• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Poridila sis novy morce?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *nadváhu


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRAILER:

    A jaký nároky na byt a alimenty??

    Jen trojka alimenty, byt žádnej a ještě na tom pak budu se seznamováním jako ty samoživitelky, takže i hůř možná ještě.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Co jsem slysel tak prej ne. Jsem se poptal par znamejch. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Tak teď je nutno spěchat se koupat...pak na to už nebude počasí.

    Lyžování stačí Alpy 2 nebo 3 dny, ty příští jaro asi nebudou, tak to by bylo i jedno...i když výrazně líp lyžuju než plavu.

    Jen jste mi tedy na jaře totál zkazili Ještěd , že jsem tam byla po práškách na spaní, co ani nebyly moje a byly nějaký starý...a málem mě tam srazila a zabila lanovka. TO UŽ TU BYLO.

    Do Alp jsem chtěla pak, ale to jsem se pp všem tady dopídila, zhroutila a pošlo mi ještě to morče a pak už to šlo ráz na ráz...

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Ty hlavně nemáš soudnost, na bytě ani tak nesejde
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: To ted praktikuje moje ex, ta ktera si me nedavno odebrala z friends na FB. ;o) Akorat ji zatim nevychazi to dite...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: No predstav jsi ze jsi muz..Muz jako treba ja,...Muz ktery je vysoky 192cm..ma 95kilo..zenu dokaze ochranit pred najezdem migrantskych nepratel a stejne tak si ji podmanit jako malou devku. Muz, ktery ma relativne hodne penez na svuj vek. Muz, ktery umi varit, ma auto, ma praci a firmu. Je manualne zrucny. Dokaze se postarat o domacnost, rodinu apod...Proc by mel takovy muz chtit tebe? Co takovym muzum nabizis? Proc by ti meli odpovedet na inzerat na seznamce?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    40 mi není a nadváku nemám a dál co psal, jako že nemám už byt, no to víc žen.... (a možná budu mít ten po tátový mamince, na revanž, že drze prodal ten jeden z bytu po máminý mamince, to už tu bylo)...a že nechci dělat na kase v Lidlu a nedělám, to je způsobeno tím, že mám VŠ a měla jsem a mám mít a chci zase práci daleko lepší, nebo prostě kulantně řečeno jinou...

    I pán z pokladen z jdnoho řetězce má svuj spirit a jeho práce má něco do sebe.

    ,,Tvoje nabídka není úplně z nejlepších" V čem?

    ,,S tímhle co nabizis ty by si měla být rada za muže co s tebou vydrží a nebude mu vadit jaká jsi a jak žiješ."

    Jak a co tím myslíš?

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Tvoje nabídka není úplně z nejlepších, koudy to tady už celkem shrnul. S tímhle co nabizis ty by si měla být rada za muže co s tebou vydrží a nebude mu vadit jaká jsi a jak žiješ.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Původně jsem chtěla automaticky odpovědět: Každej má přeci nějakej vzhled a každej má svyj typ nějakej, co se mu jako líbí víc a co míň a co vůbec.

    Lidé jsou různí as maj různej vkus... co se líbím mně, jiný se líbit nemusí a naopak.

    ALE NE, NEUDĚLÁM TO.

    Radši se tě zeptám.

    ,,Nechci nic říkat, ale ty si v rámci vzhledu moc vybírat nemůžeš" Jak to myslíš?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Jak to myslíš?

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: je docela mozny, ze se uz nikdy nevykoupes, nezalyzujes si a nevyjde ti kvuli mne dalsi velka spousta jinych veci. jak tomu budes celit?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Nechci nic říkat, ale ty si v rámci vzhledu moc vybírat nemůžeš
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Teď JEŠTĚ PŘIBYLO SLOVO ,,ZASE"! To je viď. Interdasting!

    A JAK TI TO JDE NA SEZNAMCE??!


    Napíšeš někdy něco k tématu, nebo mě zas jen budeš otravovat a zdržovat kdykoli napíšu sem cokoli?

    Tak jako vloni..

    A jako teď celý léto? Až do noci? A třeba když budu spěchat na kolo, koupák, na akci nebo spát??!!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Chci zase muže z Prahy,tedy s bydelním a prací v Praze, aby se mi zase věnoval, prostě normálně.. spíš tmavovlasýho, nad 173 cm, bezdětnýho, hubenýho, hezkýho nebo prostě pro mě nějak zajímavýho, pracujícího nebo dříve majícího a hledajícího zas dobrou práci, ideálně alespoň s maturitou..To je vše....Nemám tam žádnej filtr a hledala jsem vloni podle toho, kdo se mi líbila kdo vůbec ...

    A jen když v těch bezdětných kolem 30-40 nikco vůbec, tak ty pod 30 jsem zkusila, co kdyby se gerontofil, co je v 29 na pětatřicítky tam našel nebo nějakej na Stifflerky.

    A pro tvou informaci.

    Kdyby si Stifflerka chtěla tamtoho vzít, a malej Stiffler by tomu nebránil, TAK ON JI CHTĚL tu Stifflrovu mámu, TŘEBAS I ZA ŽENU A MÍT S NÍ TŘEBA po VŠ I MIMÍSE.

    a NEBYL BY TO DOBREJ NÁPAD, že to byl student střední nebo v prváku na VŠ a jí bylo těch skoro 40.

    ALE KDYBY MU BYLO 27 A JÍ 35 A ANI NEMĚLA DĚTI (Stifflera), KLIDNĚ BY TO ŠLO!

    Svatba i dítě pak.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    Nejsem analfabetka, JEN JSEM ASI V 17 h docela spěchala na kolo a koupat se a KULA mě tu otravoval a zdržoval odpovídáním tak, že i když jsem spěchala a ani si chyby nezkontrolovala a neopravila, že se začlo stmívat a nejela jsem NIKAM!!!


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: Chci muže z Prahy. To je vše....Nemám tam žádnej filtr a hledala jsem vloni podle toho, kdo se mi líbila kdo vůbec ...

    vs

    REBORNA: Chci muže z Prahy. spíš tmavovlasýho, nad 173 cm, bezdětnýho, hubenýho, hezkýho nebo prostě pro mě nějak zajímavýho, pracujícího nebo dříve majícího a hledajícího zas dobrou práci, ideálně alespoň s maturitou..To je vše....Nemám tam žádnej filtr a hledala jsem vloni podle toho, kdo se mi líbila kdo vůbec ...

    it's escalating quickly...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ROLAND: Mám podobný zkušenosti, Tinder celkem Ok když vynecham Číňanky a reklamy na budeš stránky tak par srazu bylo ale nic moc.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Zatim IG ne. Zkousim jsem jenom lide.cz a eDarling. Badoo a podobny jsem zatim nezkousel. Je tu nekdo, kdo ma zkusenost s Badoo? Funguje to jeste?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam