• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOUDY: rad cumi :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: Pockej to si musim vygooglit.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Jasně, B miluje cuckolding!!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:
    REBORNA:

    A mladej muž to už taky zrovna není, i když tak vypadá...

    A nevim, proč by tě mělo hřát taky to, že já, která jsem nic špatnýho neudělala, tedy ten čtvrtej tok už vůbec ne...

    a navíc i kvůli němu přišla o jednu práci..

    Že já, která jsem nic španýho neudělala, např. měsíc před tím jen našla levnou dovolenou, skontrolovala tam služby a pak už byla milá, na festivalu v Německu, když se mi podařilo už druhej den vyspat už taky, pak na akci v Ově taky, mun opilý psychostav neviděl, že hrál, ale už tam pak púři koncertě říkal opilej pivěnkami, že chce častěj vídat tatínka, tak jsem pak jela do Prahy...a on pak přijel od tatínka k jezeru a řekl že si mě vzeme, pak mě jen vystresovala ta kolegyně, a že mě pomluvila a dala vyhodit a to den poté co naopak nadřízená řekla, že si mě nechá a že mě zve na služebku, to před tím víkendem ještě...tak mě to pak mrzelo a jeoh rakce vytočila, taky, ale bějem chvíle jsem se sbalila na akci v sobotu a byla tam fajn...pak koupání a jídlo, pak jen to pondělí s pohledem paní z metra, ale ve kterym jsem jen mluvila načtvaně a zklamaně o práci, že jsem už kolegyni ani nepotřebovala, všemu rozuměla a mohla tam zůstat a že bych vedle ní už ani neseděla...jinak jen to nadávání o tátových SMS o bytě, ale na schůzce byl on...

    tak jsem kvůli tomu, že jsem bydlela s ním, přišla o rodinný byt po rodičích mámy, protože kdyby ne, táta by ho neprodal a já bych to s mámou zařídila a doplatila skoro určitě.

    To je jasný, táta by to jinak neprodal, kdybych nebydlela s bývalým..


    Takže já za nic nemohla, neudělala nic tak špatně ale přišla jsem proto, že se ke mně po pauze vrátil muž a vylepšilo se vše ten čtvrtej rok naopak, a to i tak, že jsme se měli brát, TAK JSEM KVŮLI TOMU, ŽE SE K MNĚ VRÁTIL A MĚL SI MĚ BRÁT, JEŠTĚ PŘIŠLA O BYT.

    Ale to ty nechápeš, že zatímco on odešel do rodiště za tátou, mě tak narušil ještě víc vztahy v rodině, co byly už mezi tátou a mámu neutrál, ale teď se nesnášímě všichni a já nemám sestru, co mi byla MOŽNÁ víc A BLIŽSÍ, než JEHO TÁTA BÝVALÝMU SNOUBENCI, KTEREJ A JEHO BARÁK, KDE CHTĚL POMOCT, SNOUBENCE MOTIVOVAL HLAVNĚ K ODCHODU A ŽE TEN UŽ V PRAZE DÁL NECHTĚL BÝT.

    Jinak by vše bylo jinak. Mohlo být jinak.










    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAVARA: hexacek tam pujde koupit porad :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Tak to nejsou zrovna mé cílové destinace
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: ses furt s betterem a litas za jinejma jo?!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIBILLE: jen aby v květnu už nebyly coffeeshopy a hampejznice zavřený, prý to tam dost řeší…
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Tak uvidíme zase v květnu, zda vůbec budou ještě někdy nějaký veletrhy :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Jakoze... jestli to je KLM, tak klidne, mam tam asi pet a pul milionu voucheru, diky korone :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Zaplatíš jí letenku? :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Beres ji s sebou do toho Amstru? Jakoze... vis jak, for science :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KOUDY: R ma dneska lyrickou...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: To si vyrid s moodycat
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Snowhite je moje, nepučuju!!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TRAILER: proste tam dej cokoliv, a kdyz se to nepovede, tak za to mohla panvicka kterou ti zakerne podstrcila byvalka tak ze ti umoznila aby sis ji privlastnil, a mel bys ji tedy rict aby se vratila a dokonala svoje povinnosti.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    TRAILER: Dělám cuketovej nákyp
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _BENNY: To uz se tu resi rok..Nechapu proc se nesebere a nejde na rande treba se snowwhite..tu muze vklidu pomocit..snowwhite si zas pripada mocna kdyz suka submisivni chlapce pripinakem do prdele a pokud ses muz a nechces byt od ni opichan..tak ses hajzl..misogyn..chovas se jako nenavistne kotatko ktere nechce zkouset nove veci apod..Imho by si ty dve rozumely..Casem by mohly adoptovat mimise a vsechno by bylo suprzeleny.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _BENNY: umelak. Zapomels na umelaky
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    KOUDY: ale zase tu doslo k jistemu zvratu. byvaly snoubenec ji neopustil kvuli hysteraku a PMS, ale sobecky kvuli umirajicimu tatovi, a udelal by to kazde, takze se vlastne nic nestalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam