• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    OVERWATCH: a co úzkej dlouhej nos, máš?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: No vzdyt. Nehodlam se v tom dal stourat. ;o)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH:Se s tebou nebaví, no, tak jí něco přelítlo přes nos...Ser na to, simtě...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    _BENNY: To nastesti jo. ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OVERWATCH: a byt v Praze mas???
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Ne, nemam. Na dite je casu dost u chlapu. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Že ženy po 35 a 40 vůbec maji uz deti a dalsi nechtej, to jsem tu už psala a o mužích by šlo napsat totéž, tím zdůvodňuju, že chci mladšího..

    To máme společný.

    A ty dítě tedy nemáš?

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Ja se nepovazuju za mladsiho i kdyz si na svuj vek nepripadam. ;o) Mne je 44. O zeny kolem 40 nemam zajem spis z toho duvodu, ze si s nimi nerozumim. Tlacej moc na pilu, nebo maji uz deti a dalsi nechtej, na tom ztroskotal muj posledni vztah, uz nechtela zadny dite tak to sama vzdala. Kolem 35 je idealni vek. Omlazuje. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Nebo kolik ti tedy je? Protože formulace ,,...že se jako považuješ za mladšího..." je jako divná, věk není relativní, je to prostě exaktní hodnota.

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    to si tak clovek porad narokuje vic a vic a vic a najednou zjisti ze mu uz davno ujel vlak. a ze to co bylo akceptovatelne u naivni dvacitky lidem u baby s pretocenym tachometrem docela dost vadi.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Nebo kolik ti tedy je?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    A kolik že je tobě, že se jako považuješ za mladšího, co o ženy kolem 40 nemá zájem?

    O ženy kolem 36/37 máš zájem nebo to už je taky pak moc?




    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Je ji ted 40, pokud se dobre pamatuju. Dite nema a chce. Aspon teda podle toho co rikala, kdyz jsme se naposled videli. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Tak je jí už 40 nebo ne? Dítě už má nebo teprve chce?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    ***nikdy mě u muže nezajímalY prachy, bylo mi i jedno, že neměl třeba jeden práci, skoro dva roky!, takže nejsem na prachy... ani auta.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Jo, to já někdy taky.

    Tak není se čemu divit, podniky jsou plný přistěhovalců nebo turistů a mladších mužů jako že těch 23 letých asi...

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: 40 ji nejak bude. Ale vypada o dost mladsi. To musim zaklepat, ze na svuj vek... jenze mladsi chlapci jsou jinde. Ti budou koukat spis po mladsi zensky. Aspon teda co rikala ona sama, tak uz pro mladsi pod 40 neni zajimava. A prosla spoustou seznamek, takze uz je tim s kym se schazela narusena. Ono to taky neni dobry stridat partnery a hledat jenom na seznamkach.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jo. Měla jsem výstavní samici, drahou, s mnoha výhodami a spesiální genetickou výbavou pro snadný chov a dobrý mazlení a vztah a další výhody a tohle je chcípáK ze zveráče a samec. Má i dle klasifikace další morčí nevýhody. Děs.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Kolik je tobě? Kolik je jí?

    ,,Uz je pro mladsi chlapky mimo hru" Proč? Čím?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:
    REBORNA:


    **Jestli umíš vařit a jestli si do práci uvaříš krabičku nebo si tam koupíš oběd v kantýně/restauraci je mi skoro jedno... ale ty máš práci z domova, máš to jinak...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam