• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Sutry do akvarka si seriznes na pile diamantovym kotoucem sam. Kamen kterej bude mit plochu 70cm si musis nechat riznout v kamenictvi treba

    A epoxy stoly dovolej drevu, ktery by jinak skoncilo v kamnech mit dalsi ucel a slouzit nekomu 100-200 let. Nemusi se ti to samozrejme libit, ale je to fakt. Dalsi vec je, ze delame samozrejme i stoly bez epoxidu a posledni vec. Nezivim se tim. Naopak je truhlarna pres milion a pul v minusu. Jestli me to nekdy zivit zacne..tak to bude tak za 3-4 roky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OMNIHASH: čistě teoreticky se to řezání dá domluvit i u nás, ale oslovit můžeš jakýkoliv kamenictví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: to byla výměna jak z internetů, objektivně (když je to tak populární slovo dneska) mě zajímalo, kde mi v Prahe seříznou šutry do akvárka a říkal jsem si, že už nějakýho rozumnýho kameníka máš.

    2allKoudyHaters: jestli si myslíte, že ho dotlačíte k tomu, že uzná, že epoxystoly jsou humus a vy vyhrajete morální zadostiučinění, tak to má dvě drobný chyby:
    1.)o to se marně snaží půlka nyxu od tý doby, co se tím poprvý pochlubil
    2.)i kdyby to uznal, tak vás bude srát ještě víc, že se takovoudle kravinou uživí natolik, aby moh balit influencerky na fotky hodinek při řízení jaguara...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: tak to je trošku o definici toho slova. truhlářská práce si nemusí hrát na umění, je funkční a může být i estetická. ten kýč z toho dělají ty mělký emoce, sentiment. ale toho se jako neděs, to je dneska normální.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: objektivně je to kýč. subjektivně se to někomu líbí a někomu ne.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEKKANNE: Objektivne to hnus neni. Je to hnus subjektivne pro tebe. Pro nekoho dalsiho je to zas super :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: no však já tomu rozumím, jen se Ti snažím říct, že je to objektivně fakt hnus a ani 50 plusíčků na IG na tom nic nezmění :-D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: ne, to doma fakt neřízneš. ty kotouče jsou tak na dlaždice, max obrubník. já bych to domů nechtěl, je to hroznej kýč, ale je v tom kus práce, no
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEKKANNE: Brecet muzes jak chces, ale slzy ti najem nezaplatej. Penize jo. Ja zakaznikovi reknu svuj nazor, ale konecny slovo ma on, protoze je to zakaznik, kterej za moji praci plati.
    PALEONTOLOG: Srovnam do roviny, dobrousim, dolestim. Mam i kotouc na rezani kamene, ale tohle doma neriznes.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: nepochybuju, že se najde dost lidí, kterým se to bude líbit, to bych nebrala jako známku vkusnosti.....Mimibazar je taky plnej bydlenek, co piští nadšením u nejvíc strašnejch dekorací z knih :-D
    černá, hodně temně modrá, hodně temně hnědá, hodně temná *skoro jakákoli barva*, bílá......super! ale tohle třpytivý jakože moře je fakt peklo, sorry (což nijak nesnižuje kvalitu provedení, ale ty jo asi bych u toho hodně brečela, kdyby se mi nepodařilo klienta přesvědčit k tomu, abychom takhle krásnej kámen podtrhli nějakou příčetnou barvou místo takovýhle šílenosti)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: takže si to jen doleštíš, jo, na to se ptal. asi každej ví, že se kámen dělá diamantem
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: Kamen riznou v kamenictvi na hrubo a ja ho pak dal srovnam a opracuju do hladka. Pak se zalejva epoxidem
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: všechny se dělají diamantem, asi se ptá, jestli si to děláš sám. já bych řek, že ne
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: diamantakem
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VENDULKA: Byli jsme spolu 6 let a už je to 10 let zpět, tož jsem trochu nervózní.
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    OMNIHASH: Marty vsechno reze a brousi v posteli, samozrejme.... :D
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    REBORNA, já už to tu nečtu, tak nemusíš furt SUBkovat :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: kde rezes a brousis kameny?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: To je jak ptat se kuchare jestli by si dal svickovou kterou vari pro zakaznika, nebo jiny jidlo. Ja bych tady konkretne volil pruhlednou nebo bilou barvu, ale nahodil jsem to treba na instastories a 20 lidi mi psalo, ze ta modra je naprosta bomba :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    REBORNA: Ono to nevyslo ne kvuli dekretum, bydlistim etc., ale kvuli tomu, ze jsi magor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam