• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DEADSLUT: Skvele napsany :D. Nejlepsi veta je “nevim, jestli me chtej koucovat v menstruaci” :D.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    XARGH: plnej pilotů všech národností ;-) přistane v Praze a šup, už ho mám ve svým okruhu.... třeba 2 roky zpět k nám nějak hodně lítaly Emirates, bych tak tipla :-D
    XARGH
    XARGH --- ---
    TEKKANNE:
    pocet pilotu dopravnich letadel v cr v r. 2016 = 755
    odecteme-li ty zadany a ty co nemaj za potrebi inzerovat, kolik % jich asi muselo bejt na tech seznamkach falesnejch :D
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KVALKAN: pokud hledáš fakt jen kamarádku na pokec, tak dobrý; pokud bys rád něco víc, formulovala bych to jinak, tohle zní ultra asexuálně

    DEADSLUT: pobavilo velmi :-D
    PS: pilotů byl Tinder plnej i v předcovidový době, obdoba námořníků - v každým přístavu...
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    KVALKAN:
    já teda ne že bych věděl o čem mluvím, ale jsme v čechách, tak poradím rád :D

    Určitá netriviální upřímnost je v případě snahy o navázání potenciálně hlubšího vztahu celkem vhodná.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: neumím anglinu, jen machruju ;) a procházelo mi to dlouho :D
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: hele jen delas ZAGORKU :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    KVALKAN: mně přijde, že je těžkej nadstandard a velkej bonus napsat do popisku cokoliv, co se sestává z písmen :)) Jakože...já jásám u čehokoliv, na co se dá nějak reagovat, jakejkoliv střípek o tom člověku, ať už je to big picture typu tohle hledám, nebo drobnost typu oblíbenýho seriálu... Jenže jak to tu tak čtu, co se vyskytuje a jaká je nabídka z obou stran, nemluvě o neporozumění algoritmům, tak jsem asi velmi marginální ouchyl a radši mě neposlouchej:)
    A jo, čtyři děti jsou jako intro asi trošku moc:)) ale zas si říkám, že od jistýho věku lidi buď maj děti, nebo maj rozličnou jinou bagáž v důvodech, proč je nemaj, a je fakt naivní očekávat, že by byl někdo bagážo-prostý... Jenže na to určitě taky existujou algoritmy a statistiky, na kolikátým rande a jak správně vyjevit existenci XY...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: v tom případě musíš tušit, že škemrání nepomůže
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: zadna lichotka, mam te nastudovanyho :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: dík za lichotku, ta ti ale nepomůže :-P
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: hele, ja uz VIM ze ses dobrej na resume :D prosim shrn to nejak do par vet.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: měli jsme stejnou myšlenku, koukám, mě se víc líbil ten frankenstein experiment :]
    XARGH
    XARGH --- ---
    jinak asi nejlip shrnutej algoritmus tady:
    How Tinder’s algorithm is micromanaging your dating life  | The Spinoff
    https://thespinoff.co.nz/tech/18-07-2020/how-tinders-algorithm-is-micromanaging-your-dating-life/

    How does Tinder work out how desirable (read: hot) you are? Using a so-called “ELO” system, inspired by how chess players are ranked (yes, really!). It’s pretty simple: if people swipe right on you, your desirability score goes up, and it goes down if people instead give your profile a pass. If someone with a high score swipes right on you, that increases your score more than someone with lower “desirability”.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    An Unscientific Investigation of Tinder’s Algorithm | by Fred Wordie | AIxDesign | Medium
    https://medium.com/aixdesign/an-unscientific-investigation-of-tinders-algorithm-2c086bf3deb4
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    XARGH: Holandskej Tinder: mlady to jedou ve velkym, ale to znam z doslechu.

    30+ jsou to bud:
    A) turistky, fun, hledam guida, nic nebude
    B) expatky - vsechno mozny, ale prevazne posh rusky, jiny duckface typy nebo party holky z celyho sceta co si s tebou daj brko, caru koksu, sex a zejtra zapomenou
    C) holandanky - bud extremne chytry co pro karieru nemely cas na vztahy (neurolozky, matematicky, etc - a ne, nedelam si srandu) nebo tezkej outdoor, yoga, ezo/green
    D) posh cinanky/malajky - zaliby - golf, beauty, working out. Likujou kazdyho a treti otazka je ve stylu “kolik beres, auto a barak mas, bavi te utracet za svoji zenu?” - takovy advanced moskevsky rusky, jen z vychodni asie.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    DEADSLUT: Super pohled, díky :-)

    Vždycky přemýšlím, co do toho popisku napsat. Ale pořád se držím toho, že moc upřímnosti škodí:

    Hledám kamarádku, která si se mnou půjde na procházku, na kolo či na umělou stěnu lézt. Těším si, že si pokecáme jen tak o životě nebo o mých čtyřech dětech, který mám ve střídavý péči ;-)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NYA: Tyjo, fakt by mě zajímalo, jak jim ty posraný algoritmy fungujou, když nastavit se mi povedlo jen věkovou skupinu a vzdálenost (kterou to stejně ignorovalo), brodila jsem se tím tak dva měsíce, protože mi přišlo, že to přece neni možný, a vidět tam někoho s půllitrem piva, tak by mi to přišlo jako naprosto fascinující hobby a těžká alternativa :DD Takže mě to dovedlo spíš k pochybám, jestli mam fakt tak absurdní požadavky, když bych chtěla, ó bože, někoho, u koho by se dal odhalit střípek osobnosti jinej než ten posranej golf... :)) (nikdy jsem ho nehrála, ale začala jsem ho iracionálně nenávidět)
    Kamarádka (co bydlí dva kiláky ode mě a věkový preference má podobně, takže v lokaci to neni) v tomtéž období zas narážela pouze na exotické studenty nebo omaskáčované fanoušky Ortelu (a piloty, piloti nás zavalili obě) a zoufala si aspoň po influencerovi :DD

    Čili upřímný obdiv a gratulace, že se ti podařilo to hacknout, asi tě provází Síla :))
    Ale jo, no, bez toho reál kontaktu tomu dost rozumím...Ale i tak to imho může bejt dost fajn jízda, i když vlastně jen se zrcadlem. I představa myslim někdy může člověka posunout a dopřát novej náhled na sebe, a nebo jen na chvíli dodat endorfiny :) I marginálně plusový výstupy mi v dnešní době přijdou jako velké vítězství :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    exotika :) - moje zazitky z ukrajinskyho tinderu:
    profil anglicky a rusky, samy outdooracky fotky, abych odradil pripadne zlatokopky :) bohuzel jsem strasne migroval takze jsem se nemohl casto sejit s tohoto duvodu.
    kdyz uz jsem se sesel, tak:
    1) slecna v IF chtela asi pokecat anglicky, uplne me dostala, protoze me zatahla na (pro me poprve a naposled) networking party, cimz udelala z 1:1 pokecu 1:N pokec. mohl jsem presedlat, holek tam bylo asi dost, protoze jiskra nepreskocila, ale byla lidsky fajn a networking je vycerpavajici, tak jsem s ni jen tak kecal cely vecer. IT headhunter otravujici vytipovane ITky mailama s nabidkama.
    2) moc hezka holka v Kamenci Podylskym (takovej UA ceskej krumlov), ale neumela anglicky a moje rustina na to nestacila. v pomerne vysokem veku jeste zila s rodici, kteri ji rozhodovali o zivote, neznala historicke centrum sveho mesta, v 9 musela za rodici :D
    3) anglicky mluvici kovana outdooracka, co za mnou prijela do hor! :D
    bohuzel nebyla muj typ a byla neco jako letistni fizl, takze jsme si nesedli. furt me buzerovala a poucovala (napr chtela abych na lidi nemluvil rusky), tak jsem nakonec vzal roha. :) ale dojalo me, kdyz brecela u TV, mela nejake spoluzaky, co padli na fronte a brala vlastenectvi dost vazne.
    NYA
    NYA --- ---
    vlastně jestli mi na tom online randění něco vadí, tak je to to, že jsem za docela krátkou dobu musela dát košem poměrně dost docela sympatickým mužům .. a to mě trochu mrzí, i když se s tím holt musí počítat, při tomhle typu seznamování
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam