• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NYA
    NYA --- ---
    OCTOPUSS: tvl já jsem to sem nenapsala kvůli tomu, abyste mi radili, co tam mám nebo nemám napsat ;D
    stejnak je po zimě, tak spíš smažu celou appku

    výška může být dobrá informace pro kluky, co jsou prťaví tak jako já, ne?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: me treba vyska zajima, zvlast 175+ :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NYA: Psát si do Tindr profilu info o výšce a váze je cringe skoro na vrcholu potravního řetězce, na to se vyser, to zajímá jen ty manažery, kulturisty a Koudyho :D
    NYA
    NYA --- ---
    XMEDA: dík, já myslím, že poradit ani nepotřebuju :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NYA: Me treba zaujme profil, kde ma ta zenska vic ruznych fotek z rozdilnych prostredi. Kdyz tam nema na obliceji štuk z malovatek a kdyz je z toho profilu citit, ze ji zajima vic nez kabelka, kavarna, kfc a parazitovani na jinych :D A samo nejaky kulturni popis. Vetu ze tinder je na skutecny vztah.. blabla klidne smaz.
    NYA
    NYA --- ---
    XMEDA: jak to říct .. trochu s tím experimentuju a zkouším tam dávat někdy víc sexy fotky a jindy míň, spíš ve stylu "alternativní sympoška" (teda doufám, že je to tak vyloženo:)

    text, kde píšu o tom, co dělám a co mě zajímá, nechávám celkem stejnej. taky informaci o výšce, váze a osobnostním typu.
    no a pak text o tom, co bych tam asi tak chtěla najít, obměňuju spolu s těma fotkama. někdy to je "hledám milence do lockdownu", jindy "hledám kámoše, když si budeme rozumět, tak klidně FWB", defaultně tam vyjadřuju pochybnost nad tím, že by bylo možný před tinder najít skutečnej vztah.
    že mám synka, samozřejmě zmiňuju, aby pochopili, že na ně nebudu mít moc času. ale určitě na tom info mýho profilu nestojí :)

    typově mi přijde, že se matche nemění, ať tam dám co tam dám, spíš je rozdíl v kvantitě a jak jsou monitovaní mi něco psát. a taky jak rychle na mě začnou na rande něco zkoušet :)
    takže, sice mi jde hlavně o sex, ale zase tak easy to se mnou není, a pokud člověka neznám a neimponuje mi, tak se mnou nic nebude.
    (sakra, tahle poslední věta je dobrá, možná bych to tam mohla napsat přesně takhle)

    teď to teda vyznělo buhvíjak .. zase s moc klukama jsem se nesešla. dost často komunikace vyhasne, však to taky znáte
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NYA: neco jako mam sestileteho synka, ale nehledame tatu? :D
    NYA
    NYA --- ---
    COUDAK: zajímavý. sice všechna slova, co jsi napsal, znám, dohromady mi ale nedávají žádný smysl :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    NYA: nooo :D bojoval jsem s tím dlouho :D je mi 30 a v mém okolí prostě byli všichni zadaní a nebo... no opravdu nesnesitelný partner :D ... ale nikdo jiny nez svobodna matka dejme tomu uz od 22 let to tam nemel :D
    NYA
    NYA --- ---
    COUDAK: no tak moment moment, taky jsem sigle matka, a píšu tam úplně jiné věci :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    XMEDA: jo, ale pozdě :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    COUDAK: a ony vedi co chteji? :))
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    No spíše jsem si všiml jiné věci. Všechny svobodné matky s dětmi mají v popisku ... Hledám muže, který ví co od života chce. Jo je to pěkné, ale mohly na to myslet předtím.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Takže ideální info v profilu, dle diskuse:

    "Mám nejlepší péro na světě, vylížu tě tak že uvidíš hvězdičky, otevřou ti NOVÉ obzory kvalitního sexu"
    "Mám 4 děti z toho 17 ve skříni"

    a moje osobní:

    "Hledám upřímnou a hlubokou lásku, protože většina žen jsou vypočítavé sobecké mrchy, které mě opustí jen co je přestanu bavit. Od toho topení ve sklepě ale ještě žádná neutekla."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYA: To je manažer :D

    A i z těch konzultačních rolí spíše mentor - kouč ti pomáhá se směrováním kam jít, najít si tu cestu a ukázat možnosti / metody, který nevidíš
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OXYGENE: to taky
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    PALEONTOLOG: jako ze uz ti rostou prsa ? :)
    NYA
    NYA --- ---
    DEADSLUT: když je to ezo, je to vždycky průser :)
    NYA
    NYA --- ---
    doteď jsem si myslela, že kouč je někdo, kdo klientovi říká, co má dělat, a kontroluje, jestli to dělá .. teď ale teda úplně nevím :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG: ale jo, to vůbec nerozporuju, jen jsem se snažila říct, že čím víc to o sobě někdo předem tvrdí, tím víc mi v pudu sebezáchovy jdou nohy do vánočky, protože to pravděpodobně bude spíš průser než zázrak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam