• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Ja vypraveni o bejvalych bytostne nesnasim. Posledni ponauceni, ze jak padne hlaska: "A doufam, ze si bejvala najde nejakyho blbce, aby pochopila o jak skvelyho partnera prisla" tak to znamena, ze neco neni ok.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: hodnej kluk :)
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: já mam hrozně ukecanou mámu, taxem zvyklej poslouchat :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: já bych ženskou nenechal vyprávět o nějakým frajerovi tak dlouho. vlastně asi jen 10 minut. já jsem ale přízemní sobec, já si to můžu dovolit :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KRTEQK: nemám rád spoustu lidí za to co a kde dělají, ale proč zrovna tinder ? to mě ještě nenapadlo se vymezit proti tinderovcům..
    MATT
    MATT --- ---
    TEKKANNE: A ty sis mě tam našla, že víš jak vypadá můj profil? A fakt ti přijde vpohodě si dát rande a následně půl večera vykládat neznámýmu týpkovi, jak jsi milovala jeho kámoše (a druhou pulků, jak má zachránit planetu :)? Ale aspoň jsem si potvrdil, že technařský hipísandy mě už nezajímaj.

    KRTEQK: Dík za info kámo.
    KRTEQK
    KRTEQK --- ---
    MATT: já bych zas nechtěl nic mít s někým kdo kdy v životě měl tinder ¯¯\_༼ᴼل͜ᴼ༽_ /¯¯ maaucta
    HIKY
    HIKY --- ---
    :) za mně: kuřák hledá kuřačku, jo vim to , je to zoufalý, ale přestat kouřit se mi zatím nedaří :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    MATT: mno, tak ono dost záleží, jakej máš sám profil a jestli je jasný, co (koho) tam hledáš, a to oboustranně ;) já bych se týpkovi, u koho vzhledem k počtu dětí asi nelze předpokládat, že by ještě chtěl zakládat rodinu, taky asi přestala ozývat, když vím, že to je to, kam chci případný souznění a fungující vztah směřovat....když budeš rovnou trasparentní, odpadne zdržování se s nevhodnejma protějškama ;)
    MATT
    MATT --- ---
    JADR: Mě na tinderu vytrollila jedna nyxka. Celou dobu věděla kdo jsem a pak mi půl večera vyprávěla, jak byla zamilovaná do jednoho mího kámoše a tomu to vůbec nedocházelo. A většina rozhovorů zkončila, když se dotyčný dozvěděli, že mam děcka. Tak už si je jen sbírám jak pokemony a s nikym si nepíšu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HIKY: tak ono to mirilo do celyho sveta. Jeste fungujou.
    to byla jeste doba davno pred 50 shades of gray, kdy se uchylove stydeli. Tak meli hodne bezpecnou platformu proti stalku a pod., samo za penize sis ten kredit k oslovovani koupil taky, ale slo si taky vydelat mluvenim a natacenim, fotkama, pribehama a podobne.
    HIKY
    HIKY --- ---
    PALEONTOLOG: hihi, jo jo kalifornie to je svět sám pro sebe , přitom co tam vznikne ovládne skoro celý svět
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HIKY: tohle rozvinuli na alt.com, což je specifická seznamka pro spcifický lidi, kde jsi měl za tyhle multimédia nějaký body do systému
    holt chlapci z kalifornie opět předběhli kostnatou evropu
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    TRAILER: Me to nefungovalo, ale mam kolem sebe uz i tinder deticky a spoustu krasnejch vztahu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TRAILER: Segra tam nasla manzela treba.
    FATTY
    FATTY --- ---
    TRAILER: spatne to pouzivas :)
    JADR
    JADR --- ---
    Musíš se proswajpovat špulilkama a jsou tam i normální holky, zvláště teď za covidu, ještě z tama vztah nemám, ale je to zatím minimálně dobrá sranda. Docela se bavím.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    TRAILER: kdo chce kam..
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    TEKKANNE: Tak to je zajímavý. Já měl za to, že Tinder je appka na večeře zdarma pro holky placené od blbečků, co si myslej, že si vrznou.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: to se zdá mně a ona si to určitě přeje :-D je to samozřejmě nadsázka, ale snad je jasný, co jsem tím chtěla říct
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam