• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Je ji ted 40, pokud se dobre pamatuju. Dite nema a chce. Aspon teda podle toho co rikala, kdyz jsme se naposled videli. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Tak je jí už 40 nebo ne? Dítě už má nebo teprve chce?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    ***nikdy mě u muže nezajímalY prachy, bylo mi i jedno, že neměl třeba jeden práci, skoro dva roky!, takže nejsem na prachy... ani auta.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Jo, to já někdy taky.

    Tak není se čemu divit, podniky jsou plný přistěhovalců nebo turistů a mladších mužů jako že těch 23 letých asi...

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: 40 ji nejak bude. Ale vypada o dost mladsi. To musim zaklepat, ze na svuj vek... jenze mladsi chlapci jsou jinde. Ti budou koukat spis po mladsi zensky. Aspon teda co rikala ona sama, tak uz pro mladsi pod 40 neni zajimava. A prosla spoustou seznamek, takze uz je tim s kym se schazela narusena. Ono to taky neni dobry stridat partnery a hledat jenom na seznamkach.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jo. Měla jsem výstavní samici, drahou, s mnoha výhodami a spesiální genetickou výbavou pro snadný chov a dobrý mazlení a vztah a další výhody a tohle je chcípáK ze zveráče a samec. Má i dle klasifikace další morčí nevýhody. Děs.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Kolik je tobě? Kolik je jí?

    ,,Uz je pro mladsi chlapky mimo hru" Proč? Čím?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:
    REBORNA:


    **Jestli umíš vařit a jestli si do práci uvaříš krabičku nebo si tam koupíš oběd v kantýně/restauraci je mi skoro jedno... ale ty máš práci z domova, máš to jinak...

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Ta o ktery jsem psal se prave uz bavit nechce, ji jde evidentne o sehnani samce na mimino. A prepiji tu zoufalost, ze zadnyho nemuze potkat. IMHO.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *na některých fotkách vypadáš i malinko zženštile
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRAILER:

    To já se nejvíc poblila kdysi, asi v 25 nebo tak, když jsem měla kluka, ale ten zůstal zrovna doma nebo byl jinde a já jela s partou...

    a že na mě nedal pozor, abych moc nepila a kdyby tam byl, tak by mi ostatní tolik pití nenabízeli...

    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: Tohle je ještě jen primitivní verze. Ty pokročilejší to už je pak masakr. Chvílema jsem i já nepoznal že je to AI. :)

    INSEQUI: Mě se prostě za posledních 10 let co to tak nějak sem tam, už ze setrvačnosti zkouším, prostě nepovedlo propojit. I také díky těm algoritmum.
    Prostě nebudu dávat like když mě nepřitahuje. A za to dostaneš punishment, jenže ty prezentace co ty algoritmy nabízi tak prostě to se nedá ani v sebelepší víře dát like. A vyšplhat se je cirkusový a fake výkon.
    Jako fakt mě pro seznámení a reálné potkání se fungovaly jako naposled chaty. Jenže ty jsou dnes prakticky mrtvé.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: To dělám taky, ale hlavně tančim a piju taky, to jsme dělali i dřív, oba s panem DJem.


    A se sexem to nemá moc společnýho u žen, jde spíš o bavení se.

    Například po jednom týpkovi ze Stormu jsem se válela naopak naprosto střízlivá, paradoxně, opilá jsem měla jiný věci na práci...různý alkozáchvaty, marná snaha si na záchodě koordinovaně odskočit a udělat něco s vlasama a tak...

    To střízlivá jsem naopka orientovanější a sexuchtivější, ale nepraktikuju to, protože jsem střízlivá a můžu si to tudíž dobře rozmyslet.

    A opilá mám obvykle jiný starosti než chlapi a okolí vůbec.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: To si taky myslim. Uz je pro mladsi chlapky mimo hru a starsi uz maji rodiny a nechtej dalsi deti. Tak ji zbejva doufat v internetovy seznamky, ktery (jak psal ROLAND) jsou uz davno mimo hru a plny podivnejch existenci a 50ti letejch panicu. ;o))
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Jakou soudnost?

    V čem?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Na mě jsi moc vysokej trochu, nejsem na blonďáky, nejsi ani nějak muj typ, na některých vypadáš i malinko zženštile, no jako tvoje máma...no jako i takoví se mi líbí, androgynní s hezkými obličeji po mamice..

    ale trochu jiný, no nejsi muj typ a taky jsem na hubený.

    Při 192 cm 95 kg je asi jako při 182 cm 81 kg a při 176 cm 74 kg, asi tak nějak, nechci tom teď přepočítávat přesně, BMI atd.

    Ale muj bývalý skoro-manžel měl při výšce ca těch 175 nebo 176 cm ASI TAK 69 kg, i když nhy měl svalnatý a hrál florbal.

    Takže já jsem na hubenější.

    A jsem z Prahy, na lyže ráda busem a nevadí mi lítání, když už bych chtěla na dovču, TAKŽE ANI AUTO NECHCI.

    Co se peněz týče, nejsem na prachy, nikdy jsem nebyla a nikdy mě u muže nezajímali, bylo mi i jedno, že neměl třeba jeden práci, skoro dva roky!, takže nejsem na práci, ale momentálně bych měla být na byty, a to nově je proto, že se ten muj prodal, ale možná bude jinej na revanž, po tý tátový mamince, uvidí se...malej, ale dal by se spojit s tím, kdybych měla muže, co by se pak zasnažil.

    Ale penězi ani autem mě nezaujmeš, leda bych ho chtěl prodat a dát to na bydlení.

    Jestli umíš vařit a jestli si do práci uvaříš kraqbikču nebo si tam koupš oběd v restauraci je mi skoro jedno...na péči o mimíse se pak dá naučit vařit každej.

    O domácnost se dokáže postarat každej, jen o tom neví nebo spíš nechce vědět.



    Ale nejsi úplně muj typ. Tak je mi to jedno.

    Proc by mi meli odpovedet na inzerat na seznamce? No měli, pokud hledaj vztah. Já nevim proč, někdo je na blondýny někdo na brunety.

    Ale já vyjádřila, že nevim, proč mi ti některý neodpovídali...

    Dlouho nebyli online nebo hledaj mladší, než sami jsou, ale důvod není - muži umíraj dřív a mělo by to být naopak...

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: ;o)) No, ja se v tomhle ridil heslem o stejny rece, ona prej zacala nezrizene pit po pochybnejch klubech a hospodach. A hodiny ji uz bijou.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Poridila sis novy morce?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *nadváhu


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRAILER:

    A jaký nároky na byt a alimenty??

    Jen trojka alimenty, byt žádnej a ještě na tom pak budu se seznamováním jako ty samoživitelky, takže i hůř možná ještě.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Co jsem slysel tak prej ne. Jsem se poptal par znamejch. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam