• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Snowhite je moje, nepučuju!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _BENNY: To uz se tu resi rok..Nechapu proc se nesebere a nejde na rande treba se snowwhite..tu muze vklidu pomocit..snowwhite si zas pripada mocna kdyz suka submisivni chlapce pripinakem do prdele a pokud ses muz a nechces byt od ni opichan..tak ses hajzl..misogyn..chovas se jako nenavistne kotatko ktere nechce zkouset nove veci apod..Imho by si ty dve rozumely..Casem by mohly adoptovat mimise a vsechno by bylo suprzeleny.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _BENNY: umelak. Zapomels na umelaky
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    KOUDY: ale zase tu doslo k jistemu zvratu. byvaly snoubenec ji neopustil kvuli hysteraku a PMS, ale sobecky kvuli umirajicimu tatovi, a udelal by to kazde, takze se vlastne nic nestalo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOUDY: 168 jsi pozadu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIBILLE: Všechno navíc je příjemný bonus
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: fuj
    No kdyz si ho tak milovala tak zes nesla s nim? To nesedelo do tvyho business planu co.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    167 novejch..watafak.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Psycholog s tebou bude právě řešit ty životní situace - psychiatr řeší medikaci a potvrzení pro důchod

    REBORNA: Jo, zavřít ho do izlované místnosti, to bude velmi vhodné pro jeho zdravý rozvoj a vůbec nedopadne jako sociální troska na drogách, kriminálník v nějakém gangu
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    ,,osvobodit se od naprosto toxické osoby, která ho psychicky deptala několik let."

    Tak on ani tak nezmizel kvůli nějakýmu deptání, my byli předtím na dovče naopak vesměs happy, na festivalu u když se mi tam podařilo po spánkovym deficitu po týdnu z práce a 5 h cestě druhej den po noci přes den na chvíoli usnout, už pak bylo taky vše fajn, i pak u moře na Rujaně nebo tedy v Rostocku, a u jezera, kde řekl, že si mě vezme taky, ale ON UŽ PŘEDTÍM ŘÍKAL NĚCO, ŽE BY CHTĚL VÍDAT ČASTĚJ TÁTU, ŽE MU ZA CHVÍLI UMŘE,.

    Takže ODEŠEL HLAVNĚ KVŮLI NĚMU A KVŮLI TOMU JEHO RODIŠTI A JAK ,,JE TO TAM" KRÁSNÝ, NE KVŮLI MĚ.

    Sobecky by opustil snad skoro KAŽDOU ŽENU, protože měl rodinu svou, tedy tátu na Moravě, takže sobecky by i přesto, že se před slíbenou svatbou příbuznými prodal její byt, kam by mohla zpět jít, HNED JAKMILE SE VYSKYTNOU SEBEMENŠÍ PROBLÉMY (muj křik v PMS o ztrátě práce a bytu), ale to je jedno, SOBECKY, ŽE SE MU CHTĚLO ZPĚT BLÍŽ RODIŠTI, ABY TO MĚL BLÍŽ TÁTOVI, BEZ OHLEDU NA TO, ŽE ŽENA, CO MU BYLA VĚRNÁ A MILOVALA HO A NIC TAK STRAŠNÝHO NEUDĚLALA, TEDY TEN ČTVREJ ROK URČITĚ NE A TO ANI PRUDY...jen jsem byla trochu změněná kolegyní z práce, ale to je jedno, to zas pak přešlo...

    SOBECKY MY OPUSTIL SKORO KAŽDOU ŽENU, prototože ON chtěl blíž SVÝMU rodišti, protože tam má JEHO tatínka.

    Už jen proto - tos na tom nepochopila?

    A stejně: Jak ale může srovnávat, zda prudim víc či míň než jiná a jestli to zase s jejími jinými nevýhodami NEBUDE TŘEBA JEŠTĚ HORŠÍ PAK, jak to může vědět, když nikdy přede MNOU NEMĚL PARTNERKU...

    A ani nevim, jak prožíval PMSm když t

    Jen jakýsi šuk za studií a pak holku, co mu dala kopačky už po roce a zbouchnul jí jinej. A ani nevim, jak prožíval PMSm když ani nevim, zda měla ona HA a vim například, že spolu skoro nikde nebyli, nic neprožili a ani s ní nebydlel, TAK CO MOHL VĚDĚT, JAK OBČAS VYPADÁ SOUŽITÍ SE ŽENOU, NEBO NĚCO O PMS.

    Co mohl vědět o tom, nebo jak se běžná žena chová v týdnu, kdy přišla o práci, co už nenajde, nebo jak se bežná žena chová při ztrátě práce, co mohla být tak trochu i kvůli muži, co ji přemluvil aby se někam jelo, i když jsme byli po dovolený a jet se tam nemuselo, ten rok, kam chtěl a mohlo se ještě před mimísem až vloni...co on ví o tom, CO JE BEŽNÁ REAKCE NA TO U ŽENY, CO PŘIŠLA O PRÁCI, MOŽNÁ MALINKO I PROTO, ŽE JINAK BY BYLA O DEN DÝL V PRÁCI A NĚCOM BYLO I JINAK, PODVĚDOMĚ VIM...

    A s jinou ženou něž se mnou do tý doby nežil a nebydlel, tak to nemohl vědět, ani porovnat.

    Neřkuli že po MIMÍSOV BYCH SI ASI FAKT MOŽNÁ DALA ANTIKONCEPCI A I TEN ZMÍNĚNÝ HYSTERÁK PO ZTRÁTĚ PRÁCE by se nekomnal anebo nebyl tak hutnej a 20 minutovej včetně pláče a nadávání v reakci na jeho poznámku...NEBO NADÁVÁNÍ O TÁTOVÝCH sms O BYTĚ, COŽ BYL DŮVOD ROZCHODU CHVÍLI PO TOM, CO JSME SE MĚLI BRÁT, tedy krom jeho rodiště,

    No já se spíš snažila velmi pečlivě o fungující vztah, kde se nedělaj doma kraviny a nikde se nerozhazují zbytečně peníze, jako přípravu na to mimino...


    A funční vztah, kde když mi něco vadilo, tak jsem se ozvala.

    Když mě třeba nakazil a já pak měla během nemoci třeba doma potíže kvůli tomu i při práci doma během nemoci, že mi bylo fakt špatně a nezvládala jsem během teplot pracovat a hrozily pa i následky, tak jsem se tehdy ozvala taky, protože jsem nezvládala permanentní kontroly kolegy, co chtěj navíc i pomoct s věcmi pro jeho firmu, pro ktrou jsem nědělala, krom práce, pro tu, která mě platila, ale já byla fakt nemocná a potřebovala se léčit.

    Tak to jsem neměla nechat si nechat rupnout nervy, protože za to že mě snoubenec nakazil a tka se zadělalo i na to, že jsem kolegu poslala taktně do prdele, a pak tak přišola i po letech o práci, SNOUBENEC TEDY NEMOHL.

    Nemohl ani za to, že když jsem byla nemocná, že neuvařil a šel hrát ke známýmu hry...za čož měl sprďana.

    Protože když jsme přišli jesnou z nákupu a mně šel film a měl poprvé něco uvařit, tak jsem měla zkaženej film já, ale sprďana pak dostal on...

    Pak už v takových chvílích i vařil, angažoval se hlavně, protože chodil z práce dřív než já a měl asi tak 2x víc volných dní dovolený než já, PŘI NAKUPOVÁNÍ A NAKUPOVÁNÍ NA CESTY A AKCE.

    A nevim ani, proč tě TAK BAVÍ TU DO MĚ REJT NEBO PROČ TO VLASNTĚ DĚLÁŠ, NEBO PROČ MÁŠ POTŘEBU ZNEVAŽOVAT MĚ NEBO I MIMO JINÉ I MUJ ZPŮSOB SNAHY ZAŘÍDIT SI VZTAH, KDE JSOU OBA SPOKOJENI, A TO I MOU VSKUTKU NEPŘÍJEMNOU POTŘEBOU ŠETŘIT, A TO NEMÍT AUTO, COŽ NĚKDY TAKY PÁTEK VEČER ZPŮSOBOVALO NAŠE HÁDKDY A STRESY, ŽE JSEM PŘIŠLA V 19 hodin v pátek z práce A NESTÍHALA SE NACHYSTAT A STÍHAT BUS NEBO SPOUSTAVU BUSŮ, ALE ŽE JSEM TO VŮBEC CHTĚLA, ZA TO ČASTO ,,MOHLO" JEHO HRANÍ, který jsem mu nedomluvila a často z něj ani nic neměla a platila si i vstup, nebo z něj nic neměla finančně, ani třeba na ty akce některý nechtěla, A MĚLA JSEM Z TOHO PŘEMISŤOVÁNÍ TAM A POTŘEBY STÍHAT NĚJAKÝ SPOJE, CO NÁM NA MINUTU PŘESNĚ NAŠEL NA IDOSU, často jen STRES.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Ty budeš taky pěkný terno pro založení rodiny :))

    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    OMNIHASH: ..... :-))))))...ani zdaleka.... u ní jakékoliv přiblížení se k finiši znamená automaticky opět startovní čáru.... :-) ....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Psal jsem "ani chlapi, co vyhlížejí bimbos" nebudou mít zájem, zase jsi to interpretovala jinak…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Proč by tě měl někdo živit? Jsi dospělá a bílá, máš se živit sama!
    Případný partner ti pomůže během těhotenství a mateřství s výpadkem příjmu, ale to je všechno.
    TY se musíš postarat, nikdo jiný za tebe nemá zodpovědnost.

    REBORNA: Brigády se nepočítají, link ti dole posílala Trissie. Ostatně, můžeš si poslat datovku na sociálku, ať ti pošlou "informativní osobní list důchodového pojištění".
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Vídím, že se blížíme k finiši!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ale musi si nechat pochcat zada
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF: Ne, není, tamtomu říkám Avatar, že je vysokej a hubenej a tak divnej, že je dozajista ne jen z části cizinec, ale špíš VESMÍŘAN, PROSTĚ Avatar...

    Heslo bylo: vesmířan nebo Avatar nebo lookem nebo obličejem nebo tak...

    Jo je to tady - má dlouhý prsty u nohou, co jsem viděla na koupáku, jak já malíček u ruky...

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *důvěřivost V okolí, ** zúčastní a NE ,,Ů" PŘECI

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A že bych děcko dala do protihlukový místnosti, kdyby mě štvalo, tak, že bych z toho měla začít pít nejen na párty, ale i doma, dala ho radši snoubenci nebo matce, jsem psala taky, tak už ani nic..nic k probrání..

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jinak že psychiatr předepisuje léky, ale žádej by se asi o bytech bavit nechtěl , ani nemohl, že psychiatři řeší léky, ne povídání, že to řeší psychologové, a že snad ani ten by se bavit o ,,fotrovi co prodal byt" nechtěl, snad ani žádnej terapeut, a to ani dobře placenej, na kterýho ani nemám, už víme ..tak co dál...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ad Pro důchod 25 let odvádět sociální pojištění

    Mám z HPP 7 zatím asi jinak deset, ale z toho někde to něšlo z brigád, ze kracenýho úvazku kdysi v krizi chvíli jo.

    Ví už a našel někdo, zda se do těch požadovaných 35 nebo 33 let, co musí i žena odpracovat, aby měla důchod, tedy minus mateřská nebo roky, co by mi při péči o mimíse zaplatil progáč, tam POČÍTÁ I VŠ??

    Zda se to bere jako roky, kdy za mě odváděl stát?? To asi ne, co?

    Takže asi 25 let musí být u žen, aby měly důchod.

    No to by si jedna známá, co měla dítě v 18 a druhý ve 25 a pak snad nemakala od tý doby ještě vůbec, malě taky jako máknout,

    Já jsem asi skoro v polovině a tu druhou jsem myslela, že dám od těch 43 do 60 asi. Po tom zkrácenym úvazku po mimísovi.


    Ale zda se VŠ bere jako roky, kdy za mě odváděl stát?? To asi ne, co?

    Je nějaký rozdíl mezi počtm nutných odpravovaných let nebo čehokoli a čeho, mezi vysokoškoláky/vysokoškolačkami a těmi, co místo VŠ pracovali od 19 let/20 let už od matury už??

    V počtu těch let do důchodu a nároku na důchod....to mě jako zajímalo vždy a nějak jsem se na to nedívala.

    Jen zatím na tu mateřskou, pže jsem se měla vdávat a mít pak mimino, ale důchod mě zatím netrápil tolik v těch 35 letech a teprve 7 letech HPP, části i na živno, ale plnej a stálá smlouva a část byly brigády a zkrácenej jen...

    Je nějaký rozdíl mezi počtm nutných odpravovaných let nebo čehokoli a čeho, mezi vysokoškoláky/vysokoškolačkami a těmi, co místo VŠ pracovali od 19 let/20 let už od matury už??





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam