• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    REBORNA: furt píšeš "Víme". Ty a kdo další.. ?
    Chápeš že ty jsi ve svých halucinacich úplně sama a nikdo tvé "názory" nesdílí? Chápu že se s tebou nikdo nechce bavit, proto své bludy píšeš sem.
    Já se nemám kam vracet, tady jsem doma. HR asistentka nejsem. nic víc o mě vědět nepotřebuješ.. Hezký víkend

    REBORNA: ty jsi furt myslíš že je to nějaký extra benefit že jsi Češka :) to je roztomilé..

    _BENNY: od ženy by to ale schytat mohla úplně v pohodě že? Začínám o tom uvažovat
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Jako za co?
    A reklama je vtipná a kvůli tomu, že sem lezou Slováci, se nesměla vysílat...ale důvodem byl taky sexismus, protože mluvěj hodně všechny ženy, ale dobrej nápad byl tam dát právě Slovenku, že pak by to nemuselo pobuřovat ani český upovídaný ženy, že některý taky irituje, když nějaká Slovenka mluví... (jako jsem možná SUB. iritovala já, neodpověděla mi, s čím jsem prudila, bývalý snoubenec nic pak po cestě z Ovy neříkal)

    Může někdo za to, že Slováci chytaj naše vysílání a reklamy?

    A fakt mě zajímá, jestli má Ravnos Češku nebo Slovenku!

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: kdybys byla borec, tak na party nejednu chytnes uz u vchodu
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAVNOS:
    RAVNOS:

    Ženu máš? OK. A je to Češka nebo Slovenka, Ukroška, Ruska jako SUB., Romka, Italka, na čtvrt severo-afro-Arabka, na půl původem Hispánka a jen z části Češka nebo Maďarka?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *odhad **vybírají, jen ty něžné
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAVNOS:

    Že je P. plešatej pupkatej obejda z toho pop cornu, kterej jen žere při domluvených znásilněních snoubenek a slečen po internetu a může se tam u nich leda tak kurvit se zakondylomatěnejma z nějakýho Red lightu nebo si vzít v lepším případě Ukrošku, už víme.

    Že ho má N. malýho, víme od Zuu. taky.

    Že spíš než já by na nyx a doauditka o seznamkách ani na seznamky neměla už vlézt SIBILLE, že je ještě starší a zřejmě ošlivější a má přívažky a může leda tak balit nějaký gaye ze svlečenýho auditka, víme taky.

    Stejně tak, jako že TE. vypadá jako medusa (nakonec odhat potvrzen při osobním setkání po letech), odešla ze školy, ale možná ji pak vyrazili a že jí smrděj dready a měla by si z nich vytahat červy, co jí do nich nakladly mouchy a pak si ty dready vypláchnout savem, je jasný.

    Že SUB. by se měla vrátit do země, kde si muži vybíraj ženy, a jen ty něžně, ani trochu drsné nebo své potřeby jakkoli prosazující, a najít si místo rad mně práci, co má delší životnost, než práce HR asistentky, která má občas životnost jen asi 3 roky a pak končí, víme taky.

    Ale tohle ještě nevíme:

    Čekala jsem s tím na správnou příležitost.

    Takže to dáme třeba jako odpověď na to, že jsem ,,koza": To, jestli se já ve svym státě a městě rozmnožim nebo ne, tě nemusí zajímat, protože sice je tu Slovenek dost, ALE TVOJE VYVOLENÁ NA TEBE ČAKÁ stejně zřejmě AŽ někde na orientu, až východně ZA BESKYDY, NĚKDE POD TATRAMI:

    AD ZAKÁZANÉ REKLAMY: ,,Každá kráva."

    VIDEO: U nás je každá kráva šťastná. Česká reklama pobouřila Slováky - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...i/ceska-reklama-na-restauraci-pobourila-slovaky.A141211_173201_ekonomika_nio

    (asi jako když SUB. vadilo, že mluvím na něj chvíli cestou do nebo z Ovy, údajně pruzení, kterýho si ani nejsem vědomá, tak my máme zase tohle):


    Supiš - Restaurace Máneska
    https://www.youtube.com/watch?v=6zSAXWKXGpk





    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    straslivej bizaaar
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: A nemusela pohledy kazit sexuálně funkční vztah mně a bývalýmu snoubenci, kor toho času ještě před svatbou a mimísem..

    Ale to ne ona, TO ON Z TOHO V METRU UDĚLAL DRAMA, A VYČÍTAL MI TO a ryl do mě nevhod, po mym vyhazovu a v mym PMS a nevyspání den po dvoudenní akci a deficitu spánkovym po brzkym vstávání v 6 do práce a pak mi ji doma připomněl když já už byla v pohodě a řekla už po cestě, že co je mi do baby z metra a jen ať nejde běhat, když mi zakázal procházku a že je vedro a že půldem jindy a jen se chtěla dospat a chtěla se pomilovat a aby šel ke mně do postele, což nepochopil a myslel, že mu zakazuju běhat a nutím ho ve 20 h jít spát což nebyla pravda a vytáčel mě pak a vytočil mě pak po drhý a takhle do noc, do 1:00 ráno, KDYŽ BABA UŽ BYLA DÁVNO V BUSU SMĚR PRDELÁKOVICE a už spala v těch HORNÍCH PRDELÁKOVICÍCH V KLIDU, ZATÍMCO MY MĚLI DOMA ZKAŽENEJ VEČER, COŽ ZAČLA ONA, ANI O TOM NEVĚDĚLA, UŽ BY SI NA MĚ NIKDY ANI BABA NEVZPOMNĚLA, zatímco já ji budu mít kvůli němu v hlavě celej život a je jí plný auditko na nyxu.



    Je slavná, jen proto, že si chtěla číst.


    Chocholousek!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Na večeři se za mě nestyděl, to jen psala TE. schválně nebo že to nepochopila, že já většinu věcí právě neřešim v práci ani před lidmi, ale doma za zavřenými dveřmi, nestyděl, naopak stál při mě, taky seděl k lidem zády, vedle mě a pak když sestra odešla, jsme se otáčeli, kdo ji tak naštval a proč mě tak umlčovala a proč tak naštvaně odešla, ale žádná honorace tam neseděla a ty lidi, co seděli asi 4 metry od nás za naším stolem v rohu a jejich taky v rohu, docela daleko šikmo, byli zabraný do svý společnosti a vůbec si nás nevšímali! Byla to taková ta hlučná staroměstská hospoda!

    A k tomu v metru? Pravda. Možná styděl. Ale to byla podle mě jeho paranoia... Ale asi taková, JAKO BYLO U HALINY, ŽE ŠMOLDAS NEBO NĚKDO VYPRÁVĚL, ŽE je docela blbý, že pokaždý, když jde se synem, musí moknout, ŽE JEHO SYN SE ZA NĚJ STYDÍ, KDYŽ ON MÁ DEŠTNÍK.

    Já si spíš myslim, že mi to prostě v těch šatech seklo, ano, byla jsem trochu slyšet, ale spíš ty lidi se jen se zájmem dívaly, co má krásná sexy slečna za problém, než že by mě odsuzovali.

    Baba si chtěla číst, ale sama ví, že pak se metro naplnilo další mou návštěvou jako je tu U MĚ ona, TEDY TURISTY A TY HLUČELI NA MŮSTKU A FLORENCI JEŠTĚ VÍC...no a pak těch pár zastávek to mohla v zóně Romajzlov a Ukrošov mezi Vys. a ČM, kde jsem začala po 10 min ticha znova mluvit, těch pár stanic vydržet a dočíst si knihu pak v busu směr Prdelákovice nebo doma na zahradě nebo v posteli vedle impotentního dědečka, se kterym asi spává, děti a vnoučata maje už z baráku a odrostlé...

    A nemusela pohledy kazit sexuálně funkční vztah mně a bývalýmu snoubenci, kor toho času ještě před svatbou a mimísem..

    Ale to ne ona, TO ON Z TOHO V METRU UDĚLAL DRAMA, A VYČÍTAL MI TO a ryl do mě nevhod, po mym vyhazovu a v mym PMS a nevyspání den po dvoudenní akci a deficitu spánkovym po brzkym vstávání v 6 do práce a pak mi ji doma připomněl když já už byla v pohodě a řekla už po cestě, že co je mi do baby z metra a jen ať nejde běhat, když mi zakázal procházku a že je vedro a že půldem jindy a jen se chtěla dospat a chtěla se pomilovat a aby šel ke mně do postele, což nepochopil a myslel, že mu zakazuju běhat a nutím ho ve 20 h jít spát což nebyla pravda a vytáčel mě pak a vytočil mě pak po drhý a takhle do noc, do 1:00 ráno, KDYŽ BABA UŽ BYLA DÁVNO V BUSU SMĚR PRDELÁKOVICE a už spala v těch HORNÍCH PRDELÁKOVICÍCH V KLIDU, ZATÍMCO MY MĚLI DOMA ZKAŽENEJ VEČER, COŽ ZAČLA ONA, ANI O TOM NEVĚDĚLA, UŽ BY SI NA MĚ NIKDY ANI BABA NEVZPOMNĚLA, zatímco já ji budu mít kvůli němu v hlavě celej život a je jí plný auditko na nyxu.



    Je slavná, jen proto, že si chtěla číst.

    Přitom takových bab, co si chtěly v metru číst a absurdně v pražskym metru by rády hrobový ticho jak v divadle a zakazujou třeba mladým lidem dokončit telefonát, je spoustu, ale slavná musí být je ona a Julča.

    Přitom Julča se zasadila alespoň o PRÁVO SEDĚT A UKÁZALA, JAK JSOU LIDI V METRU ZLÍ, ŽE KDYŽ UŽ SEDĚLA, DO NÍ DÁL RYLY, PŘITOM JÍ MOHLI NECHAT A SEDĚT A MLČET A ONA BY PAK TAKY DRŽELA HUBU.

    Ale tahle baba, co neudělala světabornýho nic, BUDE DO KONCE ŽIVOTA MINIMÁLNĚ U MĚ V POVĚDOMÍ, A SLAVNÁ NA NYXU, jen proto, že mě týden po ní opustil bývalý snoubenec a že jsme se i kvůli ní nevdala a nemám kvůli ní v 36 mimíse a nemám i kvůli ní, nejen fotrovi, KDE BYDLET.

    Baba zas.aná.

    Přitom jAK PÍŠU, NE ONA, NIC ANI NEŘEKLA, JEN SE PODÍVALA, to jen on a jeho vidláckým původem paranoia.

    ..A UNDERGROUND-URBANO-FOBIE...

    to budiž nový název pro panický strach a nejistotu z dopravního prostředku jménem metro a mluvení a jakýmikoli projevy před lidmi v něm...



    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    REBORNA: ty sa hlavne prosím Ťa nerozmnožuj, ty koza.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Poprvé jsem se na tuhle diskuzi podívala z počítače a ne z mobilu, a takhle v tom velkým formátu jsou ty příspěvky ještě epičtější.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: ale z toho co pises docela jednoznacne plyne, ze se za tvoje chovani na verejnosti stydel
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY: No to je na pováženou, proč..jako za moje mluvení nevim proč...a slovo: kráva...jako že kolegyně je kráva, že kdyby vydržela, že už bych po ní nikdy s ničim se ujisti nechtěla, že jsme to věděla a že jsem zjisitla, že bych pak vedle ní už ani neseděla...

    No slovo KRÁVA já beru jako takový zabarvený, ale ne vulgární...

    Nic, co by jako z toho měli mít lidi v metru morální otřes nebo se z toho slova museli hroutit...a to myslim ani na moravskym rynku.

    Ale já to psala už... on když jsme třeba letěli do práce a já si dávala v metru řasenku a hňácala do sebe zbytky snídaně, tak mi třeba říkal:

    ,,V metru se nejí!"

    Jak revizor nebo nějakej otravnej dědoušek z dob, kdy se snídalo na stříbře a v rodinném kruhu a ženy snad ani nechodily ani nelítaly některý v tý době do práce a když jo, měly třebas i čas si v pracovná doibě se jít nasvačit do kantýny nebo si v práci lakovaly naše asistentky nehty...

    No stará doba...prostě lidi, co ten spěch a frmol nechápou...že polovinu snídaní jsem při VŠ měla v metru a polovinu věcí jsem se naučila v metru, jsem snad vystudovala z poloviny v metru,.....četla u toho druhou rukou jedla a přišlo mi to normální...


    A povídat si nahlas v metru, ať už vesele nebo podrážděně taky...

    A věta: ,,Jsem mohla sedět pak jinde..kolegyně je fakt kráva." i kdyby 2x zopakovaná mezi stanicemi Karlovo zápěstí a Národní bída....

    TA MI PŘIJDE TEDY Z JADRNÝCH VĚT, CO JSEM TADY ZA 30 LET SLYŠELA V METRU, tedy jako ze slabšího soudku.

    A ani bych se nad ní nepozastavila...


    A v lokalitě dále na Vys. - Rajská zahrada, kde už ani turisti v metru nejsou, ŽÁDNÝ LIDI, JEN TA ČTECÍ PANI, TEN PÁR, ALE JINAK ŽÁDNÝ LIDI, TO UŽ JEN PÁR UKRAJINCŮ NEBO ROMAJZLŮ TAM V METRU JEDE, TAM UŽ O NĚJAKYM STYDĚNÍ ZA MĚ NEMŮŽE BÝT ANI ŘEČ, TAK JSEM TO FAKT NEPOCHOPILA.




    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:
    REBORNA:

    ,,jí vypálit nejen jednu v mnoha dalších situacích, speciálně třeba v tom metru vedle paní - navzdory červeným šatům se smyslným výstřihem - nebo při rodinný večeři (to samý v černým)."

    K večeři jsem se už vyjádříla taky., 2x !!. Vůbec jsem nezvýšila hlas, stejně jako v metru... Na večeři jsem měla navíc dobrou veselou náladu a pak stoicky klidnej milej hlas, jen pak nechápala..... ani jsem podle mě neřekla nic nevhod. Sestra přiletěla POPRVÉ PO ROCE a byla to první a poslední příležitost, KDE JSME PAK mohly máma a já se sestrou řešit ten BYT. Že jsem chtěla já a máma tátovi do toho milionu doplatit ten byt...Aby ho táta, co na něj dal jen 350 tis. z milionu, a ještě na něj musel mít za dva roky nějaký peníze od nájemníka (asi 150 tis.), tak stačilo doplatit podle mě asi 500 nebo 600 tis. JEN do toho milionu, co to měl táta jen díky mámě za tuto tehdy poloviční cenu (já už měla 350 tis. mnou vydělaných a našetřených a 100 tis. starý stavebko od rodičů a knížku na 80 tis. od mrtvých prarodičů u mámy, co se ale zatím nesměla vybrat, ale půjčit bych si na ni mohla a máma a bývalý snoubenec by mi pomohli, chtěli!!), jen aby ho táta NEprodával, že já si ho chci s mámou a snoubencem , který tedy ještě ani nebyl snoubenec, doplatit.

    A máma to setře na večeři potvrzovala, bývalý snoubenec by byl svědek, že NEsouhlasí s tím, aby táta ten byt prodával , že nechápe, proč by ho prodával, že mu to chceme doplatit, že sice si ona horko těžko kupila za milion ten její, ale že by mi stejně pomohla, že pro tátu ten milion máme, to by potvrdila (připomínám: byl z rozdělení bytu po jejích rodičích a bytů jejích prarodičů a z jejího dekretu a jen proto za milion, ale že táta by za něj dostal 2,7 milionu, kdyby ho prodal a že tudíž za případně slíbený podíl těch pár set tisíc si byt ani malou garsonku už nikdy nekoupím, to leda tak malou garáž a potrat z finančních a bytových důvodů za zbylé 2 tisíce nebo kolik potraty teď stojí, to jsem nevěděla).

    Večeře probíhala předtím fajn. Sestra přiletěla, bývalý snoubenec byl představen sestře, protože předchozí 3 roky nebyla příležitost. Ale byla to první a poslední příležitost, KDE JSME PAK mohly máma a já se sestrou řešit ten byt.

    Nezvýšila jsem hlas, mluvila jsem klidným hlasem. Máma je svědek, bývalý snoubenec by byl taky.

    Ale setra mě neadekvátně okřikovala a pak z večeře odešla.

    Jestli to bylo proto, že já přišla na večeři ve slunečních brýlích nenalíčená, že bylo sluníčko, máma pak měla jít se sestrou po setmění ještě jinam na koktejl, zatímco já a bývalý snoubenec jsme měli jít jinam, A JAK JSEM PŘIŠLA V TĚCH BRÝLÍCH, TAK KDYŽ JSME SE USAZOVALY, SESTRA SE DLE REGULÍ PTALA OSTATNÍCH DAM, TEDY MÁMY A MĚ, KDE CHCEME SEDĚT, ZATÍMCO BÝVALÝ SNOUBENEC, COBY MUŽ, KTERÝ JAKOŽTO MUŽ NEMÁ DLE ETIKETY KECAT DO TOHO, kam se dámy usadí, TAK MÁMA ŠLA COBY NEJSTARŠÍ DO ČELA STOLU, zastímco JÁ SOUHLASILA, ŽE JELIKOŽ JSEM BYLA NANALÍČENÁ, MĚLA SLUNEČNÍ BRÝLE A TROCHU UMAŠTĚNÝ VLASY, TAK JSEM, ŘEKLA NEBO SOUHLASILA, ŽE SI RÁDA SEDNU ZÁDY, TEDY ZÁDY K OKOLÍ, aby na mě nikdo blbě nečuměl, proč mám brýle a trochu mastný vlasy...


    .... TAKŽE JE MOŽNÝ, ŽE SETRA MĚLA NĚJAKOU POTŘEBU MĚ UMLČOVAT, KDYŽ JSEM MLUVILA O BYTĚ A MÁMA o něm ale mluvila předtím TAKY, SETRA MĚLA NĚJAKOU POTŘEBU MI SKÁKAT DO ŘEČI NEBO MĚ UMLČOVAT STYLEM:

    ,,Jestli okamžitě nebudeš mlčet, tak odejdu" a byla dost podrážděná a mluvila se mnou povýšeně, MOŽNÁ TAKY PROTO, ŽE ZA NÁMI TŘEBA SEDĚL NĚKDO, KDO SE TŘEBA DÍVAL A POSLOUCHAL, O ČEM SE BAVÍME...

    Ale toho člověka neznám a už nikdy ho neuvidím...a JE JASNÝ, ŽE ONA TUPLEM NE, PROTOŽE ANI NEBYDLÍ V PRAZE!!

    A já jen řekla KLIDNÝM HLASEM, že si chci ten byt doplatit a že pokud chce táta nějakej byt prodat, tak ať pak prodá byt po jeho mamince, tedy naší babičce 92 letý, až za pár let ona umře, družstevní garsonku, ze který by měl milion minimálně. A kdyby mě nechala a neodešla, domluvili bychom se od stolu a mohl být klid.

    Vždyť ona stavěla barák, ale dala jen na půlku a ze zahraničního platu a sama ví, že by na něj pak ještě dovydělala, že dítě nechce, A ŽE HO SPONZOROVALA z nájmu bytu, co měla hypotéku levnou kdysi mimo Prahu ani ne za milion, kterou ani z půlky nedoplatila, doplatil ji nájemník, a měla ji kdysi pak proto, že si ten základ na ni našetřila, že jí firma poskytla několik let ubytování zdarma, TAKŽE na barák měla peníze z nájmu toho bytu a navíc na půlku baráku JÍ DAL JEJÍ MANŽEL, CO DĚLÁ VE STEJNÝ FIRMĚ A MAJ OBA VELKEJ ZAHRANIČNÍ PLAT... a její barák je její věc.

    Ale tenhle byt tady v ČR nepotřebovala, zatímco já nutně. A sama řekla, že táta byt prodá, ale pak řekla, že je jí jedno, zda ho prodá a dá jí z toho nějaký peníze, že jen chce, aby tatínek, co celej život pracoval, měl peníze.

    Takže věděla, ŽE ÚČEL BYT PRODAT, BYT JEN, ABY SI TÁTA PŘILEPŠIL NA DŮCHOD A NEMUSEL MI NIKDY NIC DÁT, ANI VÝŽIVNÝ, ANI VĚNO, ANI NA SVATBU, ANI NA BYT, A JEŠTĚ SE OBOHATIT NA PRODEJI DRUHÝHO MÁMINA BYTU.

    Ale to byl byt můj a setry dědicky, A JÁ MÁM JAKOBY DĚDICKY PO RODIČÍCH MÁMY, CO JSOU MRTVÝ, POLOVINU, A JÁ S PRODEJEM BYTU NESOUHLASILA, ZŮSTALA JSEM V ČR, s malym platem, i v krizi, pak bez práce a pak se vrátila do oboru,.,,.

    Ale nic to nemění na tom, ŽE JE JASNÝ, ŽE NA JINEJ BYT JSEM NEMĚLA A NUTNĚ TENHLE POTŘEBOVALA, ABYCH MOHLA MÍT DÍTĚ, POTŘEBOVALA JSEM HO NA ZALOŽENÍ RODINY! A nebyl vážný důvod, proč by se ten byt měl prodat.

    Ani finanční, my na to jako rodina peníze měli, já a máma, popř. s pomocí snoubence, aby se ten byt pro mě doplatil do toho milionu, těch pár set tisíc a neprodal !!



    Neudělala jsem ani neřekla nic špatně.

    Ale sestra mě začla okřikovat a pak naštvaně z večeře odešla.

    Já tam seděla vyjeveně s bývalým snoubencem a ten mě chytil za ruku a koupil mi na moje rozveselení drahej čokoládovej dezert,

    A jak jsem psala: Sestra přiletěla POPRVÉ PO ROCE a byla to první a poslední příležitost, KDE JSME PAK mohly máma a já se sestrou řešit ten byt. V tý restauraci, NIKDE JINDE!

    Když jsme totiž měli s bývalým snoubencem chvíli předtím PAUZU (po mym opití vínem od bývalýho snoubence na párty kvůli drahýmu tágu, co objednal on a tágař chtěl volat policii na mě, v mý nasranosti z práce a že mi bývalý snoubenec vyčítal, že na tu akci pospíchal stejně kvůli mně, PROTOŽE NEJSEM NORMÁLNÍ JAKO OSATNÍ HOLKY, KTEREJM SE ÚDAJNĚ VÍC LÍBÍ DARK PSYTRANCE HI-TECH, než full on, tak podle něj nepospíchaj a těšej se i na noc, což podle mě není pravda a on to moc dobře ví, a pak doma scéna s dohodou v práci a o 5 tis. nižší podporou, což mě naštvalo, protože mi tam měla za 16 dní končit smlouva, kdyby mi to neprodloužili a lidi tam na mě byli zbytečně zlí a drzí, pak byla nějak ta scéna S HUŠTĚNÍM KOLA), a já na něj KDYŽ ZMIZEL NA MORAVU PRVNĚ, čekala, v TÝ jeho pidigarsonce, TAK UŽ TEHDY BYLA KOMUNIKACE MEZI MNOU A MÁMOU, že prej mě chtěl táta stěhovat k ní, TAK ONA MU PO MNĚ VZKAZOVALA, ať už mi pomalu dá věci do toho bytu, v kterym byl nájemník.

    Tak jsem jí vyřídila, že ten nájemník tam má smlouvu do dubna 2018. Že mě tam táta zatím stěhovat nemůže.

    Pak se ke mně bývalej vrátil byla ta večeře, mi po večeři spěchali, do toho NÁJMU ZA 18 TIS. MĚSÍČNĚ s poplatky, ALE ZA OBYČEJNÝ 2+KK!

    To tedy platil zatím těch pár měsíců bývalý snoubenec z nájmu tý jeho garsonky, zatímco já byla prvně v životě několik měsíců bez práce a na podpoře...pak jsem měla tu práci, po jejíž ztrátě mě před svatbou opustil...

    ...a to pár dní po tom, co táta převedl ten byt...ale na schůzce, kde se tomu dalo jednoduše pomocí peněz, asi tak 800 tis., ZABRÁNIT, BYL S TÁTOU BÝVALÝ SNOUBENEC.

    Já měla našetřeno 350 tis., 100 tis. stavebko, 80 tis. knížku u mámy a ještě asi 30 tis. penzijko...

    Takže kdyby na to přišlo, tak aniž bych si musela půjčovat, BYCH NA TEN BYT MOHLA 500 TIS. DÁT, Z TĚCH 800 TIS., CO TÁTA CHTĚL A MĚL NÁROK CHTÍT, KDYBY TEDY ODEČETL JEN PENÍZE ZA DVA ROKY OD NÁJEMNÍKA!

    Takže kdyby mi táta na byt nepřidal ani korunu, pak stačilo splašit 300 tis. a byt mohl být i tak můj.

    Máma mi pomoc nabízela a bývalý snoubenec 200-300 tis., co měl mimořádnou splátku na jeho garsonku, měl asi necelých 400 tis., tak to nabízel taky...

    Tak nevím, co tam s tátou jako dělali??!!

    A proč měl táta potřebu do toho tahat na schůzce o bytě a doplacen bytu ještě před bývalým snoubencem, nějaký moje psychiky po rozchodu po 3 letech před víc jak 10 lety!!

    To bývalý snoubenec nějak zevrubně věděl ode mě, i docela soukromou věc, chápal a nevim, proč mu táta k tomu měl potřebu sdělovat nějaký jeho dojmy...

    Nijak to s bytem nesouviselo, což pak říkala i máma...


    Tak jsem tátu pak omlouvala, že jen asi chtěl vysvětlit mou nesolventnost.

    ALE TO FAKT NEMUSEL!

    To, že ta škola je těžká, jaký jsem měla brigády a proč jsem měla ve čtvrtym ročníku chvíli individuál a proč jsem během DIPLOMKY NEZVLÁDALA VYDĚLÁVAT A ŽE PAK BYLA KRIZE, TO BÝVALÝ SNOUBENEC VĚDĚL A NEMUSEL MU K TOMU TÁTA NIC DOVYSVĚTLOVAT.

    Stačilo, aby si vzal od nás chybějících 700 tis. a přepsal na MĚ TEN BYT!! Jeho 350 tis. bychom mu vrátili nebo bych se zřekla podílu z prodeje bytu jeho 92 letý maminky, až by umřela a bylo by vyrovnáno a NA VNOUČE BYCHOM UŽ OD NĚJ NECHTĚLI NIKDY NIC, ANI TATRANKU!


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: To je jeho problém, ŽE JE PARANOIDNÍ uťáplo původem z Prdelákovic, kterej měl problém s tím, že pani se k nám přifařila na tu trojsedačku a chtěla si číst, ta ani nic neřekla, jen si pak četla, ale nic důležitýho do práce to nebylo, ani učení!, měla knihu!

    spis to vypada ze se za princeznu z Prahy ten vidlak z Prdelakovic naramne stydel
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:

    Už jsem to psala asi 4x, ale ty děláš pořád naschvály A PŘEKRUCUJEŠ TO TU a nevim proč jako!! :

    V METRU, kam mě nacpal bývalý snoubenec, i když já mu to z práce chtěla v šatech vypravovat v parku nebo na náplavce (tedy mimo cyklopruh!!), ale on že chce hned domů a nacpal mě do metra, JSEM NEdělala nic špatnýho! Ani jsem netelefonovala, ani jsem nekřičela! Jen jsem asi 15 minut mluvila... Nezvýšila jsem hlas, nekřičela ani nic podobnýho! Nic špatnýho, nic nevhodnýho! Ani nic co by se tam nemělo nebo nesmělo dělat! Mluvila jsem jen tak, aby mi rozuměl přes to, jak to metro hučí a abych se sama slyšela.

    Já si sedla schválně do toho ,,kupéčka" na konci vagonu a na tu trojku, abych si mohla povídat a nikdo si k nám nesedal, místa byly i jinde!

    To je jeho problém, ŽE JE PARANOIDNÍ uťáplo původem z Prdelákovic, kterej měl problém s tím, že pani se k nám přifařila na tu trojsedačku a chtěla si číst, ta ani nic neřekla, jen si pak četla, ale nic důležitýho do práce to nebylo, ani učení!, měla knihu!

    A nevim, proč, když si chtěla číst, si sedala zrovna k nám (??)- musela hned vidět, že si povídáme a že já mluvím. Místo bylo i jinde a třeba se příště poučí a koupí si sluchátka a nebudeme jí v Praze, až k nám zase přijede na návštěvu se povozit u nás metrem, vadit, protože bych jí nepřála jet třeba vedle nějakých mladých uječených vysmátých kraviček nebo mladých týpků, turistů, nebo vedle romský rodinky...PROTOŽE TO BY SI TOHO MOC NEPŘEČETLA TEDY. Sluchátka jí navíc budou moc slušet.

    Já třeba nechávám i lidi vedle mě telefonovat! Nevad mi to a když vadí, nemám náturu je okřiknout! Protože nejsem blbá a vim, že kdyby si povídali, že výsledek je stejnej, jako když telefonujou. Jen že při telefonátu neslyším tu druhou stranu, tak to víc ruší...ALE JINAK MOC NECHÁPU, PROČ TAKOVÁ BABA BY PRUDILA HOLKY, ŽE TELEFONUJOU NEBO PODNIKATELE, CO SI MUSÍ RYCHLE DOKONČIT TELEFONÁT DŮLEŽITEJ, ať to kouká položit...já ne!

    Jeden pár, co seděl kus od nás, se jen pousmál tomu, co jsem vyprávěla...
    Ty lidi už bychom v životě neviděli, tak nevím, PROČ MĚL býv. sn. PRO MĚ NAPROSTO ZÁHADNOU POTŘEBU MĚ UPOZORŇOVAT NA TO, ŽE NĚCO VIDĚLI NEBO SLYŠELI STYLEM: ,,A viděla jsi tu slečnu, jak se smála?"


    Protože fakt ne, proč bych ji měla vidět, ani nevim, jestli ona někdy dělala ve vedení nějaký velký společnosti, natož pak aby mě zajímal její názor na muj problém, co jsem sdělovala jen jemu...
    Evidentně asi NEvěděla, o jaký práci mluvim a proč mě to tak trápí, tak se není čemu divit, že jí to přišlo směšný.

    Protože kdyby ona někdy vystudovala školu jako my, což pochybuju a měla nědky práci jako jsem měla já a čekala na ni po tom, co by ji kdysi dělala, dalších 6 let, než by ji znovu našla, což pochybuju, PAK BY TO MOHLA HODNOTIT, COŽ NEMŮŽE, tak asi nevěděla, jak vážnou věc řeším...

    A je to úplně jedno, PROTOŽE CO JÍ JE DO TOHO, CO A PROČ ŘEŠÍME?! No nic!

    Zrovna tak není nic mně do toho, že se nějak usmála tomu, NENI MI DO NÍ NIC, JE TO JEN KULISA Z METRA A JÁ KULISA JEJÍ, PROSTĚ ANONYMNÍ DAV V METRU, ŠUM Z OKOLÍ, MOJE MLUVENÍ PRO NI A JEJÍ USMÁNÍ PRO MĚ, JSME JEN DVA MÍJÍCÍ SE PŘEDMĚTY, VZÁJMENĚ SE NÁHODNĚ SETKÁVÁJÍCÍ V METRU V ANONYMNÍM DAVU, DÁ SE VYTĚSNIT SLUCHÁTKY, DÁ SE IGNOROVAT PROSTÝM VYPNUTÍM A IGNORACÍ....

    To jsou ty městský skills: NĚKDO VEDLE MĚ V METRU MLUVÍ, NĚKDO JINÝ NEŽ BÝVALÝ SNOUBENEC NEBO TEN S KÝM JEDU, AUTOMATICKY JAKOŽTO ZKUŠENÝ RODILÝ PRAŽÁK PŘEPNU NA MODE, ŽE SLYŠÍM MÍSTO JEHO MLUVENÍ A SLOV JEN HUČENÍ A ŠUM.

    Ten člověk se stává předmětem, mou kulisou a já místo jeho slov cizího člověka/anonymního davu, slyším jen ŠUM, JAKO KDYŽ KVÁKÁ NA RYBNÍKU KACHNA.

    A neruší mě to!

    Kdyby u mě stály nějaký slečny a povídaly si a hihňaly se na celý metro, TAK JÁ BUDU SLYŠET PŘI PROČÍTÁNÍ SKRIPT NEBO TEĎ TŘEBA NEDÁVNO UČENÍ SE PRACOVNÍCH MATERIÁLŮ, JENOM JAKOBY KVÁKÁNÍ ŽAB A KACHEN, ANONYMNÍ ZVUK, TAK PROČ BYCH SE TOMU SMÁLA??!!

    Kdyby tam někdo mluvil podrážděně, já budu slyšet přeci ne slova, a co říká a o čem mluví, ale jen jakoby šum větru nebo burácení bouřky, nebo jakoby zvuk motorů....

    Není třeba se smát ani to nijak hodnotit, reagovat na TO!!

    A vzájemně si v tom metru, kde to spolu musíme těch 20-30 min nějak přežít, škodit, nebo se nějak omezovat nebo na sebe dokonce útočit, ať ten a ten dělá to a to, není POTŘEBA!



    ...Nezvýšila hlas! Jen jsem vyprávěla o změnách v práci, že bych pak vedle kolegyně už ani neseděla a mohly jsme pak krásně fungovat, že jsem všemu rozuměla a nadřízená si mě chtěla nechat, než mě kolegyně pomluvila ve Skypu a dala vyhodit a řekla jsem jen asi dvakrát, ale ne hlasitým, spíš klidným, ale jemně podrážděným a zklamaným hlasem, že je kolegyně kráva, jinak nic!!

    Vše bylo ok, jen pani se vesrala a nalepila k nám a chtěla si číst a prostě jí vadilo MLUVENÍ, AŤ UŽ BY TO BYLO HIHŇÁNÍ NĚJAKÝCH KRAVIČEK, nebo rozprava týpků o videohrách nebo moje mluvení o práci,

    TÝ BY VADILO VŠECHNO - BYLA TO NĚJAKÁ BURANKA, CO PAK PŘECHÁZELA NA ČM na příměstskej bus a sama ani nic neřekla, sama ví, že si pak počte na zahradě v Prdelákovicích.

    TO NE ONA! TO BÝVALÝ SNOUBENEC DO MĚ RYL!!!

    Proto pak doma vznikla ta hádka o běhání atd... že do mě vydrážděný z tý ženský z práce, PO VYHAZOVU a ještě se spánkovym deficitem po párty a brzkym vstávání do práce a ještě v mym PMS, ON NĚJAK RYL!

    Když já jen řekla, že běhat bych radši šla, až nebude venku 40 stupňů a den po párty, že jsem chtěla na procházku jen, což mi zatrhl on přeci a dal mě do metra...

    A jen jsem se svlíkla a šla do postele a že si má na chvíli lehnout ke mně, než půjdu na chvíli spát, že jsem po víkendu a párty dead...

    A že jsem chtěla souložit, ale on to nepochopil a durdil se a pak to celej večer odkládal a držel mě úplně vyčerpanou vzhůru do jedný do rána, čekajíc na něj, až končeně zaleze do postele ke mně, když já měla druhej den v 6 ráno vstávat a už měla spánkovej deficit po víkedu po dvoudenní akci, kde jsme se moc nevyspali a šli spát v neděli pozdě a já už v pondělí vstávala v 6 po 4 h spánku a chtěla to ten večer dohonit.

    Ovšem až po milování, protože jsme to nějak nezvládli na festivalu v Německu, ani pak přes týden v práci ani pak na tý párty o víkendu...

    Tak jsem chtěla sex, protože jsem nějak měla mít pak menses. Jen jsem to nevyjádřila asi jasně..

    Ale ženská, která se svlíká a leze do postele, je podle mě DOSTATEČNÝ PODNĚT K TOMU, ABY MUŽ, CO NECHTĚL NA PROCHÁZKU, KDYŽ JE VEDRO, NEŠEL BĚHAT, šel s ní, JAK BYLO NAŠÍM ZVYKEM, až bude chladněji, ne 40 °C A ZALEZL NA CHVÍLI K ŽENĚ DO TÝ POSTELE JI POMILOVAT...

    Bez hlášek, že je jak nějaký otrok, nebo vysedávání do noci u TV a žrádla, když tý ženě se chce spát a má spánkový deficit z víkendu , spala ještě další den jen asi 3 hodiny, a druhej den zase brzo vstává a chce se dospat.

    Takže jsem neudělala špatně nic!



    EFFKA
    EFFKA --- ---
    REBORNA: hele, vis o tom, ze i kdyz sis naplanovala tehotenstvi, tak treba nemuselo vyjit? to by se ti ty tvoje plany zhroutily jak krabicka karet...stejne tak, jako kdyz snoubenec odesel a taky zadny tehotenstvi nebylo.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    IANIS:

    Testy na kondylomata po znásilnění jsou teprve na gynekologii, výsledek dam vědět. Ten, koho si může N. a spol zatím určit losem, kdo to tedy byl nebo na koho to hoděj, že mě tahal do lesa, by mi dlužil krom ca 500,- za prášek z Motola (a asi půl mega za újmu plus v rámci tý psychický ještě 500,- za mrtvý výstavní morče - vzácnou samici se saténovym genem, ale ušlý zisk za ztrátu práce se prý neplatí), by dlužil ještě 500,- za registrační poplatek na gyndě, protože jsem měla jít předloni k mýmu gynekologovi až těhu, ale snoubenec zmizel...a muj gyndař už asi od loňska prej neordinuje a ta co je tam po něm, mě nechtěla vzít...tak jsem musela jinam.

    Ale neplatila jsem nic, protože šlo o jednorázový vyšetření a nabrání na testy a protože jsem jim řekla, že by mě měli vyšetřit, jelikož jsem předtím o znásilnění nevěděla, tak jdu až teď (, resp. tedy věděla, že možná něco bylo, ale ne záměrně a možná ve zlym kvůli nějakýmu nedorozumění a nepochopení na netu, což jen IDIOT by dělal ženě, co ani nezná, když je jasný, že po netu vznikaj nepochopení a nedorozumění, ale že jsem si původně myslela, že šlo o mladého moravského jinocha, tedy dozajista zdravého, co se mi jen snažil pomoc v opilosti), ale NIC JSEM neplatila taky proto, že finální argument byl, že pokud bych přišla s paní z kriminálky nebo papírem od nich, že by mě měli stejně zdarma vyšetřit, když nešlo o nic z mý strany, že jsem měla být už od loňska těhotná už a vdaná, ale nejsem, partnera nemám, nic jinak nepotřebuju a že potřeba jít na gynekologii tudíž není z mý strany, a sex jsem nechtěla a ani k nim chodit, tak ať si to vyříděj s pojišťovnou!

    Ostatní vyšlo negativní, hepatitis by se už prý po roce projevila.

    Takže jsem asi zdravá, nicméně to bych sem neměla psát.

    Naopak pro případ, že by chtěli znásilnění zopakovat, musím místopřísežně prohlásit, že mám dozajista AIDS.


    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    TRISSIE: Třeba :D. Osobně mě těch možných scénářů napadá hned několik, asi jsem spíš myslela na případy, kdy svou část "úmluvy" nedodrží ta, která si to následně fakturuje :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SNOWWHITE: Twe 6300/styk, to je hodně drahá kurva; není divu že s takovým ceníkem v Praze neuspěje :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SNOWWHITE: ta půlka je za to, že byl ožralej a trefil se akorát do díry mezi matracema?
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Dala jsem ti 158,5x.
    Uvařila 60x.
    Vyprala 25x.

    Vole debile, dej mi mega :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam