• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    KRTEQK
    KRTEQK --- ---
    SHARKIE: nemíním tu dál ztrácet čas, celé téma je navíc stejně offtopic, na tyhle lejna Vašich zbytečnejch nudnejch životů jsou tu myslím jiná témata. Můžete klidně dál píchat rok bývalého který z Vás má rohožku, mě je to putna. Jen říkám že jste nechutná a hlavně mimo topic vlákna. Doufám že už se chápeme kde mám s příspěvky problém. Maucta
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    KRTEQK: Takze kto na nyxe nie je, tak to ma v hlave vporiadku. A ty si ta vynimka potvrdzujuca pravidlo, alebo patris tiez k nam postihnutym?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KRTEQK: zato ty to tam mas tak pomotany, ze se sem naramne hodis... not.
    KRTEQK
    KRTEQK --- ---
    SHARKIE: evidentně to má v hlavě v pořádku.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHARKIE: To je pro ten vztah nejvetsi vyhra. Ver mi :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    NICOLLETTE: ten na nyxe nie je :)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    KRTEQK: a ty jsi ten kámoš, o kterym tu sharkie hovoří ? to jen, aby tu nyxí osvěta měla jasno!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    KRTEQK: prokoukne, ze o nom hovorim, ze je to skvely chlap? neboj, to vie, hovorim mu to pri kazdej prilezitosti :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KRTEQK: borec podle mě řeší jak má skvělou ženskou někde na okounu nebo fejsíku,
    KRTEQK
    KRTEQK --- ---
    SHARKIE: nic, chudák chlap. Snad tě brzy prokoukne.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    KRTEQK: asi moc nerozumiem, s cim mas na mojom prispevku problem
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SHARKIE: Paráda
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Co to do prdele zase je!
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    KRTEQK: sam tu dobrovolne resis, ze by nekdo nekde nemel resit. Udelej si v tom poradek, pls.. diky
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    KRTEQK: a to te nekdo do neceho takoveho nuti?
    KRTEQK
    KRTEQK --- ---
    SHARKIE: já jen doufám, že nikdy nepotkám nikoho, kdo kdy řešil tyhle věci na foru jako je nyx nebo kdekoli jinde, nikdy s takovou osobou nechci přijít do styku.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Dik vsetkym, co ste ma podporili ist na to kafe a vyprdnut sa na kamrata. Ci uz tu verejne, alebo sukromne v poste :)

    Mam uz 3 tyzdne skveleho chlapa a uzivam si to naplno. Neskutocne sme si sadli, vo vsetkych smeroch. Nas zatial jediny problem je, ze sa "dohadujeme" o pravu stranu postele :D

    Jak sme si na zaciatku mesiac len pisali (vdaka pandemia), tak uz o sebe vieme dost veci a mali sme moznost prebrat aj problemy z minulosti. A nielenze mi hodne pomohol uzavriet ten nevztah, ale fakt sa snazi a vynahradza mi vsetko, co mi predtym chybalo. Ani sa mi uz nechce verit, ze som bola rozhodnuta zit si spokojne single zivot a na chlapov sa vykaslat. Tohle je o mnoho lepsie :)

    Esteze ma vtedy napadlo mrknut do sprav na FB, ci nahodou nenapisal. Ten blby system, ze sa clovek nedozvie o spravach od cudzich ludi, to mohol cele pokazit.
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    .................:-))))))))))))))))))))))......... nezmizela.......:-))))............ ta příčetnost jde ale trošku víc z kopce....
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Tak snad to uz v breznu bude vsechno bez karanten a podobnejch zalezitosti. Pripomenu se vcas. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: Hele mne je to jedno, ja jsem schopnej koupit letenku ze dne na den. Muj problem je povinna karantena na 10 dni po navratu, kterou si ted nemuzu dovolit. Momentalne moje prace chce abych byl fyzicky v kanclu.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Jak dopredu mam poslat? Bude to 5. brezna 2021, doufam. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam