• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: no však já tomu rozumím, jen se Ti snažím říct, že je to objektivně fakt hnus a ani 50 plusíčků na IG na tom nic nezmění :-D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: ne, to doma fakt neřízneš. ty kotouče jsou tak na dlaždice, max obrubník. já bych to domů nechtěl, je to hroznej kýč, ale je v tom kus práce, no
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEKKANNE: Brecet muzes jak chces, ale slzy ti najem nezaplatej. Penize jo. Ja zakaznikovi reknu svuj nazor, ale konecny slovo ma on, protoze je to zakaznik, kterej za moji praci plati.
    PALEONTOLOG: Srovnam do roviny, dobrousim, dolestim. Mam i kotouc na rezani kamene, ale tohle doma neriznes.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: nepochybuju, že se najde dost lidí, kterým se to bude líbit, to bych nebrala jako známku vkusnosti.....Mimibazar je taky plnej bydlenek, co piští nadšením u nejvíc strašnejch dekorací z knih :-D
    černá, hodně temně modrá, hodně temně hnědá, hodně temná *skoro jakákoli barva*, bílá......super! ale tohle třpytivý jakože moře je fakt peklo, sorry (což nijak nesnižuje kvalitu provedení, ale ty jo asi bych u toho hodně brečela, kdyby se mi nepodařilo klienta přesvědčit k tomu, abychom takhle krásnej kámen podtrhli nějakou příčetnou barvou místo takovýhle šílenosti)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: takže si to jen doleštíš, jo, na to se ptal. asi každej ví, že se kámen dělá diamantem
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: Kamen riznou v kamenictvi na hrubo a ja ho pak dal srovnam a opracuju do hladka. Pak se zalejva epoxidem
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: všechny se dělají diamantem, asi se ptá, jestli si to děláš sám. já bych řek, že ne
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: diamantakem
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VENDULKA: Byli jsme spolu 6 let a už je to 10 let zpět, tož jsem trochu nervózní.
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    OMNIHASH: Marty vsechno reze a brousi v posteli, samozrejme.... :D
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    REBORNA, já už to tu nečtu, tak nemusíš furt SUBkovat :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: kde rezes a brousis kameny?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: To je jak ptat se kuchare jestli by si dal svickovou kterou vari pro zakaznika, nebo jiny jidlo. Ja bych tady konkretne volil pruhlednou nebo bilou barvu, ale nahodil jsem to treba na instastories a 20 lidi mi psalo, ze ta modra je naprosta bomba :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    REBORNA: Ono to nevyslo ne kvuli dekretum, bydlistim etc., ale kvuli tomu, ze jsi magor.
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    _BENNY: presne, vypada starsi a ne na svuj vek. Trosku zahledena do sebe, kdyz si mysli, ze je princezna a vsichni se z ni posadi na prdel. Rozhodne bych, na jejim miste, nekomentovala kdo je stary
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ja bych jen poznamenal, ze muj tip s tim, ze se vylila a nikdo ji nechtel, byl spravny.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    that escalated so quickly!

    REBORNA: vypadas strasne falesne. sotva zaklapne fotak, prestanes se nucene usmivat a zacnes PROSTE RVAT A BRECET a vsechno chtit. a navic jses uz stara stejne jako ty fotky.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Já chápu, že zákazník je pán, ale ruku na srdce, tobě se to líbí?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Pořád ti nedochází, že nic jako nárok na byty, peníze, manžely, mimísky neexistuje?

    Kdy a za co jsi Reborno někomu naposledy poděkovala? A prosím, zkus se držet té otázky. Povede se ti odpovědět? Děkuju.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: onanyx?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam