• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Driv mne to slo ;o)

    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Mysli u toho na něco veselýho a blikni to třeba 10x. Jeden se určitě povede ;)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Protoze se neumim fotit ISM. Ale budou to dal zkouset, dokud se to nenaucim. ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Neni důležitý co je v pozadí.. jestli Moskva nebo Kladno. Důležitý je výraz a ten máš všude stejný.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    REBORNA:
    Tady ti jen byl doporučen další možný způsob seznámení se (a o tom je i toto auditko). Nikdo nikoho nenapadl.
    Nyx je celkem veliký prostor, jak se napříč kluby sebeprezentovat a toho i hodně lidí k seznámení využívá. Nahá fotka neni potřeba vůbec, je tu spousta jiných auditek, kam se fotky dávaj.

    Ale kontkrétně u tebe už to byl spíš trolling, to uznávám.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Dal jsem pred tydnem ISM z Moskvy. ;o) Ale dostal jsem spis minusy. Tak chci vymyslet neco originalniho. ;o) Pocita se mezi ISM i samospoust?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: ISM z kanceláře je naprostej standard.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    JENDAZCB: Jo, jo, ISM uz mam bookly a ISM foto s dobrou naladu je v priprave. Ted bych se fotil akorat v kancelari, to by bylo jeste sterilnejsi nez ta predchozi. ;o)
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    OVERWATCH: Když tam hodíš do toho fora fotku, kde už podle výrazu vypadáš hrozně sterilně, jak zvíře, který čeká na porážku a navíc nechtěně to vypadá pak, jak kdyby jsi měl nedostatek emocí či empatie k ostatním a jak napsal N_I, že vlastně neví, co by měl v případě tvojí nepřítomnosti čekat, když by tě potkal s kámošema v hospodě, tak pak z toho logicky vzniknou takový asociace u lidí. Zkus nahodit nějakou vysmátou fotku někdy do ISM fóra (I Shot Myself). Až pojedeš třeba na hory nebo při jiné bohulibé činnosti. Výsledek bude třeba lepší. Třeba tě jen foťáky nemaj rády, to se stává...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Hm, jsem to popletl. Ale uz jsem tam kratce zaregoval. Ja se o sobe tak nerad rozepisuju. ;o) Kazdy si musi udelat obrazek sam, podle myho projevu tady a reagovat na reci, ze to neumim s holkama a podobne se mne fakt nechtelo. ;o)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARMADA: ja myslim, ze obecne vznika spousta problemu mezi lidma jen diky tomu, ze malo soulozi. nekdo by s tim mel neco delat.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    INSEQUI: já už dááávno ne
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OVERWATCH: tak ano, reaguje po nějaké době, ale furt reaguje. teď jsi tu psal, že na to raději reagovat nebudeš.. asi prostě máš hodit fotku, dát prostor zúčastněným aby se vyjádřili, a pak jim uvést svojí subjektivní míru toho, kdo jsi a v čem se sekli :-)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznejte se, vy se v tom vyžíváte :) úchylové
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:

    Čau Ivane.

    Že ty jsi taky programátor jako muj bávalý snoubenec.

    Ani nenapíšeš ,, NA TĚCH INTERNETECH".

    Ale napísal jsi správně na INTERNETU, to chválím, jasně.

    No a ten se skládá po vyhledání ve stavovém řádku z cest a odkazů na různé servery = ty INTERNETY.

    Na kterých se máme seznamovat a psát si o zkušenostech z nich.

    Třeba z:

    https://www.5nejlepsichseznamek.cz/...&gclid=EAIaIQobChMI8o_Gofnx6wIVCOntCh0vngCZEAAYAyAAEgJ7uvD_BwE

    Takže tím, že lidem, co někde vídám, jsem referovala o seznamování + ten balast tady...

    Těžko vyjadřuje, ,,jak se na internetu co... NESEZNAMOVAT. Takto se to, prosím, nedělá."

    Jako tak, že člověk dá první tři posty o svym rozchodu a někdo ho napadne, tak jsem si taky seznamování na např.:


    https://www.5nejlepsichseznamek.cz/...&gclid=EAIaIQobChMI8o_Gofnx6wIVCOntCh0vngCZEAAYAyAAEgJ7uvD_BwE


    NEPŘEDSTAVOVALA A TAK SE TO FAKT NEDĚLÁ.

    Jinak tady je to zazděný, podle nějakýho dementa je tu podmínkou nahrávat NAHÝ FOTKY DO NĚJAKÝHL AUDITKA.

    To je asi jako jinde úchylové páčej ze slečen nahý fotky, ty si je blokujou...

    ...ale tady nic...tady je to jinak.

    Úchylové páčej ze slečen nahý fotky, ani ne do pošty v žádosti o seznámení, ale plošně ze všech, podmínkou a radou i je, abych sem dala fotky já....

    Takže tady to bylo zazděný hned... kolik holek tu tak napadnou nevím, ale asi dost...


    Tak jsem si nakonec odpověděla sama, na co jsem se tě ptala, co...



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Aha, mne tam prave psalo jedno ID, ze se nereguje, nebo spis reaguje az po nejaky dobe. Nechtel jsem to tam nijak kazit. Jdu se na to podivat. Dik. ;o)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OVERWATCH: ten klub jinak funguje tak, ze bys tam zpetne reagovat na tykajici se prispevky mel, pac to jinak postrada smysl pro ostatni.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Ale to ja taky. ;o) Tyhle veci neberu osobne, proto jsem tam fotku daval, abych slysel nazory, byt tam nezaznel zadnej moc pozitivni. Jen snad ten s tou sebereflexi co psala FAIRIELLA, ze mne jeste nechybi, v coz doufam. ;o) Nejhorsi bylo to prirovnani k jinymu ID a zrovna k tomu. To jsem rozdejchaval fakt tezko.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Tohle je hlavně fakt vtipný. Představovala jsem si živě všechny popsaný situace :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam