• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AREX
    AREX --- ---
    OTZ: A kdo dneska neprodává nějaký osobní data? Nic nového pod sluncem řekl bych :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    back to point>

    Výzkumníci zjistili, že seznamovací aplikace jako Tinder nebo Grinder prodávají vaše osobní data  | Marie Claire
    https://www.marieclaire.cz/...znamovaci-aplikace-jako-tinder-nebo-grinder-prodavaji-vase-osobni-data
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EKG: tak sme na internetech, nebal bych se provadet diagnozy od klavesnice. od toho tu vetsina lidi je...
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    FIYAH: makes sense....
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: dokud mluvis, imho nikomu za znasilneni stat nebudes
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FIYAH: :O .. to si zapisu... neco na tom bude
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    EKG: Nepomuze svecena, ani svlecena
    EKG
    EKG --- ---
    FIYAH: Tezko diagnostikovat, natoz pak soudit. Lidi s dusevni poruchou si ruzne "spatne charakterove vlastnosti" casem poridi taky. Zalezi na tom, ktere mechanismy to zrovna nedavaji. Ze se ji "nechce" se resit, dost casto byva soucasti baliku.

    Jinak samozrejme souhlas, dokud nebude chtit, nepomuze ani svecena.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Někde jsem četla, že paranoia je vlastně jen potlacovana agrese. Fakt si přestávám myslet, že R je blázen. Ona je totálně nasrany, závistivý clovek.. moc dobře ví, že poradna je jí k ničemu, tam ji odpouštět, milovat a jít dál nenaučí..
    dokud sama nebude chtít.
    Poza blázna co nerozumí a mele nesmysly je jednoduší, lenost vyhrává.



    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    novej level?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Já přijet z Fransie, celý den na sestě a jen na párty chtít. Nechtít na policia kamen házet.

    Ani Renatku znásilňovat. Renatka hodná. Její tatínek kdysy pro BIS pracovat. A já Renatka pomoct, do auta ji před 10 let vzít a svézt a spolu při zrušenym Moraviatekku v autě plakat, ne znásilňovat, ne souložit.

    Nechtít seznámit! Jen tancovat! Nemít ketamin! Nemít! Nemít ani koronavirus! Nemít! A jen z dálky chtít na Rentka kukat, ne znásilňovat! Pět metru od Renatka! Nechtít sahat! A jen dansovat! Jen dansovat!"



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jo a někdy v únoru/březnu jsem psala, že to jako NE!, tohle poctivý ženě český udělat, soukmenovkyni, spolubojovnici... (kor když jen psala o bývalym snoubenci a že nemá kde bydlet, je opuštěná a jen psala o beznaději na seznamce s těma dementama tam.)

    A že možná přijde i Paroubek a že je to za mě konec rave-ů a techno-party v Čechách. Tak zatim je.

    Ale kdyby někdo věděl, kam se to přesune, dejte určo vědět.

    Btw měla jsem dojem, že jeden soused z centra vypadá jako Vojtěch.

    To je výhoda bejt tak stará, že jestli bude nebo nebude nějaký párty, je mi de facto šumák, my důchodkyně se umíme zabavit i jinak.

    Každopádně ani párty, ani potenciální znásilnění asi už letos nebude.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Už jsem se těšila, jak se budem obírat s nějakym a pak jsme se mohli jít koupat nahý na Slapech.

    Ale stejně bych tam pak zase jen běhala s flaškou vína v ruce od místa k místu jak malý dítě a nebalila nikoho, jak se tak těch posledních 10 let, tedy ty poslední dva roky od tý nevydařený svatby, znám.. tak leda seznamka...

    A akce uvnitř.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Hoši, chtěla bych se tímto omluvit za obec Blažim všem bezdětným pohledným mládencům z Phy a ok. s úzkym nosem, tmavšími vlasy a postavou typu ,,vyšší, co právě vylezl z Dachau", v tmavých kraťasech a skate-ových botách, tedy tomu z nich, který mě dnes nebo zítra chtěl případně osahat na intimních místech nebo znásilnit.

    Velmi ráda bych, ale akce zřejmě nebude.

    Jednoho mnou vybraného bych ráda pozvala případně na menší akci jiného, však podobného stylu v interieru, pak dáme u mě doma čajík.

    Ketamin nechte prosím doma, jiné kedry taktéž. Belkón na kouření mám, ale preferovala bych nekuřáka!

    Turisty a cizince tu nechci, jeďte zpět domů k mamince.

    Mládenec, co ovládá MALTITÁS-KING, se vždycky hodí, ale zrovna tohoto bych z výběru ke znásilnění, vztahu a pořízení miminka, vynechala, i když jestli je hezkej a nebude to dělat v obýváku, tak vlastně pro ne... : „To co se tu dělo, jsem v životě neviděl. Jeden člověk najednou močil, zvracel a u toho stále tancoval. To už nechci nikdy zažít,“ řekl redaktorovi jeden z místních usedlíků.


    Technopárty v Blažimi nebude, obec účastníkům zahradila přÍjezdové cesty - iDNES.cz
    https://www.lidovky.cz/video-idnes.aspx?idvideo=V200723_170900_idnestv_heli


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    radšisijdivybíratčervyzdreadůavypláchnoutsijevsavusmrděj
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    didopyčianevotravujvladěno
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    REBORNA: zase úplně zbytečná tapeta plná řečnických otázek, zavolej, objednej se a nech se vést terapeutem, řekni mu, co všechno tě trápí....;-) všechno už bylo řečeno TEKKANNE:
    NJAL
    NJAL --- ---
    GLADILAF: Nevim, jestli tenhle pristup z ovocnych sadu funguje i u lidi :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MARA1113: ono je to ve finale jedno, protoze pokud se ji v hlave odehrava PTS, reality check je marnej. To mysleni je uz tak jinde, ze nejake nesrovnalosti naopak povedou k dalsim bludum a fabulacim.
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    SUBVERSION: ..... :-))))......myslím,.že nevysvětlí....na krev taky nikdy nepůjde... příběh by dostal zásadní trhliny ..... církev svatá má taky něco takovýho podobnýho v bleděmodrým :-))))..............
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam