• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KASTA
    KASTA --- ---
    SIBILLE: to je narez!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHEVALIER: Já je mám nastoupený v jedné řadě :) Ale jo, Luxuria je polka, zmátl mne Donatan :)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NAVARA: ta vpravo dole je polka..
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Neni tam skupinovej chat, zadny mistnosti nebo tak. Vidis fotky, vek, takovy ty self popis a jmeno a muzes napsat, nebo poslat lajk (usmev).
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Kez by. ;o) Nomrlani clenstvi (registrace) nepovoluje si dopisovat, ale z nejakyho nesmyslnyho duvodu si lze posilat lajky a usmevy. A nevidis fotky. Takze jsou tam urcite i lidi co na sebe nevidi a vzajemne si posilaj usmevy jak u blbejch. ;o) Taky mne to neprijde nejak moc drahy.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Tam jsou ruzny akce na clenstvi, rocne asi 3000,-. VIP ucet je placeny clenstvi. Kdy ti chodej kazdej den nabidky podle zadanejch kriterii, vidis fotky a muzes na ne reagovat. Jinak nez s VIP uctem to nefunguje. Nevim proc tomu rikaji VIP ucet. Asi marketingovej tah, ono by stacilo jasne napsat, ze to je placeny clenstvi, u kteryho mas standardni funkce.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Njn ;o) Ale do srazu naslepo uz nejdu. Zazil jsem parkrat a pokazdy to byla katastrofa. ;o) Nejlepsi bylo jak jsme si dali sraz v jedny pizzerii a fakt jsem nevedel kterou samotnou tam oslovit. Sedely tam samy tri. Tak jsem samozrejme tipl tu spatnou. "Ahoj, nemame tady dneska rande?". "Ne nemame." ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: To je fakt. Zkusim nejaky oslovit. ;o) Vysledky sdelim sem. Pozitivni na eDarlingu je, ze tam 99% holek ma fotku. Uz mne oslovila jedna bez, poslal jsem zadost a napsala, ze fotku posle, az se trochu pozname. Napsal jsem ji, ze chci fotku proto abych ji poznal a uz neodpovedela. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jinak k eDarlingu, zacal mne ted nabizet samy holky ze Slovenska. A to jsem nic nemenil v nastaveni, takze se zrejme za ten rok co tam jsem vycerpaly vsechny ceske moznosti ;o) Na Slovensko se mne na rande moc nechce teda.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    SIBILLE: to je TAK legracni koukat se jak se to manipulatorce nepovedlo a jak se ted sama krouti a sviji v krecich, protoze je k manipulovani preurcena a nic jineho v podstate neumi. vadny zivocisny druh.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    ..pak i čtvrtej rok doznívali ještě náznaky jakýsi jeho nežádoucí svobodný vůle..

    chudák malej.. jak mohl vydržet tolik let?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Je spoustu dávno zapomenutých příběhů.
    KULA
    KULA --- ---
    ...já jsem tak rád, že můj příběh je už zapomenutý :D....
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Ja bych ji i docela chtela poznat v realu, jestli to z ni takhle pada i pri beznym rozhovoru...
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Ona si, podle mě vůbec neuvědomuje, jaký hovna z ní padaj.
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    uz je to odhadem cca rok co jsem tu poprve nakouknul...moje tipy, ze je to troll nebo student psychologie ktery nas ma jako nejakou bakalarku, se ukazaly jako spatne tipy

    nechtel bych takhle dopadnout
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Jen houst a vetsi kapky...nestacim se divit, kam se to jeste da posunout. A teda musim rict, ze cist pochody tyhle zvraceny mysli mam vlastne jako guilty pleasure.
    KULA
    KULA --- ---
    jo vlastně, za to, že jsi neschopná můžou ostatní co tě pomlouvají na nyxu....
    KULA
    KULA --- ---
    REBORNA: už máš práci? Už jsi v 36 letech soběstačná a nebo potřebuješ pomoc od státu aby jsi měla co do pusy a kde bydlet? Jaký to je, koukat se na ukrajince, co si na svoje živobytí dokážou na rozdíl od Tebe vydělat?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: tou svojí intelektuální úrovní myslíš úroveň white trash zlatokopku? :o

    #děkujeme #odejděte
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam