• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já to teda vůbec nepochopil SNOWWHITE, takže si k tomu přidám i intelektuální nedostatečnost.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    SNOWWHITE: tak přizdisráče jsem věděl, jen mi nebylo moc zřejmý ten člověk bez špetky integrity. diky za vysvětlení.

    Myslím, že bychom si nerozuměli :(
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    FRKOLKA: Takový jedinec, který statečně nesere uprostřed pole nebo ulice. Nechápe koncept celistvosti a úplnosti. Není věrný svým zásadám. Mění se pružně a slizce, jak se mu to hodí. Zatímco sere u zdi.

    Rozumíme si :D?
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    SNOWWHITE: co znamená přizdisráč bez špetky integrity?
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SNOWWHITE: Zapomělas na srdíčko:(
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TEKKANNE: Mel jsem pojisteny jen to druhy.. Ten Transit byl super a prisel jsem tim i o zivnost, delal jsem management a autodopravu pro kapely. To ze jsem prisel o toho Transita zmenilo temer dokonale muj zivot, ale rekl bych, ze k lepsimu. ;o)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ENDER: to se dá snadno vyřešit pojistkou, tahle "smůla" ;-)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ENDER: OK, dam si na to pozor ;o)
    ENDER
    ENDER --- ---
    OVERWATCH: smolare taky zadna nechce, tim bych se nechlubil :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Mne vsechny auta (Ford Transit a Suzuki Vitara) co jsem kdy mel ukradli. Takze... jsem se pak uz na nakup dalsiho vykaslal. Zatim nepotrebuju...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: A tohle je teda asi nejlepsi reseni, ktery tady padlo :D
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Mně je teda naprosto jedno, jaký má chlap auto. Vzhledem k tomu, že nemám ráda být spolujezdec, tak se stejně budu všude dopravovat svym :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PSYCHO: Ja treba auta miluju a ridim dost rad..ale nikdy by me nenapadlo si kupovat auto kvuli tomu, aby zaujalo nejakou zenskou..To je jak kdyby si zenska kupovala kabelku kvuli tomu aby zaujala nejakyho chlapa :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FIYAH: Ja mam auta rad, nektery se mi hrozne libej a asi si je pak v krizi stredniho veku i koupim (ahoj Nissan GT-R), ape ted pro mne nemaji smysl. Ja fakt tak nejak pocitam s tim, ze si papiry udelam az s rodinou, pro mne samotnyho jsou zbytecny a napadaji mne jiny veci kam nacpat €2000 nez do ridicaku :)
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    FIYAH: Konkrétně Ty zníš hodně suše, to je fakt.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SNOWWHITE: Milá, takle to máme všichni, akorát je to děsně suchý: čau jaký maš koníček? co tě bavi? víš pro mě je důležitý jestli si máme co říct, jinak jsou to všechno spotřební sračky, takže klidně přijď na rande v pytli od brambor, přeci záleží na jiných věcech...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RAINBOF: Presne. Mimochodem ji ta VS moc nepomohla, je ve 40ti svobodna a psychicky na dne, protoze chce dite a nemuze sehnat chlapa. To je ta jak si me nedavno sundala z pratel FB. ;o)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERWATCH:
    Jasne protoze na ff jsou totiz dost curaci ktery si mysli ze kdyz nemas vs jsi menecenej.
    Ze hambac v meku od filosofa je lepsi nez od kuchare-cisnika.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RAINBOF: Mne se stalo, ve vztahu, ze zacala studovat VS FFUK a zacala na me tlacit, ze nemam VS. Vztah sel okamzite do kopru.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RAINBOF: Ve vztahu se mi to nastesti nikdy nestalo. Mam nastavenej pomerne propracovanej filtr uz u baleni.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOUDY: to jo, ale zit trvale by jsi s tim nechtel :). nejvetsi peklo je kdyz to u devcete propukne behem vztahu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RAINBOF: Na druhou stranu se nejlehceji balej a nejlip posilaj doprdele :)..Ostatne je na internetu i spousta prank videi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam