• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Vtipný, mě kupříkladu moc velký nadšení z technologií, onanie nad novým telefonem nebo autem odrazuje :D. Jsou to nástroje, užitkový mrdky, o charakteru to moc hezkýho nepoví, spíš naopak.

    Tyhle statusový hodnoty vázaný na prachy jsem nikdy nechápala. Hledáte partnera nebo sponzora?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FIYAH: Auta jsou taky docela zajimavy. Ja treba v 35 auto nemam, nemam vlastne ani papiry na nej, protoze jsem ho v zivote nepotreboval. Asi nemam problem si je udelat a auto si koupit, kdyby na to prislo a bylo to potreba, ale doted pro mne vlastnictvi auta predstavovalo vic problemu nez uzitku. Jak se na rande vyrovnas s timhle?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Urcite aspon od LV :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    No na jednu stranu mě vaše materialistická diskuze o mobilech nadzvedává, na druhou stranu- frajer mi na rande říct, že má starý daewoo po matce, že mu je jedno v čem si vozí zadek, tak vás vlastně chápu..
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Jakej je ten správnej?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Hm ;o) Ja jsem rozbil display na mobilu pred tydnem, tak to jsem ted asi bez sance. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TRAILER: Ja jsem dneska zjistil, ze mam rozbity zadni sklo na jabku, normalne si rikam, jak ted budu vypadat? Jeste ze za dva dny vyjde novej!

    Ps: to s tim sklem je pravda, ale je mi uplne u prdele co si o mne kvuli tomu bude kdo myslet :) Jakoze soudit lidi podle toho, co maj za spotrebni zbozi mi prijde fakt ujety :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TRAILER: Spatne, mily padawane, u apple watch zalezi na reminku ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Co kdyz ma muj sluzebak 600 koni?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHA1NDLER: Takže na rande brát služebák, noted :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    S některými smartphony na rande nechoďte. Především ženám na nich záleží - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...roid-iphone-randeni-studie.A200831_143411_mob_tech_oma?zdroj=vybava_recombee
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    MOODYCAT:
    Boříš mi moje sny! Já měl za to, že moje polonahá fotka s károu je právě ten největší dealbreaker!
    To je fakt těžký najít nějakou normální buchtu tagle :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: To je spis neeticky, ne? ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MOODYCAT: Tak to je dobry vedet. Proste kdyz chce za sebe neoblomne platit, tak je lepsi se uz neozvat. ;o)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    OVERWATCH: Ta neoblomnost se vyskytuje vetsinou, kdyz ta holka vi, ze s tebou nebude nabeton nikdy prcat :).
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOUDY: No zatim je to proti etikete. Ale ta doba prijde. ;o) Ja nezvu do restaurace, ale do kina nebo divadla, nebo na prochazku a pri ty prilezitosti to ukoncit ve vinarne, nebo v hospode, podle toho jestli ma rada pivo nebo vino. Tam pak vetsinou platim, kdyz teda neni neoblomna. To jsem jednou takhle pozval do vinarny a dala si caj a pak jeste byla neoblomna, ze si ho musi zaplatit. ;o)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OVERWATCH: vsak to je v poradku..Uz se tesim az se emancipace dostane do takove faze, ze na prvnim rande budou platit zeny..:))

    Až třetina žen chodí na rande kvůli jídlu, muž ji přitom nezajímá | Reflex.cz
    https://www.reflex.cz/...a.html?fbclid=IwAR2So_trbyfnMXc6uZu6XeR266HD83I6kN6c7b_0gV9nhqsjSuuqPvSFRaU
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: To se da pochopit, na druhou stranu v 6:52 je to vysvetleny ;o)
    https://www.youtube.com/watch?v=TALZl9OCW-Y
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    OVERWATCH: Kdyz jsem mela jeste Tinder, tak jsem popravde vybirala spis podle toho, co tam mel clovek napsano. Fotky jsem spis vyuzivala naopak - vedet, koho odmitnout :). Jakoze kdyz mas fotku s autem/do pul tela svlecenej/ze spartan race/radoby-manazer z kanclicku - tak nebrat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam