• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: Se stavem, že se vracím z práce ve 20/21 h po nákupu, sportech a jdu tam jen 4 dny v týnu přespat a na 3 dny v týdnu tam nejsem, že jsem razila na víked pryč, byla máma ten rok v mých 30/31 už spokojená.

    takže ty jsi byla ještě v jednatřiceti v mamahotelu.
    notyvole.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PALEONTOLOG: To má podle mě ještě levný, dneska když na seznamce klofnes vosumnactku tak ti do jinyho než audi nesedne a pokud chceš vyprásknout rákos, tak si příprav minimálně novej ajfoun.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INSEQUI: tos mi připomněl jednoho borce z hospody. ten se seznámil s ostravačkou, zajel za ní z brna do ovy vlakem, pozval na večeři, opil ji, omrdal na hotelu a přijel zpět. tak nám to v hospodě počítal tak na trojku, tak mu říkáme, gabrieli, příště běž radši rovnou do bincárny :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Možná si mysli ze tu kuřbu sežene na seznamce levněji, takový to jako když jedeš koupit vojetyho moskviče na Slovensko v naději ze ho tam sezenes za půlku toho co v ačkach.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Tak za posledních 14 dní na seznamce napsali (a to tam mám že jen Praha od 30 do 37 let, max 42 let): chlap s dětmi, co jen proto, že tam mám něco o sportech a párty mi napsal, že moje děti by byly chudáci (spíš je nasranej, že chci bezdětnýho), dva pražský dědci, zas jen nějaký vidláci, resp. z Horních Prdelákovic, jedinej, co se mi líbil s úzkym nosem byl samozřejmě, no odkud asi pak: z Jižní Moravy.

    Pak nějaká lesba (tedy ne Snow. s umělákem).

    A pak už jen tohle.

    Zkurwenci zajebaný zdegenerovaný debilní!!!!!! (grrrrrrr):


    Von, pátek, 14.8. 17:09

    Ahoj sympatacko, omluvam se za uprimnost a primost nechci urazit nebo nastvat ale hledám tady jednu ženu na pravidelny oralek (1-3x týdně) za odmenu. pokud te to zaujalo budu rád když se ozveš, pokud ne krasny den:) S pozdravem Kristian

    Já, teď: (už se s tim nemažu)

    Tak co takhle prostitutku a ne seznamku a ženu s VŠ, co hledá vztah?!

    KULA
    KULA --- ---
    TEKKANNE: Tak v tom případě je všechno super a jak má být.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KULA: já ale vůbec nemluvím o tom, že by ses měl potřebovat někomu zalíbit, ale že by ses neměl chovat jako absolutní ubožák a nenávistnej kretén, co s gustem vyloženě uráží a kope do evidentně nemocnýho/totálně narušenýho člověka v psychóze...v tom je propastnej rozdíl ;)

    jestli je ale tohle přesně to, co chceš, aby si o tobě lidi podle tvýho projevu mysleli, tak se samozřejmě nenech vůbec rušit, v tom případě jdeš správně
    KULA
    KULA --- ---
    TEKKANNE: Nepotřebuji se zalíbit :)
    PALEONTOLOG: ve skutečnosti jsem řešil, jestli to má ty parametry nebo mám jen mizernou náladu. Ale objevil jsem lék, jmenuje se prachy a docela se to tím dá léčit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KULA: hele ty trosko, tys vedle v auditku řešil, že máš deprese, žejo. tak se seber, ty líný hovno a běž něco dělat, to tě deprese zbaví !
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: tuhle jsem četl, že při atace úzkostnejch stavů pomáhá spánková deprivace z nejhoršího. krátkodobě, pochopitelně.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KULA: obávám se, že svými komentáři se často pasuješ hluboko pod její úroveň....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nicmene reborna vas dokaze pekne rozproudit.... a o to asi jde v internetovy zavislosti nejvic. nekdo proste predhodi davu pribeh a dav zacne zabijet cas a ejakulovat zbytecny data.... :D
    KULA
    KULA --- ---
    TRISSIE: já to zastřehl a mám z toho upřímně radost. Dokud to s ní totiž někde nesekne, nic se nezmění.

    Podle mě, ale to je čistě můj názor, ji málo říkáme jaký dement je. Mažete ji tu med kolem pusy, přestože víme, že je to ubožák a troska. Z tohodle přeci nikdo neočekává, že se probere. Bude to jen a jen horší, nesnesitelný a úplně osamocený člověk pro své okolí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRISSIE: vsiml. Ja sel spat a kdyz me v noci vzbudil jezevec tak jeste jela.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    TRISSIE: jop, taky se dá ta asi manická fáze/deprivace/všechno dohromady pojednou vysledovat počtem zvyšujících se překliků a chyb...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MMCH všimli jste si, že Reborna včera jela s kadencí rotačního kulometu 24 hodin v kuse?
    První příspěvek 3:43:00 17.8.2020
    poslední 3:47:17 18.8.2020

    mezitím celou dobu minimálně jeden příspěvek za hodinu, v exponovaných časech řádově víc.

    to teda taky není úplně zdravý, spánková deprivace dělá ošklivé věci i se zdravýma lidma, natož s lidma s narušenou psychikou/CNS.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SIBILLE: i mistr tesař... však to znáš
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SUBVERSION: A na každý takový komentář R reaguje 3x, to pak naroste hned :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SUBVERSION: Jo, včera si tak trochu zadiskutovali i lidé, kteří spíše jen přihlíží a kroutí hlavou :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SUBVERSION: Nezaměstnaná žena okolo 40 let, zhrzená z rozpadlého vztahu s nevyřešenou minulostí, okradená, zdrogovaná a znásilněná kdesi a nelegální technopárty hledá muže: Vysokého, štíhlého, co by měl vlastní byt, vlastní hezký nos a chtěl s ní mít děti.

    No něco jako Mama ožeň ma, ale z nyxu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam