• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    KULA:

    Tak Reborny rodina má konflikt kvůli tahanici o ten Reborny prodanej byt.


    Reborna se baví s maminkou, která má jakožto žena staší generace ke znásilnění zřejmě přístup, že se o tom nemluví a že řešit to je tabu, že je lepší to neřešit a nemluvit o tom a dělat jako by nic.

    Což by spíš podle mě nejednu modrní ženu a oběť takovej přístup naopak pobouřil a k tomu to řešit vyprovokoval...

    Ale TADY BYLO NA JAŘE NĚCO O TOM, kdy REBORNA PSALA, že chtěla chudák jen řešit, co se dalo dokázat, tedy jen neoprávněný napadení svýho profilu..

    Reborny tatínek s Rebornou kvůli jeho zlodějině bytu nemluví, ale zjevně je to praktický člověk, co než aby REBORNĚ OSOBNĚ POMOHL, jí odkázal buď na kriminálku nebo aby nechodila na nyx...

    Ale jak jako pomůže reborně nechodit na nyx, ale chodit po tom tady mezi jeho uživatele jen osobně?!!

    To bude asi ten paradox.



    KULA
    KULA --- ---
    Pro mě je už Reborna úplně odosobněná. Už ji nevnímám jako jedince. Nelze na ni být naštvaný nebo nebo, protože to nemá reálně pod kontrolou. Co mě spíš mrzí/štve, že ji nikdo z její rodiny není schopný pomoc. To mi na tom vadí ze všeho nejvíc.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    KULA: Jo to máš pravdu.
    KULA
    KULA --- ---
    FORTRESS: já si myslím, že si to jen a pouze vymyslela. Někdo tu třeba napsal, že ty její negry a špinavý rusáky napráší a její fantazie už sepsala protokol na fízlárně. A když už ho v té fantazii napsala, tak tam přeci i byla....
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    me nejvic dostava,ze si sem lidi pro tu cocku chodej sami a dobrovolne. nerekl bych,kdyby toxikovala jiny auditka, spamovala nekomu postu nebo ja nevim co,ale kazdej si sem prijde se sluncem v dusi a po par mesicich tu breci,ze je tu na nej nekdo vosklivej :))
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    _BENNY: Ten je v tom že se povzneseš nad to že někdo jinej píše na internetu něco co se ti nelíbí a ignoruješ to.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FORTRESS: spravni chlapi si to vyridi osobne mezi sebou pestmi, nebo kde je ten vyssi level?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Udávat se na policii za to že někdo něco napsal na diskuzním fóru je ale dno ještě hluboko pod Rebornou.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    And the Oscar goes too...
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Tak to ona asi pochopila, že jí poznali všichni už ten první den, ale drží roli :)
    KULA
    KULA --- ---
    já si říkám, jak Renata asi vypadá poté, co celou noc píše svoje příběhy.
    Myslíte si, že je schopná se ještě umýt/použít koupelnu?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSYCHO: to dela, aby nedostala banana za multi id...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Hele, kope si vlastni hrob. Jestli uz fakt byla predvolana na PCR k podani vysvetleni, tak to konecne nabira grady. Nakonec ji do ty vypolstrovany mistnosti dovedou panove v modrych uniformach.

    Ale osobne si nemyslim, ze na PCR byla, podle mne je to jen dalsi attention seeking issue.

    Ja teda hlavne nechapu, jak kdyz o sobe mluvi ve treti osobe, tak si mysli, ze ji nikdo nepozna.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AMANT: uplne te vidim :)

    That co-worker who is the bosses favorite - Golden Girl
    http://www.youtube.com/watch?v=Pj2-7TKFgTw&t=01m45s
    AMANT
    AMANT --- ---
    SIBILLE: ja bych ji strasne chtel dat pesti, takze me to pomaha pri zkoumani vlastnich negativnich emoci, pozorovat, jak rychle prichazeji a jak je pomerne obtizne ten pocit ze sebe setrast. a cele me to nekam posouva, takze me osobne to vlastne pomaha v osobnostnim vyvoji, mimo jine me to privedlo k tomuto videu:
    How to never be Angry again | Abraham Twerski
    https://www.youtube.com/watch?v=JR3eF8YlwNY
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Připomnělo mi to super píšničku :) https://www.youtube.com/watch?v=lirh9YxjATs
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Nechápu, že na ten lidskej odpad ještě někdo reaguje.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Jednoducha rada: ked nebudes dokola pisat vsetky tie blbiny, nebudu ta ostatny otravovat reagovanim na ne ;)
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    OD: ASAFA --- --- 7:45:19 5.10.2020
    Nechceš se na to už vysrat? To jako celou noc nespis a řešis tohle???

    - NE!

    Nevotravuj a nemontuj se do toho, nebo mi leda tak vyhul pyču, ty anarchistickej černej chlupatej vousatej podřadnej póvle!!

    :)

    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    Takže se radši deportuj a nevotravuj a nech Reborny profil ty!




    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    SUBVERSION:
    RRELOADED:
    RRELOADED:

    Takže po tom tady na nyxu, ať už jsi v tom jela s nima a to z jakýhokoli důvodu nebo se do toho jen připletla a přimontovala, hold Reborna po tom tady zjevně nechtěla aby tu na ni reagovali třim lidi a ani nechtěla už psát tobě, ani bejt s tebou na párty v jednom prostoru a nebo rovnou zřejmě ani abys bydlela v její zemi nebo jejím městě a PRACOVALA tu.

    ,,TAK TO NE, TO MY SI TO TU RADŠI VYTŘEME SAMI ! " (Homolka a tobolka, vytopení pokoje u Homolkových na horách:)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam