• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Snowhite je moje, nepučuju!!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TRAILER: proste tam dej cokoliv, a kdyz se to nepovede, tak za to mohla panvicka kterou ti zakerne podstrcila byvalka tak ze ti umoznila aby sis ji privlastnil, a mel bys ji tedy rict aby se vratila a dokonala svoje povinnosti.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    TRAILER: Dělám cuketovej nákyp
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _BENNY: To uz se tu resi rok..Nechapu proc se nesebere a nejde na rande treba se snowwhite..tu muze vklidu pomocit..snowwhite si zas pripada mocna kdyz suka submisivni chlapce pripinakem do prdele a pokud ses muz a nechces byt od ni opichan..tak ses hajzl..misogyn..chovas se jako nenavistne kotatko ktere nechce zkouset nove veci apod..Imho by si ty dve rozumely..Casem by mohly adoptovat mimise a vsechno by bylo suprzeleny.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _BENNY: umelak. Zapomels na umelaky
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    KOUDY: ale zase tu doslo k jistemu zvratu. byvaly snoubenec ji neopustil kvuli hysteraku a PMS, ale sobecky kvuli umirajicimu tatovi, a udelal by to kazde, takze se vlastne nic nestalo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOUDY: 168 jsi pozadu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIBILLE: Všechno navíc je příjemný bonus
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: fuj
    No kdyz si ho tak milovala tak zes nesla s nim? To nesedelo do tvyho business planu co.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    167 novejch..watafak.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Psycholog s tebou bude právě řešit ty životní situace - psychiatr řeší medikaci a potvrzení pro důchod

    REBORNA: Jo, zavřít ho do izlované místnosti, to bude velmi vhodné pro jeho zdravý rozvoj a vůbec nedopadne jako sociální troska na drogách, kriminálník v nějakém gangu
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    ,,osvobodit se od naprosto toxické osoby, která ho psychicky deptala několik let."

    Tak on ani tak nezmizel kvůli nějakýmu deptání, my byli předtím na dovče naopak vesměs happy, na festivalu u když se mi tam podařilo po spánkovym deficitu po týdnu z práce a 5 h cestě druhej den po noci přes den na chvíoli usnout, už pak bylo taky vše fajn, i pak u moře na Rujaně nebo tedy v Rostocku, a u jezera, kde řekl, že si mě vezme taky, ale ON UŽ PŘEDTÍM ŘÍKAL NĚCO, ŽE BY CHTĚL VÍDAT ČASTĚJ TÁTU, ŽE MU ZA CHVÍLI UMŘE,.

    Takže ODEŠEL HLAVNĚ KVŮLI NĚMU A KVŮLI TOMU JEHO RODIŠTI A JAK ,,JE TO TAM" KRÁSNÝ, NE KVŮLI MĚ.

    Sobecky by opustil snad skoro KAŽDOU ŽENU, protože měl rodinu svou, tedy tátu na Moravě, takže sobecky by i přesto, že se před slíbenou svatbou příbuznými prodal její byt, kam by mohla zpět jít, HNED JAKMILE SE VYSKYTNOU SEBEMENŠÍ PROBLÉMY (muj křik v PMS o ztrátě práce a bytu), ale to je jedno, SOBECKY, ŽE SE MU CHTĚLO ZPĚT BLÍŽ RODIŠTI, ABY TO MĚL BLÍŽ TÁTOVI, BEZ OHLEDU NA TO, ŽE ŽENA, CO MU BYLA VĚRNÁ A MILOVALA HO A NIC TAK STRAŠNÝHO NEUDĚLALA, TEDY TEN ČTVREJ ROK URČITĚ NE A TO ANI PRUDY...jen jsem byla trochu změněná kolegyní z práce, ale to je jedno, to zas pak přešlo...

    SOBECKY MY OPUSTIL SKORO KAŽDOU ŽENU, prototože ON chtěl blíž SVÝMU rodišti, protože tam má JEHO tatínka.

    Už jen proto - tos na tom nepochopila?

    A stejně: Jak ale může srovnávat, zda prudim víc či míň než jiná a jestli to zase s jejími jinými nevýhodami NEBUDE TŘEBA JEŠTĚ HORŠÍ PAK, jak to může vědět, když nikdy přede MNOU NEMĚL PARTNERKU...

    A ani nevim, jak prožíval PMSm když t

    Jen jakýsi šuk za studií a pak holku, co mu dala kopačky už po roce a zbouchnul jí jinej. A ani nevim, jak prožíval PMSm když ani nevim, zda měla ona HA a vim například, že spolu skoro nikde nebyli, nic neprožili a ani s ní nebydlel, TAK CO MOHL VĚDĚT, JAK OBČAS VYPADÁ SOUŽITÍ SE ŽENOU, NEBO NĚCO O PMS.

    Co mohl vědět o tom, nebo jak se běžná žena chová v týdnu, kdy přišla o práci, co už nenajde, nebo jak se bežná žena chová při ztrátě práce, co mohla být tak trochu i kvůli muži, co ji přemluvil aby se někam jelo, i když jsme byli po dovolený a jet se tam nemuselo, ten rok, kam chtěl a mohlo se ještě před mimísem až vloni...co on ví o tom, CO JE BEŽNÁ REAKCE NA TO U ŽENY, CO PŘIŠLA O PRÁCI, MOŽNÁ MALINKO I PROTO, ŽE JINAK BY BYLA O DEN DÝL V PRÁCI A NĚCOM BYLO I JINAK, PODVĚDOMĚ VIM...

    A s jinou ženou něž se mnou do tý doby nežil a nebydlel, tak to nemohl vědět, ani porovnat.

    Neřkuli že po MIMÍSOV BYCH SI ASI FAKT MOŽNÁ DALA ANTIKONCEPCI A I TEN ZMÍNĚNÝ HYSTERÁK PO ZTRÁTĚ PRÁCE by se nekomnal anebo nebyl tak hutnej a 20 minutovej včetně pláče a nadávání v reakci na jeho poznámku...NEBO NADÁVÁNÍ O TÁTOVÝCH sms O BYTĚ, COŽ BYL DŮVOD ROZCHODU CHVÍLI PO TOM, CO JSME SE MĚLI BRÁT, tedy krom jeho rodiště,

    No já se spíš snažila velmi pečlivě o fungující vztah, kde se nedělaj doma kraviny a nikde se nerozhazují zbytečně peníze, jako přípravu na to mimino...


    A funční vztah, kde když mi něco vadilo, tak jsem se ozvala.

    Když mě třeba nakazil a já pak měla během nemoci třeba doma potíže kvůli tomu i při práci doma během nemoci, že mi bylo fakt špatně a nezvládala jsem během teplot pracovat a hrozily pa i následky, tak jsem se tehdy ozvala taky, protože jsem nezvládala permanentní kontroly kolegy, co chtěj navíc i pomoct s věcmi pro jeho firmu, pro ktrou jsem nědělala, krom práce, pro tu, která mě platila, ale já byla fakt nemocná a potřebovala se léčit.

    Tak to jsem neměla nechat si nechat rupnout nervy, protože za to že mě snoubenec nakazil a tka se zadělalo i na to, že jsem kolegu poslala taktně do prdele, a pak tak přišola i po letech o práci, SNOUBENEC TEDY NEMOHL.

    Nemohl ani za to, že když jsem byla nemocná, že neuvařil a šel hrát ke známýmu hry...za čož měl sprďana.

    Protože když jsme přišli jesnou z nákupu a mně šel film a měl poprvé něco uvařit, tak jsem měla zkaženej film já, ale sprďana pak dostal on...

    Pak už v takových chvílích i vařil, angažoval se hlavně, protože chodil z práce dřív než já a měl asi tak 2x víc volných dní dovolený než já, PŘI NAKUPOVÁNÍ A NAKUPOVÁNÍ NA CESTY A AKCE.

    A nevim ani, proč tě TAK BAVÍ TU DO MĚ REJT NEBO PROČ TO VLASNTĚ DĚLÁŠ, NEBO PROČ MÁŠ POTŘEBU ZNEVAŽOVAT MĚ NEBO I MIMO JINÉ I MUJ ZPŮSOB SNAHY ZAŘÍDIT SI VZTAH, KDE JSOU OBA SPOKOJENI, A TO I MOU VSKUTKU NEPŘÍJEMNOU POTŘEBOU ŠETŘIT, A TO NEMÍT AUTO, COŽ NĚKDY TAKY PÁTEK VEČER ZPŮSOBOVALO NAŠE HÁDKDY A STRESY, ŽE JSEM PŘIŠLA V 19 hodin v pátek z práce A NESTÍHALA SE NACHYSTAT A STÍHAT BUS NEBO SPOUSTAVU BUSŮ, ALE ŽE JSEM TO VŮBEC CHTĚLA, ZA TO ČASTO ,,MOHLO" JEHO HRANÍ, který jsem mu nedomluvila a často z něj ani nic neměla a platila si i vstup, nebo z něj nic neměla finančně, ani třeba na ty akce některý nechtěla, A MĚLA JSEM Z TOHO PŘEMISŤOVÁNÍ TAM A POTŘEBY STÍHAT NĚJAKÝ SPOJE, CO NÁM NA MINUTU PŘESNĚ NAŠEL NA IDOSU, často jen STRES.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Ty budeš taky pěkný terno pro založení rodiny :))

    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    OMNIHASH: ..... :-))))))...ani zdaleka.... u ní jakékoliv přiblížení se k finiši znamená automaticky opět startovní čáru.... :-) ....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Psal jsem "ani chlapi, co vyhlížejí bimbos" nebudou mít zájem, zase jsi to interpretovala jinak…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Proč by tě měl někdo živit? Jsi dospělá a bílá, máš se živit sama!
    Případný partner ti pomůže během těhotenství a mateřství s výpadkem příjmu, ale to je všechno.
    TY se musíš postarat, nikdo jiný za tebe nemá zodpovědnost.

    REBORNA: Brigády se nepočítají, link ti dole posílala Trissie. Ostatně, můžeš si poslat datovku na sociálku, ať ti pošlou "informativní osobní list důchodového pojištění".
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Vídím, že se blížíme k finiši!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ale musi si nechat pochcat zada
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF: Ne, není, tamtomu říkám Avatar, že je vysokej a hubenej a tak divnej, že je dozajista ne jen z části cizinec, ale špíš VESMÍŘAN, PROSTĚ Avatar...

    Heslo bylo: vesmířan nebo Avatar nebo lookem nebo obličejem nebo tak...

    Jo je to tady - má dlouhý prsty u nohou, co jsem viděla na koupáku, jak já malíček u ruky...

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *důvěřivost V okolí, ** zúčastní a NE ,,Ů" PŘECI

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam