• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    To nevim.

    - 12:12:07 29.8.2020 jako dobrý, tmavý vlasy, skoro všechny, možná je malinko ,,tvářnatý" :) Ale jen malinko.

    To jsou zase novotvary :)

    Pupek není vidět, má péřovku.




    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: No jasny, jen doporuceni, pak muzes napsat reference jaky to tam bylo. ;o)
    https://www.facebook.com/klubfamu2017
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    No zkusit můžu, neposlouchám jen raggajungle..poslouchám víc věcí.

    A na raggajunglu budou asi taky ty kolem 24-27 a hlavně takový ty permanentní huliči možná...

    Já už jsem prostě 35+ a vadí mi i kouření.

    Ale zkusit můžu.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Jo jasně, ale něco na tom je.

    Bary jsem nezkoušela, to asi jako člověk musí do těch z ulice koukat, kdo tam je, prohlídnout a když nikdo hezkej, jít pryč a neutrácet tam.. a takhle obejít jich víc a hledat asi...to nevim, to jsem nezkoušela...

    Ale uprchla jsem jednou z techna nebo psy, kde mi nidko nepřišel zajímavej nebo spíš jsem znala ty ženatý a zadaný v párech jela cíleně radši zkusit nahánět ty samce na dramce, že jako není čas ztrácet čas a byl z toho ten Avatar, dva metry, 24 yo, tuto epizodu jsi asi zmeškal...

    To v klubu je lidí víc a mění se průběžně osazenstvo po celou noc...ne jako že bar a pak v průběhu noci tam seděj pořád ty samý lidi a jen se čeká, kdo dřív odpadne...

    Osazenstvo klubu:

    Cizinci, pár jakože asi docela silnejch narkomanů (ne jako že těch: ,,chci se bavit, občas si něco dám"), ale prostě kedry, pak několik mladých párů.

    Dvě buchty, co je jim tak 16, pak starší dvě, co maj evidentně už děti a zašli jen zakřepčit.

    Pak jako že šik vychrtlík, undroš kalhoty, krásnej obličej, bezva vlasy - ejhle - vynoří se jeho gay partner a chytaj se za ruce.

    Že by se měl na to vykašlat a pořídit si se mnou mimíse, nebo ho půjdu udat katolíkum a ty ho vyvětraj, že mu budou kaloty malý, tedy ještě těsnější, se mi zrovna nechce.

    PAK HLOUČEK MLADEJCH TÝPKŮ. Skejtáci a dva týpci tak kolem 30 asi podle mě.

    JEDEN TAM MĚL HOLKU. V jejích asi 25 vypadala s jejím tlustym obličejem tak na 40, vyšší postava tak 90 kg.

    Stručně řečeno jsem byla hezčí, stopro víc sexy a skoro poloviční.

    Tak jsem si začla jako fandit.

    Následovala konverzace s jedním z nich. Vyšší, hnědý nakudrnacený vlasy, docela hezkej, nebo spíš zajímavej.

    Řekla jsem mu, že má vzadu divný vlasy a sáhla mu do nich. Že by mu to slušelo víc vyholený.

    On na to, že nebyl dlouho u kadeřníka. A jak se jmenuju a kolik mi je. Oddechla jsem si, že neni cizinec, původně jsem to tipovala na Francouze zaběhlýho.

    Já se zeptala na věk jeho nejdřív radši.

    On že 24. Pak se ptal on, kolik mi tedy je.

    Tak já že je mi moc let, že skoro 100.

    On tipoval, že prej tak max 26 nebo 27??

    Tak jsem řekla, že víc, že mi bylo 33... což jsem nekecala, před několika lety ano... ale stejně z toho nic, že...

    Takže i ten 29 letej hulvátskej pojišťovák byl věkově úspěch v pátek.

    Starší tam buď nechoděj, nebo to jsou ti, co maj doma ženy nebo tam ženy a partu..


    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Takze pusto, prazdno? Tak co zkusit jinej klub. ;o) Raggajungle se ted hraje obcas ve FAMU. Jestli znas? Novej klub na Smetanove nabrezi u FAMU. Ja tam teda jeste nebyl, nemel jsem na to jeste cas tam jit, ale slysel jsem samou chvalu.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Ok, zda se ze jsi vcelku tolerantni. Myslim, ze sama vis nejlip co hledas a nenechas si do toho kecat. Bar a stage je precejen rozdil. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Proti Kabátu na rozdíl od býv. sn. , co to považuje za buranskou muziku, přitom sám je buran :), proti Kabátu nic nemám, ale musela bych být pozvána a na oplátku by on musel někdy taky v létě a v zimě párkrát na tne muj styl, opít se a vydržet se vedle mě na to kynklat.

    A co se komunity týče, TAK TIM, ŽE prej NEMÁM HLEDAT MUŽE NA VZTAH NA AKCÍCH U BARU NEBO NA STAGEI, ZAČLA TOHLE ODPOLEDNE O TOM TA KONVERZACE.

    Kruh se zase uzavřel.



    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERWATCH: problem je, ze v tehle komunite uz je provarena :(
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI:
    SHARKIE:
    REBORNA:
    REBORNA:

    NO A MY SE TU S PÁNY DOHODLI OHLEDNĚ TÝ PEDOFILIE MÝ, ŽE MÁM Z TOHO VYNECHAT MUŽE POD 30....

    Že jako když je mi 35+, že i když mi kluci na akcích hádej i 24, 25, že muži pod 30 by měli být stejně v mých 35+ tabu.

    A že ti pod 27 by mě prej chtěli jen na sex, jen jako Stifflerku.

    Což je jako fakt.

    Ti kolem 27/28/29 mi příjde, že by mě asi jako chtěli, třeba i na vztah, vytahovat se před kámoši sexy milfkou, máme i společný sportovní a hudební zájmy, ale co za 10 let??!!

    A chtěli by mě na vztah a to mimino v jejich 29/30 třeba??

    Takže jsem se nad sebou a svou pedofilí tedy zamyselela, že tu má třeba K. pravdu..

    (jo, kolik koloušů pod 28 kvůli němu přišlo o rande a následnou možností kvalitní felace od milfky, chudinečky...)

    Ale K. jako má asi pravdu, že by mě jen chtěli asi na sex, možná...a když ne hned, tak stejně by to asi nedopadlo...

    Takže SE OMEZUJU NA TY KOLEM 30, SERIÓZNÍ, COŽ NA SEZNAMCE ZNAMENÁ 30+ A NA VZTAH a výsledek je, s přihlédnutím k těm mým ,,preferencím" vzhledovým, ŽE SE MI tam z nich NELÍBÍ SKORO NIKDO.

    Nenašla jsem mezi těmi 30+ na vztah žádný hezký v obličeji a hubený, nepupkatý, netvářnatý a neplešatý nebo nedioptriový...nebo nedětnatý...

    A na tom to úvazlo.

    Kde nic není, ani R. nebere...

    Stojím.


    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Hlavne je tezky hledat nekoho kdo se vyzna v raggajungle a trance, pokud hledas nekoho pro zivot a tyhle styly Te zajimaj, tak to spis hledat primo v komunite ne? Nebo bys byla svolna zacit treba chodit na koncerty Kabatu? ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SHARKIE:
    REBORNA:

    Víš, já tokovýho měla (tedy takový zatím vždy měla ty 4 nebo 5) a chci zase... a že mě bývalej snoubenec ,,připravil" o 5 nebo teď když to vezmu od začátku našeho vztahu 6 let života, mi v tom nebrání,

    tedy brání, ale nemělo by.

    Ne všichni muži 30+ nebo 35+ jsou pupkatí a plešatí brejličkáři nebo muži velkou nadváhou nebo nadváhou transformovanou ve formě hory svalstva z posilovny.

    Ten věk je problém, ano, ALE MĚ JE ÚPLNĚ JEDNO KOLIK MU JE - LIMIT TEDY 43 ASI, ASI NEUMŘEL PRAKTICKY ,,V ZÁPĚTÍ" A VYDRŽEL JEŠTĚ 20 LET MINIMÁLNĚ,

    Ale mně je jedno, kolik mu do těch 43 je, jen aby byl dle toho popisu.


    Ale neni lehký to na seznamce hledat.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NEI: prej 35 :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Ok, jasny. No tak jako mit mimise s onanem ze seznamky by bylo asi trochu mimo ramec Tvych pozadavku, si myslim. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:


    No že prostě rádi otravujou ženský a chtěj jim posílat videa, jak si ho honěj, asi se nějaká občas chytne.

    Ale tenhle byl kus...kdyby byl z Prahy, tak bych ho třeba uhnala a byli by daleko vážnější věci a interakce.

    Ale často to jsou jen exhibové, co se rádi ukazujou a skutek pak utek...a mimís už tuplem.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SHARKIE:

    Ale to nejsou vysoký nároky, jen mam prostě jinej vkus a jinak zaměřený požadavky.

    Jsou ženy, co chtěj seriózního plešouna se začínajícím pupíkem, co je vezme na ples a do divadla a do kolouše kolem 30, co chodí na párty a vypadá jak staženej králíček by ani třeba nešly.


    To je právě o vkusu.

    Tady kousek je malá vychrtlá i když naposilovaná blondýna s takovym tim mužatko obličejem, ostrym nosem, co bydlí S TAKOVOU TOU HOROU SVALSTVA DVOUMETROVOU KLÁTIVOU, prostě vyholenym pokérovancem, co vypadá, že tráví celej život v posilovně na proteinu nebo steroidech, co má přes bicáky a stehna centimetrů jak já přes kozy a zadek....

    Já bych se ho ani chlorovanou tyčí nedotkla a kdyby to na mě chtělo vlízt, tak utíkám, ale ona vypadá, že je S NIM NÁRAMNĚ SPOKOJENÁ A ZAMILOVANÝ JSOU.

    To je jen o preferenci.

    Jako ona by nešla do 25-30 letýho klučiny s dlouhejma hubenejma nožičkama z dramce třeba nebo nějkaým slušnějším maníkem z psytrancu a techna, tak já bych zas toho jejího považovala na kaci LEDA TAK ZA SEKURIŤÁKA A PRCHALA SE PŘED NÍM SCHOVAT, aby mě nenaháněl opilou a nevyhodil ,,z podniku" :D

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: To je uz ponekud moc ;o) Jak to myslis, ze to maj v popisu prace?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Stejně se ozývali, ať jsem tam napsala cokoli...maj tom v popisu práce...

    No a onanista z Plzně vyhovoval popisu, odepsala jsem mu a opepsala bych, i kdyby napsal to slavný, co už tu ode mě bylo, co jsem dostala od jednoho vloni:

    ,,Můžu se ti vykadit na obličej."

    Protože je hezkej a mladej a sexy, odepsala bych, ať by napsal cokoli!

    :D

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tak zase kdyz to co tu pises napises do inzeratu, specifikujes dopodrobna, tak se Ti nebudou ozyvat ti onanisti ne? Vidim v tom win win. ;o)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: dost sa obavam, ze budes musiet tie naroky na chlapa trochu preskrtat.. inac mozes kludne hladat toho "jedineho" este za 10 rokov
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI: No právě v příspěvku níže je, že poavžuju za relevantní jen ty z Prahy a dle popisu níže.

    A že bývalej snoubenec byl takovej ve 35 - 42, byl zázrak.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam