• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO:

    Mně to neleží v žaludku.

    Prostě jste tu taky měli víc bytů, máš jeden z nich od rodičů, ve kterym s dětmi jste...máš jistotu bydlení a proto jsi šla taky do dětí.

    Já mohla mít a nemám, ale možná mít zase budu, i když takovej, co narozdíl od tamtoho není dost velkej na založení rodiny a je družstevní a mám podle mě i mý matky nárok, toť vše, tedy co se tohohle a bytů na děti týče.

    A vůbec nevim, jak bydlí SUB., to ona se tu kdysi začla navážet do mě, jako první a tehdy mně nebylo vůbec jasný proč, no teď je něco z toho jasnější, ale něco ne a asi už nebude..
    Já se docela dlouho diplomaticky držela, abych si nekazila vztahy i s lidmi, co jí znaj, co mám ráda nebo jsem k nim měla přátelský nebo neutrální vztah a zdravila je mile...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,co děláš pro nalezení nové?"

    Co se jako asi dělá pro nalezení práce?? No hledá se. ALE KDYSI JSEM SLYŠELA A JE TO JEDNOZNAČNĚ FAKT, ŽE JE LEPŠÍ TU DALŠÍ HLEDAT JEŠTĚ PŘED KONCEM V TÝ PŘEDCHOZÍ...

    JAKO JASNĚ, JE TO TU JAKO MATOUCÍ, NĚKDO TŘEBA NEVÍ ZDA A KDY O PRÁCI PŘIJDE, ALE JE DOBRÝ UŽ NA TO BEJT DOPŘEDU PŘIPRAVENEJ A HLEDAT...

    A to i kdyby se ten člověk měl jít do tý práce resp. měl se ten člověk do práce vrátit až třeba za pár let, to je jedno.

    Člověk nikdy neví, ale od toho jsou asi u někoho výpovědní lhůty, aby si zatím práci hledal. Ale někde to může být náhlý, třeba v den konce zkušebky, při snižování stavu, že jeden původní člověk na to zatím, než se bude něco dít zásadního, už stačí nebo se vynoří lepší kandidát, nebo to může být náhlý při nějakym pochybení nebo co hůř.

    To záleží. Takže další práci je pro někoho třeba hledat radši už teď. I kdyby jen nemohl tuhle pak už dělat a hned mohl jít do tý náhradní nebo měl do ní nastoupit až za pár let...Protože to záleží, na čem to záleží.






    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    TRAILER: Tak tohle by mě rozesmálo :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Tak to odpovedela zcela prozirave ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NAVARA: Zase muzes poslat link na cinestar nebo cinemacity a nechat ji film vybrat, to uz jsem taky udelal a nedopadlo to nijak tragicky, vybrala Strazce galaxie ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: A když jsi tedy o vše přišla, co děláš pro nalezení nové?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI: Jako k tomu, kdo ještě nedal pokoj v týhle diskusi??

    ,,Ty se toho tady taky účastníš, blbečku. Tak začni u sebe."

    NEMŮŽE, HLÍDÁ SI ,,FRČKY"

    Zatím.

    Mlékaři Danové jsou taky pěkný trapáci nebo zrůdynebo zmrdi
    a jak po nich jde kriminálka, začnou blábolit víc jak já.

    Já o práci už přišla, víš jak.

    Nejdřív o práci, pak o muže, pak jsem měla provizorní práci, pak byla z jedný důležitý na nyxu a přišla o ni,

    Já už jo.
    A nápodobně: Lze přitom vybrat z tabulky tolik zaměstnání, co pak může dělat, před a po...

    A navíc nejsou nebezpečný a jak vidno líp placeným, tak vo co jako de??

    Proč jako ještě víc škodit nějak? A škodit i sobě, nějak zásadně, neni váženej důvod.

    Vždyť: ,,V Praze je ještě pořád práce...."

    A já už o muže a o ni přišla, o tu vysněnou možná jen jednu z mála možných tady v Praze a okolí, pak prožila fakt peklo a teď? ...takže za mě už...



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    furt se to snazim pochopit
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    REBORNA:
    po prepisu casti bytu pocala
    po prepisu casti bytu pocala
    po prepisu casti bytu pocala
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OMNIHASH:

    A kolik z těch lidí, co mě poslali k psychiatrovi, mělo nebo tedy spíš nemělo předtím něco společnýho s tim dáním najít, zdrogováním nebo znásilněním.

    Konkrétně krom těch, co byli t.č. prokazatelně v zahraničí, což víme nebo nebyli ani na žádný párty, že tam nejezdí nebo chodí na jinej styl, mě zajímaj taky IDs:

    CLOWNZEPPA - tomu lze vděčit za mnohé, za mrtvý morče? No jak se to vezme...

    PALEONTOLOG

    a jelikož jsem nepochopila její bezdůvodný útoky na mou osobu, když mě přes 15 let neviděla a tehdy předtím, se se mnou bavila jen párkrát a vše ok, tedy až na jeden delší rozhovor o učivu na obědě, tak:
    TEKKANNE

    A jak jsi v tom FIGUROVAL TY??

    )
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIBILLE: I tak, pokud neznám alespoň náznakem vkus potenciálního protějšku (třeba protože už první randě proběhlo nebo seznámení proběhlo skrze klub fanoušků SW), tak mi to přijde jako dosti nevhodné - emoce z nepovedeného filmu pokec u vína nezachrání
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Mluvilo se o tom, že se pak jde na drink...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIBILLE: Jako jít na první rande do kina, kde neproberete ani slovo, neznáte svoje zájmy, nic - kdy asi nejlepší co se může stát je držení za ruku, pokud tam bude strašidelná scéna? :o

    Nicméně určitě zajít na některém z dalších rande na Hvězdné války (4-6), případně pokud bude zfilmován Kulhánek. A taky na vodu během prvního roku vztahu :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Takže praktická poznámka k platům a tabulkám:

    PERSONÁLNÍ AGENTURY = HEADHUNTEŘI často berou za doporučení kandidáta provize - ta se odvíjí z výše platu.

    A v jejich zájmu tedy je uvádět platy co nejvyšší.

    V jedný firmě kdysi jsem byla přidělena agenturou a dočasně a ta si část z mýho platu nechávala...

    Co za mě firma platila, z toho dostala část agentura a jen asi 2/3 já.

    Tak už jen proto tlačí platy nahoru..

    Asi je výzkum statisticky ze sběru dat z firem nějakých.

    OVŠEM: U VÝROBY A PRŮMYSLU TAM NENÍ UVEDEN OBOR!!

    Jak jako rozlišit plat v automotive zahraničním korporátu nebo IT a plat v menší český firmičce vyrábějící doplňky stravy nebo nějký jednodušší potraviny nebo ty zmíněný housky.

    Data jsou tudíž zavádějící.

    Pro mě by byl plat tam či onde těch 30 tis. gros komfortní a na potřeby zatím, než se mě někdo ujme a zbouchne mě dostačující.

    Auto nemám, nekouřím...

    Tak to stačí i dočasně zatím na nájem, než bych se k někomu nakvartýrovala jako k býv. snoubenci a po přepisu části bytu počala.

    KAŽDOPÁDNĚ:

    Z 25 TIS. ČISTÝHO ZBYDE JAK NA NÁJEM, TAK MODELSKOVSKÝ JÍDLO, TAK VÍNO, TAK NA TO ZAKOUPIT VODKU KOULOUŠOVI NĚJAKÝMU A ZKUSIT HO SBALIT A NAKUKAT MU, ŽE JE MI 30 A ZDA BY NECHTĚL SPOLEČNOST RESPEKTIVE PAK MIMÍSE.

    A zda by jako nebyl od jeho rodičů byteček na spojení z bytečkem po mý babičce z tátový strany pak.

    Ale koulouši, kterým je 27-33 a bydlej s kámoši po čtyřech a nemaj nic, to jsou problematický vyhlídky, i kdy mě chtěli.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: No hodne jsem to rande tenkrat zkratil. Nebyla moc mluvna, mozna to o sobe vedela a chtela to dat hned na zacatku najevo.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    I kdyz jak se pamatuju na tu tenkrat jeste SMS komunikaci:

    Ona: Na co pujdeme?
    Ja: Drz hubu
    Ona: Coze, proc jako?
    Ja: To je nazev filmu.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Jo, takovy pekny tema. Jinak abych tu nepsal jen spatny zkusenosti, tak mam i dobrou, vzal jsem slecnu na Drz hubu a byl z toho dvourocni vztah. ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Nehceš jí nechat už bejt a raději přispět svou troškou do mlýna o vhodných filmech na první rande, hmm? :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TEKKANNE: To je tak, kdyz je vsechno v praci hotovy a navic uz pul roku home office... ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Ještě jsme neprobrali, kdy se objednáš k tomu psychologovi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam