• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Jo, jo, je ještě lepší verze, ale nemohla jsem ji najít. To by zvedlo i mrtvýho a všechny mimísi světa z postýlek.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Slysim tam Boba Marleyho get up stand up. Trochu to pripomina Zion Train, nebo Back to the Planet. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Když už nic jinýho, tak mám z toho tady dnes alespoň tip na NOVEJ KLUB - ,,any new jungling, men?". Krom full on psy, tekku, dramců, raggajugle a třeba Linkin park poslouchám i nějakej rap...a ještě leccos dalšího.

    A z ragga poslouchám ragga-leccos. Třebas i raggatek.

    Tak posílám jakožto spořádaná žena 35+ a budoucí výchovná matka na dobrou noc pěknou písničku všem mimísum. Ukolébavku.

    Aby mimísové celou noc klidně leželi a moc NEVSTÁVALI! :

    Vandal & Mikkim & Mandidextrous Feat Earl 16 - Stand Up
    https://www.youtube.com/watch?v=7FLSbipSfd8&list=RD7FLSbipSfd8&start_radio=1


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NAVARA: "zoufala hystacka shani plodneho chlapa s vyresenym prazskym bytem a jakoukoliv minulosti. zn. specha".
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Pod 37, neumíš číst…
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tam je rozsah vetsi nez jen raggajungle. Kazdopadne tam pry byva narvano. To je lepsi, nez cos popisovala. Zajdi tam az tam bude ragga... a pak napis recenzi tady. I kdyby by byla negativni, zajima me jak to tam na Tebe bude pusobit. ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: S tím co nabízíš, by tvůj inzerát měl znít "37 špinavý blond střední postavy se zálibou ve sportu a psy-parties hledá pracujícího chlapa z Prahy co ještě nemá vlastní děti, udrží erekci a nebude ji moc bít".
    REBORNA: Nejsou, byli před pěti lety, teď už došli - hledej jinde, viz. výše.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Když už nic jinýho, tak mám alespoň tip na NOVEJ KLUB.

    Neposlouchám jen raggajungle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHARKIE: A ti s křikem utečou, jakmile na ně bude pět minut mluvit :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: No jestli jako nemáš pohledu zepředu naducaný, jako že nařvaný tlustý tvářičky moc.

    Al ev tvym věku už je to ok.

    Býv. sn. měl úzký obličej, jeden DJ, co jsem s ním byla 2 roky kdysi taky, ten na dálku taky, tak když se na to člověk celej život dívá, zvykne si.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: Zkoušeli jsme :) Ona to nedokáže - neumí vnímat koncept nabídky poptávky, naprosto jí nezajímá co chlapi chtějí a co by jim mohla nabídnout, oč by mohli mít zájem. Vůbec to nechápe, její sociopatie a EQ pod bodem mrazu jí tohle propojení v mozku vůbec nedá.
    Neví, na co se jí ptáš - je to jako ptát se akvarijní rybičky, jestli se nebojí že ji smahne supernova…
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja se divim ze spis neresite rozmery a polohu jeho bytu v Praze...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tady se nekdo dival do fotek, ze? Teda vyraz tvářnatý jsem jeste neslysel. To zni vyjimecne. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:

    Fotka je pro posouzení docela z dálky, chtělo by to ještě profilovku, jako že jen obličej po ramena třeba a zepředu.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    REBORNA:

    V rámci tipů a triků pro seznamky i seznamování všeobecně.....pupek je třeba redukovat vždy, ať už tam je nebo tam není.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Nos úzkej, mohl by bejt jako že spíš dolu, než nahoru, ale to už jsou detaily.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    To nevim.

    - 12:12:07 29.8.2020 jako dobrý, tmavý vlasy, skoro všechny, možná je malinko ,,tvářnatý" :) Ale jen malinko.

    To jsou zase novotvary :)

    Pupek není vidět, má péřovku.




    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: No jasny, jen doporuceni, pak muzes napsat reference jaky to tam bylo. ;o)
    https://www.facebook.com/klubfamu2017
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    No zkusit můžu, neposlouchám jen raggajungle..poslouchám víc věcí.

    A na raggajunglu budou asi taky ty kolem 24-27 a hlavně takový ty permanentní huliči možná...

    Já už jsem prostě 35+ a vadí mi i kouření.

    Ale zkusit můžu.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jo jasně, ale něco na tom je.

    Bary jsem nezkoušela, to asi jako člověk musí do těch z ulice koukat, kdo tam je, prohlídnout a když nikdo hezkej, jít pryč a neutrácet tam.. a takhle obejít jich víc a hledat asi...to nevim, to jsem nezkoušela...

    Ale uprchla jsem jednou z techna nebo psy, kde mi nidko nepřišel zajímavej nebo spíš jsem znala ty ženatý a zadaný v párech jela cíleně radši zkusit nahánět ty samce na dramce, že jako není čas ztrácet čas a byl z toho ten Avatar, dva metry, 24 yo, tuto epizodu jsi asi zmeškal...

    To v klubu je lidí víc a mění se průběžně osazenstvo po celou noc...ne jako že bar a pak v průběhu noci tam seděj pořád ty samý lidi a jen se čeká, kdo dřív odpadne...

    Osazenstvo klubu:

    Cizinci, pár jakože asi docela silnejch narkomanů (ne jako že těch: ,,chci se bavit, občas si něco dám"), ale prostě kedry, pak několik mladých párů.

    Dvě buchty, co je jim tak 16, pak starší dvě, co maj evidentně už děti a zašli jen zakřepčit.

    Pak jako že šik vychrtlík, undroš kalhoty, krásnej obličej, bezva vlasy - ejhle - vynoří se jeho gay partner a chytaj se za ruce.

    Že by se měl na to vykašlat a pořídit si se mnou mimíse, nebo ho půjdu udat katolíkum a ty ho vyvětraj, že mu budou kaloty malý, tedy ještě těsnější, se mi zrovna nechce.

    PAK HLOUČEK MLADEJCH TÝPKŮ. Skejtáci a dva týpci tak kolem 30 asi podle mě.

    JEDEN TAM MĚL HOLKU. V jejích asi 25 vypadala s jejím tlustym obličejem tak na 40, vyšší postava tak 90 kg.

    Stručně řečeno jsem byla hezčí, stopro víc sexy a skoro poloviční.

    Tak jsem si začla jako fandit.

    Následovala konverzace s jedním z nich. Vyšší, hnědý nakudrnacený vlasy, docela hezkej, nebo spíš zajímavej.

    Řekla jsem mu, že má vzadu divný vlasy a sáhla mu do nich. Že by mu to slušelo víc vyholený.

    On na to, že nebyl dlouho u kadeřníka. A jak se jmenuju a kolik mi je. Oddechla jsem si, že neni cizinec, původně jsem to tipovala na Francouze zaběhlýho.

    Já se zeptala na věk jeho nejdřív radši.

    On že 24. Pak se ptal on, kolik mi tedy je.

    Tak já že je mi moc let, že skoro 100.

    On tipoval, že prej tak max 26 nebo 27??

    Tak jsem řekla, že víc, že mi bylo 33... což jsem nekecala, před několika lety ano... ale stejně z toho nic, že...

    Takže i ten 29 letej hulvátskej pojišťovák byl věkově úspěch v pátek.

    Starší tam buď nechoděj, nebo to jsou ti, co maj doma ženy nebo tam ženy a partu..


    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Takze pusto, prazdno? Tak co zkusit jinej klub. ;o) Raggajungle se ted hraje obcas ve FAMU. Jestli znas? Novej klub na Smetanove nabrezi u FAMU. Ja tam teda jeste nebyl, nemel jsem na to jeste cas tam jit, ale slysel jsem samou chvalu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam