• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NYA
    NYA --- ---
    Mně to přijde dost dobrý. Dokážu takhle pochopit lidi, co jsou třeba úplně jiní, než já. A taky pochopit některý svoje charakteristiky, který musím vzít, jak jsou, než si myslet, že je to něco, co nějak předělám. A spíš vytěžit ty kvality, který zrovna ten můj typ má.
    A taky mi přijde, že si víc rozumím s lidma, který mají třeba 3 ty aspekty stejný jako mám já.

    A muži, co jsou 'feeling', se mnou nebývají moc kompatibilní. Tam, kde by čekali emocionalitu, já ještě jedu nějakou racionální analýzu. A já očekávám racionální jednání tam, kde oni už dávno reagujou emocionálně na něco, co mne třeba ani nedošlo.
    Ale nevím, zase nějakej 'feeling' milenec by mohl být fajn. Jenže ten poslední se odmlčel, když jsem mu racionálně cosi rozcupovala :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NYA: Diky, nastuduji si ;o)
    NYA
    NYA --- ---
    OVERWATCH: to je jungianská typologie. Rozlišuje 4 různý aspekty osobnosti (např. thinking-feeling, introvert-extrovert, atd.)
    Je to docela komplexní, nějaký základ se můžeš dozvědět tady

    Test osobnosti zdarma, popisy typů osobností, rady v oblasti vztahů a kariéry | 16Personalities
    https://www.16personalities.com/cs
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NYA: Co je feeling typ?
    NYA
    NYA --- ---
    jo já si myslím, že informace 165/50 ISTP vyjde na fakt málo znaků a má poměrně vysokou informační hodnotu
    osobnostní typ teda vítám fakt hodně, když je uvedenej, protože třeba 'feeling' typům se spíš vyhýbám
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    XMEDA: Ja mam zas ten nazor, ze co je maly to je hezky ;o)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HOMOLOVKA: ja taky, se 160cm babou si fakt moc nezatancim a nedej boze kdybych s nejakou treba zil, tak by mela drez pod krkem a ja u pasu :D

    Ne proste je to dost zakladni udaj a je velikej rozdil kdyz ma ta baba 165, 175 nebo 185
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jako jo, v extrémních případech jo, ale většinou platí, že holky jsou menší než většina chlapů...

    Mně tyhle čísla přijdou jako cringe, protože je v profilu typicky má speciální sorta samic :D Asi jsem si vypěstoval alergii :D
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    OCTOPUSS: já tohle teda upřímně docela chápu.)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HOMOLOVKA: #firstworldproblems :D
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    OCTOPUSS: no hele, mam mezi kamarádkama lodyhy a mezi kamarádama prcky, 99% těch holek nechce menšího kluka a 99% těch kluků vyšší holku...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: protoze baby pod tech 175 me moc nezajimaji :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HOMOLOVKA: V čem? :) Pokud se nebavíme o extrémních rozdílech samozřejm.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    OCTOPUSS: tak zrovna vejška je imho docela podstatná...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NYA: :D :D
    Hele já mám 176 a protože netrpím egem, nemám problém s přijatelně vyššíma holkama. Od určitý míry už je to teda trochu bizár a trochu nepraktický, ale jinak je to myslím úplně buřt :D
    No a pokud jsi fakyn mydžyt, je to tuplem bezpředmětná informace pro většinu chlapů :))
    NYA
    NYA --- ---
    OCTOPUSS: tvl já jsem to sem nenapsala kvůli tomu, abyste mi radili, co tam mám nebo nemám napsat ;D
    stejnak je po zimě, tak spíš smažu celou appku

    výška může být dobrá informace pro kluky, co jsou prťaví tak jako já, ne?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: me treba vyska zajima, zvlast 175+ :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NYA: Psát si do Tindr profilu info o výšce a váze je cringe skoro na vrcholu potravního řetězce, na to se vyser, to zajímá jen ty manažery, kulturisty a Koudyho :D
    NYA
    NYA --- ---
    XMEDA: dík, já myslím, že poradit ani nepotřebuju :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NYA: Me treba zaujme profil, kde ma ta zenska vic ruznych fotek z rozdilnych prostredi. Kdyz tam nema na obliceji štuk z malovatek a kdyz je z toho profilu citit, ze ji zajima vic nez kabelka, kavarna, kfc a parazitovani na jinych :D A samo nejaky kulturni popis. Vetu ze tinder je na skutecny vztah.. blabla klidne smaz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam