• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    JENDAZCB: Jo, jo, ISM uz mam bookly a ISM foto s dobrou naladu je v priprave. Ted bych se fotil akorat v kancelari, to by bylo jeste sterilnejsi nez ta predchozi. ;o)
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    OVERWATCH: Když tam hodíš do toho fora fotku, kde už podle výrazu vypadáš hrozně sterilně, jak zvíře, který čeká na porážku a navíc nechtěně to vypadá pak, jak kdyby jsi měl nedostatek emocí či empatie k ostatním a jak napsal N_I, že vlastně neví, co by měl v případě tvojí nepřítomnosti čekat, když by tě potkal s kámošema v hospodě, tak pak z toho logicky vzniknou takový asociace u lidí. Zkus nahodit nějakou vysmátou fotku někdy do ISM fóra (I Shot Myself). Až pojedeš třeba na hory nebo při jiné bohulibé činnosti. Výsledek bude třeba lepší. Třeba tě jen foťáky nemaj rády, to se stává...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Hm, jsem to popletl. Ale uz jsem tam kratce zaregoval. Ja se o sobe tak nerad rozepisuju. ;o) Kazdy si musi udelat obrazek sam, podle myho projevu tady a reagovat na reci, ze to neumim s holkama a podobne se mne fakt nechtelo. ;o)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARMADA: ja myslim, ze obecne vznika spousta problemu mezi lidma jen diky tomu, ze malo soulozi. nekdo by s tim mel neco delat.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    INSEQUI: já už dááávno ne
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OVERWATCH: tak ano, reaguje po nějaké době, ale furt reaguje. teď jsi tu psal, že na to raději reagovat nebudeš.. asi prostě máš hodit fotku, dát prostor zúčastněným aby se vyjádřili, a pak jim uvést svojí subjektivní míru toho, kdo jsi a v čem se sekli :-)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznejte se, vy se v tom vyžíváte :) úchylové
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:

    Čau Ivane.

    Že ty jsi taky programátor jako muj bávalý snoubenec.

    Ani nenapíšeš ,, NA TĚCH INTERNETECH".

    Ale napísal jsi správně na INTERNETU, to chválím, jasně.

    No a ten se skládá po vyhledání ve stavovém řádku z cest a odkazů na různé servery = ty INTERNETY.

    Na kterých se máme seznamovat a psát si o zkušenostech z nich.

    Třeba z:

    https://www.5nejlepsichseznamek.cz/...&gclid=EAIaIQobChMI8o_Gofnx6wIVCOntCh0vngCZEAAYAyAAEgJ7uvD_BwE

    Takže tím, že lidem, co někde vídám, jsem referovala o seznamování + ten balast tady...

    Těžko vyjadřuje, ,,jak se na internetu co... NESEZNAMOVAT. Takto se to, prosím, nedělá."

    Jako tak, že člověk dá první tři posty o svym rozchodu a někdo ho napadne, tak jsem si taky seznamování na např.:


    https://www.5nejlepsichseznamek.cz/...&gclid=EAIaIQobChMI8o_Gofnx6wIVCOntCh0vngCZEAAYAyAAEgJ7uvD_BwE


    NEPŘEDSTAVOVALA A TAK SE TO FAKT NEDĚLÁ.

    Jinak tady je to zazděný, podle nějakýho dementa je tu podmínkou nahrávat NAHÝ FOTKY DO NĚJAKÝHL AUDITKA.

    To je asi jako jinde úchylové páčej ze slečen nahý fotky, ty si je blokujou...

    ...ale tady nic...tady je to jinak.

    Úchylové páčej ze slečen nahý fotky, ani ne do pošty v žádosti o seznámení, ale plošně ze všech, podmínkou a radou i je, abych sem dala fotky já....

    Takže tady to bylo zazděný hned... kolik holek tu tak napadnou nevím, ale asi dost...


    Tak jsem si nakonec odpověděla sama, na co jsem se tě ptala, co...



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Aha, mne tam prave psalo jedno ID, ze se nereguje, nebo spis reaguje az po nejaky dobe. Nechtel jsem to tam nijak kazit. Jdu se na to podivat. Dik. ;o)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OVERWATCH: ten klub jinak funguje tak, ze bys tam zpetne reagovat na tykajici se prispevky mel, pac to jinak postrada smysl pro ostatni.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Ale to ja taky. ;o) Tyhle veci neberu osobne, proto jsem tam fotku daval, abych slysel nazory, byt tam nezaznel zadnej moc pozitivni. Jen snad ten s tou sebereflexi co psala FAIRIELLA, ze mne jeste nechybi, v coz doufam. ;o) Nejhorsi bylo to prirovnani k jinymu ID a zrovna k tomu. To jsem rozdejchaval fakt tezko.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Tohle je hlavně fakt vtipný. Představovala jsem si živě všechny popsaný situace :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Tohle je jeste dobry ;o)) Horsi bylo to dalsi.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:

    ,,ona totiž urážka na cti a křivá výpověď jsou trestným činem (stejně jako vyhrožování napadením s rasistickým či xenofóbním podtextem;"

    Ano, uráželi mě tu na cti, nadávali mi sprostě, zesměšňovali, znevažovali, ale to jsem neřešila, protože jsem zatím nechápala souvislost a motivaci a brala to jako vtip...

    ...domnívala se, že šlo o hejt nebo narážky na nějaký nedorozumění, pak zjistila, že ne tak docela...

    ,,vyhrožování napadením s rasistickým či xenofóbním podtextem;"

    TAK ONO TO TAK XENOFOBNÍ NEBYLO ANI RASISTICKÝ. Protože od Čecha směrem ke mně to nejde moc považovat za rasismus a xenofobii.... Jako leda, že by nebyl původně z Prahy.

    Ani to nebyla ochranná rada a ani tam nebyl pak. Nevim tedy, proč to psal. Proč mi vyhrožoval, čím podle něj budu NAPADENÁ za ten popěvek psanej na nyx člověkem, co ho ani nemohl číst - turistou.

    Že jako by si myslel, ŽE KDYŽ MĚ NĚJAKEJ ROM BY VIDĚL, JAK ZPÍVÁM V KLUBU NA RAPU:

    ,,Bij cigána do hlavy." , což fakt nedělám, ...že by se o mě obával, že dostanu od něj do hlavy předmětem, co se v tom klubu ani nenachází??

    No ne, Rom je rád, že si smotne venku něco a že ho nechá security na pokoji, nechce na mě útočit, i kdybych mu něco řekla, což se ještě nestalo, bojí se a hlídá leda tak, jak mi ukrást kelímek nebo jeho dealošskou partu aby nedostala po čuni nebo NEDĚLÁ ŠPATNÝHO NIC.

    Ale tady bylo ode mě před odchodem:

    ,,Bij turistu do hlavy!"

    Zatímco on bil do hlavy mě. - Rukou, při paření. protože NÁS MOC NEBAVILO LÉTA, JAK DO NÁS PŘI PAŘENÍ BIJOU ONI.

    Chodila jsem tam snad ještě v době, kdy SUB. ani nebyla tady na návštěvě, tak to ani nepamatuje...

    A je naivní si myslet, že ON má pravdu, že by byl ten turista taky na NETU A PAK MĚ VZAL ZA TREST, ŽE BY TO TU ČETL, PO HLAVĚ PŘEDMĚTEM, CO SE ANI V TOM KLUBUI NENACHÁZÍ.

    Je podstatný, že je to na netu!

    Protože TEN TURISTA NA TOM NETU NENÍ. Nečetl to - tak ON TU JAKO NEMUSÍ MÍT PÉČI A VAROVAT MĚ PŘED TÍM TURISTOU, KDYŽ JE JASNÝ, ŽE TURISTA TO TU ČÍST NEBUDE, NENÍ NA NETU...TAK TU MOU HLÁŠKU NEMOHL ČÍST.

    A je blbost si myslet a aby mi tu psal, jen jako jeho názor nebo snad varování, spíš než ochranu, že si mám dát bacha, aby mi za ten výrok proti tomu turistovi, co jsem SEM NAPSALA, TEN TURISTA, CO NA NYXU ANI NENÍ, nedal do hlavy předmětem, co se stejně v tom klubu ani nenachází.

    Což ale on tu ani neví, protože se do toho klubu nechystal a ani tak neví, co se tam nechází a nenachází a co já vím, FAKT TAM ANI JINDE NEBYL.

    Tak jak mohl vědět, čím by mě ten turista vzal po hlavě?? Jen jeho hláška a ne xenofobní ani rasistická, jsme stejná rasa.

    Tak se on nemusí bát, že by mě tam vzal po hlavě, když on tu není a ani to nečetl...že na netu není.

    Já nevím, proč MI TEDY PSAL, KDO MĚ ČÍM VEZME PO HLAVĚ...

    To je drama kolem jedný jeho hlášky na moje parafrázování popěvku.

    Já to ani jako útok na sebe nebrala a vybírala podprdu a turistů jsem se nebála tedy.




    ARMADA
    ARMADA --- ---
    Si myslím, že Reborna málo souloží.
    Kdyby víc popichovala, nemohla by se tak vypisovat a třeba by byl nový snoubenec.

    (Pardon za vypůjčení ze Samotářů)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    TEKKANNE:

    ,.a nedělej si vůbec starosti, "jak?" to budete řešit - to přenech terapeutovi, ví, jak má pomoci někomu..."

    Tak nic, čas vypršel. Neodpověděla jsi. Nevadí.

    ,,Možná jsem chtěla, možná bych tehdy ráda, i když vloni ani předloni jsem to nepotřebovala vůůbec, i nepěknej rozchod jsem po roce sama už překonala a pak mi nic nebylo, jen jsem řešila lásku a peníze na stěhování nebo náhradní byt, pak seznamování, ale teď už jsem po tom tady na nyxu opravdu něčí pomoc potřebovala, uznávám!"

    ALE DÁVEJ BACHA! V čem byl problém. CO MYSLÍŠ ŽE BY TAM BYLO ZA ZÁDRHEL??!! Kdybych si s ním jen chtěla o tom pokecat, nebo to s ním probrat, aby se na ten ,,problém" podíval a pomohl a nechat si poradit.

    A ber v potaz fakt, že nemám pitchoviny jako seznamku ani nyx v mobilu.

    Když on sám by tam seděl leda tak max u gauče rozvrzanýho nebo spíš s pani další jiný odbornosti oba/obě u stolu a leda tak s blokem a propiskou...

    Co by tam bylo za zádrhel? Jak by to asi řešil? Kam by mě asi poslal, kdo jediný by se jevil, že mi s mým problémem může pomoct?

    To mě trápilo dalších 10 dní, když zvíře už bylo spálený na uhel a já byla utrápená, ale pak naštvaná a měla směs pocitů oravdu silných, ale ještě tu u toho seděla....a váhala a váhala....a zdráhala se, vzhledem k mýmu respektu nebo nějakým důsledkům možným, co jsem nechtěla třeba....

    Kde by tam byl u něj nedostatek, abych mi mohl poradit... s přihlédnutím k tomu faktu, že nemám pitchoviny jako seznamku ani nyx v mobilu.

    To jen tak pro ten přínos. aby to bylo jen v něčem přínosný a poučný, jak jsi chtěla....ať už pro kohokoli..."

    NO PROBLÉMEM PŘECI BYLO TOHLE:

    ŽE TAM NEMĚLI WI-FI.

    To měli jinde!

    Holky, učetřete si cestu a jděte tam, kde MAJ WI-FI !

    Za odbodníky s wi-fi.

    Je to přínosný?

    Snad jo.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Ty jseš marnej
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A s tím bytem???

    Dobře, sama sin můžu udělat názor, zda v mym městě pronajmu byt, byt po rodině mý mámy, doplatím a pak pronajmu nějakýmu zástupci menšiny nebo ne...

    To je čístě moje věc...zda bych ho přenechala např. SUB., že znala nějaký moje přátelé, prostě lidi, co nám léta a vztahy se měnily, pak jsem si jich jen nevšímala a věnovala se muži...

    nebo ho pronajala nějaký přistěhovalkyni, Indovi nebo komu....zda nenažraně za vysokou částku nebo běžnou...

    ...nebo nepronajala a pořídila si v něm mimino... ale je prodanej...už kdysi sestra říkala: ,,Copak my si teď můžeme pořídit dítě?? ale jen, že jsem jí to cpala a že až mi bude jako jí, si ho pořídím... (mělo to být v tom našem bytě....) Ona nějak naznačovala, že nechce zatím dítě kvůli práci a hypotéce, ale pak zase nějak po služební cestě dítě nechtěla, že ji nějaký řvalo v letadle a že by to nevydržela, pak nějak že nechce dítě ona, pak že její manžel...no směs...

    Ale o nemovitosti to začlo...tak se mi to nezdálo...že by se vzdala mateřství kvůli řešení práce a bydlení? No ale co později, to už mohla, ale nechtěla...

    Mě se tu původně ptali na důvod rozchodu, byla tu o tom řeč...nějak jsem to popsala...

    No a na dotaz k tomu, proč se co řešilo s psycho-PMS?? Vedlo to k debatě o bytě... tak jsem napsala důvody, že byt nemám.

    Pak jsem zmínila, jak a proč ho táta prodal...a že proto se řešila nedorozumění..

    Někdo na to psal, ŽE ANI TÁTA ANI JEHO PŘÍTELKYNĚ ANI BÝVALÝ SNOUBENEC NEMOHOU ZA TO S TÍM BYTEM, ALE NA SCHŮZCE BYL BÝV. SN. A TÁTA, ne já, převod podepsal táta..


    Tak jsem hledala jen další možný důvody, proč tedy byt nemám - třeba za milion jinej...

    No protože je jiná cena bytů...už za milion žádnej není....

    A je v tom víc faktorů, tak když za to, že ten byt nemám nebo na ten byt nemám, nemohl podle někoho táta, co ho převedl a bývalý snoubenec, co byl na schůzce a měl ho ujistit, že ty peníze máme, což jsme měli, já, máma a s jeho malou prozatimní pomocí...

    ..TAK DALŠÍ FAKTORY, PROČ NEMÁM BYT A DÍTĚ VE SVYM MĚSTĚ MŮŽE SI TEN ČLOVĚK, CO OPONOVAL, ŽE ZA TO MŮŽE NĚCO JINÝHO, může doplnit sám....

    Tady byly hned na začátku už v jiný diskusi jen nahození ČLÁNKU, ŽE PĚTINU BYTŮ V PRAZE SI KUPUJÍ CIZINCI.

    Ale ten jsem nepsala já...já jen psala příspěvek, proč chci já nebo L. muže s vlastní nemovitostí a ona ani není schopná si kooupit sama byt a zaplatit večeři...jako ano, byla chvíli bez práce, ale co předtím, komentovali to....TAK ŽE TO BUDE ASI Z PODOBNÝCH DŮVODŮ, jak jsem to měla já...

    Já bych jí byt pronajala, levně, nebo by teoreticky mohla bydlet se mnou v tom mym bytě...

    ..byla pěkná a měla podobnej tvar nosu jako bývalý snoubenec..malinko...a tmavý vlasy....

    ..jenže ten byt je prodanej....

    A že stojí jinak ty byty tolik? Proč neni běžný mít tady na byt, nás pár Pražáků rodilých a máme s tím problém?? Že nemáme byt na mimino v našem městě....ŽE mi ekonomie nejde prej..no nevim.

    Ale nás učili jako první věc, že cena se odvíjí od poptávky = počtem kupujících = bydlících

    No a krom nás rodilých Pražáků, je tu ještě Lucie z Moravy...no ale kdo dál ještě....

    To bylo v článku - že prej cizinci, ale JÁ TEN ČLÁNEK NEPSALA...

    Ale vyplynulo by z něj, že:

    Když pětinu bytů v Praze si kupují cizinci...

    A cenu zvyšuje poptávka...

    ...že tu cenu zvyšují i ti cizinci...

    ...že důvodem toho, proč nemůžem s Luckou vzít to mega, dojít na OPBH a koupit si za milion byt a mít dítě,

    ...že za to dle toho článku a jak tu někdo psal, nemůže jen muj táta nebo býv. snoubenec...to tu psali, že ne...

    ..ale dle článku by za to mohli cizinci...

    TO JE SUSTAVA LOGICKÝCH VÝROKŮ, NE RASISMUS!!

    Možná tak max xenofobie...ale fobie je neodůvodněný strach...


    tohle byly logicklý výroky...jen sestavený za sebe výroky nějakých jiných lidí NEŽ MĚ, SETRAVENÝ DO URČITÝHO POŘADÍ A LOGICKÝHO ZÁVĚRU.

    Kdybych chtěla bejt extra píča, tak bych tu přeci napsala už asi před dvěma měsíci, že další byt nepoužitelnej, aby si ho za mega koupila Lucka z Moravy nebo já, co jsem tu narozdíl od ní doma od narození....

    ...že dalším důvodem a faktorem by bylo, ŽE JEDEN Z TĚCH BYTŮ BLOKUJE PŘISTĚHOVALKYNĚ A TO NĚJAKÁ NEMOCNÁ NEPLODNÁ SLOVENKA A JE JEJÍ ( no fuj, to by psala leda píče, ne já, proto jsem to nepsala bože!!) A MIMÍS UŽ V NĚM STEJNĚ NEBUDE, TAK PROČ NEZŮSTALA DOMA, nevybodla se na hypotéku, nevzala si Slováka (na akci nedávno byl jeden solventní z Blavy) A NEPOŘÍDILA SI MIMÍSE NA SLOVENSKU a nevyřešila si taky byt s rodinou, jako jsem chtěla já, abych mimíse stihla... A MÍSTO TOHO SI V MYM MĚSTĚ KUPOVALA BYT, utopila plodný léta splácenim hypotéky v cizině, tj. zde, ABYCHOM TAM NEMOHLI BÝT MY MÍSTNÍ NEBO LUCKA z Tinderu, aby se nemusela zahazovat s tlusťochy, co maj byt a koupěj jí tofu , že bychom tam byly v bytě my A PAK NĚJAKEJ MIMÍS, NE NEPLODNÁ NEMOCNÁ SLOVENKA (NO FUJ!! ) TOHLE NAPSAT?? fUJ TEDY...to jsem nepsala a asi si to ani přímo tak nemyslím a i kdyby, proč bych to sem psala... NEJSEM BLBÁ,...TO JEN VY TU VŠE PŘEKRUCUJETE.,..mě ona v debatě nevadila, byla jen další článek skládanky....

    Proto jsem nic takovýho nepsala, nejsem ,,píča" , jen mě tu někdo předtím pekelně naštval, urazil a předtím ranil a ona to nebyla...

    ...SUB. částečně...





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam