• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SIBILLE:

    Ale to já jsem nebo určo jsem byla taky.

    Ve 30 krásná, štíhlá, inteligentní, pracující (3 roky pro jednu a tu samou zahr. firmu), chlapa hubenýho s úzkym nosem jsem si našla, problém mi to nedělalo, bylo to sotva pár měsíců poté, co se nám to rozpadlo s tím o několik let mladším po 3 letech.

    Pak už jsme se s druhem, pak tedy bývalým snoubencem milovali a o dítěti občas mluvili...A makala jsem celou dobu, zprodleva mezi pracema byla jeden měsíc...pak tedy víc po tý práci jen na rok, ale pak jsem zase makala, takže celou dobu makala.. (a stejně by to na hypotéku na 4 mega nebylo).

    Ale pak odešel.


    A ani nevim, jak SUB. bydlí....to už jsem psala.

    G. třeba byt od rodičů dostala. A v jakym a čím bytě bydlí s mimísem SUB. nevím.

    A těžko porovnávat se ženou, co už to dítě má a vidí tak za ten horizont, co jako bude po tom dítěti.

    Pak se asi zařídila podle toho...

    To je taky těžký porovnávat ženy, co maj dítě na začátku kariéry, ve prostřed kariéry nebo na konci ty hlavní kariéry, tedy před tou čtyřicítkou.


    Ale pokud se bavíme o tom, kam se jako kdo má posunout, asi vidíš, že to má nulovej vliv i na to, zda člověk má 4 miliony na byt - to je úplně mimo mý platový možnosti do budoucna....

    A pokud se bavíme o tom, kam se jako kdo má posunout, tak to nemá nebo by jako nemělo mít moc na to, zda mít nebo nemít dítě, vliv určitě.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Nezkousela jsi treba Badoo? Jinak jak tu pisu, ja jsem uz jenom na edarlingu. A ten je placenej. Jeho vyhody a nevyhody jsem tu psal vcera.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    REBORNA: SUB je, na rozdíl od tebe, krásná a inteligentní. Proto jí nedělalo problém najít si chlapa (hubenýho, s úzkym nosem), kterej jí toho mimíse rád udělal :) A od nikoho nic nedostala. Jen se neválej doma na podpoře a makaj. To pak i na tu hypošku je. Ale to je pro tebe úplně jinej svět..
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Nemám už firemní smrtphone a ani nevim jestli ten Tinder vážně není jen na sex...

    Takže funguju jen na ntb

    A pak ty další jsou placený.

    A jedna neplacená se neosvědčila, absolutně tam nešlo zabránit tomu, aby mě obtěžovali ostatní uživatelé nevyžádanými zprávami....

    Psali mi tam pak mimopražský, ženy, starý dědulové...

    Nešlo přepnout mezi stavem, kdy mi nikdo nemůže psát, když nemám čas a jen oslovuju ty, o který bych měla zájem...

    Co vyhovují věkem, lokalitou, obličejem, hubenou postavou...nemaj děti...

    Ale další tipy na neplacený seznamky mi napsat můžeš..

    Třeba rande a lide znam.



    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Děsí mě, když jdu píchat do strusky dřív, než Reborně končí noční směna!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    STICKYGREEN:

    No mně to tu zazdili, ještě než jsem na nyxu vůbec hledat chtěla nebo začla a to už vloni, když jsem na nyxu ještě hledat ani nezačla a byla jen na seznamce.

    A jen tady v diskusi, aby se ke mně vrátil snoubenec, že by někdo třeba ze známých pomohl, kdyby ho potkal, ale to jsem se přepočítala.

    V mezičase jsem řešila seznamku a byla v tématu.

    A nyx byl pro mě z části reál. Jako že jsem znala nějaký lidi osobně nebo je potkávala a psala tehdy jen to, co by mi mi nevadilo, že by četli, to tehdy... A to já...netušila jsem, kdo a proč s tím má problém a proč.

    A čím jsem to ZAZDILA JÁ?






    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Devianti z nyxu ! Epic
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A tohle jako je mimo už třeba pro toto:

    ,,Není, táta vidí že jsi neschopná, nikam ses za ty roky neposunula, proč by ti ho měl dávat?"


    Třeba např. SUB. se nikam neposunula, dělá v pracovní agentuře, nějakou asistentku nebo co, ale byt a mimino mít může bez ohledu na to, že se nikam neposunula a kdo ví, jestli vůbec někdy posune, a pokud ho její rodiče měli, ten druhej byt nebo by ho měli, jistě by jí ho na to, aby si mohla pořídit dítě poskytli, když by byl prázdej a potřebovala by ho, aby si mohla pořídit dítě zodpovědně (, s tim, že s nim má kam jit bydlet), tedy si vůbec pořídit dítě.

    ,,Máš se případně starat ty o něj, ne on o tebe." - no i kdyby to nějak bylo potřeba, nevim, jak a hlavně kde bych to provozovala... byt je prodanej, on už v něm nebydlel léta předtím a i kdyby mě ten byt nechal 2018 doplatit a mít dítě, tak asi by tam za námi nedocházel do toho bytu, abych mu mohla nějak s něčím pomoct, kdyby potřeboval...a já za ním nemám kam chodit, ani nemůžu...



    Nevím jako jak bych se o něj měla starat, on má 2x vyšší důchod než máma má bydlení levně...do nedávna měl vysokej plat. Teď dělá pár dní v týdnu. A zatajil nám pozemek...financí měl dost, aby nemusel byt jeho dcery po jejích prarodičích z máminý strany pordávat..ale nevím, jak jeho přítelkyně, ale co je mi do ní a jejích fin. problémů? Nebo proč je NEřešil bytem pak po mámě jeho??

    A proč sahal na byt po rodičích mámy a prodával ten??

    Kdyby mě nechal doplatit ten muj byt, tak bych měla dítě a je možný, že až by něco potřeboval, tak bych mu pomohla...ale jak to mám vědět, jeho přítelkyně mě neinformuje a táta jistě až do nedávna, když ještě skoro v 70 jezdil do Alp na lyže a utrácel i za jiný věci aktivní, jistě nic nepotřeboval...

    ...jídlo měl uvařený v práci a nebyl ani nemohoucí...peníze mohl mít z prodeje pozemku, ale ten nám zatajil a prodal ho až po tom mym bytě, až po nějakým pozemku, o němž nám ani neřekl, pvní sahal na muj byt na moje dítě, a pozemek prodal až, když už byl muj snoubenec pryč, po tom, co mně táta zasáhl i do vztahu tím mým odjezdem k bebičce ten den, co byl jen a pouze kvůli němu, jeho SMSkám, jeho kontaktování mě nevyžádaný, ten den, co bývalý snoubenec zmizel...třeba by vše bylo jinak, kdybych na snoubence čekala veselá a vyvoněná doma...a jela pak na víkend s ním, třeba by nezmizel...

    Tak já se posunula z koordinátora na manažera, navíc nevim, co je mýmu otci momentálně do toho, o svatbě ani zatím nevěděl a na kdy dítě plánujeme, a co je mu do toho teď..... tedy jak to a celkově moje práce nebo já a jeho dojmy, souvisí s bytem po rodičích mámy, co prodal, v němž byla ještě polovina jejího nábytku a tedy byt, ze kterýho chtěl asi nějaký peníze a potřebóval de facto od nás půjčku, ale tak blbě, že když jsem to jela řešit k babičce, že mi zmizel můj skoro manžel...ale jednalo se o byt, ze nějž by nám, mně a mámě, jejíž ten byt byl a chtěla ho pro mě, by měl poskytnout alepsoň ten malinkej a zatíženej tím, že je družstevní...


    Bylo tu, že by peníze, co chtěl na byt neměl včas, není pravda, my mu je nabízeli včas... tak byt prodal, společně s mou prací, tedy konci v ní, mi to zničilo život, opustil mě i kvůli tomu, že jsem na to měla reakci a ruply mi ten týden na chvíli nervy, v PMS, muž....

    ...ale byt je prodanej, táta svých 350 tis., co na byt dal, dostal... zbytek by ho neměl vůbec zajímat, nájemníka tam neměl na obohacení sebe, ale místo mě....

    ....a když tedy na úkor mateřství a vdavků svý dcery prodal byt a prosadil svou, což vývojem událostí vedlo k tomu, že mě, co jsem měla před svatbou jakoby donutil jet k babičce v den, kdy mi zmizel snoubenec, místo abych byla doma..

    Ale byt BY jinak neprodal, což pak tvrdil, tak by mohl nebo měl poskytnout výměnou za ten z máminý strany rodiny, co prodal, ten z jeho strany rodiny, až babička zemře a bude prázdnej...

    I když já chtěla mít dítě na základě toho druhýho bytu, z máminý strany rodiny původně.


    ....proč by mi měl mermomocí bránit mít dítě.

    A třeba SUB. se taky nikam neposunula, dělá v pracovní agentuře, nějakou asistentku nebo co, ale byt a mimino mít může a má, bez ohledu na to, že se nikam neposunula ...


    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SHARKIE: Vidím to stejně. Ve 30 jsem měla sice lepší postavu a víc kolagenu ve tváři, ale neměla jsem šarm, humor a nadhled. A to je nakonec to, co ten chlap ve vztahu nejvíc ocení :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A tyhle výroky jsou fakt mimo: ,,Není, táta vidí že jsi neschopná, nikam ses za ty roky neposunula, proč by ti ho měl dávat?"

    No ne dát, ale vyměnit za ten muj a ségry byt od mámy, co prodal. Nebo za jeho část, co jsem jakoby zdědila po babičce z máminý strany já, ale on byt zpeněžil, prodal celej, i tu mou resp. mámy část = těch 70 %, na který nedal.....dát ten, co bych zdědila po babičce z jeho strany...

    No nevim, jak to, že jsem se posunula a kam (, což jsem se posunula zpátky kde jsem byla, tedy zase na manažera (, zpět tam kde jsem začla kdysi rok po VŠ a před prohloubením krize na nějakou dobu)...a to jen vloni, ale to je jedno v tý věci, a to až když byt prodal a snoubenec (kvůli rodišti a proto, že mě mrzela ztráta tý před-předchozí práce, po mym nádávní o bytě a co jsem jela za babičkou kvůli tátovým SMS) zmizel...

    ...a nevim, jak to, kam jsem se posunula nebo spíš k čemu na chvíli vrátila, souvisí s mym dědictvím nebo bytem po rodičích mámy, co prodal a mym MATEŘSTVÍM...

    ...to bylo dědictví mámy ten byt, ne jeho, on jen na to dal malej vklad pak a možnost mít byt a pořídit si tak dítě konečně zodpovědně tak, abych nemusela proto, že bych neměla peníze nebo byt, jít na potrat nebo nebyla kvůli absenci peněz nebo bytu posílána na potrat, ať už gynekologem nebo pak partnerem,

    do toho otci nic není, svých 350 tis., co nám půjčil na můj byt, co pak prodal, má zpět přeci.,kvůli tomu já nemám byt (+ zároveň i kvůli tomu milovanýho muže a dítě, prakticky, že zmizel v den, kdy jsem to jela řešit) a to je nebo tedy mělo být a bude pak mateřství moje a možnost mít byt a tak mít dítě, mít ho zdopovědně a moct ho mít, a nemuset jít už kvůli absenci peněz nebo bytu na potrat, dítě přeci moje, ne jeho.

    A to prostřednicvím bytu, co jsem měla dědit po rodičích mámy a už snad celej svět ví, že na ten dal táta jen 350 tis. a ještě to prodal i s máminým nábytkem na kterej nedal jí nic stejně najo na ty byty máminých rodičů a prarodičů, z kterých ten byt, co prodal, vznikl....



    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    Zažila.. pardon "zazdila" sem myslel
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    REBORNA: tak mě napadlo jestli tvé výlevy tady nejsou vlastně voláním o pomoc a nebo si myslíš že těmito dlouhými odstavci třeba k sobě pritahnes nějakého samečka já nevím no je ti snad jasný že tady už si to zažila na nyxu pšenka nepokvete. přeji hodně úspěchů. Ahoj.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: No tak treba by bylo dobry zmenit seznamku. Kdyz ti z 90% nabizi co nechces.?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Tohle jsou zase výroky.

    ,,Není, táta vidí že jsi neschopná, nikam ses za ty roky neposunula, proč by ti ho měl dávat? Žádnou kompenzaci z toho druhého ti nedluží, na nic takového nemáš nárok. Máš se případně starat ty o něj, ne on o tebe."


    No nevím, jak to souvisí s mým bytem a mateřstvím - znám holky, co ani nestudovaly, ani práci neměly, ale tatínci jim byty dali a dítě je mít nechali.

    Ano, v tomto pořadí.

    Nebo pokad ta žena měla dítě naprosto nezodpovědně, aniž by měla bydlení, tak jim dali byt pak. A nechali by je dítě mít. Což já nemohla nebo spíš neměla.

    Za prvý táta o tom, jakou jsem měla práci ví... že jsem se z 3 let koordinátora posunula zase zpět na manažera...že jsem konečně zase po letech administrativy v krizi a po krizi se vrátila k pořádný práci, měla konečně zase pořádnou práci....o tom tady ví taky. A sice si nedokáže představit jako muž, jakej to na mě mělo vliv, když ještě v dubnu bylo práce všude dost, ale máma by mu to vysvětlila snad, kdyby se spolu bavili.

    Je to přeci jen ženská, sice to sama asi nezažila, ale volala jsem jí to vloni, v náznacích, zatím jsme nevděly co a jak, letos mi víc pomoct asi nemohla, spíš vše zhoršovala, neni psycholog, spíš mě provokovala výroky kam mě posílala nebo ne a blbými otázkami, protože celou věc neviděla a nepochopila a každej rozhovor končil řevem nebo mym pláčem, a asi chápe ten vývoj tady, že se jako pak ženě težko něco dělá a někam chodí.

    Tohle je specifickej případ se to dozvědět až jako poslední. Nejde pak to řešit diskrétně a vyřešit, tak to bylo o to nepříjemnější, že bylo jasný, že anonymně to už nelze a že musím vážit kroky opatrně co a jak a něco jsem nechtěla ukázat, že jsem to celý vzala za špatnej konec,... o to víc jsem pak váhala a pak nechtěla nic řešit, ale musela jsem, tak pak když už se začlo jsem chtěla a tak se to vezlo a tak mě v tom nechali koupat samotnou.

    A to mě právě zdrželo v tom dubnu/květnu zrovna v klíčový době při hledání líp placený práce.

    Jo stane se, že lidi ustrnou na věci, co jim příjde zásadní...

    A neuvědomí si, že by se mohlo něco stát a přijít pak ještě do hledání práce, opravdu nějaká krize kvůli viru.

    Ale nejsem robot, vyčítat si to nemůžu, i když vyčítám, ale jí vim, jak jsem na tom byla.

    Neni to jako tak lehký, uvážit, ŽE V AMERICE JSOU Z TOHO SOUDY NA ROKY, ŽE BY TO VYDALO NA CELEJ FILM, ALE ŽE JÁ NECHTĚLA ŘEŠIT NIC nebo váhala A ODNESU TO tak VŠECHNO JÁ.

    Trápení tady, ještě ztrátu práce, protože i tohle jsem tam hodně řešila...pak tím zdržením tím zhroucením ještě mi klíčovej měsíc na hledání práce utekl úplně, ten další už to šlo....bylo mi líp, zapomněla jsem, začla se tochu soustředit a nějak fugovat...

    Ale těžko říct, co mi na jaře uteklo za nabídky zatímco jsem tu ležela v slzách nebo seděla vynervovaná u ntb.

    Ale je jasný, že když je žena ponořená ve videích a jinejch článcích a neví, co a jak, že ji to paralyzuje.

    Ja o nestává s to každý ženě a každej den, aby to přešla, poznamená to na celej život.

    Mě na tom hodně vadilo to, že dbát na rady bylo těžký..

    Nelézt do týhle diskuse na nyxu, ale potkávat lidi z nyxu osobně??

    No to už bych si tim sem nelézt nepomohla přeci. Takže i rady byly zbytečný, já chtěla pomoc, ale ne zas takovou, jak se nabízela...nechtěla jsem důsledky...už mi to přišlo jedno.

    Ale nebylo. Bylo by lepší to rychle vyřešit, předat, zapomenout a řešit spíš práci včas...ale pozdě bycha honit.


    To bylo o tom zaváhání, kdybych šla hned, bez zaváhání a nechala to na někom, vyřešilo by se to asi pro mě líp, než se tim zničit.

    A bát se,...a to zbytečně....když pak výsledek je takovej jakej je, zatím...


    Logika přeci je nejdřív řešit a pak teprve se bát, kdo mě jako kde zabije, když to budu řešit, pak teprve řešit tom zastrašování....a ne naopak...

    To je ale to, že člověk neví..


    Pak jsem trochu zapomněla, uklidnili mě... přestala jsem mít takový nepříjemný pociti a ty myšlenky na to..

    Ale co já vim, co mi na jaře za ty dva měsíce uteklo....nebo co mi za ten jeden měsíc uteklo tim za pracovní nabídky...to nevim...

    I měsíc života se počítá.






    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Ale ať už v jakýkoli práci a podniku, podstatný je, jak je na tom Petr Zvěřina.

    Petr byl je a bude v hierarchii stabilně patro nejvyšší a pokud majitel a jednatel jsou šestka nebo sedmička, Petr je mimo graf a je samostatně na dalším schématu, jako desítka pro všechny podniky plošně.

    By the way:

    Uř třetího člověka vystříkanýho pepřákem jsem za ty tři měsíce viděla.


    Tenhle POSLUŠNĚ VYCHÁZEL, NEJ NĚCO ŽBRBLAL A POSOUVAL SE PO ULICI JEDNOZNAČNĚ PRYČ, UŽ BYL SKORO 10 METRŮ OD KLUBU A ŠEL SMĚREM PRYČ, NICMÉNĚ SECURITY MU ŠEL V PATÁCH A PEPŘÁK MU NASTŘÍKAL DO OČÍ ZE STRANY PROSÍM PĚKNĚ.

    Takže mně tehdy ani nepomohlo, kdo jsem a i když jsem bydlela ne na Václaváku, ale až dál za Muzeem a ještě za roh, tak prostě mě asi vystříkali, že to prostě dělaj všem.

    Jinak kdyby někdo nevěděl, zde Petrův projev z Vyvolení 2005:

    Soutěžící Petr Zvěřina překvapil diváky sobotního pořadu VyVolení skutečně osobitým projevem. Přinášíme jeho plné znění:

    ,,Já nejsem opravdu nějakej, vole, přizdis... odněkad, vole, z Vidlákova, vole, já jsem Petr Zvěřina, vole, z Václaváku, vole, a to si tady musej ty lidi uvědomit. A jestli si to neuvědomujou, tak jim předvedu venku takovej kolotoč, že se z toho pos... a jejich děti se z toho taky pos... A jestli voni si myslej, ty vole, že si za peníze koupěj nějakou vochranku, kravskou p... si koupěj vochranku, kravskou p... ti řikám. No ty vole, úplně bych udělal ták, ták (bouchá dlaněmi), a čau. Jeďte na chirurgii, vole, vy dva buzeranti.

    Ani jeden tady v tý vile nemáte ponětí, co já jsem zač. Ani jeden.

    Moje jméno si nikdo nebude brát do pusy. Jak jsem si říkal, že to tady skousnu, vole, tak to neskousávám. Ať mě provokujou, ať mě provokujou, ty vole. Až ho budu, vole, tahat za autem, vole, zapálenýho, vole, tak jsem zvědavej, kdo bude mít větší emoce, já, nebo ten k..., ty vole. Buzerant jeden zdechlej. A ta k... půjde taky, ty vole.

    Klidně si to natočte, vole, u soudu mi to pusťte, vole, bo, vole, já tam nikdy nebyl, vole, až budou vařit.

    A, vole, se tam klepejte, v tý vaší plechový maringotce, vole, protože, až já ven vylezu, vole, tak to bude takovej fičák, že jste to ještě nežrali.
    Buzeranti, vole. Vole, jestli si myslíte, že galerka, vole, a kriminálka nespolupracujou spolu, jste na omylu.

    To bude takovej fičák, vole, až já vocaď vylezu, že to nepoberete ani jeden z vás, vole. Já říkám, vole, neberte si Petra Zvěřinu do huby, radši. Neberte, ani jeden z vás, vole, z toho štábu, ani jeden. Mám takový nervy, vole, že jste to ještě neviděli, vole. Já vám to tady servu celý. Č... vylízaný. A vole, že vy tady někomu nadržujete, vole, nějaký šlapce a teploušovi, vole, tak na mě si dávejte, vole, velkýho majzla, velkýho majzla vám říkám, č.....

    Já vopravdu, vole, jsem nepřijel na babetě do Prahy, nepřijel, vole.

    Si myslí, že si zaplatí nějakou ochranku, ty vole, když ta ochranka pracuje pro mý kamarády, ty vole. Co si myslíte? Nes... mě, opravdu mě nes... Já vám ukážu takovej fičák, ty vole, že vám bude ta Prima malá, vole. Buzeranti zdechlí, vole. Co si vo sobě vůbec myslíte, tady všichni? Že jsem, vole, opravdu nějakej přiblblík, vole, vodněkad? Tak to teda nejsem, vole."

    Zdroj: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/klicovy-projev-petra-zveriny.A050919_093424_realityshow_lf


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    S JEDNIM PODSTATNYM ROZDÍLEM.

    A to tim, slečna LUCIE NEměla tu PRÁCI UŽ v momentě, KDYŽ DO STYKU S devianty Z NYXU PŘIŠLA.

    A ne, že by o ni přišla až po tom kontaktu nebo po navazující konverzaci, kterou by tu vedla nechápavě ještě z práce, než by se o svých fotkách z rande/znásilnění nebo o čemkoli tady vůbec nebo pořádně něco blíž dozvěděla.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Tak někde to nelze.

    Třeba někde jsem nebyla pod nikym a z toho úhlu pohledu měla na starost všechno a všechny a každýho, kdo by mi tam přišel na oči. A to i to představenstvo korigovat, kdyby něco dělalo nebo způsobilo, co tak nemá být.

    A i jim v tý věci radit nebo říkat co jak maj dělat. Že se to týkalo všech. Což ovšem neznamená, že by to byli moji podřízený.

    Je jasný, že ani majitelé ani jednatel nemohl být muj podřízený, to ani nejde.

    A ty ostatní dělali třeba úplně v jiný části - obchod, nějaký administrativní věci a pod. a taky byly jakoby pod vedením. Ve schématu by to tak bylo.

    I když já byla v hierarchii ta pětka a oni/ony ty čtyřky nebo spíš trojky nebo dvojky, což bych řekla, že byla třeba naše asistentka, ta dvojka, co bych řekla, že může být někde i víc, než operátoři nebo třeba skladníci...

    Že někde i ta asistentka může být taky napojená na vedení a braná jako administrativní vedoucí skladníků a pod. a může i ta být tudíž dvojka nebo trojka jakoby, když já byla ta pětka.

    A lidi z obchodu a asistentky z tý části vedle byly ty trojky třeba, ale to se těžko srovnává, je to úplně něco jinýho totiž...

    Třeba lze podle mě velmi těžko někde srovnat takovýho mistra výroby/vedoucího směny, což je třeba ta trojka, když já byla nezávisle někde jinde jakoby čtyřka/pětka...

    Ale je ten šikovnej pan mistr výroby nebo vědoucí směny, co může být někde jako trojka, pod těma čtyřkama a pětkama....

    A nějaký čtyřky nebo pětky jako někde jako já byly...

    ...NO JE TEN SCHOPNEJ ŠIKOVNEJ PAN MISTR VÝROBY NEBO nenahraditelnej VEDOUCÍ SMĚNY JAKO VÍC NEBO MÍŇ, NEŽ PÁN, CO TAM BYL V OBCHODĚ, A JE TAK TA SLUŠNĚJŠÍ TROJKA Z OBCHODNÍHO...


    Když já zas jinde dělala něco jinýho, co bylo víc než mistr výroby jakoby tim, že to nebyla tak makací pozice, i jako to bylo charakterově a oborově určo víc, než ten pán z obchodu, co byl taky podle mě jakoby spíš pod vedením a TAKY VÍC, NEŽ TEN PÁN MISTR VÝROBY..


    Ale co třeba taková asistentka z obchodního, co byla jasně jakoby oproti nám čtyřkám a a pětkám tam jakoby míň jednoznačně...

    A byla i míň, než ten pán z obchodu..

    Ale JE JAKO ONA, KDYŽ SE ŤAPÍ A POFLAKUJE V KOSTÝMKU TAKY PŘÍMO POD TÍM ÚPLNÝM VEDENÍM A ZŮČASTŇUJE MEETINGŮ VEDENÍ AKY, JE TEDY ONA VÍC NEBO MÍŇ NEŽ TEN MISTR VÝROBY, CO LEZE DOLE ŠPINAVEJ A MAKÁ...S VEDOUCÍM SMĚNY..

    ...A JAKOBY JEN NAD TĚMA JEDNIČKAMA - OPERÁTORAMA/RKAMA A JEDNIČKO-DVOJKAMA, LEPŠÍMA SKLADNÍKAMA...


    Je tedy ta pinda z obchodu míň nebo víc než oni, než ten mistr výroby nebo vedoucí směny??

    Jako brát to podle pater a automaticky říct že pinda z obchodu, je víc než vedoucí směny? A že když já někde byla pětka, že mistr výroby a vedoucí směny byli trojka, ale že pinda z obchodního byla nad nimi čtyřka a že tudíž jako že byla nad nimi a level pode mnou? To fakt nelze...

    To nelze takto říct. A takhle srovnávat.

    V Lidlu by to bylo jasnější - na tý prodejně je tam jasný, že je jen pobočkou velkýho podniku a že má tři patra...a že centrála má taky tři patra.

    A sebe pokud bych tam dělala manažera prodejny, což bych asi ani nemohla, nemám na to zkušenosti, bych ani nesrovnávala se sebou a tím, co bych dělala na centrále.

    A jde automaticky říct, že všichni lidi z centrály jsou víc než lidi z krámu?

    Jako že jakoby já na centrále bych byla automaticky víc než manažer prodejny?? No jak na který pozici, že...

    Žádný patra.




    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Ona slečna Lucie moc úspěch neměla… iirc taky bez práce, po předchozí kariéře v HR, což byla ve skutečnosti stážistka někde u HR junior asistentky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Když už chceš řešit strukturu, tak obvyklejší je říkat
    představenstvo
    první patro pod bordem (B-1)
    druhý manažerský patro pod bordem (B-2)
    a k tomu případně dodat, kolik lidí přímo a nepřímo na starosti
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Není, táta vidí že jsi neschopná, nikam ses za ty roky neposunula, proč by ti ho měl dávat? Žádnou kompenzaci z toho druhého ti nedluží, na nic takového nemáš nárok. Máš se případně starat ty o něj, ne on o tebe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam