• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    GRANTORINO: ja to, ze to nema cenu pochopila, len som sa asi moc zbytocne rozpisala :)

    MOODYCAT: jj, takych roznych skupin je viac.. jako ked sa rozhupem, ze uz sa zoznamovat chcem, tak to problem podla mna nebude, skor mam problem teraz sa rozhupat :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHARKIE: Podle me je super skupina (Spolu)cestovani - teda pokur clovek rad cestuje nebo dela vylety :D. Hodne lidi se tam uz seznamilo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SHARKIE: nema cenu jsem myslela ---) nema cenu to RB vysvetlovat :)) jsem si pak rikala jestli to vlastne pochopis, jak to myslim, ale nechala to uz tak XD...

    ale jako jo, ty jeji predstavy jsou mozny, ale musi i sama se k tomu postavit nejak statotvorne a ne cekat pouze, co ji spadne do klina
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    GRANTORINO: nema, no..

    Ja som mala chlapa este par rokov dozadu. Chodili sme spolu uz v minulosti (cca 7 rokov) a po rokoch sme sa k sebe zase vratili. A keby som neochorela, tak by sme spolu asi aj ostali. Ale ono je to tazke, ked zrazu jeden neujde ani par metrov z domu a druhy nevydrzi na mieste a lieta po celom svete. Cim dalej sme sa menej videli a tak sme sa zhodli, ze takto to nema zmysel. Nemam mu to za zle, ze so mnou neostal. Nebol by stastny ani jeden a takto sme sa rozisli v dobrom.

    Dalsi chlap sa nasiel pocas nemoci a strasne moc mi pomohol vyhrabat sa z toho najhorsieho. Fyzicky aj psychicky. Lenze unho je kopu problemov z minuleho vztahu a do dalsieho ist nechce. Tak je to holt tazke, no. A ja zatial neviem, ci som uz ready pustit k sebe niekoho cudzieho, kto nevie, co to bude obnasat. Ale pomaly sa na to pripravujem. Takze aspon nieco :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SHARKIE: taky spatne, nema to cenu

    nasla jsem taky praci v krizi a nasla jsem v krizi i muze zajistenyho rozumneho a s bytem jako bonus a to to ani nepotrebuju... ale nema teda uzkej nos ani neni hubenej, takze nic pro Rebornu

    ale ne pres seznamku, live si nasel on me, takze dobry, a pak ze to nejde...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Je videt, ze se naskyta mnoho moznosti jak se seznamit a ne online, coz je dobre. Podivam se a zacnu to zkouset. Behat jsem zase zacal nedavno. ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Kdybys chtěl běhat, tak na fb jsou skupiny "rozběháme .. město..", takže podle toho, kde bydlíš, si tam dosadíš. I u nás v Prdelákovicích ta skupina je a svolávají tréninky podle náročnosti.
    SKRP09
    SKRP09 --- ---
    OVERWATCH: Jak už psal tady VONTRIX, jakákoli kolektivní pohybová aktivita může usnadnit seznamování. Například i jóga nebo něco podobného. Ověřeno :-))
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VONTRIX: Jo, pujdu. Stejne na sobe musim zamakat, protoze jsem pribral. ;o)
    VONTRIX
    VONTRIX --- ---
    OVERWATCH: tak doporucuju spinning. Pred mnoha a mnoha lety, to bylo uplne ukazkove. Byl jsem vzdy vzadu a kdyz uz jsem byl unaveny, tak jen tak zlehka slapal a kochal se peknymi zadecky. Uzasny misto na seznameni...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NAVARA: Bohuzel ne, jenom vek a lokalita. Pripadne jestli ma deti nebo ne. Navic jsem treba v appce nenasel, kde se ty kriteria daji menit. Ono by to melo nabizet na zaklade myho profilu a shody s jejim profilem, jak teda je napsany v podminkach clenstvi. Ale tak to nefunguje.

    NAVARA: Pujdu k Tucknakum az tam bude v rijnu pubquiz na pruzkum, abych zjistil kolik je tam lidi. Teoreticky bych mohl takovou seznamovaci skupinu rozpoznat. A pak se tam treba prihlasim. I kdyz tam je vek muzu do 42. Tak ale treba nebudou plni a vezmou me. Mne to prijde jako idealni na seznameni, aspon je videt jakej ma druhej rozhled. ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: na pubquiz jsme chodili, než nám zavřeli Joe - celkem jsme se umisťovali (já byl spíše pro morálku, dojem počtu a silně okrajová témata :), i pár prvních míst včetně pohárů získali; ale z naší skupiny i těch pár dalších co jsme s nimi bavili, byla většina zadaných / dětných / rovnou párů co chodili spolu :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: hubený dlouhovlasý se tam nastavit nedá? :o
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SHARKIE: Ten pub quiz je dokonce (jak ted koukam) v moji oblibeny restauraci kam obcas zajdu. ;o) Takze bych mohl napred udelat pruzkum, jak to vypada a pak se pripadne na dalsi akci prihlasit. Tyhle stranky jsem neznal. Super.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    OVERWATCH: no, ja sa tiez do tej ich hranice nezmestim :) ale v minulosti mali aj pre starsich, len asi nie su tak caste :) Ale mozes sa pripadne skusit pridat na nejaku nenaplnenu, to by im nemuselo vadit
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SHARKIE: Diky, findyn si davam do oblibenych. To vypada dobre. Je mi 44. Tak snad se tam nekam vejdu. Jinak abych nebyl jen depresivni, ze se neda seznamit, tak overeny na seznameni od kamose jsou Rychly rande. 2x mu to tam vyslo, ja zatim nenasel odvahu, radsi bych pri tech kolektivnich vyletech nebo sportech. Nicmene me zaujala i tato akce: https://findyn.cz/pubquiz.html ;o)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    RIMSAK: to by sa mi zislo :) moje rehabilitacne cvicenia minuly rok boli vpodstate v klube dochodcov :D
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    RIMSAK: Hm... u mě bohužel ne. Leda že by mě začala dobývat a před tím zamkla místnost. Pak se budu modlit že nejme moc vysoko a v oknech nejsou mříže. ;)
    Ale masáž bych potřeboval jako sůl, ale fyzio. Jo přes tu by mohlo jít. :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    OVERWATCH: Skusal si nejake tie seznamkove FB skupiny? Napr. aktivni nezadani..

    Pripadne nejaku zoznamovaciu akciu napr. cez findyn? Nepamatam si, ci si tu pisal, kolko ti je, ale co som posledne od nich videla pozvanky, tak to bolo skoro vsetko muzi vacsinou do 42 a zeny do 37-38. Tak neviem, ci sa zmestis :) ked tak mrkni https://findyn.cz/aktivity.html

    Este som kedysi videla nieco podobne na inych strankach, ale neulozila som si link, ani si ich nepamatam.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RIMSAK: Jdu googlovat ;o) Jinak jsem chodil na spining a alpining, to me docela bavilo. Predcvicovala moje segra, ale uz necvici. Tak jsem s tim pred 2ma lety taky seknul. To byla zjevne chyba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam