• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:
    REBORNA:

    A mladej muž to už taky zrovna není, i když tak vypadá...

    A nevim, proč by tě mělo hřát taky to, že já, která jsem nic špatnýho neudělala, tedy ten čtvrtej tok už vůbec ne...

    a navíc i kvůli němu přišla o jednu práci..

    Že já, která jsem nic španýho neudělala, např. měsíc před tím jen našla levnou dovolenou, skontrolovala tam služby a pak už byla milá, na festivalu v Německu, když se mi podařilo už druhej den vyspat už taky, pak na akci v Ově taky, mun opilý psychostav neviděl, že hrál, ale už tam pak púři koncertě říkal opilej pivěnkami, že chce častěj vídat tatínka, tak jsem pak jela do Prahy...a on pak přijel od tatínka k jezeru a řekl že si mě vzeme, pak mě jen vystresovala ta kolegyně, a že mě pomluvila a dala vyhodit a to den poté co naopak nadřízená řekla, že si mě nechá a že mě zve na služebku, to před tím víkendem ještě...tak mě to pak mrzelo a jeoh rakce vytočila, taky, ale bějem chvíle jsem se sbalila na akci v sobotu a byla tam fajn...pak koupání a jídlo, pak jen to pondělí s pohledem paní z metra, ale ve kterym jsem jen mluvila načtvaně a zklamaně o práci, že jsem už kolegyni ani nepotřebovala, všemu rozuměla a mohla tam zůstat a že bych vedle ní už ani neseděla...jinak jen to nadávání o tátových SMS o bytě, ale na schůzce byl on...

    tak jsem kvůli tomu, že jsem bydlela s ním, přišla o rodinný byt po rodičích mámy, protože kdyby ne, táta by ho neprodal a já bych to s mámou zařídila a doplatila skoro určitě.

    To je jasný, táta by to jinak neprodal, kdybych nebydlela s bývalým..


    Takže já za nic nemohla, neudělala nic tak špatně ale přišla jsem proto, že se ke mně po pauze vrátil muž a vylepšilo se vše ten čtvrtej rok naopak, a to i tak, že jsme se měli brát, TAK JSEM KVŮLI TOMU, ŽE SE K MNĚ VRÁTIL A MĚL SI MĚ BRÁT, JEŠTĚ PŘIŠLA O BYT.

    Ale to ty nechápeš, že zatímco on odešel do rodiště za tátou, mě tak narušil ještě víc vztahy v rodině, co byly už mezi tátou a mámu neutrál, ale teď se nesnášímě všichni a já nemám sestru, co mi byla MOŽNÁ víc A BLIŽSÍ, než JEHO TÁTA BÝVALÝMU SNOUBENCI, KTEREJ A JEHO BARÁK, KDE CHTĚL POMOCT, SNOUBENCE MOTIVOVAL HLAVNĚ K ODCHODU A ŽE TEN UŽ V PRAZE DÁL NECHTĚL BÝT.

    Jinak by vše bylo jinak. Mohlo být jinak.


    Ale on mě před tou svatbou neopustil ani tak kvůli ,,REBORNĚ", nebo prostě mně, bylo jasný, že jí asi o práci nepřicházim denně nebo ročně...

    Ale on mě OPUSTIL KVŮLI PŘÍRODĚ, MORAVĚ, JEHO TÁTOVI.

    Což mi přijde nezlob se na mě v situaci, kdy já přišla o byt, taky sobecký, jako jiný chlapi.

    A dokonce krajně svinský a sobecký, takhle mi polepit život a k rozvodu ani rozchodu tedy po letech vážej důvod nebyl.

    Já byla ještě 14 dní před tím hodná, veselá a milá a fajn, to celej ten čtrtej rok...a věrná.

    Nebyl by na světě nikdo, kdo by NÁS TŘE kor s přihlídnutím k tomu, že ztráta specifický práce v oboru co se moc nevykytuje, je výjimečná situace, snad nikdo, kdo by nás S KLIDNÝM SRDCEM kvůli tomu, i kdyby bylo PMS, ROZVEDL.









    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:
    REBORNA:

    A mladej muž to už taky zrovna není, i když tak vypadá...

    A nevim, proč by tě mělo hřát taky to, že já, která jsem nic špatnýho neudělala, tedy ten čtvrtej tok už vůbec ne...

    a navíc i kvůli němu přišla o jednu práci..

    Že já, která jsem nic španýho neudělala, např. měsíc před tím jen našla levnou dovolenou, skontrolovala tam služby a pak už byla milá, na festivalu v Německu, když se mi podařilo už druhej den vyspat už taky, pak na akci v Ově taky, mun opilý psychostav neviděl, že hrál, ale už tam pak púři koncertě říkal opilej pivěnkami, že chce častěj vídat tatínka, tak jsem pak jela do Prahy...a on pak přijel od tatínka k jezeru a řekl že si mě vzeme, pak mě jen vystresovala ta kolegyně, a že mě pomluvila a dala vyhodit a to den poté co naopak nadřízená řekla, že si mě nechá a že mě zve na služebku, to před tím víkendem ještě...tak mě to pak mrzelo a jeoh rakce vytočila, taky, ale bějem chvíle jsem se sbalila na akci v sobotu a byla tam fajn...pak koupání a jídlo, pak jen to pondělí s pohledem paní z metra, ale ve kterym jsem jen mluvila načtvaně a zklamaně o práci, že jsem už kolegyni ani nepotřebovala, všemu rozuměla a mohla tam zůstat a že bych vedle ní už ani neseděla...jinak jen to nadávání o tátových SMS o bytě, ale na schůzce byl on...

    tak jsem kvůli tomu, že jsem bydlela s ním, přišla o rodinný byt po rodičích mámy, protože kdyby ne, táta by ho neprodal a já bych to s mámou zařídila a doplatila skoro určitě.

    To je jasný, táta by to jinak neprodal, kdybych nebydlela s bývalým..


    Takže já za nic nemohla, neudělala nic tak špatně ale přišla jsem proto, že se ke mně po pauze vrátil muž a vylepšilo se vše ten čtvrtej rok naopak, a to i tak, že jsme se měli brát, TAK JSEM KVŮLI TOMU, ŽE SE K MNĚ VRÁTIL A MĚL SI MĚ BRÁT, JEŠTĚ PŘIŠLA O BYT.

    Ale to ty nechápeš, že zatímco on odešel do rodiště za tátou, mě tak narušil ještě víc vztahy v rodině, co byly už mezi tátou a mámu neutrál, ale teď se nesnášímě všichni a já nemám sestru, co mi byla MOŽNÁ víc A BLIŽSÍ, než JEHO TÁTA BÝVALÝMU SNOUBENCI, KTEREJ A JEHO BARÁK, KDE CHTĚL POMOCT, SNOUBENCE MOTIVOVAL HLAVNĚ K ODCHODU A ŽE TEN UŽ V PRAZE DÁL NECHTĚL BÝT.

    Jinak by vše bylo jinak. Mohlo být jinak.










    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    ,,osvobodit se od naprosto toxické osoby, která ho psychicky deptala několik let."

    Tak on ani tak nezmizel kvůli nějakýmu deptání, my byli předtím na dovče naopak vesměs happy, na festivalu u když se mi tam podařilo po spánkovym deficitu po týdnu z práce a 5 h cestě druhej den po noci přes den na chvíoli usnout, už pak bylo taky vše fajn, i pak u moře na Rujaně nebo tedy v Rostocku, a u jezera, kde řekl, že si mě vezme taky, ale ON UŽ PŘEDTÍM ŘÍKAL NĚCO, ŽE BY CHTĚL VÍDAT ČASTĚJ TÁTU, ŽE MU ZA CHVÍLI UMŘE,.

    Takže ODEŠEL HLAVNĚ KVŮLI NĚMU A KVŮLI TOMU JEHO RODIŠTI A JAK ,,JE TO TAM" KRÁSNÝ, NE KVŮLI MĚ.

    Sobecky by opustil snad skoro KAŽDOU ŽENU, protože měl rodinu svou, tedy tátu na Moravě, takže sobecky by i přesto, že se před slíbenou svatbou příbuznými prodal její byt, kam by mohla zpět jít, HNED JAKMILE SE VYSKYTNOU SEBEMENŠÍ PROBLÉMY (muj křik v PMS o ztrátě práce a bytu), ale to je jedno, SOBECKY, ŽE SE MU CHTĚLO ZPĚT BLÍŽ RODIŠTI, ABY TO MĚL BLÍŽ TÁTOVI, BEZ OHLEDU NA TO, ŽE ŽENA, CO MU BYLA VĚRNÁ A MILOVALA HO A NIC TAK STRAŠNÝHO NEUDĚLALA, TEDY TEN ČTVREJ ROK URČITĚ NE A TO ANI PRUDY...jen jsem byla trochu změněná kolegyní z práce, ale to je jedno, to zas pak přešlo...

    SOBECKY MY OPUSTIL SKORO KAŽDOU ŽENU, prototože ON chtěl blíž SVÝMU rodišti, protože tam má JEHO tatínka.

    Už jen proto - tos na tom nepochopila?

    A stejně: Jak ale může srovnávat, zda prudim víc či míň než jiná a jestli to zase s jejími jinými nevýhodami NEBUDE TŘEBA JEŠTĚ HORŠÍ PAK, jak to může vědět, když nikdy přede MNOU NEMĚL PARTNERKU...

    A ani nevim, jak prožíval PMSm když t

    Jen jakýsi šuk za studií a pak holku, co mu dala kopačky už po roce a zbouchnul jí jinej. A ani nevim, jak prožíval PMSm když ani nevim, zda měla ona HA a vim například, že spolu skoro nikde nebyli, nic neprožili a ani s ní nebydlel, TAK CO MOHL VĚDĚT, JAK OBČAS VYPADÁ SOUŽITÍ SE ŽENOU, NEBO NĚCO O PMS.

    Co mohl vědět o tom, nebo jak se běžná žena chová v týdnu, kdy přišla o práci, co už nenajde, nebo jak se bežná žena chová při ztrátě práce, co mohla být tak trochu i kvůli muži, co ji přemluvil aby se někam jelo, i když jsme byli po dovolený a jet se tam nemuselo, ten rok, kam chtěl a mohlo se ještě před mimísem až vloni...co on ví o tom, CO JE BEŽNÁ REAKCE NA TO U ŽENY, CO PŘIŠLA O PRÁCI, MOŽNÁ MALINKO I PROTO, ŽE JINAK BY BYLA O DEN DÝL V PRÁCI A NĚCOM BYLO I JINAK, PODVĚDOMĚ VIM...

    A s jinou ženou něž se mnou do tý doby nežil a nebydlel, tak to nemohl vědět, ani porovnat.

    Neřkuli že po MIMÍSOV BYCH SI ASI FAKT MOŽNÁ DALA ANTIKONCEPCI A I TEN ZMÍNĚNÝ HYSTERÁK PO ZTRÁTĚ PRÁCE by se nekomnal anebo nebyl tak hutnej a 20 minutovej včetně pláče a nadávání v reakci na jeho poznámku...NEBO NADÁVÁNÍ O TÁTOVÝCH sms O BYTĚ, COŽ BYL DŮVOD ROZCHODU CHVÍLI PO TOM, CO JSME SE MĚLI BRÁT, tedy krom jeho rodiště,

    No já se spíš snažila velmi pečlivě o fungující vztah, kde se nedělaj doma kraviny a nikde se nerozhazují zbytečně peníze, jako přípravu na to mimino...


    A funční vztah, kde když mi něco vadilo, tak jsem se ozvala.

    Když mě třeba nakazil a já pak měla během nemoci třeba doma potíže kvůli tomu i při práci doma během nemoci, že mi bylo fakt špatně a nezvládala jsem během teplot pracovat a hrozily pa i následky, tak jsem se tehdy ozvala taky, protože jsem nezvládala permanentní kontroly kolegy, co chtěj navíc i pomoct s věcmi pro jeho firmu, pro ktrou jsem nědělala, krom práce, pro tu, která mě platila, ale já byla fakt nemocná a potřebovala se léčit.

    Tak to jsem neměla nechat si nechat rupnout nervy, protože za to že mě snoubenec nakazil a tka se zadělalo i na to, že jsem kolegu poslala taktně do prdele, a pak tak přišola i po letech o práci, SNOUBENEC TEDY NEMOHL.

    Nemohl ani za to, že když jsem byla nemocná, že neuvařil a šel hrát ke známýmu hry...za čož měl sprďana.

    Protože když jsme přišli jesnou z nákupu a mně šel film a měl poprvé něco uvařit, tak jsem měla zkaženej film já, ale sprďana pak dostal on...

    Pak už v takových chvílích i vařil, angažoval se hlavně, protože chodil z práce dřív než já a měl asi tak 2x víc volných dní dovolený než já, PŘI NAKUPOVÁNÍ A NAKUPOVÁNÍ NA CESTY A AKCE.

    A nevim ani, proč tě TAK BAVÍ TU DO MĚ REJT NEBO PROČ TO VLASNTĚ DĚLÁŠ, NEBO PROČ MÁŠ POTŘEBU ZNEVAŽOVAT MĚ NEBO I MIMO JINÉ I MUJ ZPŮSOB SNAHY ZAŘÍDIT SI VZTAH, KDE JSOU OBA SPOKOJENI, A TO I MOU VSKUTKU NEPŘÍJEMNOU POTŘEBOU ŠETŘIT, A TO NEMÍT AUTO, COŽ NĚKDY TAKY PÁTEK VEČER ZPŮSOBOVALO NAŠE HÁDKDY A STRESY, ŽE JSEM PŘIŠLA V 19 hodin v pátek z práce A NESTÍHALA SE NACHYSTAT A STÍHAT BUS NEBO SPOUSTAVU BUSŮ, ALE ŽE JSEM TO VŮBEC CHTĚLA, ZA TO ČASTO ,,MOHLO" JEHO HRANÍ, který jsem mu nedomluvila a často z něj ani nic neměla a platila si i vstup, nebo z něj nic neměla finančně, ani třeba na ty akce některý nechtěla, A MĚLA JSEM Z TOHO PŘEMISŤOVÁNÍ TAM A POTŘEBY STÍHAT NĚJAKÝ SPOJE, CO NÁM NA MINUTU PŘESNĚ NAŠEL NA IDOSU, často jen STRES.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Ty budeš taky pěkný terno pro založení rodiny :))

    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    OMNIHASH: ..... :-))))))...ani zdaleka.... u ní jakékoliv přiblížení se k finiši znamená automaticky opět startovní čáru.... :-) ....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Psal jsem "ani chlapi, co vyhlížejí bimbos" nebudou mít zájem, zase jsi to interpretovala jinak…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Proč by tě měl někdo živit? Jsi dospělá a bílá, máš se živit sama!
    Případný partner ti pomůže během těhotenství a mateřství s výpadkem příjmu, ale to je všechno.
    TY se musíš postarat, nikdo jiný za tebe nemá zodpovědnost.

    REBORNA: Brigády se nepočítají, link ti dole posílala Trissie. Ostatně, můžeš si poslat datovku na sociálku, ať ti pošlou "informativní osobní list důchodového pojištění".
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Vídím, že se blížíme k finiši!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ale musi si nechat pochcat zada
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF: Ne, není, tamtomu říkám Avatar, že je vysokej a hubenej a tak divnej, že je dozajista ne jen z části cizinec, ale špíš VESMÍŘAN, PROSTĚ Avatar...

    Heslo bylo: vesmířan nebo Avatar nebo lookem nebo obličejem nebo tak...

    Jo je to tady - má dlouhý prsty u nohou, co jsem viděla na koupáku, jak já malíček u ruky...

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *důvěřivost V okolí, ** zúčastní a NE ,,Ů" PŘECI

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A že bych děcko dala do protihlukový místnosti, kdyby mě štvalo, tak, že bych z toho měla začít pít nejen na párty, ale i doma, dala ho radši snoubenci nebo matce, jsem psala taky, tak už ani nic..nic k probrání..

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jinak že psychiatr předepisuje léky, ale žádej by se asi o bytech bavit nechtěl , ani nemohl, že psychiatři řeší léky, ne povídání, že to řeší psychologové, a že snad ani ten by se bavit o ,,fotrovi co prodal byt" nechtěl, snad ani žádnej terapeut, a to ani dobře placenej, na kterýho ani nemám, už víme ..tak co dál...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ad Pro důchod 25 let odvádět sociální pojištění

    Mám z HPP 7 zatím asi jinak deset, ale z toho někde to něšlo z brigád, ze kracenýho úvazku kdysi v krizi chvíli jo.

    Ví už a našel někdo, zda se do těch požadovaných 35 nebo 33 let, co musí i žena odpracovat, aby měla důchod, tedy minus mateřská nebo roky, co by mi při péči o mimíse zaplatil progáč, tam POČÍTÁ I VŠ??

    Zda se to bere jako roky, kdy za mě odváděl stát?? To asi ne, co?

    Takže asi 25 let musí být u žen, aby měly důchod.

    No to by si jedna známá, co měla dítě v 18 a druhý ve 25 a pak snad nemakala od tý doby ještě vůbec, malě taky jako máknout,

    Já jsem asi skoro v polovině a tu druhou jsem myslela, že dám od těch 43 do 60 asi. Po tom zkrácenym úvazku po mimísovi.


    Ale zda se VŠ bere jako roky, kdy za mě odváděl stát?? To asi ne, co?

    Je nějaký rozdíl mezi počtm nutných odpravovaných let nebo čehokoli a čeho, mezi vysokoškoláky/vysokoškolačkami a těmi, co místo VŠ pracovali od 19 let/20 let už od matury už??

    V počtu těch let do důchodu a nároku na důchod....to mě jako zajímalo vždy a nějak jsem se na to nedívala.

    Jen zatím na tu mateřskou, pže jsem se měla vdávat a mít pak mimino, ale důchod mě zatím netrápil tolik v těch 35 letech a teprve 7 letech HPP, části i na živno, ale plnej a stálá smlouva a část byly brigády a zkrácenej jen...

    Je nějaký rozdíl mezi počtm nutných odpravovaných let nebo čehokoli a čeho, mezi vysokoškoláky/vysokoškolačkami a těmi, co místo VŠ pracovali od 19 let/20 let už od matury už??





    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ALE JE JASNÝ, ŽE SE TU ČLOVĚK I NAUČÍ NĚCO ZE SLOVNÍKU 23 LETÝCH HOVÁDEK.

    Který fakt nemám čím zaujmout.

    Takže LÉTA SI MYSLÍM, ŽE MÁM ZMÁKLÝ LÉTY PRAXE, JAK NEVYPADAT UŽ JAKO BIMBOS, (Bimbo is a slang term for a conventionally attractive, sexualized, naive, and unintelligent woman.)

    a ANI JSEM NEVĚDĚLA, ŽE třeba BLONDÝNĚ (ALE MŮŽE TO BÝT I BRUNETA), CO VYPADÁ JAKO TUPÁ JEDNODUCHÁ KRÁVA, CO VYPADÁ NEBO JE STYLIZOVANÁ TAK, ŽE vypadá, že JE DOBRÁ LEDA TAK NA SEX, se řiká BIMBO.

    Že pro ženu, co se stylizuje, že pak na někoho působí nesofistikovaně neschopně nebo tupě a že tak působí, že je blbá tak, že to na něj působí, že je dobrá jen na sex (což může, ale i nemusí být pravda), že je to BIMBO.

    Pak to taky může být označení pro ženu, co je jako že hezká, ale ne moc.

    Ale ve snaze, jak NEVYPADAT JAKO BIMBO A UPLATNIT SE VE VZTAHU A PRÁCI a v životě vůbec, to je asi něco, jak nevypadat jako jsem kdysi vypadala dva roky já, ovšem bez přehnanýho make upu (tedy já tehdy nepoužívala make up, ale oči jsem si líčila už tehdy, víc než teď, to jo.)

    A paradoxně s lookem BIMBO JSEM TEHDY BYLA I NEJ STUDENTKA, VELMI CHYTRÁ A ŠLA MI I SPOUSTA VĚCÍ TEHDY.

    Ale skills jak NEvypadat jako BIMBO, TO JESTĚ ÚPLNĚ BLBÁ BUCHTA, CO JE DOBRÁ JEN NA SEX, A TO NEVYPADAT TAK ANI V PRÁCI, ANI PAK VE VZTAHU.

    To ne každá holka/žena umí, UČÍ SE TO LÉTY ZKUŠENOSTÍ. Jak tak nevypadat, PŮSOBIT SOFISTIKOVANĚ A JAK MÍT VKUS.

    No na akcích se o to moc nesnažím, tam je to jedno, jednou může přijít člověk oblečenej jak smažka, jindy zas TAK TROCHU JAKO TRAPNÁ A ÚPPNĚ BLBÁ BIMBO, CO NEMÁ ŠPETKU VKUSU A SEBEREFLEXE.

    Ale to podle nálady.

    Jsou i devianti, kterým se to líbí opravdu, chtěli by to i za manželku nebo mít ve firmě zaměstnanou jako ochodní, nebo technickou partenrku/kolegyni, tu BIMBO.

    A na akce se lze oblést podle nálady.

    Já na BIMBO - víc make upu a zařízlý šortky v kombinaci s výstřihem, COŽ JE MODNÍ TRAPAS ČÍSLO JEDNA, MÍT VÝSTŘIH I KRÁTKOU DÝLKU SPODKU, NAOPAK MÁLEM NABALILA JEDNOHO KOLOUŠE.

    Tak třeba bych na to fakt někoho sbalila líp, nevim. Jen do podpatků už mě nikdo nedostane, za nás to krom Adidas a třeba modrých džínů, ty podpatky totál vyšly z módy, a to bych jako už nezvládla v tom někam jít na tůru a pařit nebo v tom jít do klubu skákat, ani tedy ,,shake in boots" v rámci old schoolu a tetra..



    Ale sotva se žena naučí , jak nevypadat jako tapná tupá BIMBO, tak zase stárne, tak to je taky opruz.

    Ale muži zas plešatěj, pupkatěj, taky to nemaj lehký. A někerý i musej do práce nosit v létě kvádro, chudáci.

    To jsem je vždy litovala některý ty kolegy z obchodního, že se v tom musej pařit.



    ´´





    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: podle me jses tak totalne vymleta, ze jses schopna tady ze sebe udelat dylinu, a ne nevidet to, ale vubec nebyt schopna takovou moznost si pripustit a mentalne zpracovat. ty nemas zadne dno, vubec nic ti neni hloupe, protoze vidis jenom sebe a svoje potreby. podle me duvod proc jses tak strasne moc blba je ten, ze ti proste v mozku chybi nejaky dulezity obvod, ktery se stara o vyssi mozkove funkce, jako napr. sebereflexe, stud, schopnost pochopit koncept "ja vim ze ty vis ze ja vim" atd. podle me jsi proste mentalne retardovana a/nebo postizena. chybi ti cast mozku.
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    Když už si myslím že už to chápu další věta to úplně sejme a zas nevím nic. Ale jak to tak vidím, rád bych se taky vyjádřil ohledně seznámení popřípadě seznamky a asi se nemusím stydět to tady napsat jak to cítím protože laťka není tak vysoko momentálně zas bych ale nerad aby to úplně zapadlo.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    STICKYGREEN: Uz rok to samy. Jen se objevujou novy a zatim netuseny hlubiny picismu.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    STICKYGREEN:

    Holka ze seznamky, asi taky po rozchodu a tak asi chtěla taky někoho, jako byl její bývalej nebo snoubenec, jako já.

    Asi ji do práce nebo pak i potom, že je hezká, o něco mladší než já a připla si fotku nebo dala udělat kadeřnicí ještě umělý prodloužený vlasy, tak ji asi taky otravovalo spousta zájemců na seznamce...

    Asi i nějaký tlustý, co se jí nelíbili, jako mně, co jsem na hubený, ale ona i na osvalený ,,laináře", jako že tanečníky.
    Asi taky mimopražský, tak tam měla, když je z Moravy, a nemá tu nic, v dotazníku, ŽE CHCE CHLAPA S VALSTNÍ NEMOVITOSTÍ.

    Pak tam byly body, že nechce vařit (to mně naopak jako víkedový relax na podzim a v zimě a z jara velmi baví, tedy pokud má muž linku a umyje pak nádobí (ad dříve exém na rukou).

    Pak má ráda tofu ona, ale psala něco o tom, že by měl mít muž kreativní zaměstnání - třeba proto, že je to zakomplexovaná NULA bez technický VŠ, co mohle leda tak dělat chvíli ejč árku, tedy HR, tedy personální asitentku a pak a jinak nic, co chce jen baletit a nevydělávat NEBO MĚ JAKOŽTO EMPATICKOU ŽENU NAPADLO I TO, KDYŽ JSEM JEJÍ DOTAZNÍK ČTLA PO PÁTÝ, ŽE ASI SE TO CELÝ ODVÍJELO TŘEBA OD ZAMĚSTNÁNÍ JEJÍHO BÝVALÝHO PŘÍTELE, SE KTERÝM BYLA DO 30 LET, možná a že taky hledá náhradu za něj, jako já někoho, jako byl bývalý snoubenec.

    Zadali na nyx, že ji má někdo pozvat na rande.

    Tak to jeden NE ÚPLNĚ HUBENEJ TEDY, CO MÁ NAVÍC ŽENU A DĚTI, VYPLNIL A POZVAL JÍ.

    Pak ji nafotili a dělali si tu z ní lidi legraci.

    Jen fotkám z rance.-...a že za sebe ani nezplatila, přitom toho času neměla asi jen čerstvě pár měsícu práci, což ZAS NĚJAKOU URČO NAJDE, a jen hledala muže s bytem, co by se ,,postaral", asi taky proto, že chtěla s tím ze seznamky po 30 dítě...

    Já k tomu jen napsala jednu větu a odvedla řeč jinam, něco s byty, co si kupjí cizinci, pak byla v jiných diskuzích, ale nic špatnýho jsem nepsala, pak jsem jen byla chvíli tady...

    To JÁ PRO ZMĚNU SEM JEN NAPSALA, ŽE JSEM SE MĚLA VDÁVAT a přišla o byt a člověku, co nás někde zahlídl, jen něco z našeho života,

    jen něco o stresu při spěchu do práce, a proč jsme se pak rozešli, NEJDŘÍV JEN ABYCH STRUČNĚ JEMU, NEBO I ZNÁMÝM, CO TO ČETLI POPŘ. I PŘÍPADNÝM ZÁJEMCŮM, CO SE ZAČLI PO NAHOZENÍ FOTKY V TÍLKU A KALHOTKÁCH OZÝVAT, NEBOM TI CO MĚ ZNAJ Z AKCÍ, SE ZAČÍNALI OZÝVAT I PŘED TÍM,

    a kdyby jich bylo tak 20 pozděj, možná bych si i vybrala.

    Ale napsala jsem něco v tom smyslu, ŽE JSEM SE MĚLA VDÁVAT a měli jsme mít vloni dítě.

    A že jsem chtěla vloni dítě.

    A jak je těžký na seznamkách hledat někoho , kdo by chtěl normální vtah a dítě nebo alespoň ten vztah.

    Pak něco o tom, ŽE JSOU CHLAPI NA SEZNAMCE ČATO OŠKLIVÍ A K TOMU JEDEN KLIP..

    A jen povzdechnutí tehdy, že bych si ráda někho už našla a chtěla už začít souložit, protože jsem byla bez sexu tehdy asi 7 měcíců a hrabala se zatím z rozchodu, TEDY ZE ZMIZENÍ BÝVALÝHO SNOUBNCE zpět blíž rodišti a hrabala se z toho, že jsem přišla i o ten byt těsně před tím.


    No tak mě z nějakýho důvodu, NAROZDÍL OD TÝ LUCIE, KTEROU VZALI NA VEČEŘI A NAFOTIL JI TAM.

    MNĚ PRO ZMĚNU DALI NAJÍT NA PÁRTY, KAM JSEM SE OPĚT PČŘIHLÁSILA ŽE JEDU, NĚJAKEJ CHLÁPAK TAM DO MĚ PÍCHNUL NĚJAKÝ DROGY,...

    Pak vim jen, že mě dal nějakej kluk na kraj lesa A ZNÁSILNIL.

    Jestli mě nějak PAK VYFOTIL ZNÁSILNĚNOU A POZVRACENOU V KOMATU A DALI TO NĚKAM NA INTERNET, PROTOŽE TO JE PŘECI STRAŠNÁ LEGRACE A ÚPLNĚ BĚŽNÁ ZÁBAVA GENTLEMANŮ A MLADÝCH MUŽŮ NA INTERNETU, DĚLAT TOHLE NĚČÍM BÝVALÝM SNOUBENKÁM, CO PŘIŠLY O MUŽE A JEŠTĚ O BYDLENÍ A NAPSALI, ŽE SE NĚKDE SEZNAMUJOU, JESTLI TO NAFOTIL, TO NEVÍM.

    A asi nemůžu nic dokázat, protože sice tu mám bundu, co je zřejmě pachatele, tedy toho osahání nebo znásilnění.

    Ale ta nemusí být jeho a já nebyla na vyšetření tehdy jen kvůli pár modřinám, nechtěla jsem ani dostat nějakýho kluka do kriminálu.

    Ale když jsem to sem napsala, že asi zájem bude, tak mě tu s tim pak otravovali kvůli tomu skoro celej ROK.

    DOKONCE TAK MOC, ŽE SE TO ZVRHLO V NĚCO PROTI MNĚ, CO MĚ OTRAVOVALO I DO PRÁCE I PO VEČERECH , ŽE JSEM MIMO JINÉ I KVŮLI TOMU O NI PŘIŠLA.

    A teď marně hledám stejně dobrou.

    Pak jsem se kvůli tomu, když jsem na to přišla, jak to bylo, tedy krom zhroucení, se i bála kvůli nějakým příspěvkům o život.

    Pak mi i pošlo domácí zívře, že už jsem nad nyxem seděla po nocích, nejedla a nespala a nevěděla co s tím.

    A celý to píšu tak cynicky po tom, co jsem kvůli tomu pak prožila a dále jak jsem se pak i mezi známými někde cítila, co to četli.

    Já netušila nic a nechápala nejdřív vůbec, kdo a úroč by proti mně něco měl.

    Nebyl důvod totiž...

    Nic tak divnýho jsem sem vloni na jaře nepsala, NIC, CO BY MOHLO VZBUDIT NENÁVIST OD CIZÍCH LIDÍ, aby mi něco takovýho dělali.

    Ale třeba mi chtěl jen někdo udělat dítě a vzít si mě za ženu, NEBO JEN UDĚLAT DÍTĚ NA SCHVÁL (ale od toho je tu farmacie, že) nebo jen sex a nebylo to třeba ve zlym úmyslu MI TIM ZNIČIT ŽIVOT, PŘIPRAVIT MĚ I kvůli tomu O PRÁCI A DOBREJ POCIT MEZI PŘÁTELI NEBO ZNÁMÝMI NA RŮZNÝCH AKCÍCH, KDE BYCH SE I MOHLA ČASEM TŘEBA I SEZNÁMIT. A abych se sesypala nebyl účel asi a aby umřelo nevinný zvíře, tak ne.


    Že to nebylo ze zájmu, ale možná z nenávisti nebo pomsty nebo schválně, že mě dal někdo zdrogovat a znásilnit, a naplánoval to vlasntě, aby mi ublížil, aby mě schválě ranil, to jen vyplynulo z diskuse...

    Spíš jsem tomu člověku a muj život poté, byla ukradená a jen chtěl ZDROGOVÁNÍM A ZNÁSILNĚNÍM NEZNÁMÝ ŽENY nebo ženy, co zná jen z netu nebo někde matně zahlédl, JEN asi POBAVIT OSTATNÍ.

    A důsledky nevěděl nebo mu ti bylo jedno.

    Ale to se tak stává.

    Že pravda, i když neúplná a stále nevim co a proč, vyjde najevo.

    A omluv muj nadhled nebo spíš cynismus, ale už jsem toho měla od března dost a bylo to vastně už vloni, jen já tom nevěděla.

    Chtěla to i řešit, ale nemůžu asi, nemám důkazy, tak jsem se snažila po svym, a jen aby se to nestalo dalším.



    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NAVARA: Ja primo ne, ale pripomen se mi zitra do posty, zjistim ti to od znamych v “Bar ktery neexistuje” :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PSYCHO: Nevíš o dobré (e)knížce / blogu ohledně míchání různých nápojů? Že bych dovybavil bar - přeci jen whiskey, rumy a vína, spolu s pivem a smetanou v ledničce moc kombinací nenabízí :)

    REBORNA: "na vrcholu kariéry" - vždyť žádnou kariéru nemáš :) Bezdětná a s VŠ technologického směru bys měla touhle dobou být seniorní specialistkou s 10+ let praxe v příbůzných oborech a v Praze i příjem 50k+
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RAINBOF: dyt uz pise velmi pravidelne Avatar (offnyx, 24yo). Ja jsem Avatar (onnyx, 39yo), tak me do toho, prosim, netahej :D

    Jsou v podstate jen tri veci, ktery vim, ze uz nechci zazit:
    a) mimisek
    b) hysterka
    c) tanecni party

    navic jsem blondak a nejsem z prahy, takze jsem uplne nepouzitelnej :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam