• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KULA
    KULA --- ---
    Pro mě je už Reborna úplně odosobněná. Už ji nevnímám jako jedince. Nelze na ni být naštvaný nebo nebo, protože to nemá reálně pod kontrolou. Co mě spíš mrzí/štve, že ji nikdo z její rodiny není schopný pomoc. To mi na tom vadí ze všeho nejvíc.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    KULA: Jo to máš pravdu.
    KULA
    KULA --- ---
    FORTRESS: já si myslím, že si to jen a pouze vymyslela. Někdo tu třeba napsal, že ty její negry a špinavý rusáky napráší a její fantazie už sepsala protokol na fízlárně. A když už ho v té fantazii napsala, tak tam přeci i byla....
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    me nejvic dostava,ze si sem lidi pro tu cocku chodej sami a dobrovolne. nerekl bych,kdyby toxikovala jiny auditka, spamovala nekomu postu nebo ja nevim co,ale kazdej si sem prijde se sluncem v dusi a po par mesicich tu breci,ze je tu na nej nekdo vosklivej :))
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    _BENNY: Ten je v tom že se povzneseš nad to že někdo jinej píše na internetu něco co se ti nelíbí a ignoruješ to.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FORTRESS: spravni chlapi si to vyridi osobne mezi sebou pestmi, nebo kde je ten vyssi level?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Udávat se na policii za to že někdo něco napsal na diskuzním fóru je ale dno ještě hluboko pod Rebornou.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    And the Oscar goes too...
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Tak to ona asi pochopila, že jí poznali všichni už ten první den, ale drží roli :)
    KULA
    KULA --- ---
    já si říkám, jak Renata asi vypadá poté, co celou noc píše svoje příběhy.
    Myslíte si, že je schopná se ještě umýt/použít koupelnu?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSYCHO: to dela, aby nedostala banana za multi id...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Hele, kope si vlastni hrob. Jestli uz fakt byla predvolana na PCR k podani vysvetleni, tak to konecne nabira grady. Nakonec ji do ty vypolstrovany mistnosti dovedou panove v modrych uniformach.

    Ale osobne si nemyslim, ze na PCR byla, podle mne je to jen dalsi attention seeking issue.

    Ja teda hlavne nechapu, jak kdyz o sobe mluvi ve treti osobe, tak si mysli, ze ji nikdo nepozna.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AMANT: uplne te vidim :)

    That co-worker who is the bosses favorite - Golden Girl
    http://www.youtube.com/watch?v=Pj2-7TKFgTw&t=01m45s
    AMANT
    AMANT --- ---
    SIBILLE: ja bych ji strasne chtel dat pesti, takze me to pomaha pri zkoumani vlastnich negativnich emoci, pozorovat, jak rychle prichazeji a jak je pomerne obtizne ten pocit ze sebe setrast. a cele me to nekam posouva, takze me osobne to vlastne pomaha v osobnostnim vyvoji, mimo jine me to privedlo k tomuto videu:
    How to never be Angry again | Abraham Twerski
    https://www.youtube.com/watch?v=JR3eF8YlwNY
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Připomnělo mi to super píšničku :) https://www.youtube.com/watch?v=lirh9YxjATs
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Nechápu, že na ten lidskej odpad ještě někdo reaguje.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Jednoducha rada: ked nebudes dokola pisat vsetky tie blbiny, nebudu ta ostatny otravovat reagovanim na ne ;)
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    OD: ASAFA --- --- 7:45:19 5.10.2020
    Nechceš se na to už vysrat? To jako celou noc nespis a řešis tohle???

    - NE!

    Nevotravuj a nemontuj se do toho, nebo mi leda tak vyhul pyču, ty anarchistickej černej chlupatej vousatej podřadnej póvle!!

    :)

    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    Takže se radši deportuj a nevotravuj a nech Reborny profil ty!




    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    SUBVERSION:
    RRELOADED:
    RRELOADED:

    Takže po tom tady na nyxu, ať už jsi v tom jela s nima a to z jakýhokoli důvodu nebo se do toho jen připletla a přimontovala, hold Reborna po tom tady zjevně nechtěla aby tu na ni reagovali třim lidi a ani nechtěla už psát tobě, ani bejt s tebou na párty v jednom prostoru a nebo rovnou zřejmě ani abys bydlela v její zemi nebo jejím městě a PRACOVALA tu.

    ,,TAK TO NE, TO MY SI TO TU RADŠI VYTŘEME SAMI ! " (Homolka a tobolka, vytopení pokoje u Homolkových na horách:)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam