• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: Já už se v tom neorientuji, to je co chvíli nějaká změna. Tak nepoznám jestli už jedu na nové verzi nebo ještě na staré. Stačí jak zprasily stránky, ty vole, to abych si najal manažera?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: A na FB ses zkoušel někdy seznámit?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Je to hnus. Vždy, když někde dojde k takovýmto změnám, zubynehty se držim starýho designu, do posledního dne :))
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    OVERWATCH: Facebook je mrtvej, Dave
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jak se vam libi novej design FB, kdo ma FB, uz ho mate? Mne docela vyhovuje. ;o)
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRAILER: a ti co na ty komenty pak jeste reagujou:P
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: Jo jasan, no ja mam prave dojem, ze jsem to taky videl. Matne si vzpominam.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    OVERWATCH: ehm...tohle sem udělala jako první a mimochodem rozklikls si to? Nabízí to jen jeden film, z roku 2019 a zas tak blbou paměť námam, si nepamatovat rok starej film.. nic budu vzpomínat dal a až tak až
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAILER: imo. většina tím průběžně přepíná, tedy po úvodním pokusu navést na psych. pomoc následuje prozření, poslání někam a poté již pak dle hodu kostkou (pokus o pomoc, pičování Reborny, pičování ostatních)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRAILER: to mas jedno, nejhorsi jsou ti, co to jako radoby nezavisli pozorovatele komentujou
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Nu dobrá, ačkoli se mi Ufonono vy toto a vy tamto taky nelíbí, možná má v něčem pravdu a je na čase přiznat že vrána k vrane seda, a i když sme asi na jiné lodii, než tady paní madam posahana , tak tendence hrotit co dělají druzí blbě, nás svým způsobem od ní vůbec neodlišuje.

    Jo a kdyz sme u toho nabádání na sebevraždu, dlouho mi vrtá hlavou a nemůžu si vzpomenout, film jak tam týpek dělá v rádiu, dovolá se mu chlap, že se chce zabít a on mu to s úsměvem odkejva a on se pak doopravdy zabije... Víte někdo název?

    Občas mě ten film naskočí v hlavě, když to tu tak čtu.
    KULA
    KULA --- ---
    AVATAR: jsem 5 let spokojeně single a jen si tak poprcávám? Našel jsem super job se super lidma a super tématem? Kde využívám to, co jsem 10 let poznával? Člověče, to ti říkám jenom proto, aby jsi se zkusil znovu nadechnout. Chápeš ten rozdíl mezi flustrací a nadsázkou?
    Tak na revanž, ty jsi to taky měl pěkně divoký z toho co jsi psal, nepřenášíš teď nějaké své pocity na ostatní?
    Ale jo, samo sebou, že máš pravdu, není to fér, je to na hraně určitý morálky a bla bla. Druhý pohled ale říká, že to trvá přes rok a ledasco se obrousilo a vyhladilo. Myslím, že to všechno zveličuješ a asi i zbytečně emocionálně prožíváš.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: zatim ho nemam, jen tam bydlim, ano mam jistotu, ze neskoncim na ulici a tak muzu mit tri deti, do budoucna mi ho jednou predaji, ale proc furt meles o tom, jak jsem dostala byt od rodicu, kdyz to tak uplne neni, no?
    jak ti lezi v zaludku neco, co presneji receno zatim realitou neni

    AVATAR: jako jo... je nemocna a co chces delat? evidentne si to nedovede srovnat. za odbornikem jit nechce a jeste toxicky plive po ostatnich. me je ji lito svym zpusobem, ale dokud si nenatluce drzku, tak ji to asi nedojde.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KULA: a ja, kdyz vidim jak tri lidi mlatej ctvrtyho, co lezi na zemi, tak radsi dostanu pres hubu, nez abych si taky kopnul. To delaj jen zmrdi.

    Ale nic si z toho nedelej, nedokazes si pomoct, stejne jako R ;)

    (psychoanalyza: rozesel jsi se a snazis se to vnimat jako vitezstvi. Jsi plnej energie a negativni stavy, ktere se s rozchodem snoubi, musi ven. A tak si chladis zahu na vsech okolo a myslis si, ze jsi drsne vtipnej. Nejsi, jsi zranenej a snazis se s tim podvedome vyrovnat a dopada to tak, ze jsi na svy okoli neurvalej - nebo minimalne na nyxu. Reborna pred dvouma rokama jak vystrizena, jen tobe verim, ze se pres to relativne zahy preneses, protoze jsi snad psychicky zdrav)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FORTRESS: OK, dik, tak to asi nebude uplne pro me.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    OVERWATCH: To je takovej Tinder pro vesnice. Pokud chceš baculku s dvouma rošťákama tak je to co hledáš.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AVATAR: si jako myslis, ze internetovou sikanu vyresis na internetu mezi anonymnimi idecky???? 8-0 :)))

    Jesli nás internetová šikana něčemu naučila, tak je to fakt, že lidé se raději oběsí, než aby zhubli pár kilo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    INSEQUI: mam spocitat prispevky jednotlivych idecek? :D :D :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Ma tu nekdo zkusenost s Badoo? ;o)
    TUILE
    TUILE --- ---
    VYHULENY_UFO: vina v plnem rozsahu!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    VYHULENY_UFO: ja teda prozivam mistni sikanu a ne rebornu. Ona sama je mi fakt sumak, ale sikanu proste nesnasim. A jo, vim, ze je to k nicemu, ale posledne (moralizuju tusim potreti) to aspon na dva dny zabralo a R se stihla vyspat :D
    KULA
    KULA --- ---
    AVATAR: jsi dospělý člověk, kde bereš kuráž říkat, co bych měl nebo neměl :D
    Znovu Ti to vysvětlím, když se přede mnou objeví hrací skříňka, budu do ní házet pětikoruny. Tohle moralizování...pfff, internety jsou prostě struhadlo, žádný medy.
    Jinak poslední měsíc byl nejlepší za několik let. Stěží si dokážeš představit, jak moc hubu od ucha k uchu teď mám.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    VYHULENY_UFO: Ty se toho tady taky účastníš, blbečku. Tak začni u sebe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam