• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BURKHAR: hele ja chapu, ze si trosku nahorklej, ze na schuzku nedoslo, kdyz si me zval do Brna a ze si asi trochu nasranej, ze uz jsem se zadala jinde, ale zase to s tou idiotskou prezentaci neprehanej
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: Tak to jsi asi úplně blbá.
    FATTY
    FATTY --- ---
    PALEONTOLOG: nepochopim.. To maj lidi tolik casu k tomu, aby chodili na rande zbytecne, nebo jakej to ma smysl fejkovat...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: haha, myslim ze si neni co vycitat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No to je zajimavy takze ve svetle toho jak poznat co je skutecny kdyz sance na real foto je tam 10%.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    CHA1NDLER: Mě se ptej :))
    Jednou mi přišel na rande chlapec o hlavu menší a hned po “ahoj” mi řekl “bývalkám to, ale nevadilo”
    A jelikož jsem taková kráva, že s nimi jsem schopna pak trávit další dvě hodiny, jen aby nezavrhli všechny ženy světa, tak raději už nerandím :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: Co tak slycham, tak se to moc neliší. Muži taky dávají starší fota před 30kily a z dob, kdy měli ještě vlasy :))
    Pak je tu druhy fenomén, kdy si mlaďoši přidávají věk :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak bezne davaj zensky ve strednim veku fotky starsiho data. Zazil jsem na rande rozdil mezi foto a realitou cca 30 kg. Ale jsem gentleman, opichal jsem ji. To zakonceni u me dalo sice trosku zabrat, ale to uz byl muj problem.
    NJAL
    NJAL --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nejlepsi misto pro chlapa je za fotakem, s okem na hledacku.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    GRANTORINO: pokud vím, tak žije s partnerkou/ manželkou...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tak to je muj pripad ;o) Temer vsechny fotky co nafotim jsou nezverejnitelny. Ale obcas se povede.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: Víš co je krutější, než ženská s fake fotkami nebo filtrem? Chlap s fotkou s filtrem.. proto u chlapa zásadně upřednostňuji, když se fotit neumí :)))
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: tak nemuze byt na lovu furt, to prolozil odpocinkem a sup uz tam mel jednu v kozichu.
    XARGH
    XARGH --- ---
    GRANTORINO: tak jasne, jeho styl je opak suchoparne prednasky, u ktere studenti usinaj. ale spis pusobi jako bavic (neco jako prskajici Zizek), nez nekdo, kdo by mel ty studenty na pude FFUK neco naucit hlubsiho k pochopeni. dal pochybuju o jeho kompetenci, co se vztahu tyce. vychazi z osobni zkusenosti? je jedno jestli je gay nebo neni, ale nemyslim si, ze ma hloubku, tj skusenosti, co se zazitejch vztahu tyce. zkratka a dobre, dela jim tam takoveho Ludka Sobotu :D
    PS. hodil jsem na nej pomerne vostrej hate, nakonec mi prisel mistama docela zabavnej. jestli neholi lidi o penize nebo nedela nejaky intervence co by mohly nekomu ublizit, at si dela, co chce. dneska je prece kazdej odbornik na vsechno, postfakticka doba, atd atd
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FIYAH: Ten jinej byl taky na lovu, jinak by se nedostal do top20%! :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    NAVARA: netusim co na to doba kmenu, ale za dob jeskynnich pry bylo bezne, ze kdyz zena vyprovidila sveho muze na lov, tak nebylo zrovna jisty, ze se vrati a tak bylo pro ni bezpecnejsi z hlediska preziti, hned na to preventivne klofnout nahradnika.
    O to vic bych prave poukazala, ze tvorime novy vzorce chovani, takze je na kazdym z nas jak to pojmem a imho ty poucky muzou byt fajn leda pro statisticky urad.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHA1NDLER: Stačí přitlačit na podpoře pro svobodné matky - zvedneš daně (75%+) a děcka budeš financovat napřímo.
    NJAL: To může fungovat, dokud to bude okrajová záležitost. Jakmile by se to stalo majoritním prvkem, vrátíš se do doby kmenů, kdy se pořádaly nájezdy na vedlejší kmeny pro zajištění dostatečného množství nezadaných žen.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NJAL:
    "valna vetsina zen ma zajem o ~20% nejlepsich z dostupnych muzu" je sice mozna pravda, ale naproste minimum tech zen se o ty muze chce delit.

    navic vztah zena - orbiter je klasickej asymetrickej vztah, kde ten silnejsi druhyho vedome vyuziva, to mi vubec neprijde ze je polyamorie, kde predpokladam by mela byt laska/cit opetovany, nebo ne ?

    NJAL
    NJAL --- ---
    KOUDY: Myslis neco jako matka pluku? ;-)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    KOUDY: :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam