• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TRAILER: Zeptam se, jestli maj neco proti tomu sukat se mnou oba.
    N_I
    N_I --- ---
    koukas v tramvaji na salmu hayek uplne ti houka ale pak ten mobil vid a slus....

    tady to je fakt supr parta:)))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: nejen ty, co nechcipnou hlady, taky treba ridi vlastni auto...
    TRAILER: nebo treba takovy, co jedli brambory se zelim a ted uz muzou chodit do restauraci v klidu a vlastni i ty byty, auta, domy... ono se to v casovem horizontu nemusi nutne vylucovat ;)
    TRAILER: jo priznavam, ze jezdit tim lepsim autem je prijemny, ale taky mi rika, ze si to zaslouzim to nejlepsi, je proste zlatej :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TRAILER: Mno, tak existujou zeny, co nechcipnou hlady, protoze samy chodi do prace. Ty si mohou dovolit vybirat podle charakteru a aby to nebyl curak.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Ale tak v pohode :)) Kazdej ma prece uplne svobodne pravo hledat sve stesti.. kdyz ho nekdo vidi v tom, ze jeho vysnenej parner musi mit tenhle telefon a tohle auto, tak proc ne. Dulezity je, ze jsou pak vsichni spokojeny :)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PSYCHO: No to jasne..to nerozporuju..emancipace pokrocila nekde..nekde je ale furt zazity, ze chlap musi mit byt/barak/auto..anby s nim sla zenska na rande...ono to behem let snad taky vymizi/srovna se :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KOUDY: A tim se ale vracime k tomu co jsem psal. Ja bych do auta sedl jednou mesicne, pro mne je to uplne zbytecna vec, diky danim a udrzbe by to byla hrozna dira na penize. Na vsechno ostatni je tu taxi.

    Pokud ona ma konicky, ke kterym je potreba nekam jezdit, tak predpokladam, ze se tam ma jak dostat a pokud by mne na dany konicek zlanarila, tak pojedeme spolu.

    Pozadovat po nekom neco co nejsi schopny splnit sam je imho dost vegeti.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    to mi pripomina jak mi jedna slecna tvrdila, ze nez mit borca se starou skodovkou, tak to radeji borca bez auta. ja sice auto nemam, ale kompliment to zcela jiste nebyl :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SNOWWHITE: Presne. Mne treba to s tim autem neprijde uplne odlisny od R a jeji touze po frajerovi s bytem, i kdyz ma sama holej zadek.

    Pokud chces nekoho s autem, tak ty sam/a auto mas? A pokud jo, je vazne tak podstatny aby ho mel i ten druhej?

    Ja tohle nechapu.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Vtipný, mě kupříkladu moc velký nadšení z technologií, onanie nad novým telefonem nebo autem odrazuje :D. Jsou to nástroje, užitkový mrdky, o charakteru to moc hezkýho nepoví, spíš naopak.

    Tyhle statusový hodnoty vázaný na prachy jsem nikdy nechápala. Hledáte partnera nebo sponzora?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FIYAH: Auta jsou taky docela zajimavy. Ja treba v 35 auto nemam, nemam vlastne ani papiry na nej, protoze jsem ho v zivote nepotreboval. Asi nemam problem si je udelat a auto si koupit, kdyby na to prislo a bylo to potreba, ale doted pro mne vlastnictvi auta predstavovalo vic problemu nez uzitku. Jak se na rande vyrovnas s timhle?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Urcite aspon od LV :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    No na jednu stranu mě vaše materialistická diskuze o mobilech nadzvedává, na druhou stranu- frajer mi na rande říct, že má starý daewoo po matce, že mu je jedno v čem si vozí zadek, tak vás vlastně chápu..
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Jakej je ten správnej?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Hm ;o) Ja jsem rozbil display na mobilu pred tydnem, tak to jsem ted asi bez sance. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TRAILER: Ja jsem dneska zjistil, ze mam rozbity zadni sklo na jabku, normalne si rikam, jak ted budu vypadat? Jeste ze za dva dny vyjde novej!

    Ps: to s tim sklem je pravda, ale je mi uplne u prdele co si o mne kvuli tomu bude kdo myslet :) Jakoze soudit lidi podle toho, co maj za spotrebni zbozi mi prijde fakt ujety :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TRAILER: Spatne, mily padawane, u apple watch zalezi na reminku ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Co kdyz ma muj sluzebak 600 koni?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHA1NDLER: Takže na rande brát služebák, noted :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    S některými smartphony na rande nechoďte. Především ženám na nich záleží - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...roid-iphone-randeni-studie.A200831_143411_mob_tech_oma?zdroj=vybava_recombee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam