÍM, COŽ VĚDĚL DEN PŘEDTÍM Z KATASTRU, SE STALA BEZDOMOVCEM, ŽE TÁTA PRODAL TEN BYT, TAKŽE MĚL VĚDĚT, ŽE ZE MĚ SPONTÁNNÍM ZMIZENÍM PO MEJCH NERVECH SE ZTRÁTOU PRÁCE A K TOMU JEDNOMU BLBÝMU pms JEŠTĚ UDĚLÁ UŽE DE FACTO PÁR DNÍ PO PLOMBOVÁNÍ MÝHO BYTU, což viděl a musel vědět, místo do tý doby šťastný a prosperující skoro-nevěsty NA OPĚTOVNYM NÁVRATU BLÍŽ DO OBORU (, co už pomýšlela na mimino a mateřskou, jak ten náš (NE JEN MŮJ, JAK PSALA JEDNA ZE S.), ALE NÁŠ! problém vyřešim, aby mi znovu vznikl nárok, aby mě mohl konečně po 4 letech vztahu (a ať kdo chce , co chce myslí, když s námi nebydlel a nikdy nebyl na návštěvě, jen mě viděl 2x opilou naštvanou z práce na akci), V TÝ NAŠÍ OPĚT ROK TRVAJÍCÍ IDYLE, oplodnit, když mi kvůli kolegyni náhle po 8 letech ve třech pracech a napracovaných letech, zanikl na mateřskou náhle nárok), udělal obratem BEZDOMOVKYNI,

    TAK ŽE JSEM PAK SI ZJISTILA EXISTENCI JAKÝCHSI AZYLÁKŮ, ŽE TO JE TA MOŽNOST...JENŽE TAM JE ASI NÁTŘASK - TY JSOU PREJ MYSLIM JEN PRO TY TÝRANÝ ŽENY, A TO TY MYSLIM, TEDY DOUFAM NEJSI, NE? Takže nárok na azylák bys neměla, ne?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam