• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *byty se kupovalY **byli rozvedený *** táta mámě ani mNě nedával nic **** táta nic nekoupil (žádnej byt) a byt jen v mym domNění.., pak prodal...oprava.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRAILER: tak to je ustredni tema ve vegete naroda ne? "mimisek to vyresi" a "skoro me nebije, je uzasnej"
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DAPHNEE: hyerarchie, to je přeci hierarchie pro hyeny, ne? :-)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI: Já nás znam takovejch hodně...a akce známých bývaly placený a menší a nikdo je nezatahoval,...

    ale už jsem měla mít mimíse a na chvíli si dát do toho pohov...to jsem tu psala...


    Vono už pak to poflakování se po akci střízlivá a mimísem v dětskym koutku u chill outu třeba už nebude takovej ,,MADNESS, THAT YOU CAN´T RESIST"...

    K tomu by se ale mohla vyjádřit jen SUB. a spol...

    já se někde viděla docela extrémně bavit V TOTAL RIOTU i matky od dětí, obzvlášť ty, co měly mimíse u babiček a konečně po měsících pré..

    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    REBORNA: medusa??? :-D tak to díky, medúzy miluju, to beru jako kompliment! ;)
    a komu to letos víc slušelo teda, mně nebo tobě? a proč? klidně to víc rozveď, ráda si počtu :)

    jinak teda nevím, jestli to je nějakej nevydařenej pokus o vtip či urážku, nebo jsi byla na tý akci, kde jsme se potkaly, tak nalitá, nebo jsi byla tak nalitá, když jsi to psala, nicméně troufám si tvrdit, že s dreadama jsi mě nikdy v životě neviděla, shodila jsem je dávno předtím, než jsme se my dvě vůbec poprvé v životě potkaly a hovořily spolu.

    stalo se to 3.8.2003 odpoledne a tys měla na hlavě už značně odrostlý copánky.

    zajímavostí je, že krom tvého vzhledu a titulu před jménem (který ti je dle všech dostupných informací úplně k hovnu, až spíše přítěží) se za celou tu dobu evidentně nic zásadního nezměnilo - pobíhalas tam sama samotinká bez jedinýho kamaráda či kamarádky a sháněla jsi, kdo by tě odvezl do Prahy (tak jsem ti ten odvoz teda zařídila, když jsi na tý "mojí" scéně vypadala tak bezradně). tehdy jsi měla čerstvě po maturitě a před nástupem na vejšku, tak to nebylo nijak zvláštní....

    ale to, že, jsi i po celých 17 letech stále zacyklená v tom stejným bodě - středobodem tvýho vesmíru je víkendovej open-air, kam se jedeš vyndat s tuzemákem v batůžku, protože na kvalitnější alkohol nemáš peníze ani mentální úroveň, nemáš ani na nájem a dokonce ani na to, aby sis zaplatila lístek na autobus/vlak - by tě podle mě mělo trochu znepokojovat.... just sayin´ ;)

    a k tomu alkoholismu: jednou alkoholik, navždy alkoholik. "bývalý alkoholik" neexistuje, existuje pouze "trvale abstinující alkoholik", ten jediný se dá označit jménem "vyléčený". můžeš si to ověřit u všech kapacit, internetů a u všech alkoholiků, co prošli opakovaným léčením. i to, že alkoholismus rozhodně nevyléčíš ani partnerem, ani dítětem.

    tady máš ode mě malý dárek: https://anchor.fm/nastavdusi/episodes/Josef-Formnek-o-alkoholismu--dobrodrustv-a-duchovnu-efkr9e - asi většině z toho nebudeš vůbec schopná porozumět, ale mluví tam o svých postřezích z protialkoholního léčení (překvapivě už v tý době měl dceru....) a o svým vlastním alkoholismu, věřím, že něco z toho by s tebou třeba mohlo lehce zarezonovat (a když nic, má aspoň nádhernej hlas a vůbec je hrozně uklidňující ho poslouchat)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF:

    Tak na technu už jsem ožralá byla, na psy taky a ty lidi některý léta znám, na dnb jsem byla ožralá taky a ještě možná nemůžu do jednoho klubu. Nevíc jsou tam mladší převážně.

    A jestli ještě někdy budu muset absolvovat UK garage nebo pomalejší liquid, tak to už se můžu snad podle pocitů, co jsem tam při tom měla, dát snad radši na herák a dát se přeoperovat a být gay...HNED MĚ NAPADLO, ŽE HRAJOU JAK GAYOVÉ NA HERÁKU...

    a GAYŮ tam bylo dost tedy, hnedle dva páry, jeden jel se mnou tam v tramvaji a bydlí kus ode mě, jsou to Slováci, šla jsem toho hezčího, co se mi v tramvaji líbil, balit, když ten jeho odjel a těšila jsem se, jak bude z toho v rozpacích.

    V tý tramvaji jsem si na něj netroufla, ale když bylo jasný, že je jak by někdo řekl, ještě ,,nižší existence", než žena, a to gay, že bude legrace...zjistila jsem, že maj nájem SPOLU 16 TIS., šotci, tak to platim trochu míň...

    Po bubeníkovi punkový kapely (, kterýho jsem si vyčíhla přes jednu osobu nejemnovanou, co znám namátkověod vidění z TV, z demošky a od vidění z techna i z akce jedný, kde hrál býv. sn. a kdysi jsem ho balila přes nyx, a to nejen protože má úzkej dlouhej nos, ale k jeho velké mu štěstí měl ženu), takže po technu, co mě tak kvůli idiotům nebo grázlovi z nyxu, zklamalo, aniž by za to techno mohlo všeobecně,) po bubeníkovi punkový kapely už jsem se opilá zkoušela začít válet taky...

    Má holku, stejně jsem to z alkoholem přepískla zas, tak ani tak by z toho nic nebylo.

    Diskárny jsou ta snad až poslední štace.

    Vylučovací metodou mám asi ještě dost velký šance na tom horror core rapu, ale i kvůli jednomu klipu mi tady tohle provedli...tak tam se mi taky nechce...

    Pak taky asi na metalu, ale TEN ,,DEATH" FAKT NEVYDRŽIM, to leda ten new....

    No a ten Ortel tam by byla ta názorová shoda, že bychom společně mohli nadávat, jak je možný, že tu cizáci maj byt a SUB. mimíse a já nemohla...

    Tak to vypadá nadějně.

    Jo a co nesnesu je country a dechovka, nebo určitej druh rocku...

    Ale to se týká hlavně těch 44 + , co už maj ty mimíse, tak jsou ze hry...






    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Tak to už pak zbejvaj jenom ti wowkaři.

    Hele a jaký máš teda požadavky, že se ještě nepodařilo nikomu je uspokojit
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Vždycky, když sem zabloudím, tak si dřív nebo později musím pomoct tím, že si představím tu druhou stranu téhle tragédie ♥

    Aneb ten dojemný, krásný a silný příběh o mladém muži, který zavčas rozpoznal, že se řítí do hrozných pekel a na rozdíl od mnoha jiných se mu podařilo se svému osudu vzepřít, osvobodit se od naprosto toxické osoby, která ho psychicky deptala několik let. Trvalo, než prohlédl, pochopil, sebral odvahu a jizvy na duši si bezpochyby nese doteď, ale podle všeho prožité PTSD úspěšně zpracoval a podařilo se mu navzdory všemu zařídit si klidný a pohodový život ♥. Představa toho, že je programátor někde daleko na Moravě mezi svými, s novou partnerkou a de facto na poslední chvíli unikl jistému peklu na zemi, hřeje srdce mé :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    omlouvám se za OT, ale píše se to hierarchie..
    konec grammar nazi okénka :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: Pred lidma, pred zivotem, pred vsim. Vsechny chces jenom o neco obrat, neco si vymoct, nejak to obejit, vysat vsechny, aby tys nemusela delat vubec nic. Uz jsem to tu psala, jsi proste jenom linej zneuzivac socialniho systemu a bohuzel i svych blizkych.
    Jo, mozna si najdes nejakyho zoufalce, co bude v petactyriceti bydlet s maminkou a bude stastnej, ze po celozitovnim hrani WoWka v temnote sveho pokoje polepenyho plakaty z Comic Conu smoci, ale garantuju ti, ze normalni chlap o takovyhle stvoreni, ktery jen vysava cely svoje okoli, nestoji.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF:
    REBORNA:

    ,,Tobe na kazdy kilo chybi metrak pokory." - POKORY PŘED ČÍM? NEBO PŘED KÝM?

    A na tohle bych prosila odpověď.

    JAKO PŘED ČÍM??

    A před kým mohu odpovědět sama:

    Když jsem měla v jedný práci služebně stašího kolegu, mohl by potvrdit, že jsem hyerachii, i přesto, že byl tak trochu nade mnou člověk, co má jen VŠE, PROSTĚ JAK BY NĚKDO ŘEKL, ,,FLÁKAČ ZE EOKONOKY, CO CHODIL DO ŠKOLY JEN DVA DNY V TÝDNU A NEMĚL ŽÁDNÝ PRAKTIKA POVINNÝ A CHODI SI DO ŠKOLY JEN CHVÍLEMA JAK DO SOKOLOVNY", aby si jako ,,rádoby víc užil mládí"...zase slova jinýho velmi moudrýho pána...

    ...tak ten kolega by mohl jen potvrdit, že jsem hyerarchii zvládala, chovala se k němu velmi pokorně a uctivě, i když to třetí rok skřípalo...

    A ještě jsem mu pomáhala s věcmi, co byly úplně nad rámec mý práce a mimo firmu, pro kterou jsem dělala a co mě platila.

    A k nadřízený v tý práci, kde byla ta kolegyně "kráva", jsem měla velmi respektující vztah, i ve všech Skype callech a na jednáních.

    Uznávala ji a co nám napsala, to platilo.

    A zase můžu za sebe říct, že když jsem měla podřízený, nebo lidi jakoby nepřímo pod sebou, ale hyerachicky byly ve firmě tak, že jsem byla ne jejich nadřízená, ale že se to ani nedalo srovnat, co jsem tam dělala já a co oni, ŽE JSEM BYLA NA NĚ MILÁ, NEAUTORITÁŘSKÁ, VŠEM SE SNAŽILA V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ DOMLUVIT MILE A DOHODOU, VESELE, JAK JSEM TO KDYSI ODKOUKALA U JEDNOHO MISTRA VÝROBY, ŽE TAK SE ŘÍDÍ NEBO SPÍŠ V MYM PŘÍPADĚ JINÝ PRÁCE, jedná s lidmi, aby se nenaštvali a dělali přesně to, CO SE PO NICH JAK CHCE, ABY TO BYLO ONO A V POŘÁDKU.

    A žádnou speciální POKORU NIKOHO PŘEDE MNOU JSEM NEVYŽADOVALA ANI NECHTĚLA, I KDY BY SE TO NABÍZELO A MOHLO...

    a na tu ,špinavou" práci, JEČET NA NĚ JAKO PÍČA, a strhávat jim peníze, jsem tam měla služebně starší kolegyni, což bylo fajn...

    Ale ta zas byla občas divná a drzá i na mě, ale mně to nevadilo, TO BYLA JEJÍ NEMOC Z POVOLÁNÍ, I KDYŽ BYLA MLADŠÍ, já věděla, KDE JE MOJE MÍSTO, A BYLA JSEM S NÍM NÁRAMNĚ SPOKOJENÁ.

    ,,Tobe na kazdy kilo chybi metrak pokory." - TAKŽE POKORY PŘED ČÍM?!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF:

    ,, honby za mimiskem a bohatym manzou" - NO JO, ALE TO JE TO SMUTNÝ, ŽE CHLAP, CO TU MÁ V PRAZE BYT, SE HODNOTÍ JAKO NADSTANDARDNÍ BOHÁČ.... tak jsem kontrovala nacionalistickými výpady, že by mělo být víc Čechů, co maj v Praze byt.

    ,,prachy jako jediny meritko uspechu" - TAK JAK BYLO VIDĚT Z MÝCH PŘEDCHOZÍCH PŘÍSPĚVKŮ, TAK PRACHY NEBO BYDLENÍ BYLO NAOPAK TO JEDINÝ, CO JSEM JÁ U PARTNERA NIKDY ZATÍM NEŘEŠILA...

    viz [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]

    a část o tom bez bytu a práce u rodičů nebo tom bez bydlení a práce toho času úplně, nebo o tom, co měl jen auto, co jsem ani nevyužila moc s ním v Praze a bydlel s rodiči a měl plat nic moc a stejně mi to mohlo být šumák jakej měl, protože mi nikdo nikdy nic nekupoval a já měla slíbenej byt, tak mi to bylo jedno...

    A že jsem ani nevěděla, když jsem zmerčila bývalýho snoubence na akci, co dělá a zda vůbec něco a že je krom DJování taky programátor.

    MILIONÁŘ BOHATSTVÍ PŘÍMO ZÁVRATNÉHO = ŽE MĚL NEBO JEŠTĚ MÁ (, POKUD JI PO PRONAJATÍ NEPRODAL PO JEHO OPĚTOVNÉM ZMIZENÍ PO 15 LETECH ZPĚT NA MORAVU BLÍŽ RODIŠTI, ALE ASI NE), V PRAZE GARSONKU.

    Tedy extra-supr trupr partie a boháč, protože měl práci a v Praze garsonku...

    (snad všichni chápu ironii a sarkasmus, ALE TAK TO NENÍ, PROTOŽE KDO JI MÁ, JE MILIONÁŘ A BOHÁČ.

    Zatímco u mě přijít o slíbenej byt, to bylo v minutě jako ,,Chcete být milionářem." resp. před svatbou ,,milionářkou", ale OPAČNĚ..


    ,,hromadit majetek" - jakej majetek, já chtěla jen mít bydlení na miminko!

    ,,kdyz ti to evidentně nejde" - co mi nejde?? Práce mi vždy šla...ale hromadit lze těžko, v čase, kdy člověk nepracuje, ať už z důvodu absence práce nebo pak těhotenství, mateřství atd.

    ,, Jakto ze mladej kluk se zakladkou utece ve 17 a ve 20 ma prvni mega v 25 dluh nekolik mega a ve 32 zaklada rodinu bez dluhu a ma pohodovou praci?"

    To nevím, mě zajímalo při jeho kontrolování něco jinýho, na to jak žije, jsem se ho v práci neptala...

    A nejsem typ, co by rád dluhy.

    ,, dela co ho bavi a tesi." - to já dělala TAKY!


    ,,Ty si akorat linej postelovej cestovatel co mu uz pres 10let tikaj hodiny" - ALE JE ZAJÍMAVÝ, ŽE SKORO CELOU TU DOBU JSEM PRACOVALA.

    Sice kvůli jednomu z těch tři vztahů a dojíždění za ním někde nenastoupila, ale pak si našla jinou práci po rozchodu...a v jedný práci , kde jsem byla tři roky, mě naopak to, že se se mnou ten mladší rozešel, motivovalo a pak jsem si za vztahu s bývalým snoubencem našla práci lepší...

    O jednu bohužel zároveň taky i kvůli němu přišla...to je složitý...ale pak našla zase lepší, když se ke mně vrátil a vše mohlo být jen lepší..

    To tedy ten průřez těmi 3 vztahy za těch předchozích 12 let.

    (ke konci VŠ a od konce VŠ)..


    ,,Tobe na kazdy kilo chybi metrak pokory." - POKORY PŘED ČÍM? NEBO PŘED KÝM?



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SIBILLE:
    REBORNA:

    Jo a tim, aby se ,,někdo o mě postaral"

    jak jsi psala, že mám vrátit občanku...

    Tím jsem tehdy myslela postaral na akcích.

    Viz RUM.

    Dříve víno...

    Sice tehdy mi ho do ruky vrazil bývalý snoubenec a neřekl, že je z Moravy a má 15 % asi...jak jsem se opila na nějaký akci, viz nástupka taxík, práce, jak nás někdo na akci drbal a taky jsem se opila, že bývalý snoubenec dostal za hraní lístky na pivo, tzv. pivěnky.

    Ale jindy mě myslela sem tím, že když hrozilo, ŽE SE OPIJU ZASE, TAK TŘEBA ŘÍKAL: ,,Nepi to, bude tě zase bolet hlavička jako minule."

    A připomínal mi pořád do kole jednu jedinou noc, kdy jsem to přehnala, tedy on mi něco koupil k tomu, co jsem si koupila sama a tak jsem to přehnala...a zkombinovala...

    A druhej den mě pak šíleně celej den bolela hlava a jen jsem úpěla... a on mě utěšoval...

    Tak to když mi připomněl, tak mě přešla chuť na alkohol, ale TO MUSÍ UDĚLAT JINEJ ČLOVĚK, NE TEN, CO JE ZROVNA OPILEJ A BAVÍ SE A TAK CHCE VÍC...

    A hlavně ,, se o mě postaral", aby dal na mě na těch akcích pozor celkově, abych tam nebyla sama a aby mi nikdo nic nemohl udělat.

    A prostě když jsou dva, jako že pár nebo skupina, to u mladších lidí spíš, na těch akcích, tak na sebe dávaj pozor, jeden se zdělá, když má náladu nebo je příležitost, ten druhej na něj dá pozor, PŘÍŠTĚ SI TO ZASE VYMĚNĚJ, jindy zase se pije míň nebo na kratších akcích, kam jsme jen šli do klubu na ortočku, kde hrál, nebo kam jsme se jen šli podívat kvůli mně, jsme nepili vůbec, TAK JSME TO DĚLALI TAK NĚJAK...

    Kdyby jel se mnou vloni ten ze seznamky, ten co se pak ukázal jako fejk, tak ale kdyby jel, kdokoli, tak by to vše dopadlo jinak nebo spíš nemohlo dopadnout, jak dopadlo, že...






    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CRAZY_IVAN: jeste to tu rok cti a nebudes chtit potkat nikoho, jen aby ses vyhnul te konkretni osobe. Vis jak, sichr je sichr.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: a už jsi někdy zkoušela takovou tu věc, co se jí říká google?

    Jaká doba se počítá do důchodu | Vím, jak na
    https://vimjakna.cz/duchody/co-se-pocita-do-duchodu/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    hele, neni tohle už mimo INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky?
    Tohle mi v hledání někoho na netu nepomůže, jenom teda vim, že nechci potkat jednu konkrétní osobu.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SIBILLE: Dědit a ne přisát a babička a děda už jsou po smrti a máma ten druhej byt chtěla pro mě, pro koho taky jinýho, když s tátou je rozvedená léta, tak proč ne...

    To je jasný.

    Ale on na to dal jen malou část, zapsal s do katastru a tak nakládal jako se svým.

    Ale G. psala, že sama by tři děti neměla, kdyby nedostala od rodičů byt!!

    Já si ho chtěla skoro z poloviny zaplatit!

    A u mě byla ta smutná pravda, že jak psala G. psala, že sama by tři děti neměla, kdyby nedostala od rodičů byt, tak že JÁ ANI JEDNO!!

    Kdbych ho měla, šla bych do toho v roce 2017, když byla pauza, ale nárok na mateřskou bych měla, i z tý DOBY URČITÝ, A TO VELMI SLUŠNOU, ale pak, tak ale hned po ní, co jsme to urovnali a byly v tom nájmu...

    A fakt jsme měli idylu, ale toho času jsem byla jako na potvoru na pracáku a prvně na podpoře a v bytě zacláněj ještě nájemník...prostě to bylo těsně...

    A fakt myslim, že kdyby byl mimís, zůstal by se mnou...je jasný, že žádná šílená alkoholička jsem toho času nebyla, naopak celý to jaro v pohodě doma a že bych byla pak i dál...nebýt toho, co se semlelo, to on ví..

    Ale zmizel do rodiště a o to šlo...a podle mě si vůbec neuvědomil., že ze mě společně s tátou udělal bezdomovce..

    Oni opravdu nepochopili, že MÁMA PRO MĚ CHTĚLA TEN DRUHEJ BYT, ALE ŽE K NÍ UŽ ZPĚT NECHCI ANI NEMŮŽU...

    Oni mi opravdu dali na stěhování jen 10 dní, že snoubenec nechápal, že už není kam!! Když táta byt chvíli před tím převedl...

    Není zrůda, že BY MI DAL JEN 10 DNÍ.

    On jen u mámy nebyl nikdy a neviděl to tam a naši domluvu s bytem místo výživnýho kdysi, co jsme měli nejen s mámou, ale předtím i s tátou, asi nechápal.

    A že není kam mě stěhovat, LEDA DO NÁJMU A ŽE MĚ TUDÍŽ ÚPLNĚ S TÁTOU NA NĚJAKOU DOBU ZRUINOVALI A místo svatby ÚPLNĚ ZNIČILI, asi nejdřív nevěděl...









    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Kde a za kolik teda bydlíš teď? Co tu píšeš tak s chozením po akcích problém nemáš, tak to asi nebude taková finanční nouze.

    Tak se vybodni na ty akce který nejsou technoparty ale hraje se tam techno, zacni se bavit třeba s lidma z práce, chodit s něma normálně na pivko, začni třeba jezdit na kole nebo něco... co tě zajímá, a potkáš podle mě dost normálních lidí, ty se tu upínáš na bejvalýho co se na tebe vysral a hromadu asikámošu co ses před něma už dost znemožnila... tudy cesta nevede.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    REBORNA: Ne, nikdo to nenašel, páč to nikdo nehledá :))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: Psala 1971 a mladsi. Ne, VS skutecne neni prace, takze se do odpracovanych let nepocita.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam